bike полиция

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

bike полиция

Мнениеот sss » Сря Юли 14, 2004 1:08 pm

Какво ще кажете за новите полицаи на колела?Не са ли "невероятни"колелата им?И вдигат до 35км/ч:O
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rujiru » Сря Юли 14, 2004 1:14 pm

[quote="sss"]

Какво ще кажете за новите полицаи на колела?Не са ли "невероятни"колелата им?И вдигат до 35км/ч:O
[/quote]


ДЕКА ???
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот TOYAGA » Сря Юли 14, 2004 1:17 pm

Майни, треперете! :D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот sss » Сря Юли 14, 2004 1:18 pm

В Пловдив.Снощи имаше репортаж по новините по BTV.
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот skoka » Сря Юли 14, 2004 1:46 pm

нашите полицаи по черноморието са по-напреднали.те още миналото лято,в Слънчев Бряг,"патрулираха"със спринтове-Sprint Appolo с надпис POLICE залепен върху надписа спринт.гледката беше невъобразима.само сини буркани си нямаха.:D
skoka
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 1:03 pm

Мнениеот sss » Сря Юли 14, 2004 2:05 pm

Tyk stava kato v one seriql(ne se se6tam za imeto),v koito edni policai s kolela se razhojdat napred-nazad,no sa po-upgreidvani ot na6te:D
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Сря Юли 14, 2004 2:09 pm

[quote="TOYAGA"]

Майни, треперете! :D:D:D
[/quote]


Абе мани, как ша треперим? Аз направо им съчувствам на горките... Такава гледка са неописуема. Едни такива масивни, пораснали напред и настрани, явно свикнали да лежат в патрулката и да маат бира в дежурствата, сега ги качили на някакви градски спринтове и искат от тях да карат с 35 км/ч и да трепят лошите. Ама те горките, само като им видиш стойката... Все едно на хлебарка са седнали. Кофти! Явно шефовете им много сериали гледат.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот MOD » Сря Юли 14, 2004 2:23 pm

Е, няма ли да мания да минат четирима полицай през кошче един след друг с оли ? :rofl::rofl::rofl:
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Сря Юли 14, 2004 2:38 pm

[quote="MOD"]

Е, няма ли да мания да минат четирима полицай през кошче един след друг с оли ? :rofl::rofl::rofl:
[/quote]



ох, леле, представяте ли си как ги тренират - с понички на въже и те след поничките....

ох, милите... ДА ЖИВЕЙ СПРИНТ ИЗМЕРЕНИЕТО :crazy::crazy::crazy:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Сря Юли 14, 2004 2:40 pm

[quote="did"]
Все едно на хлебарка са седнали.
[/quote]


тю бреее, тия пусти хлебарки :roll2::roll2::roll2::roll2:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот sss » Сря Юли 14, 2004 2:46 pm

Pone edna ybava vilka da im bqxa trasnali,4e moi da im se naloji q nqkoi drop,q nqkoq stalba da skoknat ili si predstavete ,4e im se naloji da gonqt nqkoi DH men po nqkoq pateka:DDD
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Сря Юли 14, 2004 3:18 pm

[quote="sss"]

Tyk stava kato v one seriql(ne se se6tam za imeto),v koito edni policai s kolela se razhojdat napred-nazad,no sa po-upgreidvani ot na6te:D
[/quote]

Pacific Blue :banana: И вярвай ми тукашните велоченгета хич не са за подценяване, веднъж се напреварвах с една от тях и направо здравето ми се взе - всичко беше ОК до момента в който мацето реши да ползва третата си плоча отпред (ааргх, защо бях с FR байка :}):), на две кръстовища спира да ме изчаква че да си продължиме гонката :D Такова лудо въртене в пълно бойно снаряжение дотогава не бях правил, обаче много се изкефих - припомних си доброто старо стрийтрейсинг време в Шопландия... За което страшно съм й благодарен на мадамата :bowdown: само и телефон някакъв да беше оставила...:D:D:D
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот kagami » Сря Юли 14, 2004 3:50 pm

[quote="bikerider"]


ох, леле, представяте ли си как ги тренират - с понички на въже и те след поничките....[/quote]


Хахаахахахахааа :rofl::rofl::rofl:


[quote="bikerider"]



ДА ЖИВЕЙ СПРИНТ ИЗМЕРЕНИЕТО :crazy::crazy::crazy:
[/quote]


Да, Lubo може да стане инструктор в СПРИНТ ИЗМЕРЕНИЕТО - той е най-добре запознат с особеностите на карането на Спринт без предна спирачка, заден депласьор и верига нагоре-надолу по Странджанските черни пътища ;)
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот kagami » Сря Юли 14, 2004 3:56 pm

[quote="Windstream"]

И вярвай ми тукашните велоченгета хич не са за подценяване, веднъж се напреварвах с една от тях и направо здравето ми се взе - всичко беше ОК до момента в който мацето реши да ползва третата си плоча отпред (ааргх, защо бях с FR байка :}):), на две кръстовища спира да ме изчаква че да си продължиме гонката :D Такова лудо въртене в пълно бойно снаряжение дотогава не бях правил, обаче много се изкефих - припомних си доброто старо стрийтрейсинг време в Шопландия... За което страшно съм й благодарен на мадамата :bowdown: само и телефон някакъв да беше оставила...:D:D:D
[/quote]



Стрийтерейсинга си е голям кеф :D :scatter:
А с мадама, и то полицайка, сигурно е още по-яко ;) Windstream, следващият път да си изкараш ситибайка и да я разбиеш, че да не ни се създава лошо име :^:
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот sss » Сря Юли 14, 2004 5:22 pm

Sa6to mi napravi vpe4atlenie,4e mai ne sa im razdali kaski,koeto si e propysk :nono::nono::nono:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rujiru » Сря Юли 14, 2004 5:32 pm

[quote="sss"]

Pone edna ybava vilka da im bqxa trasnali,4e moi da im se naloji q nqkoi drop,q nqkoq stalba da skoknat ili si predstavete ,4e im se naloji da gonqt nqkoi DH men po nqkoq pateka:DDD
[/quote]


Ааааа е тва трееа да се види ! Сичкото КЕЧ на Баламатома ! :crying:
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот bikerider » Сря Юли 14, 2004 6:02 pm

[quote="Windstream"]

[quote="sss"]

Tyk stava kato v one seriql(ne se se6tam za imeto),v koito edni policai s kolela se razhojdat napred-nazad,no sa po-upgreidvani ot na6te:D
[/quote]

Pacific Blue :banana: И вярвай ми тукашните велоченгета хич не са за подценяване, веднъж се напреварвах с една от тях и направо здравето ми се взе - всичко беше ОК до момента в който мацето реши да ползва третата си плоча отпред (ааргх, защо бях с FR байка :}):), на две кръстовища спира да ме изчаква че да си продължиме гонката :D Такова лудо въртене в пълно бойно снаряжение дотогава не бях правил, обаче много се изкефих - припомних си доброто старо стрийтрейсинг време в Шопландия... За което страшно съм й благодарен на мадамата :bowdown: само и телефон някакъв да беше оставила...:D:D:D
[/quote]


ха, гепих ли те... искам 2 каси сега да си мълча като дойдат ония неща :beer::beer::beer::beer::beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот КапитанПланета » Сря Юли 14, 2004 6:21 pm

[quote="kagami"]

[quote="Windstream"]

И вярвай ми тукашните велоченгета хич не са за подценяване, веднъж се напреварвах с една от тях и направо здравето ми се взе - всичко беше ОК до момента в който мацето реши да ползва третата си плоча отпред (ааргх, защо бях с FR байка :}):), на две кръстовища спира да ме изчаква че да си продължиме гонката :D Такова лудо въртене в пълно бойно снаряжение дотогава не бях правил, обаче много се изкефих - припомних си доброто старо стрийтрейсинг време в Шопландия... За което страшно съм й благодарен на мадамата :bowdown: само и телефон някакъв да беше оставила...:D:D:D
[/quote]



Стрийтерейсинга си е голям кеф :D :scatter:
А с мадама, и то полицайка, сигурно е още по-яко ;) Windstream, следващият път да си изкараш ситибайка и да я разбиеш, че да не ни се създава лошо име :^:
[/quote]


Не му трябва ситибайк. Той подсъзнателно иска да бъде хванат и после да има "ах, тиии, лошо момче, нааа, нааа"... :X:laugh::P
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот boi4ka » Сря Юли 14, 2004 6:35 pm

Според мен,пак сме омазали работата:banana:Ония в Псифик Блу,си имат екипи, каски и хубави байкове/поне до колкото съм видял де/!
А нашите родни господа поУицаи си бяха с униформите:nono:
Ако ги засечеш някъде може доста да се заиграеш с тях и да се погоните:^:
Е няма да е като в Щатите,ама ще е весело:D:xx(::)
Лошото е ,че това са наистина хора,които до скоро са патрулрали с ладички 2105,и едва ли от детските си години са се качвали на колело!
И сега някой умен щеф е решил да направи аджеба нововъведение ,без дори да попита някой за това-какви трябва да са колелата и дали не трябва да се намерят най-подходящите хора,които да ги карат.
Успех чиченца:^:..........ама пловдивчани ще се забавляват де!!!
От сега нататъка ще се псувате по следния начин:
-да те гони полицай със Спринт дано:D:^::D
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот barbarossa » Сря Юли 14, 2004 7:21 pm

Аватар
barbarossa
 
Мнения: 321
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 04, 2003 10:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Сря Юли 14, 2004 7:30 pm

Да, обаче в цялата работа има един съществен (!) пропуск - в Пасифик Блу инструктор им е Hans "No Way" Ray... А не съм чул досега Цуцо да е получавал предложение от българската велополиция :rofl:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Persenk » Сря Юли 14, 2004 8:51 pm

[quote="sss"]

Sa6to mi napravi vpe4atlenie,4e mai ne sa im razdali kaski,koeto si e propysk :nono::nono::nono:
[/quote]


А, имат и каски само че ги окачват на кормилото, че много тежат на главата.Днес следобед засякох трима policerider-и,окачили каските на кормилата,с разрошени перчеми, разкопчали униформите, пъшкат тежко, тежко:(.Абе сладури,себе си не могат да опазят, ще пазят Слънчев бряг.Шоу на колела:D:D:D
everything is fine
Аватар
Persenk
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Съб Яну 18, 2003 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sss » Сря Юли 14, 2004 9:23 pm

Abe nie da se darjim po-seriozno,6tot kat ta podgonqt ni stalbi,ni peiki 6a ta spasqt.Ne sme gi vijdali naxasani:X.A mejdy drygoto i az iskam da rabotq ne6to takova-karam si biketo po cql den i samo gledam nqkoi da ne plyvne ili da ne gepi ne6to:8D:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Сря Юли 14, 2004 11:10 pm

Уааа, аман бре, човек веднъж да реши да си направи кефа и всички дружно го емвате за бъзик:

@kagami
Ми то аз не съм искал да се съзтезавам :angel:, просто като я видях как си врътка кротко по тротоара и някак си отвътре ми дойде да се набера яко и да я изпреваря :}): Отде да знам че ще случа на сродна душа с добре настроен байк? :P А градския крайцер по оня дупкаляк от който се връщах не го изкарвам пари да ми дават :xx(:

@bikerider
Ааа, мечтай си :nono: - засега още няма за какво да се хванеш, за по-нататък (март 2005 :pimp:) ще видим :D BTW кои са "ония неща" дето щели да идват?

@КапитанПланета
Да ги нямаме тия - собствените ти еротични фантазии не съм никак съгласен да ги приписваш на мен... Всъщност така и така си ми паднал, жена ти знае ли какви линкчета даваш тук и там из форума, а? :P Ако не знае да й кажем, вярвам ще й бъде много интересно :dark: А мацето че беше хубавичко, беше :bowdown:, особено пък с тези секси ликра панталонки... абе направо ти идва да :censored:

П.С. днес май избих простотия и лигня за няколко месеца назад, but beware - this is merely the beginning :banana:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот КапитанПланета » Сря Юли 14, 2004 11:30 pm

[quote="Windstream"]
...Да ги нямаме тия - собствените ти еротични фантазии не съм никак съгласен да ги приписваш на мен... Всъщност така и така си ми паднал, жена ти знае ли какви линкчета даваш тук и там из форума, а? :P Ако не знае да й кажем, вярвам ще й бъде много интересно :dark: ...[/quote]


Хаха, Windstream, единственото, което се опитвам да скрия от жената са разходите по байка. Ако разбере колко съм вкарал в него... яка ми душа... :dark: Ако решиш да ми правиш номер - в тази посока трябва да работиш. Само че напоследък сумите за парцалки неколкократно надхвърлят моите... така че и това не е силен коз. Иначе за еротичните фантазии, ти как си мислиш се поддържа 15 годишна връзка актуална и интересна, а? Даже като намеря нещо по темата из нета си го споделям с нея - тук таме изкачат интересни идейки. :love::nuts::o) Тя от своя страна пък ми купува плейбой и тям подобни издания... :8D:;)
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Чет Юли 15, 2004 10:06 am

[quote="PtD"]

Да, обаче в цялата работа има един съществен (!) пропуск - в Пасифик Блу инструктор им е Hans "No Way" Ray... А не съм чул досега Цуцо да е получавал предложение от българската велополиция :rofl:
[/quote]



хихихихихихихихихихи, хаaaaaхахахахахахахахаха :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
ей това искам да го видя.... Цуцо се пъне, скача, обяснява, разяснява и до него една редица шкембести куки кимат разбиращо... :roll2::roll2::roll2::roll2:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Чет Юли 15, 2004 10:08 am

[quote="Windstream"]

Уааа, аман бре, човек веднъж да реши да си направи кефа и всички дружно го емвате за бъзик:

@bikerider
Ааа, мечтай си :nono: - засега още няма за какво да се хванеш, за по-нататък (март 2005 :pimp:) ще видим :D BTW кои са "ония неща" дето щели да идват?
[/quote]


nevermind, за лампичките говорех... явно съм объркал нещо пак :naughty::laugh:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот _Raptor_ » Чет Юли 15, 2004 10:24 am

ооо тия полицаи с колелета ги знам. Големи са Looser-i. Гледаш някъв полицаи се разплул на седалката и върти там предали.
Изображение
_Raptor_
 
Мнения: 131
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Юни 17, 2004 2:15 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Чет Юли 15, 2004 2:27 pm

[quote="bikerider"]

nevermind, за лампичките говорех... явно съм объркал нещо пак :naughty::laugh:
[/quote]

Не си :angel::D:D:D
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот SPA » Чет Юли 29, 2004 10:43 am

[quote="boi4ka"]


...
А нашите родни господа поУицаи си бяха с униформите:nono:
...
че това са наистина хора,които до скоро са патрулрали с ладички 2105,и едва ли от детските си години са се качвали на колело!
...
[/quote]

Според мен бъркаш за ладичките. Това е общинска охрана. Те мисля никога не са патрулирали с коли. Освен това я си представете да въртите в тази жега по цял ден с кубунките...Даже подучух че заради тези колелета им дават по-големи райони...Абе на нас може да ни е смешно ама на тях май хич не им е весело.:D:D:D
Ама това е живота ....
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Следваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 89 госта