ВЪПРОСЧЕ

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

ВЪПРОСЧЕ

Мнениеот Marzocchi » Сря Юни 15, 2005 9:24 am

ебаси случвало ли ви се е некоя мацка да ви зареже или да ревнува от КОЛЕЛОТО:banghead:


Преместена от МОД
АКО СЕ ОГЛЕДАШ ОКОЛО СЕБЕ СИ ЩЕ ВИДИШ МНОГО НЕЩА.
Marzocchi
 
Мнения: 72
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 10:27 am
Местоположение: Botswana

Мнениеот shaggy86 » Сря Юни 15, 2005 9:31 am

Радваш........хващаш жената и я облъчваш да си купи колело,ако не стане просто й обясни че то е част от твоята същност и не можеш без него...а жени много:agree:не ми се е случвало чак да те ревнува............:stupid:
:offtopic:
след 5-6 дни може да покараме като се довърша новия кошник.....:mean:
Аватар
shaggy86
 
Мнения: 1007
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Юни 25, 2004 10:32 am

Мнениеот Bodom » Сря Юни 15, 2005 9:43 am

Мойта постоянно ми мрънка за колелото. Пречело и из къщи, да не съм се пребиел, абе като цяло я дразни, ама можеби е силно да се каже че ме ревнува от него. Ма то това да мрънкат си им е в природата, тъй, че го приемам за нормално. При един приятел май също се наблюдават подобни отношения но от сорта "що излиза с колелото, а не с мен", което вече е по-близко до твоя въпрос. Та жените са такива. Квото и да е (може и да не е колело), ако му обръщаме повече внимание се дразнят.
Аватар
Bodom
 
Мнения: 484
Рейтинг: 1722
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 12:01 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Сря Юни 15, 2005 10:40 am

[quote="bodom"]
Та жените са такива.
[/quote]


Браво :usclap:
Добър мироглед имаш, няма що... надявам се имаш достатъчно представителна извадка за да говориш такива (peep).

Edit: между другото какво общо има тая тема с колоезденето? Има си раздел Други и Бла-Бла.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот MOD » Сря Юни 15, 2005 11:26 am

@bikerider - прав си за мястото .. мерси
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Сря Юни 15, 2005 12:49 pm

между другото - една поучителна [u][url=http://www.zone168.com/opinions/article?sid=&aid=43453&eid=386]статия [/url][/u] с напълно вярни (и печални) изводи.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Bodom » Сря Юни 15, 2005 2:55 pm

Абе има хора тука дето не се стърпяват да не оплюят някой заради изразено лично мнение. В случая аз направих точно това. Изказах личното си мнение, което съм базирал на личен опит, а не на представителни извадки. :censored:
И честно вече ми писна от такива коментари не само срещу мен а и срещу други в този форум. :censored:
:mad:
Аватар
Bodom
 
Мнения: 484
Рейтинг: 1722
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 12:01 am
Местоположение: София

Мнениеот Victor » Сря Юни 15, 2005 4:28 pm

Мойта постоянно ме ревнува от колелото или по- точно се дразни като имам свободно време и го прекарвам с байка вместо с нея ама понеже е свястна не се сърди ами го приема като час от мен. Но наистина разбирам че не съм лесен за търпене и затова много я ценя ! :agree:
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Сря Юни 15, 2005 4:59 pm

[quote="bodom"]

Абе има хора тука дето не се стърпяват да не оплюят някой заради изразено лично мнение. В случая аз направих точно това. Изказах личното си мнение, което съм базирал на личен опит, а не на представителни извадки. :censored:
И честно вече ми писна от такива коментари не само срещу мен а и срещу други в този форум. :censored:
:mad:
[/quote]


Това беше моето лично мнение - също като твоето. Не знам какъв ти е опита със жените, за да заключиш че жените-са-еди-какви-си, но е смешно да говориш така. Просто ти обърнах внимание - това беше моето лично мнение. Ако се чувстваш оплют, значи си ме разбрал напълно погрешно.

Аз пък имам точно обратния на теб опит - моята приятелка нито ме е ревнувала, нито ми мрънка, когато кажа, че ми се кара. Има си колело, когато иска кара с мен, когато не иска кара сама. Така че не виждам защо всички жени да са такива. Ето ти контрапример, щом не е очевидно за какво става дума. Не всички жени са такива.
Ако не ти е ясно, че обиждаш жените по този начин - ето казвам ти го.

В нормалните страни за изказване като това ще те осъдят за половин час на няколко месеца общественополезен труд.


Edit: да не говорим, че ако твоята мацка няма колело е напълно нормално да иска да е с теб и да мрънка когато не може, щото няма колело. Замислял ли си се върху това? Или скачаш винаги с рогата напред на всяка забележка?

Edit2: @Victor: :agree::thumb::beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот velco » Сря Юни 15, 2005 6:02 pm

[quote="bikerider"]
... твоята мацка няма колело ... мрънка ... с рогата напред ...
[/quote]

:rofl::rofl::rofl:

Баси как вадя от контекста ... :blush::lol:
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Сря Юни 15, 2005 6:15 pm

[quote="velco"]

[quote="bikerider"]
... твоята мацка няма колело ... мрънка ... с рогата напред ...
[/quote]

:rofl::rofl::rofl:

Баси как вадя от контекста ... :blush::lol:
[/quote]


Впечатляващо наистина! С оглед на темата обаче по-интересно би било вкарването...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Shady™ » Сря Юни 15, 2005 6:23 pm

[quote="bikerider"]

между другото - една поучителна [u][url=http://www.zone168.com/opinions/article?sid=&aid=43453&eid=386]статия [/url][/u] с напълно вярни (и печални) изводи.


[/quote]


"През XVII век английски лекари плашели дамите, че ако дълго и усърдно мислят, мозъците им ще се увредят"
Е не такова нещо не бях чувал... :rofl::rofl::rofl:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот PtD » Сря Юни 15, 2005 6:44 pm

[quote="Shady™"]


"През XVII век английски лекари плашели дамите, че ако дълго и усърдно мислят, мозъците им ще се увредят"
[/quote]


Даааа, поне тогава хората са били наясно :emlaugh:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот nikitzo » Чет Юни 16, 2005 3:25 pm

[quote][i]Originally posted by bikerider

Аз пък имам точно обратния на теб опит - моята приятелка нито ме е ревнувала, нито ми мрънка, когато кажа, че ми се кара. Има си колело, когато иска кара с мен, когато не иска кара сама. Така че не виждам защо всички жени да са такива. Ето ти контрапример, щом не е очевидно за какво става дума. Не всички жени са такива.
Ако не ти е ясно, че обиждаш жените по този начин - ето казвам ти го.
[/quote]

:bawling: zinevqrata e hubavo neshto zashtoto v neq ima i vqra ima i izne

[quote]
В нормалните страни за изказване като това ще те осъдят за половин час на няколко месеца общественополезен труд.
[/quote]

:rofl::rofl::rofl:
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта