Kak se miete BE?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Kak se miete BE?

Мнениеот GOA » Пон Мар 22, 2004 2:01 pm

Da, tup vapros, no kvito i preparati da polzvam vse mi ostavat 4erni petna po bru4kite na prustite (sled kat se omaja s gres) i pod noktite . Ne 4e e bolka za umirane, no kato hodq na daskalo ne mi e mnogo priqtno da stisna vlajnata snejnobqla ruka na nqkoq kolejka s moita suha i 4erno-bqla lapa (.....eeee, ako bqh dalmatinaec...:o))
A puk s mnogo turkane nai-mnogo da si prejulq kojata.
Downhill by car.
Лопа ти прожината на амортесиора.

|-|
Аватар
GOA
 
Мнения: 732
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 11:56 am

Мнениеот Black » Пон Мар 22, 2004 2:23 pm

probvai s obezmaslitel izpolzva se pri pe4ki i drygi mazni ne6ta toi 6ybavo otmiva
a za noktite sa6to s nego i 4etka i tarka6 tvae
a za kole6kite i az sam taka ma nie sme sportisti i praim ne6to a te po cel den si praat maski za krasota ZA NAS na sekvi mesta daneti pyka i az sam taka
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот КапитанПланета » Пон Мар 22, 2004 2:36 pm

Обезмаслител "Meglio" от Billa. 3-4 лв. е и маха всичко. Освен за миене на ръцете, аз го ползвам и в машинката за почистване на веригата.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот boi4ka » Пон Мар 22, 2004 7:22 pm

[quote="GOA"]

Da, tup vapros, no kvito i preparati da polzvam vse mi ostavat 4erni petna po bru4kite na prustite (sled kat se omaja s gres) i pod noktite . Ne 4e e bolka za umirane, no kato hodq na daskalo ne mi e mnogo priqtno da stisna vlajnata snejnobqla ruka na nqkoq kolejka s moita suha i 4erno-bqla lapa (.....eeee, ako bqh dalmatinaec...:o))
A puk s mnogo turkane nai-mnogo da si prejulq kojata.
[/quote]

Aбе колеги наиситна да не ви пука ,ама въобще!!!Малко е неприятно да си даваш здрасти с груби ръчища,камо ли да ги слагаш на по-деликатни места[:p][:p][:p],но в крайна сметка ние сме колоездачи и нека някой ми каже ,че не се омазва като си чисти байка/1-или не го чисти,2-или не е колоездач!!!/Та да сме живи и здрави и да си караме колелата,пък те жените ще свикнат рано или късно:D
Аз лично ги накисвам моите горни крайници в много топла вода и работата е почти перфектна, с малко търкане-хоп и готово!!Е не са като бебешки,но това са рисковете на живото предаване:D:D:D
Обезмаслителя е много добра идея!!!АЙДЕ УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот КапитанПланета » Пон Мар 22, 2004 7:49 pm

[quote="boi4ka"]
....пък те жените ще свикнат рано или късно:D
[/quote]


брррр... мАни я тая работа бе братче... представяш ли си, жената те милва, на теб ти става приятно, приятно... и изведнъж случайно забелязваш че всъщност ноктите и са ЧЕРНИ и има мръсни петна тук таме :xx(::B):. УЖАС !!! Не вярвам че ще успееш да се абстрахираш... Същото важи и в обратния случай - не разчитай да свикне с това ;)[:p]:D:8D: е, може би ако е някоя колхозничка или нещо такова... :B)::8D:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот boi4ka » Пон Мар 22, 2004 8:06 pm

:8D::8D:[quote="КапитанПланета"]

[quote="boi4ka"]
....пък те жените ще свикнат рано или късно:D
[/quote]


брррр... мАни я тая работа бе братче... представяш ли си, жената те милва, на теб ти става приятно, приятно... и изведнъж случайно забелязваш че всъщност ноктите и са ЧЕРНИ и има мръсни петна тук таме :xx(::B):. УЖАС !!! Не вярвам че ще успееш да се абстрахираш... Същото важи и в обратния случай - не разчитай да свикне с това ;)[:p]:D:8D: е, може би ако е някоя колхозничка или нещо такова... :B)::8D:
[/quote]

Oпа,моя грешка:^:нямах предвид да я докосваш с мръсни ръце....ама ни най-малко,явно не съм се изразил правилно!
Виж,значи аз като си измия ръцете,ми те стават доста чисти-и ето тука е разликата-колкото и да са бели и чисти,никога няма да станат като на някой зъболекар примерно!!!Та с това мисля че ще свикнат/разбери ме правилно,НИКОЙ НЕ ОБИЧА МРЪСНИ РЪЦЕ,НОКТИ И ДР./Но не може да се сравняват ръцете на някой който никога не е виждал верига/камо ли грес и смазка/и на човек който през седмица си чисти основно колелото!!!
А я си представи да си......ЗЪБОЛЕКАР-КОЛОЕЗДАЧ:D:)е на тва му викам да си в дилема:D:D:D:D:D:D:D:D
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот КапитанПланета » Пон Мар 22, 2004 8:16 pm

@ boi4ka, :D:D:D бъзикам се бе, лаф да става :D не съм си и помислил че интимничиш с мръсни ръце :8D: - просто от време на време ми се развихря въображението :o):I:^: иначе не е интересно :^:.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Пон Мар 22, 2004 10:03 pm

пичове
не исках да ви светкам, ама като си представих че може и да си умрете прости си викам аааайде, от мен да мине
продава се една много малка и приятна екстра - домакински ръкавици
можеш дори да си редиш лагерите с тях !
не са най-здрави но с повечко внимание става
свалянето и слагането е въпрос на секунди (я тку да видим кой не обича капутите :D )
това е мойто участие :)
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот mus » Пон Мар 22, 2004 11:14 pm

[quote="GOA"]

Da, tup vapros, no kvito i preparati da polzvam vse mi ostavat 4erni petna po bru4kite na prustite (sled kat se omaja s gres) i pod noktite . Ne 4e e bolka za umirane, no kato hodq na daskalo ne mi e mnogo priqtno da stisna vlajnata snejnobqla ruka na nqkoq kolejka s moita suha i 4erno-bqla lapa (.....eeee, ako bqh dalmatinaec...:o))
A puk s mnogo turkane nai-mnogo da si prejulq kojata.
[/quote]

goreshto preporu4vam siarna kiselina:xx(:
mus
 
Мнения: 159
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 11:29 am

Мнениеот Admin » Вто Мар 23, 2004 3:45 am

Аз пък като се омацам повече, първо си измивам хубаво ръцете с топла вода и веро, след което, за допълнителен ефект поемам миенето на чинии за деня и до вечерта обикновено няма и помен от чернилката. :D
Иначе, освен обезмаслители, съм виждал и едни специлани прахове /по-точно нещо като фин пясък с почстващ функции/, с които си изтъркваш ръцете - един приятел, който е автомонтьор, използва такова нещо и ми се струва доста ефективно. Ама не знам къде ги продават.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот screamBoy » Вто Мар 23, 2004 7:36 am

в Германия, струват 6 евро към 300мл, баща ми донесе от едно пътуване.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот boi4ka » Вто Мар 23, 2004 8:39 am

[quote="mus"]

[quote="GOA"]

Da, tup vapros, no kvito i preparati da polzvam vse mi ostavat 4erni petna po bru4kite na prustite (sled kat se omaja s gres) i pod noktite . Ne 4e e bolka za umirane, no kato hodq na daskalo ne mi e mnogo priqtno da stisna vlajnata snejnobqla ruka na nqkoq kolejka s moita suha i 4erno-bqla lapa (.....eeee, ako bqh dalmatinaec...:o))
A puk s mnogo turkane nai-mnogo da si prejulq kojata.
[/quote]

goreshto preporu4vam siarna kiselina:xx(:
[/quote]

Твърдо за сярната киселина ,после няма да имаш нужда и от ръкавици:D:D:D:D:D:D:D
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот axelmax » Вто Мар 23, 2004 4:25 pm

брррр... мАни я тая работа бе братче... представяш ли си, жената те милва, на теб ти става приятно, приятно... и изведнъж случайно забелязваш че всъщност ноктите и са ЧЕРНИ и има мръсни петна тук таме :xx(::B):. УЖАС !!! Не вярвам че ще успееш да се абстрахираш... Същото важи и в обратния случай - не разчитай да свикне с това ;)[:p]:D:8D: е, може би ако е някоя колхозничка или нещо такова... :B)::8D:
[/quot

ili avtomontior:D

moje vmesto domakinski rakavici vapreki che sa po dalgi i stigat do laktite moje da si kupih hurorgichni rakavichi te sa evtini i s tqh prastiteti sa po chusvtitelni za da izvarshish nujnata operaciq po koleloto, posle mahah i izhrarlqh i taman ste se chustvah kato lekar ot speshno otdeleniei no vnimzavai moje da poluchish razdvoenie na lichnosta

deca ne pravte tova v kasti a kadeto namerite

sasto ima i edin preparat sas shirok diapazon na deistvie na firmata AMWAY ama ne se prodavat po magasinite treba da se porachat ama stigat za dosta vreme i kakto kazah stavat i za drugo tova ne eim opredelenata vajna funkciq no vav kachestvoto i efekta ne bi da se samnqvate prosto mojebi tova e edno ot nai dobrite sreddstva

nadevam da sam pomognal

ne se kraite a karaite
marian
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот CrZ » Сря Мар 24, 2004 2:01 pm

[quote="boi4ka"]

:8D::8D:[quote="КапитанПланета"]

[quote="boi4ka"]
....пък те жените ще свикнат рано или късно:D
[/quote]


брррр... мАни я тая работа бе братче... представяш ли си, жената те милва, на теб ти става приятно, приятно... и изведнъж случайно забелязваш че всъщност ноктите и са ЧЕРНИ и има мръсни петна тук таме :xx(::B):. УЖАС !!! Не вярвам че ще успееш да се абстрахираш... Същото важи и в обратния случай - не разчитай да свикне с това ;)[:p]:D:8D: е, може би ако е някоя колхозничка или нещо такова... :B)::8D:
[/quote]

Oпа,моя грешка:^:нямах предвид да я докосваш с мръсни ръце....ама ни най-малко,явно не съм се изразил правилно!
Виж,значи аз като си измия ръцете,ми те стават доста чисти-и ето тука е разликата-колкото и да са бели и чисти,никога няма да станат като на някой зъболекар примерно!!!Та с това мисля че ще свикнат/разбери ме правилно,НИКОЙ НЕ ОБИЧА МРЪСНИ РЪЦЕ,НОКТИ И ДР./Но не може да се сравняват ръцете на някой който никога не е виждал верига/камо ли грес и смазка/и на човек който през седмица си чисти основно колелото!!!
А я си представи да си......ЗЪБОЛЕКАР-КОЛОЕЗДАЧ:D:)е на тва му викам да си в дилема:D:D:D:D:D:D:D:D
[/quote]

поради що ти е нужно да се миеш...аз съм горд като излезна по Витошка несресан необръснат с грес и масло по панталоните грес по ръцете мухи на зъбите и след мен се движи едно зелено облаче....жените да се мият аз няма..колелото ми е по важно...е къпем се отвреме на време ама се не успявам да довърша....чиста се там дорде ми стигнат ръцете като съм прав оти по надолу вече грябва и да се навеждам пък ми и ми е свидно за сапуна да го цапам с мене си...нали и родата после трябва да го използува....едно време с разредител се миех ама много понамирисва и вкъщи стана като бензиностанция....АПЕЛИРАМ....не се миите...не е нужно...най много да си протриете кожата....аз в банята влизам само със бой....лошото е че тъз година е високосна и съм да обет да се измия....дано тия дни валне като изведро че да ме отмени...след 4 години пак....и така....жените се къпят щото са глупави....да хабят само хидроресурсите деееба и овците.....то така както е започнало след 10 години няма да има вода на Земята....хидроресурсите не са неизчерпаеми...да се мият със въздух не с вода..водата е за пиене.....тая екоксистема не е железна....с таквизи отрицателни прояви като къпането цялата екосистема се нарушава......обичайте Земята като мен и не се къпете....
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот Black » Сря Мар 24, 2004 2:18 pm

[quote="CrZ"]

[quote="boi4ka"]

:8D::8D:[quote="КапитанПланета"]

[quote="boi4ka"]
....пък те жените ще свикнат рано или късно:D
[/quote]


брррр... мАни я тая работа бе братче... представяш ли си, жената те милва, на теб ти става приятно, приятно... и изведнъж случайно забелязваш че всъщност ноктите и са ЧЕРНИ и има мръсни петна тук таме :xx(::B):. УЖАС !!! Не вярвам че ще успееш да се абстрахираш... Същото важи и в обратния случай - не разчитай да свикне с това ;)[:p]:D:8D: е, може би ако е някоя колхозничка или нещо такова... :B)::8D:
[/quote]

Oпа,моя грешка:^:нямах предвид да я докосваш с мръсни ръце....ама ни най-малко,явно не съм се изразил правилно!
Виж,значи аз като си измия ръцете,ми те стават доста чисти-и ето тука е разликата-колкото и да са бели и чисти,никога няма да станат като на някой зъболекар примерно!!!Та с това мисля че ще свикнат/разбери ме правилно,НИКОЙ НЕ ОБИЧА МРЪСНИ РЪЦЕ,НОКТИ И ДР./Но не може да се сравняват ръцете на някой който никога не е виждал верига/камо ли грес и смазка/и на човек който през седмица си чисти основно колелото!!!
А я си представи да си......ЗЪБОЛЕКАР-КОЛОЕЗДАЧ:D:)е на тва му викам да си в дилема:D:D:D:D:D:D:D:D
[/quote]

поради що ти е нужно да се миеш...аз съм горд като излезна по Витошка несресан необръснат с грес и масло по панталоните грес по ръцете мухи на зъбите и след мен се движи едно зелено облаче....жените да се мият аз няма..колелото ми е по важно...е къпем се отвреме на време ама се не успявам да довърша....чиста се там дорде ми стигнат ръцете като съм прав оти по надолу вече грябва и да се навеждам пък ми и ми е свидно за сапуна да го цапам с мене си...нали и родата после трябва да го използува....едно време с разредител се миех ама много понамирисва и вкъщи стана като бензиностанция....АПЕЛИРАМ....не се миите...не е нужно...най много да си протриете кожата....аз в банята влизам само със бой....лошото е че тъз година е високосна и съм да обет да се измия....дано тия дни валне като изведро че да ме отмени...след 4 години пак....и така....жените се къпят щото са глупави....да хабят само хидроресурсите деееба и овците.....то така както е започнало след 10 години няма да има вода на Земята....хидроресурсите не са неизчерпаеми...да се мият със въздух не с вода..водата е за пиене.....тая екоксистема не е железна....с таквизи отрицателни прояви като къпането цялата екосистема се нарушава......обичайте Земята като мен и не се къпете....
[/quote]
be neznam koq jena 6eti dade da si go PAHNE6 V NEQ 6OT SIGORNO NOGO TI MERI6R AA KA6I MENE JENAMI ako meri6a taka 6emi rezne kvitanciata dosta barzo ma sigorno jenati i tq e taka na visokosna se kape a:D:D:D
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот bikerider » Сря Мар 24, 2004 4:44 pm

[quote="GOA"]
Ima po-gotini ne6ta za gultane;)
[/quote]


не знам дали усети, ама си вкара голям автогол :D:D:D:D:8D::8D::8D::8D::8D::8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот PtD » Сря Мар 24, 2004 5:01 pm

@GOA

Продават препарат специално за хора тип "монтьори", беше нещо от рода на SONAX "Hand clean", или поне подобно. Лек абразивен ефект с аромат на портокал, доста ефективно е, чисти дори асфалт от ръцете [:p]

Не си спомням точно откъде го купих (Билла/Боила/Метро), но сигурно го има и по други места.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Avid » Сря Мар 24, 2004 5:52 pm

Малко offtopic :)
Боила бачка ли още? Щото последния път като минавах наблизо видях нещо от сорта на "Дава се под наем"???
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот boi4ka » Сря Мар 24, 2004 7:26 pm

[quote="GOA"]

[quote][i]Originally posted by CrZ[/i]
..водата е за пиене.....
[/quote]


vodata e za miene, ne za piene!!!
Ima po-gotini ne6ta za gultane;)
[/quote
E тука ама много не съм съгласен,мда....ше ме извиняваш ама няма нищо по добро за пиене от водата!!!!:D:D:D:D:D:D:Dти като караш,кво пиеш?....ефидрини сигурно:^:
Не един а три автогола си вкара :D:D:D
АЙДЕ И УСПЕХ
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот axelmax » Сря Мар 24, 2004 8:57 pm

stiga mu govorete za vkarvane sto ste go obarkate a tova moje da stane opasno za vsichki nas tova koeto az predlojih kato preparat nema nikakav abraziven efekt a i sled tova raccete ti sa dosta meki

ne se karaite a karaite
marian
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Black » Сря Мар 24, 2004 9:36 pm

[quote="boi4ka"]

[quote="GOA"]

[quote][i]Originally posted by CrZ[/i]
..водата е за пиене.....
[/quote]


vodata e za miene, ne za piene!!!
Ima po-gotini ne6ta za gultane;)
[/quote
E тука ама много не съм съгласен,мда....ше ме извиняваш ама няма нищо по добро за пиене от водата!!!!:D:D:D:D:D:D:Dти като караш,кво пиеш?....ефидрини сигурно:^:
Не един а три автогола си вкара :D:D:D
АЙДЕ И УСПЕХ
[/quote]
mi birata e sa6to dosta dobra
ta are da se saberem da piem ot birata a ne voda
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот mus » Сря Мар 24, 2004 10:44 pm

[/quote]
поради що ти е нужно да се миеш...аз съм горд като излезна по Витошка несресан необръснат с грес и масло по панталоните грес по ръцете мухи на зъбите и след мен се движи едно зелено облаче....жените да се мият аз няма..колелото ми е по важно...е къпем се отвреме на време ама се не успявам да довърша....чиста се там дорде ми стигнат ръцете като съм прав оти по надолу вече грябва и да се навеждам пък ми и ми е свидно за сапуна да го цапам с мене си...нали и родата после трябва да го използува....едно време с разредител се миех ама много понамирисва и вкъщи стана като бензиностанция....АПЕЛИРАМ....не се миите...не е нужно...най много да си протриете кожата....аз в банята влизам само със бой....лошото е че тъз година е високосна и съм да обет да се измия....дано тия дни валне като изведро че да ме отмени...след 4 години пак....и така....жените се къпят щото са глупави....да хабят само хидроресурсите деееба и овците.....то така както е започнало след 10 години няма да има вода на Земята....хидроресурсите не са неизчерпаеми...да се мият със въздух не с вода..водата е за пиене.....тая екоксистема не е железна....с таквизи отрицателни прояви като къпането цялата екосистема се нарушава......обичайте Земята като мен и не се къпете....
[/quote]




ЕЕ ПОНЕ НЯМА ДА СИ КУПУВАШ СИРЕНЕ ОТ МАГАЗИНА ЩОТО ЩЕ СИ ГО ПРОИЗВЕЖДАШ:xx(:И КАТ НЕ ТИ ХАРЕСВАТ ЧИСТИТЕ ЖЕНИ ХОДИ НА СЕЛО ДА РЪГАШ ПРАСЕТАТА С ТЯХ ЩЕ СИ ДОПАДНЕТЕ:V:
mus
 
Мнения: 159
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 11:29 am

Мнениеот CrZ » Чет Мар 25, 2004 11:51 am

СТОП.....кой е казал че обичам мръсни жени.......аз се не къпа не поради щото не че не уважавам добрата хигиена а зарад туй че от любов към земята....ПЕСТЕТЕ ВОДАТА.....вий другари сте скарани с природата..не сте нищо повече от паразити които хабят ресурсите...преди 1000 години да не са се къпали всеки ден....веднъж на няколко години е достатъчно
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот bikerider » Чет Мар 25, 2004 12:27 pm

[quote="CrZ"]

СТОП.....кой е казал че обичам мръсни жени.......аз се не къпа не поради щото не че не уважавам добрата хигиена а зарад туй че от любов към земята....ПЕСТЕТЕ ВОДАТА.....вий другари сте скарани с природата..не сте нищо повече от паразити които хабят ресурсите...преди 1000 години да не са се къпали всеки ден....веднъж на няколко години е достатъчно
[/quote]


като изключим, че е офтопик, CrZ е 100% прав, драги другари... не пипайте веригата с голи ръце :D:D:8D::8D::8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот mus » Чет Мар 25, 2004 6:45 pm

[quote="CrZ"]

СТОП.....кой е казал че обичам мръсни жени.......аз се не къпа не поради щото не че не уважавам добрата хигиена а зарад туй че от любов към земята....ПЕСТЕТЕ ВОДАТА.....вий другари сте скарани с природата..не сте нищо повече от паразити които хабят ресурсите...преди 1000 години да не са се къпали всеки ден....веднъж на няколко години е достатъчно
[/quote]

В 5-ти клас не са ли те учили,че водата не се губи бе?
mus
 
Мнения: 159
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 11:29 am

Мнениеот CrZ » Чет Мар 25, 2004 7:49 pm

как може тъй..първом мисли после сподели....водата е изчерпаем ресурс...поради що 96 кмета Янчулев правеше водни режими а...а миналото лято от где тъй стана че нивото на водата в Дунава падна под критичната граница...въздух и слънце се не черпат...водата от таквизи михлюзи кат вас след 10 години няма да я има
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот mr.jungle » Чет Мар 25, 2004 8:37 pm

ШШШШ CrZ то и аз мърляч си падам малко, ама ти меко казано малко май се пооака.Направо омаза ландшафта с лайна, бе колега.Ама кво ли се чудя ти сигурно и тоалетна хартия не използваш, така де противоестествено е някакси, хората преди 1000 години да не са я използвали я.СПАСЕТЕ ТРОПИЧЕСКИТЕ ГОРИ И КАЖЕТЕ НЕ НА ТОАЛЕТНАТА ХАРТИЯ.
Сега по темата.Ами аз лично за ръцете използвам прах за пране.Отначало търкаш с малко топла водичка, става като абразивна каша и мизерийките падат.После изплакваш и готово.Евтино и ефикасно.[quote="CrZ"]

СТОП.....кой е казал че обичам мръсни жени.......аз се не къпа не поради щото не че не уважавам добрата хигиена а зарад туй че от любов към земята....ПЕСТЕТЕ ВОДАТА.....вий другари сте скарани с природата..не сте нищо повече от паразити които хабят ресурсите...преди 1000 години да не са се къпали всеки ден....веднъж на няколко години е достатъчно
[/quote]
mr.jungle
 
Мнения: 43
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 8:29 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mus » Чет Мар 25, 2004 9:16 pm

[quote="CrZ"]

как може тъй..първом мисли после сподели....водата е изчерпаем ресурс...поради що 96 кмета Янчулев правеше водни режими а...а миналото лято от где тъй стана че нивото на водата в Дунава падна под критичната граница...въздух и слънце се не черпат...водата от таквизи михлюзи кат вас след 10 години няма да я има
[/quote]

АЛЛЛООООО Crz ти тъп ли си бе,умните глави се страхуват от глобално затопляне и покачване на нивото на водата,ти ще ми говориш за изчерпване на водните ресурси?
А за тоалетната хартия,ако не ти се харчи ползвай шкурка ама по-едричка и като я пробваш пиши как е било:D:D:D
mus
 
Мнения: 159
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 11:29 am

Мнениеот Black » Чет Мар 25, 2004 9:46 pm

CrZ SPOKO nese kapi kvo tolkoz kato LYI 14 KRALIA SLANCE KAPAL SE E 1 PAT V GODINATA I TI TAKA AAA HAHAAHAHAHAH PRACE
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот Joro » Пон Мар 29, 2004 9:42 am

[quote="Black"]

CrZ SPOKO nese kapi kvo tolkoz kato LYI 14 KRALIA SLANCE KAPAL SE E 1 PAT V GODINATA I TI TAKA AAA HAHAAHAHAHAH PRACE
[/quote]

Ma napravo vi skusa CrZ-to!!!.Napravi vi vsi4kite na 5 stotinki,a vie ste tolkoz zle 4e produljavate da raziskvate tupia si "problem"!Vie mai pove4e pi6ete gluposti po forumite otkolkoto da karate,a se pi6ete "biker-i"!!!
Joro
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Дек 17, 2003 7:07 pm
Местоположение: Bulgaria

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта