вече и аз съм от мафията :-)

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

вече и аз съм от мафията :-)

Мнениеот Windstream » Пон Юни 06, 2005 8:43 am

Откакто си взех колата са ме наричали сутеньор, гангстер, мексиканси наркопласьор и какво ли още не, но от този weekend мисля че най-подходящата дума е мафиот, по-точно кръстник. Защо - ми защото след кратък телефонен разговор проведен преди около час официално съм натоварен с помощ при отглеждането на едно малко вресливо създание от женски пол :) Не, хубавицата не е моя, но спокойно бих могъл да й мина за баща - все пак аз държах ръката на майка й докато тя се появяваше на бял свят през нощта на събота срещу неделя. Всъщност тя отсега си е луда късметлийка, на отиване към болницата с около 120км/ч отнесох някакъв елен-самоубиец (това е след набиването на спирачките при над 140км/ч) и цялата ми предница се помля, но родилката се отърва само с леки охлузвания по главата и ръцете (аз с разбит във волана нос). Може би се чудите защо е трябвало аз да карам момичето, и защо таткото не е бил с нея при раждането - еми защото тя ми е супер-добра приятелка и е само на 19 години, той доколкото разбрах на 20, а малката Саманта-Ашли е резултат от безрасъдното им поведение след някакво колежанско парти миналия семестър... След като се разбра какъв е бил изхода от креватната им схватка въпросния герой е настоявал приятелката ми (моля да не се бърка с гадже, с него тепърва ще се разправям) да абортира, но тя отказа и онова леке я заряза да се оправя сама както може - за което смятам при първа среща да му влея малко акъл в главата и излея много кръв пак оттам :boxing: А защо ви занимавам с всичко това - идеята ми е това да е нещо като предупреждение за по-младите и "енергични" посетители на форума: знам че всички си казваме че на нас това не може да ни се случи, но ето че се случва, просто преди да се хвърлите напред преценете още веднъж ситуацията, не е шега работа това и последствията могат да са адски сериозни :peace:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Shady™ » Пон Юни 06, 2005 8:50 am

Лошо за колата и елена :bawling:
Добре си го направил/замислил другото:bowdown::agree:
Интересна случка ...
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот КапитанПланета » Пон Юни 06, 2005 9:07 am

Windstream, честито :baby:! :beer:
Познавам няколко самотни майки (ъ... абсурдно определение... една майка с дете може да е всичко но не и самотна) които се справят чудесно. Не е лесно, но любовта към лапето им дава сила за всичко. Чудесно е че има приятел като теб, който да е наблизо... особено в началото.
Тука сме неколко татковци с пресни спомени, така че ако ти трябва съпорт свиркай.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пон Юни 06, 2005 9:09 am

Да ти е жива и здрава кръщелницата!:beer:

Както сам каза, хлапето се родило с късмет, което пък е необходимо и достатъчно условие всичко да се нареди така, както му е редът...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Shady™ » Пон Юни 06, 2005 9:40 am

User Name: Windstream
...
Occupation: [color=red]Pimp[/color]
Good 1 ;)
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Windstream » Вто Юни 07, 2005 2:33 am

@Shady
Бе интересна случката, според мен е доста тъжна... и най-лошото е че не е единствената, за тази учебна година вече 3 станаха :xx(: Да му се не види и мерака значи, заради едното таковане си поставят едва ли не цялото бъдеще на карта :crazy: А на колата майната й, само се радвам че навремето не взех другата която гледах (един малък Додж Неон), че с нея сигурно със 180-200 бих летял и 99% сега нямаше да поствам тук.

@Капитана
Не знам колко добър приятел съм, то времето ще покаже. А за тактикъл съпорта благодаря много, дано не се налага да го ползвам, но е хубаво да знам че го има.

@Toyaga
:beer:-а ще е по-късно, като ги изпишат, някак си не върви сега да се изтърся там с една каса Лабат или Корона ;)
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Shady™ » Вто Юни 07, 2005 6:42 am

Наистина е тъжно/тъпо/гадно всичко това, а особено щом това е трети случай ...
Вярно че колатa точно в тоя момент не е супер важна ама на мен пак би ми станалаго гадно за нея би ми дошло малко в повече освен всичко това па и сега проблеми с колата. Явно ти си с по железни нерви / психика ...
Важното е, че е ок всичко(засега)... че какви други развития можеше да станат ...
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта