Велосипеди PEUGEOT

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Велосипеди PEUGEOT

Мнениеот gkdinkov » Вто Юни 16, 2020 2:00 am

Здравейте! Нов съм във форума и имам един въпрос-
От известно време съм се решил да си закупя планински байк и погледнах доста различни сайтове и марки вело-та.
Появи ми се реклама във ФБ за велосипеди Пежо, които в момента имат 25% отстъпка, ако си го поръчаш онлайн.
Та въпросът ми е- какво мислите за колелата на Пежо?
Също така бих бил много благодарен, ако дадете някое съветче за планински велосипед в диапазона +/- 1000 лева.
Благодаря Ви!
Специално, относно ПЕЖО харесах два модела:
https://webstore.peugeot.bg/product/vel ... s-21-majki
https://webstore.peugeot.bg/product/m02 ... n-cheren-1 - този е доста по-скъп, но все пак, смятате ли, че си заслужава парите?
gkdinkov
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 15, 2020 10:03 pm

Re: Велосипеди PEUGEOT

Мнениеот Joro177 » Вто Юни 16, 2020 6:24 am

Здравей,
Интересен избор на марка! Много хора препоръчват DRAG като марка DRAG Shift. И аз си търся колело и съм се спрял на TREK за сега. Видях че имат модел подобен на този който гледаш Marlin 5. И аз съм тук за съвет и не разбирам много но марката ми изглежда стабилна. Това на което съм се спрял аз е TREK FX2 Disk но ми е скъпо и се оглеждам за по-евтин вариант. Ако попаднеш на хубаво хибридно колело без амортисьорна вилка пращай линкове :). Успех с търсенето!
Joro177
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юни 14, 2020 12:05 pm

Re: Велосипеди PEUGEOT

Мнениеот victortrt » Сря Юни 17, 2020 4:40 pm

Исторически погледнато Пежо са започнали с кринолини за поли, после велосипеди и чак накрая с коли, но поначало велосипед с марка на автомобил не е най-добрата идея, защото определено плащаш и доста само за надписа.
По-скъпият вариант изглежда добре оборудван за цената си, но за намалената му цена предполагам, че може да се вземе по-добре окомплектован велосипед от друга марка.
Важно е и как ще се кара колелото, защото с две плочи отпред на планинско колело, в града ще си малко бавен, а големите гуми не са за асфалт.
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта