Едно каране в Плана...

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Едно каране в Плана...

Мнениеот Admin » Вто Дек 20, 2005 2:06 pm

http://www.mtb-bg.com/index.php/trails/ ... -travel016

Статията е написана от нашия съфорумец NovemberCharlie, за което му благодаря! :thumb::beer:
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот тучо чучо » Вто Дек 20, 2005 3:02 pm

[quote="Admin"]

MTB-BG.com >> Най-новото

Статията е написана от нашия съфорумец NovemberCharlie, за което му благодаря! :thumb::beer:
[/quote]

И аз благодаря за " статиите, които ще ни припомнят някои интересни мОменти от лятото. Тази е точно такава", обаче много му е стенографски стила, няма художественост на израза. Нищо лично към автора, но по-добре да промени изказа, когато пише за минали събития и да не използва само сегашно време - някак сухарско идва, все едно прави описание на маршрут, а не разказва за чудесно каране.
Поздрави!
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Вто Дек 20, 2005 3:27 pm

Тук аз трябва да поема критиката, защото статията си беше готова няколко дни след карането, но тогава сезонът беше друг и имаше цял куп актуални събития на опашката, както и други статии с по-голям приоритет, поради което материалът се появява чак сега.
Що се отнася до стила й като цяло, на мен доста ми допада, включително и защото е съвсем различен от моя собствен, което внася разнообразие ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот lacho_m » Вто Дек 20, 2005 3:52 pm

Чудесно каране беше, само една забележка - малко бира... Добре, че беше спасителната кръчма в село Плана... там, особено в компанията на приятели, бирата, дори и топла, много се услажда.

Все пак в трябва да се борим с дехидратацията...

:beer::beer::beer:
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Дек 20, 2005 4:34 pm

[quote="тучо чучо"]

[quote="Admin"]

MTB-BG.com >> Най-новото

Статията е написана от нашия съфорумец NovemberCharlie, за което му благодаря! :thumb::beer:
[/quote]

И аз благодаря за " статиите, които ще ни припомнят някои интересни мОменти от лятото. Тази е точно такава", обаче много му е стенографски стила, няма художественост на израза. Нищо лично към автора, но по-добре да промени изказа, когато пише за минали събития и да не използва само сегашно време - някак сухарско идва, все едно прави описание на маршрут, а не разказва за чудесно каране.
Поздрави!
[/quote]

Всъщност наистина статията беше написана същия ден след карането. А пък за стила.... Всеки си има предпочитания.:beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Дек 20, 2005 5:06 pm

Мен в една статия ме интересува дали се чете леко и бързо, както и дали е занимателна и полезна.
Тази е. :beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Дек 20, 2005 5:22 pm

[quote="bikerider"]

Мен в една статия ме интересува дали се чете леко и бързо, както и дали е занимателна и полезна.
Тази е. :beer:
[/quote]

Благодаря!:beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Stuny » Вто Дек 20, 2005 9:12 pm

добра си е статийката :)
почти колкото беше в действителност :)
Stuny
 
Мнения: 1257
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Окт 23, 2002 8:49 am

Мнениеот Morpher » Вто Дек 20, 2005 9:38 pm

Статията е страхотна! Много ми хареса!
Имам един въпрос:
Как успявате да се задържите прави с колелото в вашия транспорт?
Имах шанса да се предвижа цели два пъти и то това си вадеше адреналин като от каране! То не бяха високо скорости, то не бяха остри завой! Първото возене беше от лифта за Алеко до някакво място, което не можах да запомня и второто от там до центъра, ама къде точно - пак не запомних!
Абе като цяло аз не можах да се задържа и не знам как вие успявате!
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот mindrider » Сря Дек 21, 2005 4:26 pm

Много добре написано!Забавно е и е интересно,:popcorn:
Изображение
mindrider
 
Мнения: 122
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 11:18 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот dobermann » Пон Яну 16, 2006 4:58 am

това ми напомня някои от старите карания преди години,едни от първите които покарахме на плана...
dobermann
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта