Някой да ме светне

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Някой да ме светне

Мнениеот ogi » Пон Юли 21, 2003 1:11 pm

Евала на компанията,
Пълен кашкавал съм и много не разбирам още от спускания ама съм инат та се пребих два пъти но както и да е!
Понеже съм отскоро в играта досега ходех с колата до Рила и околностите /обожавам планините / и си джитках по-полека м/у Боровец,Мальовица,Бели искър и към х.Вада.
Обаче последния път се пуснах с целия си мозък от Мальовица до Говедарци /по пътеката/ - майко мила,пребих се 100 пъти но се дотътрих до колата!
По ми харесва горското каране / крос кънтри !? / но ще се жертвам да се кача с драгалевския лифт на Витоша - обаче как става тая работа???
- пускат ли с колела
- и как мамка му ще го държа
- и някакъв по лек маршрут за слизане

Благодарство in advance
ogi
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юни 20, 2003 11:25 am

Мнениеот 4ovekut » Пон Юли 21, 2003 3:15 pm

emi ob6to vzeto taka se poly4ava 4e pyskat a koeto e o6te po-hybavo 4e pone na toq lift ne ti vimat dopulnitelno pari za koleloto. ob6to vzeto ne go druj a go zaka4va6 otstrani za sedalkata. primerno moje6 da zavurti6 sedalkata na strani i da q zaka4i6 za sedalkata.a po lesen mar6ryt - ne karai pod lifta.ina4e vsi4ki drygi sa lesni.no nai dobre otidi s nqkoi koito e karal predi tam.
4ovekut
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 06, 2003 6:40 pm

Мнениеот Cveti » Пон Юли 21, 2003 4:47 pm

Пич,"мамка му" е много точен израз за пътуването с колелото на Драгалевския лифт...Наистина най-добре си завърти седалката и я закрепи на страничната дръжка на седалката.По-опитните ще ти кажат,че най-лесно е да си закрепиш педала отстрани на седалката,но ти не им вярвай...не е толкова лесно.Аз лично успях да го закрепя моето на рамката и по средата на пътя кой дявол ме накара да се опитам да го сложа на педала,и като почнах една борба...няма да ти описвам мъките си.Освен това ако си с раничка преди да се качиш си я сложи отпред,за да можеш да се облегнеш.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Пон Юли 21, 2003 7:22 pm

Afe man ka4i se na Kabinkoviq lift do Aleko,
v kabimkata ima mqsto za 2 kolela i 2ma 4oveka.
She dadesh 1 lef4e otgore ama nema da ti pobeleqt kosite dokato se ka4ish :)
Shte ti e po-trudno da se ka4ish dogore cql s dragalefskiq lift, otkolkoto da slezesh dolu s koleloto :P
a v kabinkata mojesh naprimer da praskash karti, da porkash, da pluskash :)

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Lubo » Вто Юли 22, 2003 1:09 am

Lele pi4 i az ot skoro karam kolelo. Ama trqbva da ti kaja, 4e e MNOGO qko. Oba4e dragalevskiq lift za na4inae6ti si e trudno az pone padam pone po 3-4 puti na puskane :))) Ama tova spored men e 4est ot o4rovanieto. obi4am kato se pribera vku6ti da sum RAZMAZAN. Suvetvam te pone kaska da si vzeme6 :)) moje da ti e polezna. Na men mi e polezna ama az mrazq da karam edvam edvam, navik ot skite, vuprki 4e kato gledam drugite kak karat az vse edno hodq. Abe u4ime se. Za na4inae6ti e dobre ot zlatnite mostove nadolu, no tam e napravo sku4no.
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Yustas » Вто Юли 22, 2003 12:09 pm

[b]Lubo, от златните мостове в коя посока по точно? [/b]Аз също съм начинаещ... и още карам като магаре в сравнение с някой от вас (видях ви два-три пъти, видях и как карате). За мен Витоша все още е сложна, направо полудях докато се спусках от Алеко към бистрица в събота, когато имаше градушка. 1/3 от пътя носех колелото върху себе си...

Если Человек создал велосипед, то Он способен на Все!
Если Человек создал велосипед, то Он способен на Все!
Yustas
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юни 20, 2003 4:06 pm
Местоположение: Russia

Мнениеот uha_rampage » Вто Юли 22, 2003 12:18 pm

Za na4inaesht preporu4vam:
ot stanciqta na dragalefskiq lift Bai Krustio zavivash nalqvo i skifash edna shiroka puteka pulna s kamuni e za tam si :) Nema sa pla6i6 posle e lesno :) E ima posle malko zig zag ama da ne ti puka :)

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Yustas » Вто Юли 22, 2003 12:33 pm

Още искам да опитам и маршрута Алеко-Железница. Дали си струва? По-сложен ли е от Алеко-Бистрица? Доколкото разбрах е по-интересен...

Если Человек создал велосипед, то Он способен на Все!
Если Человек создал велосипед, то Он способен на Все!
Yustas
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юни 20, 2003 4:06 pm
Местоположение: Russia

Мнениеот 4ovekut » Вто Юли 22, 2003 1:23 pm

6irokata puteka za koqto az se se6tam e sled kato premine6 prez edin asvaltov put.sled tova kara6 bavno za da zabeleji6 otbivkata to tq si e ne puteka ami treva i posle naistina stava 6iroka i lesna puteka s dosta kamu4eta po neq.
4ovekut
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 06, 2003 6:40 pm

Мнениеот KiZZo » Вто Юли 22, 2003 2:31 pm

[quote="Yustas"]

[b]Lubo, от златните мостове в коя посока по точно? [/b]Аз също съм начинаещ... и още карам като магаре в сравнение с някой от вас (видях ви два-три пъти, видях и как карате). За мен Витоша все още е сложна, направо полудях докато се спусках от Алеко към бистрица в събота, когато имаше градушка. 1/3 от пътя носех колелото върху себе си...

Если Человек создал велосипед, то Он способен на Все!
[/quote]


Ot Zlatnite pitash kade e patekata za Knqjevo, tq e dosta lesna. Zapo4va gore dolu na kraq na pytq, koito pravi obraten zavoi tam kydeto spirat reisovete - to4no v na4aloto na Zlatnite (a-a-a i az nisto ne razbrah :)). Abe pitai i ste ti kajat horata ...
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот KiZZo » Вто Юли 22, 2003 2:37 pm

[quote="Cveti"]

Пич,"мамка му" е много точен израз за пътуването с колелото на Драгалевския лифт...Наистина най-добре си завърти седалката и я закрепи на страничната дръжка на седалката.По-опитните ще ти кажат,че най-лесно е да си закрепиш педала отстрани на седалката,но ти не им вярвай...не е толкова лесно.Аз лично успях да го закрепя моето на рамката и по средата на пътя кой дявол ме накара да се опитам да го сложа на педала,и като почнах една борба...няма да ти описвам мъките си.Освен това ако си с раничка преди да се качиш си я сложи отпред,за да можеш да се облегнеш.
[/quote]


Ako ne ti e jal za boqta zaka4vash taka, 4e oblegalkata otstrani da se vmykne v triygylnika (predniq na koleloto). Az ot takova vozene zdravo o4ukah brakmata. I oste neshto , ako zaka4vate za sedalkata proverete dali e dobre zategnata za koleloto, stoto ste vi e malko trudno da se spuskate samo s neq :D...
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Lubo » Вто Юли 22, 2003 6:11 pm

Abe moje li da mi kajete koi mar6rut e po-truden: Aleko Simeonovo ili Aleko-Bistrica. Az purviq go pusnah 2 puti i gore dolu se spravqm. Samo v na4alito po kamunaka mi e malko po-trudno :)) AMA nlia trqbva da se pada :D I ima li drug put za Bistrica ot Aleko ili e v na4aloto e edin i su6t i za dvata mar6ruta .
MErsi predvaritelno
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Вто Юли 22, 2003 9:10 pm

4ovekut tfa e marshruta dam :)

za tezi, koito iskat da trenirat za Vitosha:
otidete v Borisovata gradina, do baseina Mariq Luiza ima edin tunel,
ta za toz tunel ako idvash ot park hotel Moskva vednaga sled kato minesh prez nego,
zavivash nalqvo ima edno izka4vane. ka4vash se i se silish kolkot mojesh pove4e
sled 20tina metra she vidish edno skok4e mqtash se ot tam s kolkoto mojesh po-golqma skorost, sled tova produljavash das e silish i karash po po-utupkanite puteki i she namerish oshte skok4eta.

Drug qk marshurt za trenirovka pak v sofiq e sled park hotel moskva vlizash v gorata, minavash edni teniskortove i zavivash nalqvo. Presi4ash ulicata s relsite za tramvaq i vlizash pak v nqkfa aleq v gorata, tam cepish napravo hubavo she e da namerish nqkoi drug koloezda4 tam za da ti poso4i otbivkata za edni qki skok4eta. Ta tezi skokove sa dosta golemi i sa dosta dobri za trening:)

tfa go preporu4vam za dnite v koito nqma lift :) ina4e nai-dobre si se trenira na nqkoi marshurt na vitosha to e qsno :)

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Yustas » Вто Юли 22, 2003 9:21 pm

UHA, не знаех за тези места, макар че живея до парк хотел Москва. Но знам други в парка зад Руското Посолство влизате в най-широката алея (която води до тунела към Семинария) Ако тръгвате от Посолството след максимум 200 м ще видите поляна с голямо дебело дърво - а от лявата страна в храстите има супер терен за скокове...

Если Человек создал велосипед, то Он способен на Все!
Если Человек создал велосипед, то Он способен на Все!
Yustas
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юни 20, 2003 4:06 pm
Местоположение: Russia

Мнениеот uha_rampage » Вто Юли 22, 2003 9:26 pm

hi :)
mi utre she go probvam i shti kaja dali e qko :)
az sum ot drujba 2 :>

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Вто Юли 22, 2003 10:20 pm

[quote="Lubo"]

Abe moje li da mi kajete koi mar6rut e po-truden: Aleko Simeonovo ili Aleko-Bistrica. Az purviq go pusnah 2 puti i gore dolu se spravqm. Samo v na4alito po kamunaka mi e malko po-trudno :)) AMA nlia trqbva da se pada :D I ima li drug put za Bistrica ot Aleko ili e v na4aloto e edin i su6t i za dvata mar6ruta .
MErsi predvaritelno
[/quote]


От Алеко до Бистрица има няколко маршрута. Някои от тях са толкова трудни, колкото и Симеоново, т.е. сравнително лесни.
Същото е и от Златните мостове - има лесни, но има и много технични.
Препоръчвам ви да погледнете описанията на голяма част от тези маршрути в сайта:
"Маршрути за фрийрайд на Витоша #1" - Алеко през Златинте мостове или почти оттам до Княжево, Бояна или Владая
"Маршрути за фрийрайд на Витоша #2" - От Алеко към Симеоново и Бистрица
"Маршрути за фрийрайд/спускане от Алеко към Бистрица" - тук са описани почти всички възможни варианти към Бистрица.
Предстои в бъдеще да напиша и още 2-3 маршрута към Бояна/Княжево.


Животът е кратък, карай бързо!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот uha_rampage » Вто Юли 22, 2003 10:36 pm

ADMIN
koga shte ima nova statiq za razglabqne/zglabqne na neshto po koleloto?
naprimer za preden venec :>

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ivo » Сря Юли 23, 2003 10:11 am

otnosno draglewskiq lift. towa koeto kazwa KiZZo spored men e naj-lesniq na4in da si ka4i6 koleloto nagore. nqma da wyrti6 sedalka, nqma da pada nisko koleloto. ramkata na koleloto mnogo dobre prilqga mevdu predpaznata dryvka (koqto razbira se e otworena) i samata ramka na liftowata sedalka. i naj-wavnoto: ako ne iska6 sledwa6tiq pyt da si beli6 ramkata wzemi q uwii s nqkoq dreha koqto nosi6 i malko kanap. ako ti se nosi move da si wzeme6 specialno za celta nqkoj parcal :))
mevdu drugoto sym wivdal mom4e koeto iztyrwa koleloto pri trygwaneto ot mevdinnata stanciq. sled towa sko4i ot lifta :))

If I Could Fly Like the King of the Sky!
If I Could Fly Like the King of the Sky!
ivo
 
Мнения: 73
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 27, 2003 1:26 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Сря Юли 23, 2003 9:43 pm

I az bih sko4il!!! Da ne sum lud da si ostavq koleloto :)
Toi ocelq li? 4upi li si neshto? tfa seriozno shoto ako mi padne moito da znam kfo da praq :)

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ivo » Чет Юли 24, 2003 11:41 am

abe be6e nisko o6te. ni6to mu nqma na koleloto... taka de i na mom4eto :D
kato ska4a6 ima predwid 4e sedalkata na lifta move da te zase4e w gyrba ili glawata, koeto nqma da e priqtno izviwqwane:V:

If I Could Fly Like the King of the Sky!
If I Could Fly Like the King of the Sky!
ivo
 
Мнения: 73
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 27, 2003 1:26 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Чет Юли 24, 2003 8:24 pm

Dam neska se ka4ih s dragalevksiq, basi mizeriqta e,
razdarh si koleloto otsekude :> Po Edno vreme durjah koleloto si vuv vuzduha s edna ruka.
A i dokato trugnesh napravo go razmazvash, prosto za tazi rabota si ima kabinkovi liftove :)
E ima i hubavi sedalki ama te sa rqdkost, a i liftajiiite sa ujasni. :(


UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Чет Юли 24, 2003 10:23 pm

Shtom nqkoj se e kachil na Witosha za 2-ri (ili sledwasht) pyt i e karal nqkyde tam to za men tozi nqkoj/nqkoq weche ne e nachinaesht. Ako karash bawno movesh da minesh pochti otwsqkyde, ako pyk slezesh i ot koleloto weche movesh da minesh naistina otwsqkyde, taka che trudnite pyteki ne sa nikak mnogo.

[url=http://www.freevibe.com/headsup/lowdown_index.shtml][img]http://free.techno-link.com/screamBoy/Graphics/KnockedOut.gif[/img][/url] &lt;.. [url=http://free.techno-link.com/screamBoy/]<s>Let it</s> [b][color=blue]B[/color][color=red]e[/color][/b][/url] ..&gt;
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот uha_rampage » Чет Юли 24, 2003 11:19 pm

I ako karash burzo pak mojesh da minesh otsqkude, stiga da si nabludatelen i da ne te murzi da se katerish ot vreme na vreme. Taka si uveli4avash kefa s 1-2 4asa:&gt;
Vsqka puteka moje da e trudna ako se svqtkash s 30-40 km po neq:&gt;

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Lubo » Пет Юли 25, 2003 10:41 am

[quote="screamBoy"]

Shtom nqkoj se e kachil na Witosha za 2-ri (ili sledwasht) pyt i e karal nqkyde tam to za men tozi nqkoj/nqkoq weche ne e nachinaesht. Ako karash bawno movesh da minesh pochti otwsqkyde, ako pyk slezesh i ot koleloto weche movesh da minesh naistina otwsqkyde, taka che trudnite pyteki ne sa nikak mnogo.

[/quote]

E tova e duma, az sum se ka4val 4-5 puti do sega i se nerviram 4e na Bai Krustio ponqkoda ne uspqvam da vzem nqkoi zavoi i go izpravqm :D za sega minavam pokrai durvetata :) Mai trqbva po-4esto da probvam tozi mar6rut a ne vseki put Aleko - Simeonovo
:D:D:D:D
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ogi » Пет Юли 25, 2003 11:23 am

Благодарство за съветитe

В крайна сметка резултата е следния:
- на първа станция 1 ошмулен,шамаросан и леко наритан прооооост!!! лифтаджия.
- на втора станция 1 на който още му кънтят ушите от зверски попържни / бяха предупредени от тия бесни селяни долу /.
- тия са еталон за уникални чукундури и ако ида още веднъж и пак се държат така направо ще ги очистя , да ме извините ша замоля!
- тия дивотии с колелото как, къде,за какво да го закачиш - в крайна сметка си го държах като че съм с дете в ръцете, мамка му! Ощавих се бе хора!
- от Голи връх нататък вече всично беше супер - платото - бор - средец - момина скала - копитото - зл.мостове - тих. кът - владая - княжево - бояна - бул.българия - хилтън.
ogi
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юни 20, 2003 11:25 am

Мнениеот uha_rampage » Съб Юли 26, 2003 12:55 pm

Nai lesniqt na4in da si zakrepishe bika e sledniqt, spored men:

Vruh4eto na sedloto trqbva da se zaka4i za kraq na sedalkata na lifta, tam deto bi trqbvalo da si slagash rukata. Gumite trqbva da sa na edno nivo, edinstvenoto koeto trqbva da pravish posle e da pridurjash leko koleloto si s edna ruka, zashtoto ot drusaneto sedalakata moje da se izhluzi i da trqbva da ska4ash :)

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Съб Юли 26, 2003 6:34 pm

[quote="uha_rampage"]

ADMIN
koga shte ima nova statiq za razglabqne/zglabqne na neshto po koleloto?
naprimer za preden venec :&gt;

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
[/quote]


Надявам се скоро да напиша статията за разглобяване и реглаж на главините, а след това идва ред на тази за V-образни спирачки.
За предния венец няма да е скоро, защото моя мисля да го сменям догодина, а дотогава не мога да пипна сегашния си, защото при последното вадене му батисах резбата на курбела :V:(е, не бях аз виновен, тя си беше почти отишла) и се наложи да го вадим двама души по много специален начин. Така че в момента нямам върху какво да покажа този ремонт.
Ама ако те интересува точно този ремонт, кажи и ще ти напиша няколко реда за него.


Животът е кратък, карай бързо!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот uha_rampage » Нед Юли 27, 2003 2:05 pm

Tfa za glavinite shte e super qko!!!
Shoto mnogo malko hora znaqt kak se prai.
A za spira4kite ne znam nqkoi da ne moje da si gi opravi?

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Нед Юли 27, 2003 9:36 pm

[quote="uha_rampage"]

Tfa za glavinite shte e super qko!!!
Shoto mnogo malko hora znaqt kak se prai.
A za spira4kite ne znam nqkoi da ne moje da si gi opravi?

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
[/quote]


Абе то едно е да знаеш да си ги оправиш някак, а друго е да знаеш да го направиш хубаво.
А статия за спирачките никога не е излишна - те са твърда важни! ;)

Животът е кратък, карай бързо!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта