Странни или паранормални явления....

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот sailman » Съб Апр 02, 2011 5:17 pm

did написа:Днес бях на зъболекар. Каза ми "нямаш нито един кариес!". Точно тогава е починал актьора Георги Русев :crap:

Дали някой ще се сети, какво имаш предвид :popcorn:
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот joropc » Съб Апр 02, 2011 5:27 pm

sailman написа:
did написа:Днес бях на зъболекар. Каза ми "нямаш нито един кариес!". Точно тогава е починал актьора Георги Русев :crap:

Дали някой ще се сети, какво имаш предвид :popcorn:

Не всички, 'щото репликата я няма в новите 3D игри...в турските сериали също. :look:
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот sensation_blue » Вто Апр 05, 2011 4:35 pm

did написа:Днес бях на зъболекар. Каза ми "нямаш нито един кариес!". Точно тогава е починал актьора Георги Русев :crap:

:offtopic: Още по странно щеше да е ако беше влязъл с кон в някой бар да питаш дали има боб ;)
Иначе любим филм (все пак е правен за моята гимназия - ЕГ Ловеч) и жалко за актьора :crap:
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот agent_Jekov » Пон Фев 06, 2012 11:40 am

On a mountain bike you can cover a great distance in a short period of time, or a short distance in a great period of time.In mountain biking there is no destination.Just a bike, a rider, and a place to ride!
Аватар
agent_Jekov
 
Мнения: 1802
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 3:43 pm
Местоположение: AREA 51

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот dirtnewbie » Пон Фев 06, 2012 3:55 pm

Ей, пичове, изядох си връзката на суичъра от тези ваши истории. Всичките ме заинтиргуваха много, но най много тази с моториста без глава. Нямам толкова силно въображение, за да си представя реакциите на хората, които са видели това на живо. Също така, наскоро гледах, че учени са изобретили някаква джаджа, която се прикрепя към главата по време на сън и след това може да контролирш сънищата си. Има и хора, които карат сънищата да се случват в реалността. Мен лично, най много ме изплаши историята с русата жена, носеща се 30см над пода. Другите имат някаква доза страх, но са повече увлекателни! Много приятна тема, но за съжаление не мога да споделя нищо тук. Де-жа-ву или де-жа-вю са често срещани при всички хора.
Когато нещо издава шум, аз се плаша доста, защото е тъмно и не мога да разбера какво е, но любопитството надделява. Често пъти ми се е случвало да си въобразявам, че даден предмет издава този звук, за да се успокоя. :agree: Приятел ми е разказвал история, в която той е единствен участник, а може би не съвсем. Не знам дали въображението му се е напрегнало по време на разговора ни, но според мен не беше преувеличено и беше доста достоверно. Та, момчето си е било в селото и имало да върши някаква работа в стаичка до къщата им (или стая в къщата им, не съм 100% сигурен). В тази стая дядо му е прекарвал голяма част от свободното си време, а сега той е мъртъв. След като е влязъл, той чул някакъв шум, а след това и вратата тръгнала да се затваря. Не се затворила напълно, но 10-15 секунди след даденото положение на вратата, тя се хлопнала. Аверчето било леко изплашено, но продължило да търси необходимото. Решил да си направи нещо като експеримент... По Дискавъри ченъл гледах, че когато духовете са предразположени и не ги безпокоят, те са склонни да показват признаци на движение пред живите хора. Той мълчал временно и след това решил, че трябва да го стори. Казал на глас "Дядо, моля те, ако си тук, светни лампата или направи нещо подобно". Все още не бил довъшил изречението си, когато лампата присветнала. Тук може да се поспори дали светлината е плод на негото въображение, или е истина, но теории много.
make my wishes come true
dirtnewbie
 
Мнения: 537
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 1:11 am

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот манджа » Чет Мар 08, 2012 11:36 pm

eMcKu написа:
Ozzie написа:е па де да знам, кога си бил на 2-3 годиники? :D

то през 1989та много паранормални явления са се случвали :rofl:

По темата :

Напоследък, все по - често забелязвам нещо много интересно.
Замислям се за хора, които не съм виждал от години, хора които не познавам лично, но съм ги виждал по телевизията или другаде и най - късно до 1 ден ги срещам. Няколко от случките, а те са ежеседмично, са ставали за броени минути. Вървя по улицата, сещам за даден човек и като завия той е пред мен. :crazy:

И при мен така :crazy:
Pulse STR
Аватар
манджа
 
Мнения: 533
Рейтинг: 1454
Регистриран на: Сря Ное 05, 2008 10:06 am

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот taurus13 » Пет Мар 09, 2012 12:20 am

Хъм...някой ми вдигнал темата. Сега се сетих за едни странни случки на къщата ми. Тая къща, е една селска къща, която я купих преди няколко години с идеята да я направя за вила. Та на входа към мазето е имало някога една портичка. Той там входа е особен и е под една козирка бетонна, а под нея са стълбите към мазето. Та от портичката беше останала едната колона, която е дървена греда, около 10 см дебела, запъната между плочата и козирката. Та още в началото при първите ми отивания там я намерих паднала. Понеже се чудех какво да я направя, я изправих и я заклиних обратно на мястото и. След някоя друга седмица когато пак отидох, гледам гредата пак паднала. Викам си, сигурно не съм я добре заклинил. Тоя път добре я набих, та нито вятър, нито животно да може да я бутне. Да де ама на следващия път пак я намерих паднала. Нищо друго по градината не беше местено - само гредата.
Брех, как стават тия работи бе. Набих я отново на мястото и, и се уверих, че няма как да падне, освен ако човек не я изрита. Е, следвашия път си беше там, но на по-следващия пак беше паднала.
Тогава ми писна и казах - Добре де, като не искаш да е там тая греда, няма да я слагам - преместих я под навеса и така прикючи с нея.
Странна ми беше тая история, щото оградата е 1,8 метра висока, портата се заключва. Трябва някой съвсем за цел да си постави да прескача оградата и да ходи точно тая греда да бута. Пък то там наоколо само възрастни хора.
Ама оттогава всичко си е наред.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот sensation_blue » Пет Мар 09, 2012 12:16 pm

Taurus, сложи пак гредата и монтирай скрита камера, кой знае, може да заснемеш нещо интересно ;) В най-лошия случай мургав събрат ползващ вилата за нощувка ... примерно :D
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот taurus13 » Съб Мар 10, 2012 12:34 am

Е, това е много тривиално, не може ли поне да е починал мургав сънародник. :)
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот punki » Съб Мар 10, 2012 9:33 am

адаш да не искаш починал мургав сънародник след близка среща на гредата с главата :smash: :lol2:
punki
 

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот манджа » Пон Мар 12, 2012 10:33 pm

@taurus 13 :bigeyes:

Изображение
Pulse STR
Аватар
манджа
 
Мнения: 533
Рейтинг: 1454
Регистриран на: Сря Ное 05, 2008 10:06 am

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот taurus13 » Вто Мар 13, 2012 1:15 am

Това не звучи приятно...Когато съм бил много уморен и особено когато не съм спал дълго време, усещам колко е тънка границата между лудостта и нормалността и как човек лесно може да я прекрачи. Липсата на сън е коварно нещо. Ако си много уморен физически, просто ще паднеш, ако много ти се пикае, просто ще се изпуснеш, но със съня кой знае защо не можеш просто да заспиш. Може би еволюционен механизъм - заспалите са изядени. Мозъка понякога така се пренатяга, че отказва да заспи. Това води до изкривяване на реалността и усещането за време. Преценката се променя, усещанията също. Забелязал съм, че значително се усилва волевостта на мозъка и специално при мен и леките ми внушителни способности - вероятно защото такива ситуации се приемат за критични. Странното е, че винаги когато съм бил подложен на стрес и мисленето и волята ми са силно стимулирани, получавам последователни обаждания от някакви хора, някои даже са такива, които не съм чувал отдавна. Вероятно в такива моменти, без да искам напомням за себе си в главите на хората и те просто "се сещат" за мен и решават, че трябва за нещо да ми звънят.
Светът е доста по-сложен и със сигурност е някак си информационно свързан. Те това хората отдавна са го установили де. Интересното е, че и животните участват в инфо обмена. Човеците могат да влияят на животните или по-скоро животните често разчитат някои неща които се "излъчват" от човеците.
Между другото сега се сетих да ви питам нещо за едно физиологично усещане - аз му викам тръпка, че не знам как да му кажа. Значи то е като вълна която тръгва от челото, минава назад през врата и се плъзва надолу по тялото като последователно се разстила по цялото тяло, та чак до глезените. Това става за около секунда и нещо и е малко като ток. Може да се случи по различни причини, не често при слушане на музика или на някой момент от филм, а също и ако някоя кукумявка ви изпищи над главата, докато ходите в тъмна гора. С времето взех да се упражнявам ей така за забавление да си правя такива вълни, щото е някак готино - като масаж за тялото. Като че с упражненията проводимостта някак расте и става по-лесно вълната да премине през тялото. Даже не ми трябва и специален момент - само се концентрирам и изведнъж изпомпвам. След време пък започнах за задържам състоянието и се получава нещо като постоянно протичане на ток през тялото за няколко секунди на леки тласъци, като най-постоянно се усеща това, зад тила между ушите и по гърба.
Това състояние, предполагам се усеща при всички хора - дето казват че "студени тръпки ме побиват". Всъщност то не бива да се асоцира само с уплах, а просто със всяка емоционална възбуда на нервната система. Интересното за мен беше, че мога да си го предизвиквам сам.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот presiil » Вто Мар 13, 2012 9:59 pm

:offtopic: @taurus13 : Мисля , че това е един вид ........мммммм...... "надъхване" ако мога така да се изкажа.И ако съм те разбрал правилно , човек "настръхва". При мен се случва при вълнуващи случки , заинтрегуващи моменти от филми , песни и така нататък :) Мисля , че те разбрах правилно , нали ? :popcorn: :beer:
БЪЛГАРИИИИ С ТВЪРДАЦИИИИ
Аватар
presiil
 
Мнения: 143
Рейтинг: 1192
Регистриран на: Вто Ное 30, 2010 7:57 pm

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот subritual » Вто Мар 13, 2012 11:31 pm

Ти правилно си разбрал,ама виж го @taurus13 какви ги владее.Твърди,че се е научил на тия мурафети ама на живо съвсем нормален изглежда.
Според мен е масон или пък извънземен..
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот s1m3on » Сря Мар 14, 2012 12:36 am

Аз да ви кажа една случка, като си я помисля и целият настръхвам и сега стана така.
Всяка зима и лято сме на Разлог при баба ми, една зима родителите ми ме пратиха до вторият етаж за нещо, при качването по стълбите чух едно ""хлъцц"" вратата се отвори сама а аз уплашен бегом на първият етаж, естествено после никой не ми вярваше но накрая вратата наистина се оказа отворена....

Скоро както си седя на компютъра и се звъни на вратата, аз си викам кой ще бъде по това време в 23 часа, отварям вратата и ми съобщава съседката, че радиото е включено аз си рекох ОМГ като се прибрах с колата със сигурност го изгасих, сигурен бях защото преди да угася колата затварям прозорците, после радиото и накрая гася колата.

А от скоро ми се е случвало да сънувам нещо, не си спомням какво но се събуждам със стряскане и целият потен и с голямо сърцебиене както някой каза, че усеща пулса в главата си.

Сега се сетих за още един в Разлог, лягам аз в леглото и пускам телевизора да гледам нещо и ме събуждат сутринта за ски, та изобщо не си спомням какво съм гледал, кога съм заспал много странно ми се видя това нещо.

( а извинявам се ако има много грешки но какво да правя )
Аватар
s1m3on
 
Мнения: 539
Рейтинг: 1437
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 5:05 pm
Местоположение: Blagoevgrad CiTy

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот taurus13 » Сря Мар 14, 2012 2:12 am

subritual написа:Ти правилно си разбрал,ама виж го @taurus13 какви ги владее.Твърди,че се е научил на тия мурафети ама на живо съвсем нормален изглежда.
Според мен е масон или пък извънземен..

Е на какво да приличам на живо...аз съм си нормален, но понякога ми се случват странни случки. Да си призная, не знам кога си ме виждал наживо. :)

Аз пък сега се сетих друго нещо. Случвало ми се е няколко пъти(5-6) да спя и изведнъж нещо силно да изтропа, от което се събуждам стресово. Когато обаче се събудя и стана, няма нишо паднало или счупено. Това ми се е случвало на различни места и понякога когато съм бил с други хора наоколо - оказва се, че друг не е чул такова тропане. Накрая реших, че явно е слухова халюцинация, докато спя.

Друго което си спомням от много ранна възраст, може би 3-4 годишен(аз имам много ясни и детайлни спомени от 3 годишен, на отделни картини и моменти), е как вечер когато заспивах по гръб срещи прозореца и тъкмо когато почти съм "отнесъл плувката", един пръст започва да ме пипа по корема - така леко се плъзга настрани. Аз изпадах във тих ужас и вцепенение и накрая се пипвах по корема, но там нямаше нищо. Това се повтаряше до едно време и след това изчезна завинаги.

Пък едно време експериментирах със себе си с разни техники, които сам си измислях - например сядям и започвам да гледам някой предмет много упорито и концентрирано, като си представям, че него го няма там или пък че се движи. Идеята ми беше, че би трябвало да мога да заблудя съзнанието ако съм много упорит и предмета наистина да "изчезне" или да се "премести", но само в съзнанието ми. Истински ясен резултат не постигнах, но се случваше понякога нещо интересно - света наоколо някак се стесняваше като в тунел и предметите от периферията изчезваха, а в ограниченото полезрение оставаше само моя предмет, които често започваше да трепти и да подскача. Това в голяма степен си беше физически ефект от дългото взиране предполагам, но все пак беше интересно, как наоколо всичко потъмняваше посред бял ден.
Другия експеримент който правех беше физически. Основаниоето за него открих случайно - бях забелязал, че понякога някой мускул започва да трепери неволево - случва се на всеки - може да е клепач, може да е муслул на крайник. Това е някакъв нервен дефект, но той ме наведе на мисълта дали може да се управляват мускулите някак подъсъзнателно, както става и при тези дефекти. Веднъж си лежах на леглото и ръцете ми бяха нагоре, подпряни на лакътя, при което в тях нямаше никакво мускулно напрежение. Тогава за пръв път усетих този ефект - както си седях и ръцете ми бяха някак леко изтръпнали и изведнъж едната ми китка се завъртя все едно сама. Много особено усешане. След това започнах да го търся този ефект и се оказа, че не е труден. Трябва да ръката да е напълно отпусната и да стопи в това положение известно време. След 10-ина минути имам усешането че е гипсирана в тази позиция. Точно тогава започвам само да си мисля, как тя се завърта от китката, но не активирам волево завъртане. Обикновено след като си мисля известно време на приливи и отливи за това, изведнъж, когато дори не очаквам ръката се завърта много точно и бързо, почти все едно е задвижена от стъпков мотор. Това е особено усещане.
След време започнах други експерименти - блокиране на мускулите с вдигнати настрани ръце. След 10 минути ръцете така изтръпват, че нищо не усещаш и болката в мускулите намалява, а треперенето почти изчезва. Точно тогава пак прилагам същата техника - помислям си как ръцете се задвижват и не щеш ли след малко хоп...и те някак съвсем леко, без усилие в мускула отлитат нагоре. Усещам ги много леки, все едно не са мои и се движат сякаш за завързани на конци и някой ги подръпва нагоре и надолу, по мисловните ми команди, но без характерното стягане на мускула. Той мускула очевидно работи, но не се усеща - както става и при неволните свивания.
Друго което правех е да се опитвам да провокирам "пускане на запис" от паметта на някоя миризма или усешане. С миризмата понякога се получава - изведнъж я усещаш много ясно, но трае кратко. Такива неща се случват при хората, когато усещанията са запаметени при някакво екстремално събитие и когато някакво друго събитие или информация, която е силно асоцирана с даденото, отключи процеса. Това ме наведе намисълта, че е възможно и волево да се предизвика.
Човешкото ни тяло е доста сложно и вероятно има доста начини да се "хаква", но понеже няма кой да ти каже какви са номерата, трябва да експериментираш.
Интересно е, че имах една близка приятелка, която се оказа, че също си е правела подобни експерименти със съзнанието преди време, но се уплашила че си губи разсъдъка, защото след продължителните сесии на концентрация започнала трудно да излиза от транс и както си ходела, понякога състоянието и се завръщало.
На мен пък просто ми омръзна и спрях да си играя, но сега се присетих та може пак да опитам. :)

П.С. А казах ли ви как стъкларя се поряза. Значи преди време от 5-6 години, отивам при кварталния стъклар да ми отреже едно парче за стъклено рафтче на един шкаф. За късмет имаше от 5 мм-овото стъкло, но пък беше на голям лист. Стъкларя го хвана и го вдигна да го сложи на масата, пък аз си помислих "тоя как може да се нареже, както ги вдига така". После обаче си викам - тоя е стара кримка, знае как да ги мести стъклата. Хвана човека, отряза парчето и вдигна стъклото да го върне на мястото му...и в тоя момент как се наразя, не е истина - като рукна оная ми ти кръв, няма спиране. Аз хукнах към колата, извади аптечката и му омотах един бинт около ръката. Взех си стъклото и си тръгнах, но някак в съзнането ми остана дилемата - предсказах ли го или го предизвиках?

Много такива случки имам аз в живота. Утре можа да ви разкажа как не ме изпитваха в училище и как целех въпросите по конспекта в уни-то. :eyebrow: или как намерих пружинката.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот mulltex » Сря Мар 14, 2012 10:42 am

Ето едно логично обяснение за 2-рата история от първото мнение на taurus13:
http://bcove.me/8h1ol6wo
Аватар
mulltex
 
Мнения: 405
Рейтинг: 1629
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:44 pm

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот valenti » Сря Мар 14, 2012 12:41 pm

Аз се сетих, за случка която и до ден днешен не мога да си обясня! Става въпрос за следното- Преди няколко години трябваше да слагам аларма на автомобила, по точно щях да ходя при специалист,който щеше да свърши тая работа. Лято е, аз съм облечен с фанелка и къси панталонки със странични джобове. Та така, сложих портофейла в левият джоб на панталонките, излизам от къщи,и реших първо да си взема цигари от кварталното магазинче, след което в колата и при майстора. Човека си свърши работата,дойде ред за ,,опраяне на сметката''....и Оооо ужас.... Портофейла със пари и документи липсва ! Викам си- докато съм карал колата, сигурно е изпаднал от джоба на гащите... Няколко пъти се ,,гъзурих'' в купето,залягах и гледах под ,зад и над всички седалки!!! Портомонето-ЙОК! :( Измърморах нещо от сорта- Извинявай ама май, съм си забравил парите в къщи( майстора е мой добър познат) та паля колата и директно в къщи за нови пари! Вземах,платих на човека и обратно към нас. Сетих се да проверя и в бакалията, но отговора на продавачката. - Взе си цигарите и портофейла!
Селият ми ден се ,,сговняса'' ,пари документи,всичко изчезна ...както се казва ,,Невероятно но факт''
На другият ден, споделих и на майка за странната случка, и тя вика- Абе дай да вържем дявола!?! И просто завърза едно въженце на един възел! Вика ми - дай да слезем пак до колата, може да го намерим( портофейла)
-Майко , абе какви глупости ми говориш?Аз ги търсих,жената и тя половин час! Надали ще има някакъв ефект?!
Айде от мен да мине,слизаме до колата , майка ми отваря предна дясна врата?!?! И след няколко секунди, намери портомонето ...между колонката и дясната!!! Седалка на колата! Невероятно,нали? :)
От тогава като трябва да намеря нещо из къщи...просто връзвам дявола! :) На
80% действа !
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот Yavkata » Съб Апр 07, 2012 12:42 pm

Преди известно време в клиниката ми(ветеринарен лекар съм) водят един млад Голден ретривър за операция. По време на операцията забелязах странен кожен проблем. Взимам един английски guide за кучешка дерматология (тухличка от 700 страници) и замислено-разсеяно го отварям наслуки. Зачетох се на първата отворена страница. Ставаше въпрос за много рядко генетично заболяване. На всичкото отгоре клиниката отговаряше на конкретния случай.Взех биопсия за патохистология. Днес пристига резултата. Потвърждаваше диагнозата! :bigeyes: :crazy: Най-странното е, че този справочник е съвсем нов и още не съм го чел, отварях го за първи път.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот dob111 » Пон Юни 04, 2012 11:32 am

Е тая светлина на снимката посред бял слънчев ден:
Изображение
Снимано е от билото на Голема планина като снимката гледа на юг. Извинявам се за качеството, но апаратът ми е зле. Като много ярко горящо петно над хоризонта. Започна да гасне, а след известно време се появи и второ. Изглеждаше ефектно.
Имам обяснение. Разгледах с Google Earth от мястото на снимката и посоката. Зад хоризонта е София и Витоша. Обаче не виждат заради маранята и изпаренията. Така че най-вероятно да е отражение на голяма стъклена фасада. Дори и не изключвам да са кубетата на Ал. Невски. Беше интересно обаче да се види на място.
Аватар
dob111
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1900
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 3:32 pm

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот Yavkata » Пон Юни 04, 2012 6:31 pm

Да, видял си кубетата на Ал. Невски. Те се виждат от околните планини.(Вкл. и от Голема планина.)
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот acidrain » Пон Юни 04, 2012 8:33 pm

Или подковата на цариградското.
Gott mit uns
Изображение
Аватар
acidrain
 
Мнения: 462
Рейтинг: 1800
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 10:47 am

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот headyyy » Вто Юни 05, 2012 7:40 pm

http://www.youtube.com/watch?v=gtLNmdZTf_g Това видео го гледах наскоро и според мен си е доста страшничко. :bigeyes:
Аватар
headyyy
 
Мнения: 20
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Пет Юли 15, 2011 2:19 am
Местоположение: Добрич

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот taurus13 » Вто Юни 05, 2012 11:37 pm

headyyy написа:http://www.youtube.com/watch?v=gtLNmdZTf_g Това видео го гледах наскоро и според мен си е доста страшничко. :bigeyes:

И кво му е страшничкото....пълно менте е очевидно. Всеки може да си направи десетки такива.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот subritual » Сря Юни 06, 2012 12:01 am

Бих ти повярвал,но съм чувал подобни звуци.Реших, че са от самолет,но беше странно,преди и след беше пълна тишина.
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот taurus13 » Сря Юни 06, 2012 8:15 am

Къде си ги чувал тия звуци...
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот sensation_blue » Сря Юни 06, 2012 9:06 am

и аз съм ги чувал... на няколко километра от техно/транс парти като духнеше вятъра към мен :D :agree:
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот headyyy » Сря Юни 06, 2012 10:29 am

taurus13 написа:Къде си ги чувал тия звуци...

Тия звуци са се чували по целия свят и след като изгледаш това видео(http://vbox7.com/play:16552ccdf5) мисля че ще си промениш мнението че е менте. :beer:
Аватар
headyyy
 
Мнения: 20
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Пет Юли 15, 2011 2:19 am
Местоположение: Добрич

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот sensation_blue » Сря Юни 06, 2012 1:36 pm

а ето и едно примерно обяснение ;) Проект "Син Лъч" http://selenabg.com/index.php/2008-07-2 ... 07-01.html
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Странни или паранормални явления....

Мнениеот breaker » Сря Юни 06, 2012 5:24 pm

Доста интересна информация. Звучи леко фантастична, но всичко е възможно. Новият световен ред отдавна е започнал да набляга над хората и това са го казали големи политици като Кенеди...
Аватар
breaker
 
Мнения: 262
Рейтинг: 1127
Регистриран на: Чет Апр 15, 2010 4:34 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта