Проблем със озвучаването.

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Проблем със озвучаването.

Мнениеот Ozzie » Чет Юни 09, 2005 8:36 pm

Та значи от няколко дена съм притежател на нова- новеничка звукова карта Creative sond blaster live 24-bit. Като цяло не мога да се жалвам от звука, само че не ми се отдава да подкарам централната колона (уф, ама съм разсеян- съраунд системата е Luxeon logicfox Т 5.1). Като тествам говорителите едно гласче почва "Front left" "Front right" "Rear left" "Rear right" и като дойде ред на "Front center" вместо да го чуя на централната колона, го чувам на SUB баса. Гледах по настройките, пробвах и какво ли не, но не става. Ако някой може да помогне, нека пише на мейла [email protected] и по възможност да прати screenshot-ове.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Юни 10, 2005 8:57 am

Ми и при мен беше така. После установих, че не съм настроил Уиндоуса на 5.1. Като го настроих се оправи.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот GOА1 » Пет Юни 10, 2005 1:15 pm

Би трябвало гласчето да каже "сентър " :)

Проблема може и да е хардуерен:
за център и суб. се използва една стерео букса, като единия канал е за център, а другия за баса.
(кой кой е вече не помня). Ако е от това - трябва да размениш жиците.
Поне на разните драйвери, които съм виждал до сега няма опция за размяна... ако изобщо схемата позволява такова нещо.


NovemberCharlie, това не е настройка на Уиндоуса ;) и ако не му е задал 5.1 не би трябвало да чуе нищо.


ето и screenshot-овете:

[img]http://www.loystoys.com/images/solder-station.jpg[/img]
[img]http://www.chem.psu.edu/ri/images/sweat/kim-solder.jpg[/img]

доплънка:
на тази платка каналите са разделени много дървено и има огромен crosstalk между тях.
(Или пък нарочно са го направили с цел да се разшири стереото :dunno:)
Ако си дал повече жега е напълно възможно да чуеш центъра от зад, лявото от дясно и т.н., a centyra izob]to da ne e swyrzan.
[/font=Georgia]
GOА1
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 1:07 pm

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Юни 10, 2005 1:36 pm

Ами при мен се получи точно както го казах. Контрол панел - Сауд - Аудио - Адванст - 5.1
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Ozzie » Пет Юни 10, 2005 4:29 pm

Може да се каже, че проблема май е основно хардуерен... размених входните букси за SUB и центъра. Сега имам център, но не мога да кажа, че съм очарован от баса. Някак си не го чувствам да ме удря под лъжичката.... Има някакви наченки, но само толкова. Нека ако някой може да помогне, да ми пише на мейла. Ще пратя скрийншотове как съм направил настройките, пък да видим какво ще излезе от цялата работа. [size=200][color=red][b][u]HELP!!![/size][/color][/b][/u]
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот ити » Пет Юни 10, 2005 9:58 pm

[quote][i]Originally posted by GOА[/i]



[img]http://www.loystoys.com/images/solder-station.jpg[/img]
[img]http://www.chem.psu.edu/ri/images/sweat/kim-solder.jpg[/img]

:DТова ми прилича на моя апарат, с който пращах сигнали в космоса...:^:
:mischie: Мммм ти изглежда си използвал миксер, маша и Temperature Controlled Soldering Station за целта:)
куело ке чи интереса е ланима ди ки суона ма но ла куалита дел инструменто
ити
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 12, 2005 4:42 pm
Местоположение: Mozambique

Мнениеот Bodom » Пет Юни 10, 2005 10:15 pm

Сигнала за subwoofer-а ти усилвателя ли го отделя, или си разчита на сигнала от канала за subwoofer на картата ? Щото на системите 5.1, които съм виждал (включително и на Creative) сигнала от канала на картата за subwoofer не се ползва за нищо - демак се ползват само 5 канала. А ниските си ги отделя по някакъв начин от тези 5 канала. Ако е така просто трябва да нацелиш центъра да работи. А с баса не би трябвало да имаш проблеми...
Аватар
Bodom
 
Мнения: 484
Рейтинг: 1722
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 12:01 am
Местоположение: София

Мнениеот GOА1 » Съб Юни 11, 2005 12:03 am

[quote="bodom"]

Сигнала за subwoofer-а ти усилвателя ли го отделя, или си разчита на сигнала от канала за subwoofer на картата ? Щото на системите 5.1, които съм виждал (включително и на Creative) сигнала от канала на картата за subwoofer не се ползва за нищо - демак се ползват само 5 канала. А ниските си ги отделя по някакъв начин от тези 5 канала. Ако е така просто трябва да нацелиш центъра да работи. А с баса не би трябвало да имаш проблеми...
[/quote]

За системите на Creative ми се вижда доста странно... все пак и най-евтината им саунд карта си има и изход за суб.
Дори и в системата също да има възможност да се сумират двата канала за към woofer-a ще е по-добре да си се ползва тази опция от бластера. Можеш софтуерно да си променяш граничната честота на НЧ филтъра, независимо от другите канали ниво на центъра и баса...

http://www.computers.bg/predst.php?id=3
[quote]Т5.1RB е с вграден шестканален усилвател
.....
Комплектът Т5.1RB се конфигурира и пуска в действие бързо и лесно. 4-те Surround говорителя и централният си имат кабели които се свързват към съответните конектори на събууфера, а от неговия единичен интерфейс G9 Input излизат 6 кабела (RCA), които трябва да се включат към системата която възпроизвежда звука (PC, DVD ресивър). В моя случай за свързването към PCI звукова карта Creative Live 24-bit трябваше да използвам допълнително три преходника (двойка чинч към минижак).
[/quote]

Ако и ти си с такива преходници - провери да не са обърнати каналите от там, това е често срещано явление.


@ити
а аз се чудех защо майка ми ми крещи за някаква тел и хвърля яйцата по мен :boggled:

А сигналите ти получи ли ги някой ?
Защото това металното и за спирална антена не става [img]http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/tease.gif[/img]
GOА1
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 1:07 pm

Мнениеот RaveUnit » Нед Юни 12, 2005 11:13 am

имам друг проблем с озвучаването - усилвателя ми е доста стар и (предполагам) постояннотоковата защита към единия канал не работи, съответно на няколко месеца ми гори баса на едната колона; не е кой знае какво, 12лв е ремонта но трае 2-3 седмици а back-up говорителя ми е 20W (прекалено слаб) и гори много по-бързо и лесно
знам за готови филтри (моите в колоните са само разделящи за 3-те ленти), евентуано със защити някой да препоръча ?
или да знаете да се продава маломощен (до към 40-50W) Hi-Fi усилвател на старо до към 60лв, по възможност квадро, не ме интересува дали има предусилвател и корекции ?
мечтая си за нещо лампово но са ми непосилно скъпи тези дето съм виждал :(

сегашния ми е Студио-2 '81-ва, вече не мога да намеря кой да го ремонтира в София, остана само един човек в Надежда който успява и иска обаче не оправя съвсем всичко
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот GOА1 » Нед Юни 12, 2005 12:24 pm

[quote="RaveUnit"]

имам друг проблем с озвучаването - усилвателя ми е доста стар и (предполагам) постояннотоковата защита към единия канал не работи, съответно на няколко месеца ми гори баса на едната колона;
.................
знам за готови филтри (моите в колоните са само разделящи за 3-те ленти), евентуано със защити някой да препоръча ?
.................
или да знаете да се продава маломощен (до към 40-50W) Hi-Fi усилвател на старо до към 60лв, по възможност квадро, не ме интересува дали има предусилвател и корекции ?
мечтая си за нещо лампово но са ми непосилно скъпи тези дето съм виждал :(
[/quote]


? ? ?
Какво ще рече "постояннотоковата защита към единия канал" ??
Ако крайното стъпало е клас А, което много ме съмнява при такава мощност, на изхода има кондензатор, който не пропуска постоянното напрежение. Ако е пробил ще имаш постоянно напр. към баса, но няма да се чуе нищо приличащо на музика :).
Можеш да направиш следното упражнение:
когато нищо не свири връткаш волумето на мах. Взимаш волтметър за постоянно напрежение и мериш между кабеляците към колоната. Ако измериш нещо, освен шума (някви постоянно сменящи се миливолти), можеш да пристъпиш към филтрите, ако наистина няма кой да оправи щайгата.
.................
За да не отржеш много от баса ти трябва поне 18 dB/oct. Готовите, които продават, са пасивни и струват майкаси и баща си и малката братчедка с внучето. В някой сервиз биха могли да ти направят активен и да го турнат вътре в щайгата.
..................
За толкова пари/мощност мога да ти препоръчам няколко "направи си сам". С готовите не съм в час.
За ламповото: сигурен ли си че ще усетиш разликата ?
Защото вечният спор транистори vs. лампи vs. интегрални схеми се обезмисля за хора усещащи изкривяванията едва когато стигнат 0.7 - 0.8 %.
При комбинация с мрз и някоя саунд карта (не става дума за професионална за $250+ :) ) единственото предимство на лампите е че ще те топлят през зимата.

С помощта на инструмента от снимките цената на ламповия усилвател може да се намали 10-15 пъти :D.
GOА1
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 1:07 pm

Мнениеот mih » Нед Юни 12, 2005 2:36 pm

[quote="Ozzie"]

Та значи от няколко дена съм притежател на нова- новеничка звукова карта Creative sond blaster live 24-bit. Като цяло не мога да се жалвам от звука, само че не ми се отдава да подкарам централната колона (уф, ама съм разсеян- съраунд системата е Luxeon logicfox Т 5.1). Като тествам говорителите едно гласче почва "Front left" "Front right" "Rear left" "Rear right" и като дойде ред на "Front center" вместо да го чуя на централната колона, го чувам на SUB баса. Гледах по настройките, пробвах и какво ли не, но не става. Ако някой може да помогне, нека пише на мейла [email protected] и по възможност да прати screenshot-ове.
[/quote]

можеш да тестваш друг драйвър оттук: http://kxproject.lugosoft.com/index.php?skip=1 - напълно безплатен и чист е! разработва го руски екип от програмисти и музиканти с цел да пригоди картите на Creative Technology за професионална музикална употреба. аз съм със същата карта и с него ми върви по-добре отколкото с оригиналния, да не говорим за огромните възможности, просто изстисква максимума от картата.

и после да не забравиш да черпиш!
;)
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот GOА1 » Нед Юни 12, 2005 4:01 pm

[quote="mih"]


напълно безплатен и чист е! разработва го руски екип от програмисти и музиканти с цел да пригоди картите на Creative Technology за професионална музикална употреба.
[/quote]

:nono:
[url=http://kxproject.lugosoft.com/bugs.php?language=en]The kX Driver and applications have not been tested on every possible combination of OS, hardware and software, so your bug reports are an important part of the continuing development process.[/url]
Оригиналните поне са тествани. Не че не правят мизерии понякога...

[url=http://kxproject.lugosoft.com/remote.php?language=en]The kX Remote Controller window has no buttons at the moment, so better guide will be available as soon as the remote is fully supported.[/url]
Явно и ти не ползваш дистанционно :D.

И до колкото разбрах - става въпрос за достъп до хардуера на по-ниско ниво. Съмнявам се че някой музикант ще се откаже от SPDIF (няма го в списъка), и ще се радва че може да сменя кода на DSP-a. (Освен ако е музикант, програмист и жичкаджия едновременно.)
А качеството на възпроизвеждане няма да стане по-добро, какъвто и драйвер да сложиш.


Бе с 3 думи: не ме кефи.
Въпреки това ще го пробвам някой ден.
GOА1
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 1:07 pm

Мнениеот Ozzie » Нед Юни 12, 2005 9:27 pm

[b]@mih[/b]10х, ама поне да можеше да ти прати човек РМ, да не SPAM-ваме темата... :D
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот bikerider » Пон Юни 13, 2005 1:44 pm

[quote="ити"]
:DТова ми прилича на моя апарат, с който пращах сигнали в космоса...:^:
[/quote]


Семейство Мейзга? :lol::roll2::rofl:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот mih » Пон Юни 13, 2005 5:28 pm

[quote="GOА"]
бла-бла-блаааааааааааааааааа

[/quote]


за какво си хаби времето да пишеш толкова простотии само за да се изкажеш супертъпо?!?
нещо по същество???
да ме оспорваш някак??? кво е тва :nono:??? на какво?
да не би СЕРИОЗНО да мислиш, че оригиналните драйвъри
have been tested on [b]every possible [/b]combination of [b]OS, hardware and software [/b]?!?!?
хах!:irked:
ай кат го пробваш пиши пак :(!:

нямало го в списъка SPDIF... ама го има...
:xx(:
нямало дистанционно... :confused:И ТОНКОЛОНИ НЯМА В КОМПЛЕКТА, ДА ЗНАЙШ!!!

:crazy:
:(!:

тва е най-якият драйвър за тия карти, и не го казвам аз, а хора, които разбират десетки пъти повече от тебе...
пробвай и ще разбереш защо.
и после не ми пиши - ама тука има бъгче и там цвета не ме кефи... кат измислиш по-добър - тогаз!
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот mih » Пон Юни 13, 2005 5:31 pm

[quote="Ozzie"]

[b]@mih[/b]10х, ама поне да можеше да ти прати човек РМ, да не SPAM-ваме темата... :D
[/quote]


ми не знам, принципно си получавам РМ-и нормално.
ще си видя пак опциите в профила, де...
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот mih » Пон Юни 13, 2005 6:55 pm

[quote="bikerider"]

[quote="ити"]
:DТова ми прилича на моя апарат, с който пращах сигнали в космоса...:^:
[/quote]


Семейство Мейзга? :lol::roll2::rofl:
[/quote]


йеп
:thumb:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот GOА1 » Пон Юни 13, 2005 10:33 pm

[quote="mih"]


(бла-бла-блаааааааааааааааааа)^5[/quote]



а какви бъгчета видя в криейтивските ?
или цвета не ти е харесал...
Да, оригиналните драйвъри
have been tested on every possible combination of OS, hardware and software. Ако не си видял - на сайта на производителя ъпдейтите са различни за всяка OS и всяка платка. Защо да пускат толкова много нетествани ?

2-3 часа след като написах "глупостите" го инсталирах.
Сега още повече не ми харесва.
Разлика в качеството на звука още няма. Ти усети ли ?
Интерфейса е много по-дървен, по-конкретно: за всяка опция още един прозорец; на всяка опция трябва да се дзвериш в контекста като посочиш с мишката за да разбереш за какво е (картинките).
За да използваш ефектите трябва да си играеш на програмист или да цъкаш 5 минути с мишката за да конфигурираш всеки от тях. И колко хора са се занимавали с програмиране на DSP i ne gledat kato indianci сорсовете или тъй-наречения рутер ? Това е единствения плюс, който видях, много голям +, ама да го препоръчваш на човек, който не може да си свърже колоните... и то защото го похвалил някой, по-разбиращ от някой си в някой форум, който пък и бегла представа нямаш колко разбира:dunno:.

А ако нямаш мишка забравяш изобщо за контролиране на звука. А и windowsкия миксер не може да ползва тонкоректора.

Инсталацията за ХР и 2000 е №1 :agree:. Познай каква част от усерите ще се справи.

За дистанционното имах предвид поддръжката му. Все пак на оригиналния софт. не ти излиза джам с надпис "under construction". Пък и всичко си има в пакета, инсталваш и забравяш. А не да теглиш разни плъгини и библиотеки.
[quote]
тва е най-якият драйвър за тия карти, и не го казвам аз, а хора, които разбират десетки пъти повече от тебе...
пробвай и ще разбереш защо.[/quote]

Еми не разбрах защо не го казваш ти.
Защото не знаеш ли ?
[quote]
и после не ми пиши - ама тука има бъгче и там цвета не ме кефи... кат измислиш по-добър - тогаз![/quote]

За това си ползвам Creativ-ския. Ти щом си професионалист си ползвай кх.
GOА1
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 1:07 pm

Мнениеот RaveUnit » Пон Юни 13, 2005 11:59 pm

http://www.neomontana.dir.bg/ и други, питането ми бе по-скоро дали има някой с позитивни отзиви от такива продукти ...

а само между другото, защо се мъчите с този бластер като Audigy2 струва 74лв, моя е вече на около месец и единствения му недостатък до сега е че няма драйвер за Боза98
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот GOА1 » Вто Юни 14, 2005 2:09 am

[quote="RaveUnit"]

http://www.neomontana.dir.bg/ и други, питането ми бе по-скоро дали има някой с позитивни отзиви от такива продукти ...

а само между другото, защо се мъчите с този бластер като Audigy2 струва 74лв, моя е вече на около месец и единствения му недостатък до сега е че няма драйвер за Боза98
[/quote]

http://bg.europe.creative.com/support/downloads/
има и за 98 някакви

за неомонтана:
Аз до сега съм доволен от тях. Само веднъж попаднах на не добре оразмерена схема (нисковолтовата цветомузика). Но чувам много оплаквания че чаркалаците в комплекта не са тези които трябва (най-често - други резистори). Платките са малко кофти и ако се наложи 5-6 пъти да за/раз появаш пистите си отиват.
От усилвателите им имам впечатления от:
този с TDA 1562Q ([url=http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=710&postdays=0&postorder=asc&start=0]на дълго и широко[/url])
Със захранване за комп. и един по-голям радиатор за всичките може да ги докараш до към 4х50 под 100 лв.
TDA 2005 - също е стабилен, но е слабичък;
TDA 2003 - много капризна интегрална схема. Kъса нерви, лесно гори (независимо от схемата).

за онзи с TDA 7294 съм [b]чувал[/b] добри отзиви
(два такива мостово)

QUAD 405 (на [url=http://www.mladkonstruktor.bg/e-shop/shopping/?id=40]млад конструктор[/url])
яко животно :) обаче е малко играчка настройката на защитата. ...и крайните транзистори пукат лесно (поради което се сменят с по-евтини руски).

Общо взето тези с интегралните схеми са "поиш и пееш". Няма много възможни варианти за свързване и ако ги налепиш правилно в повечето случаи тръгват веднага. Така че обръщай повече внимание на самата интегрална схема.
GOА1
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 1:07 pm

Мнениеот КапитанПланета » Вто Юни 14, 2005 8:23 am

От горните съм правил този с TDA 1562Q и Quad 405 на Млад Конструктор с малко модове. Само искам да добавя към списъка и ампа с LM3875 - според мен докарва доста приличен звук за интегралка. След всички експерименти при мен се очертава именно него да ползвам за слушане на музика. Копирах варианта от http://www.chipamp.com/lm3875.shtml
Спокойно може да се докара до 100 лв за 4 канала. Ако те интересуват подробности пиши на ПМ.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот RaveUnit » Сря Юни 15, 2005 1:41 am

да, оригинални Creative драйвери за 98 няма, но тези KX за които пуснахте връзка преди това май ще станат (когато се наложи да пусна 98цата ще тествам) - много благодаря за тях
благодаря и за отзивите и другите връзки, точно от това имам нужда :D
КапитанПланета възнамерявам да се възползвам от предложението ти, спасибо :)
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот mih » Сря Юни 15, 2005 3:06 pm

[quote="GOА"]
а какви бъгчета видя в криейтивските ?
или цвета не ти е харесал...[/quote]

бъгчета има, при тва не само в цвета.
най-малкото са правени за игри и нямат никви допълнителни опции за настройки.

[quote="GOА"]
Да, оригиналните драйвъри
have been tested on every possible combination of OS, hardware and software. Ако не си видял - на сайта на производителя ъпдейтите са различни за всяка OS и всяка платка. Защо да пускат толкова много нетествани?
[/quote]

но koment

[quote="GOА"]
2-3 часа след като написах "глупостите" го инсталирах.
Сега още повече не ми харесва.
Разлика в качеството на звука още няма. Ти усети ли ?[/quote]

бе каква разлика във звука бълнуваш?!?
:crazy:

[quote="GOА"]
Интерфейса е много по-дървен, по-конкретно: за всяка опция още един прозорец; на всяка опция трябва да се дзвериш в контекста като посочиш с мишката за да разбереш за какво е (картинките).
За да използваш ефектите трябва да си играеш на програмист или да цъкаш 5 минути с мишката за да конфигурираш всеки от тях. [/quote]


да бе...:lol:
то и ДХ колелата много тежат... пък как се върти с тях, да не ти разправям...

[quote="GOА"]
И колко хора са се занимавали с програмиране на DSP i ne gledat kato indianci сорсовете или тъй-наречения рутер ? Това е единствения плюс, който видях, много голям +, ама да го препоръчваш на човек, който не може да си свърже колоните... и то защото го похвалил някой, по-разбиращ от някой си в някой форум, който пък и бегла представа нямаш колко разбира:dunno:.[/quote]

и как реши, че съм го видял във форум? съдейки по себе си? за разлика от други си прекарвам свободното време ДАЛЕЧ от интернет... колкото до компетенцията на източника ми - мечтай си да го стигнеш скоро...

[quote="mih"]
тва е най-якият драйвър за тия карти, и не го казвам аз, а хора, които разбират десетки пъти повече от тебе...
пробвай и ще разбереш защо.[/quote]

[quote="GOА"]
Еми не разбрах защо не го казваш ти.
Защото не знаеш ли?
[/quote]

не, не го казвам аз, забележи - никъде не съм писал в тази тема!
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот GOА1 » Сря Юни 15, 2005 6:45 pm

[quote="mih"]

и ти ме извини, когато се изказвам по инженерни теми! :beer:[/quote]


Извинен си.
GOА1
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 1:07 pm

Мнениеот mih » Сря Юни 15, 2005 6:59 pm

добре, отстъпвам - [b]печелиш[/b]!
драйвърът не струва, аз нищо не отбирам => YOU'RE DA MAN!

:rofl::rofl:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron