shte glasuvate li na 25ti ?

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

shte glasuvate li na 25ti ?

Мнениеот yahutu » Чет Юни 23, 2005 8:37 am

Az - DA! :spin:
Flesh Bike Team :finger:
Аватар
yahutu
 
Мнения: 517
Рейтинг: 1089
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Pupinator » Чет Юни 23, 2005 9:00 am

Me 2 :)


Pupinator OUT:combust:.
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Чет Юни 23, 2005 9:12 am

Аз пък няма.

Всъщност се чудя... има доста добри награди в томболата ако гласуваш... едно ДВД ще ми дойде добре.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот kagami » Чет Юни 23, 2005 9:30 am

и аз ще гласувам.
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот chiMol » Чет Юни 23, 2005 9:54 am

аз също .....дори знам за кой
http://www.tiarakm.hit.bg
Don't leave your bike, live your life......
https://easycryptobot.com
Аватар
chiMol
 
Мнения: 1900
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 3:00 pm
Местоположение: Bulgaria/sofia/lozenez

Мнениеот nme » Чет Юни 23, 2005 10:00 am

мдааа, и аз ше гласувам!
ама нали е таен вота и няма да ви кажа са кого:P
Не го насилвай, вземи по-голям чук!
Аватар
nme
 
Мнения: 30
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 9:22 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Чет Юни 23, 2005 10:38 am

Разбира се, че да! :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот 4getcredo » Чет Юни 23, 2005 12:06 pm

И аз ще гласувам!
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот boi4ka » Чет Юни 23, 2005 12:34 pm

Твърдо ще гласувам,досега не съм пропускал,не смятам и да го правя.Не мога да проумея,как един млад човек може да не гласува/само не излизайте с номера"няма за кого":(!:партии дал Бог,благодаря:D
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот yahutu » Чет Юни 23, 2005 1:14 pm

i as sym si izbral za koi da glasuvam oshte otdavna :evil:
no dnes edin priqtel mi kaza i za nqkva tombola i vednaga se registrirah ei tuka www.bgizbori.org dano spechelq neshto :beer:
Flesh Bike Team :finger:
Аватар
yahutu
 
Мнения: 517
Рейтинг: 1089
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот thefatcat » Чет Юни 23, 2005 1:52 pm

Ша гласувам за евроРОМ хахахахахаха, за съжаление правя 18 след 2 седмици и няма да мога да Хласуфам.

Азис президент!!!!:rofl::rofl::rofl:
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот vpravov » Чет Юни 23, 2005 2:34 pm

[size=134][color=red]Аз няма[/color][/size] най-малкото защото по това време ще съм някаде между елхово и резово, но съм много учуден, че има такива които все още вярват в някоя от политическите партии. За мене има един лек и той се нарича президентска република, което може да стане след промяна на конституцията, при липса на кворум на изборите. Писна ми от партии които работят за интереса на спонсорите си, а не за нашия.
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1278
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Мнениеот lechuga » Чет Юни 23, 2005 2:43 pm

Да!
Don't worry, be happy!
Аватар
lechuga
 
Мнения: 413
Рейтинг: 1725
Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 5:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот caviara » Чет Юни 23, 2005 3:25 pm

[quote="vpravov"]

[size=134][color=red]Аз няма[/color][/size] най-малкото защото по това време ще съм някаде между елхово и резово, но съм много учуден, че има такива които все още вярват в някоя от политическите партии. За мене има един лек и той се нарича президентска република, което може да стане след промяна на конституцията, при липса на кворум на изборите. Писна ми от партии които работят за интереса на спонсорите си, а не за нашия.
[/quote]

:thumb:

[quote="boi4ka"]

...Не мога да проумея,как един млад човек може да не гласува/само не излизайте с номера"няма за кого":(!:партии дал Бог,благодаря:D
[/quote]

и всичките правят едно и също (за справки по горния цитат)
Защо трябва да е просто, като може да е сложно...
caviara
 
Мнения: 186
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 10:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот George » Чет Юни 23, 2005 5:11 pm

Е, да, само да не мислите че тия велосипедчета дето ги карахте щяхте да ги имате, ако не беше 1989. Преди това имаше само балканчета.
Аз съм пръв в 7:30 или в колкото там отварят и отивам да разцъквам на Витоша.
Сега всеки ден, всеки час, навсякъде има матрял
George
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Юни 11, 2005 6:20 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mih » Чет Юни 23, 2005 5:39 pm

[quote="George"]

Е, да, само да не мислите че тия велосипедчета дето ги карахте щяхте да ги имате, ако не беше 1989. Преди това имаше само балканчета.
Аз съм пръв в 7:30 или в колкото там отварят и отивам да разцъквам на Витоша.

[/quote]


ти сериозно ли си мислиш, че събитията през 89-а/90-а са се случили по волята на народа?:crazy:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот mih » Чет Юни 23, 2005 5:42 pm

[quote="boi4ka"]

Не мога да проумея,как един млад човек може да не гласува/само не излизайте с номера"няма за кого":(!:партии дал Бог,благодаря:D
[/quote]


може, може, и още как

:D
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Admin » Чет Юни 23, 2005 6:15 pm

За любителите на президентската република ;), там също не може без партии, иначе ще е диктатура:D
А аргументът "всички са еднакви" според мен е голяма глупост (никой да не се обижда!), с която определени хора се опитват да промиват мозъците на хилядите маса народ, за съжаление доста успешно :(!: Всеки, който е бил в съзнание през последните 15г и може да мисли, би трябвало да може да открие разликите между различните политически субекти. Да не говорим пък, че за сегашните избори има и добри предложения сред парламентарно непредставените партии.
На практика негласуващите увеличават процентите на партиите с твърд електорат (независимо големи или малки) и също така подпомагат изкривяването в представителството, дължащо се на преразпределяне на проценти и т.н. (може много да се говори и с конкретни примери). Така че негласуващите според мен също "гласуват", само че солидарно с всички други гласували, вместо да изразят свое мнение :eek3:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Чет Юни 23, 2005 6:45 pm

[quote="mih"]

[quote="George"]

Е, да, само да не мислите че тия велосипедчета дето ги карахте щяхте да ги имате, ако не беше 1989. Преди това имаше само балканчета.
Аз съм пръв в 7:30 или в колкото там отварят и отивам да разцъквам на Витоша.

[/quote]


ти сериозно ли си мислиш, че събитията през 89-а/90-а са се случили по волята на народа?:crazy:
[/quote]


Какво искаш да кажеш с това? Просто ми е любопитно какво имаш предвид.

@Админ - ти говориш за разлики м/у сегашните пол. партии... съгласен съм - такава има, естествено е. НО няма ЧАК такава голяма разлика (все пак в момента крайно леви или десни партии, поне според мен, няма, въпреки тази "Комунистическа партия на България", която още ми седи в главата) м/у тях. И все пак аз ХИЧ не отбирам от политика, така че не ме заливайте с псувни, плс, ами обяснете ако бъркам някъде. :)
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот GECKO » Чет Юни 23, 2005 6:57 pm

Бих гласувал с цел (ако имаше референдУм) ама понеже сме тъпа демокрация (опа май не сме тъпа демокрация а само политиците ни са тъпи) ще гласувам за да си спе4еля нещо :8D:
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот mih » Чет Юни 23, 2005 6:59 pm

[quote="Admin"]

За любителите на президентската република ;), там също не може без партии, иначе ще е диктатура:D
А аргументът "всички са еднакви" според мен е голяма глупост (никой да не се обижда!), с която определени хора се опитват да промиват мозъците на хилядите маса народ, за съжаление доста успешно :(!: Всеки, който е бил в съзнание през последните 15г и може да мисли, би трябвало да може да открие разликите между различните политически субекти. Да не говорим пък, че за сегашните избори има и добри предложения сред парламентарно непредставените партии.
На практика негласуващите увеличават процентите на партиите с твърд електорат (независимо големи или малки) и също така подпомагат изкривяването в представителството, дължащо се на преразпределяне на проценти и т.н. (може много да се говори и с конкретни примери). Така че негласуващите според мен също "гласуват", само че солидарно с всички други гласували, вместо да изразят свое мнение :eek3:
[/quote]

не мисля, че у нас има работеща партийна система, работеща демокрация, изградено партийно обществено самосъзнание, обособени идеологически програми, ясно разграничени политически пространства и доктрини... ако се вгледаш в обещанията на различните партии ще забележиш социални обещания у "десните" и не толкова социални при "левите"... обещава се какво ли не ;) питай някой младеж знае ли какво "дясно" и "ляво" ;) електоратът постоянно се прелива от едни партии в други, особено на сегашните избори. да не говорим за преливането на кадри от една партия в друга... примерно Болен Сидеров е бил редактор на "Демокрация", а преди това е работил в "Работническо Дело"... примери бол, най-пресният е с "Новото Време", дето такъв политически световътреж ги тресе, че и сами не знаят какви искат да са...
горчивият опит от близкото ни "демократично" минало подсказва също така, че който и да дойде на власт - все е тая.
няма да гласувам за Парламент, в който ще има наедно натрапен "цар", БСП, Костов, ДПС, Атака и Евророма. ебаси цирка... :bigmout: а участието им е почти напълно сигурно... и без моя глас ще си влязат така или иначе...
нещата, които казваш, според мен на теория са верни, но не и в конкретните ни условия. а те са ясни - мафията контролира всички - и полицията, и следствието, и съда... :(!: имат си лоби на най-високите етажи на властта, просто те имат най-много пари ;) като (ако) дойде ЕС може и да се променят нещата на добре, а може и да не се променят така лесно... а дотогава - дупе да ни е яко.
и още нещо - не вярвам в чистотата на изборите.

както е казано - избори не се печелят - те се купуват.

след като в страната, набедена за най-работеща демокрация избори се печелят по съмнителен начин чрез ръчни преброявания и съдебни спорове, какво остава за нашата разградена от кой ли не нива...
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот mih » Чет Юни 23, 2005 7:19 pm

[quote="Alien"]

[quote="mih"]

[quote="George"]

Е, да, само да не мислите че тия велосипедчета дето ги карахте щяхте да ги имате, ако не беше 1989. Преди това имаше само балканчета.
Аз съм пръв в 7:30 или в колкото там отварят и отивам да разцъквам на Витоша.

[/quote]


ти сериозно ли си мислиш, че събитията през 89-а/90-а са се случили по волята на народа?:crazy:
[/quote]


Какво искаш да кажеш с това? Просто ми е любопитно какво имаш предвид.
[/quote]

имам предвид нашия преврат/революция/смяна на системата, разгледан под общ знаменател с тези в Украйна, Киргизтан, Узбекистан, Ливан, всички бивши съветски републики при разпада на Съветския Съюз... моделът, по който са станали е почти напълно идентичен. кой има финансови интереси сега в тези страни - няма да сгрешим, ако предположим - САЩ и ЕС.
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Admin » Чет Юни 23, 2005 7:20 pm

@mih
Песимизмът ти ми е добре известен :DЗа мое щастие не го споделям ;)
Не мога да се съглася с почти нищо от това, което си написал, но мисля да не задълбаваме. Ако трябва да поведа политически спор, става гадно, защото, казвайки наистина всичко, което мисля, ще обидя много хора, а не мисля, че се събираме тук, за да се караме за политика... Всеки си има глава на раменете и ако иска я използва, ако иска не. Единственият недостатък е, че после резултата го понасяме всички...

@всички
Изкушавам се само да кажа, че човек, който не упражнява правата и свободата си, просто не ги заслужава и аз лично никога не бих се съгласил народ като нашия, в общи линии безмозъчен, да ми определя разни неща чрез референдуми. Достатъчно зле го прави и чрез изборите :D

@Alien
Имаме с брат ми едно неприлично предложение за теб ;) Ако наистина ти е все едно кой ще ни управлява, ще гласуваш ли за тези, за които те помолим ние, та да помогнеш на такива като нас, дето се интересуваме и от политика и не ни е все едно :D Говоря сериозно, защото ако отговорът ти е "не" ще попитам защо, нали ти е все едно?;) Или може би не ти е?
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот zImage » Чет Юни 23, 2005 7:48 pm

Ще гласувам, защото въпреки някой прилики м/у различните партии и лица те всъщност не са едни и същи. Ние в този форум се събираме, защото имаме общи интереси, но не сме еднакви...

[quote="Admin"]

гласуваш ли за тези, за които те помолим ние, та да помогнеш на такива като нас, дето се интересуваме и от политика и не ни е все едно :D Говоря сериозно, защото ако отговорът ти е "не" ще попитам защо, нали ти е все едно?;) Или може би не ти е?
[/quote]

:thumbu:
We have nothing to fear but fear itself.
Grand Canyon CF SLX 9.9 (2013) + XT M8000 + Stages / 10.0 kg
https://www.olx.bg/ads/user/1pKJ/ / http://app.strava.com/athletes/744869 / http://blog.lifepattern.org/mtb/calendar.html
zImage
 
Мнения: 513
Рейтинг: 1971
Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 4:54 pm

Мнениеот GECKO » Чет Юни 23, 2005 7:49 pm

[quote="Admin"]
@всички
Изкушавам се само да кажа, че човек, който не упражнява правата и свободата си, просто не ги заслужава и аз лично никога не бих се съгласил народ като нашия, в общи линии безмозъчен, да ми определя разни неща чрез референдуми. Достатъчно зле го прави и чрез изборите :D
[/quote]


Аз както виждам нещтата в българия има достатъчно разбрани хора които биха оползотворили един референдум, но къде тоя късмет то при референдум няма да има познати из властта => не е за българските утвърдени връзкари. А и така имаме кой да обвиниме за грешката че сме му дали властта вместо да си приемеме грешките ако си гласуваме някоя промяна... иначе казано средния българин не иска да познае наи-хубавата форма на демокрацията. Колкото до това дали бих дал "безмозъчен, да ми определя разни неща" бих дал в началото няма да е най-приятното но като му свикнеме токувиж станем конкуренция на Швейцария (там са с референдум а я ги вижте как цъфтят)
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот hlebarka » Чет Юни 23, 2005 7:58 pm

[quote="GECKO"]
токувиж станем конкуренция на Швейцария (там са с референдум а я ги вижте как цъфтят)
[/quote]


:magnify:

:paperba:

Ахахахохоххъм, привиде ми се.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот bikerider » Чет Юни 23, 2005 8:00 pm

[quote="Admin"]

@mih
@всички
Изкушавам се само да кажа, че човек, който не упражнява правата и свободата си, просто не ги заслужава и аз лично никога не бих се съгласил народ като нашия, в общи линии безмозъчен, да ми определя разни неща чрез референдуми. Достатъчно зле го прави и чрез изборите :D
[/quote]


Любо, нека се съглася с теб. Но тогава защо все още гласуваме по пропорционална система? Нещо не ми се връзват работите. Като е толкова тъп народа, защо гласуваме за партии, а не за обаятелни личности???

Споделям песимизма на mih, но ти също си прав, че който не си упражнява правата не ги заслужава. Затова аз лчно ще повторя за сетен път моят вариант - аз ще гласувам, но с празна бюлетина. Има разлика - така ще упражня правото си на глас и едновременно с това правото си на лично мнение, което е крайно отрицателно за "демокрацията" у нас. Нема такова животно. Мога да стигна и по-далеч по отношение на "демокрацията", но не е тук мястото.

Edit: вчерашния виц на деня: "Спаси България - скрий паспорта на баба си".
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот mih » Чет Юни 23, 2005 8:04 pm

[quote="Admin"]

@mih
Песимизмът ти ми е добре известен :DЗа мое щастие не го споделям ;)
Не мога да се съглася с почти нищо от това, което си написал, но мисля да не задълбаваме. Ако трябва да поведа политически спор, става гадно, защото, казвайки наистина всичко, което мисля, ще обидя много хора, а не мисля, че се събираме тук, за да се караме за политика... Всеки си има глава на раменете и ако иска я използва, ако иска не. Единственият недостатък е, че после резултата го понасяме всички...
[/quote]



ЛЮбо, по-скоро твоят оптимизъм ми е много интересно откъде идва...
;)

Нямам за цел да убеждавам "колегите" да не гласуват.
Всеки си преценя сам.
Или поне така се твърди :)
Наистина не е приятно да се говори за политика, първо малко отбираме, второ - неименуемо води до кавги...
Само да отбележа, че не споделям мнението ти за негласуващите. Може пък да ИСКАМ да споделя по този начин мнението на гласуващите. Солидарен съм с народа, ето ;)
Не намирам стабилни доводи, които да ме накарат да гласувам и тва си е. Да се самоубеждавам, че ТРЯБВА да гласувам при положение, че не намирам партия, която да заслужава моя глас, ми изглежда "леко" пресилено. Да гласувам за някои само за да скапя избора на други също ми иде малко прекалено. А най-тъпо ми е когато гласувам за някой, който впоследствие се оказва кръгла нула, че даже и по-лошо - отрицателно число. веднъж направих тази грешка и още се укорявам...
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Darth Vader » Чет Юни 23, 2005 8:13 pm

За тези, които не си спомнят или не знаят:
Ще говоря само за неща, които всеки може да види около себе си. Годината е 1996-97, когато на власт бяха тези, които се канят да дойдат и сега!

Имаше почти само една марка велосипеди на българския пазар, Castello, и събирането на 200 долара за такова колело беше много трудно, да не кажа непосилно за нормален човек. Нямаше RAM, DRAG, Sprint, Corratec, Cannondale, Shimano, 661, Manitou, Rock Shox, и т.н.! Да не говорим за официална дистрибуция!
Нямаше Billa, Metro, Mr.Bricolage, HIT, Praktiker, Ramstore, Tehnopolis или други вериги магазини!
Нямаше Shell, OMV и още куп други!
Нямаше пари в банките! То почти не останаха банки тогава...изгърмяха барабар с влоговете на хората.
Нямаше почти всяко семейство читава кола, макар и купена на старо от Европа!
Нямаше компютри в почти всеки градски дом!
Нямаше компютърни клубове зад всеки ъгъл и достъпен интернет!
Не се гожореше изобщо за членство в НАТО или ЕС!
Нямаше BTV, Нова телевизия (като национална), един куп кабеларки!
В курортите не се строяха нови лифтове и купища хотели, в тях просто нямаше развитие, чуждите туристи бяха с пъти по-малко, а българите почти не пътуваха!
И т.н.

Затова пък имаше:
Принудително застраховане на всяк кола, която си струва да бъде открадната и на всеки магазин!
Пенсии по 3 долара, заплати по 5-20 долара, хиперинфлация!
Банкови фалити!
Мутри зад всеки ъгъл, всякакъв вид престъпност!
Никаква подкрепа от чужбина
Никакви шансове за развиване на горе-долу честен и нормален бизнес, особено дребен и среден!
Имаше зърнена криза, защото изнесоха житото!
И т.н.

Същите хора са на избираеми места в листите на БСП и ДПС. Някои от тях се канят отново да бъдат министри! С негласуване увеличавате шансовете на тези две партии за повече места в парламента и поредна тяхна пагубна коалиция. Наистина ли смятате, че те са се променили и всички са еднакви?! Ако е "ДА", не гласувайте, НО И НЕ СЕ ОПЛАКВАЙТЕ ПОСЛЕ!!!
Darth Vader
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Ное 15, 2002 11:27 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mih » Чет Юни 23, 2005 8:15 pm

[quote="Admin"]


@всички
Изкушавам се само да кажа, че човек, който не упражнява правата и свободата си, просто не ги заслужава

[/quote]


това твърдение не го намирам вярно.
защо да е така? нима нямам право да не гласувам?
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Следваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта