New World Disorder 7 - Flying High Again Link...

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

New World Disorder 7 - Flying High Again Link...

Мнениеот thekidtwist » Пон Ное 13, 2006 7:39 pm

click

Не съм гледал дали е фейк,ама не изглежда като да е.:^:
Най-после...:angel2:

линка е от арената не гадния дето няма сийд от датата:ashamed:
One only needs two tools in life: WD-40 to make things go, and duct tape to make them stop.

The journey is the reward.....
Аватар
thekidtwist
 
Мнения: 1100
Рейтинг: 1752
Регистриран на: Пет Дек 10, 2004 11:04 am
Местоположение: Orange County,CA

Мнениеот bobeca » Пон Ное 13, 2006 8:09 pm

Аз съм на 76% от исохънта и тегля с ~45кб/с
Пп: Сиидвам с 600кб/с!Голямо теглене голямо чудо бре!
bobeca
 
Мнения: 804
Рейтинг: 1850
Регистриран на: Съб Апр 02, 2005 5:30 pm
Местоположение: София

Мнениеот Shady™ » Пон Ное 13, 2006 8:26 pm

Филма е ПРО... Сега го гледах...иии Роби ЕъР е некъв Гошо Тошо Атанас Хасан про... около 10-12м дроп с 66 :bigeyes: а другите са абеее няма такива...
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Besen na Kolelo » Пон Ное 13, 2006 9:32 pm

Радвам се,че ви харесва ;) сега чета от коментарите на хората за Каранке 6 ;) ще се оглеждам и за него ;) няма да ви оставя на сухо :) :beer:
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот RAM-FR » Пон Ное 13, 2006 10:08 pm

[quote="thekidtwist"]


линка е от арената не гадния дето няма сийд от датата:ashamed:

[/quote]

:finger::finger::finger::finger::finger::finger:
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот cichlidi » Пон Ное 13, 2006 10:18 pm

Преди малко го изгледах. Ми кво да ви кажа ненормалници :D дано бългърите ги стигнем скоро време. Но нещо самото подбиране на песните и тн. по не ми хареса от миналите части.
Аватар
cichlidi
 
Мнения: 863
Рейтинг: 1963
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:47 pm
Местоположение: София

Мнениеот I need money » Пон Ное 13, 2006 10:29 pm

[color=beige]Abe fim4eto e super ama iskah da vidq malko DH Steve Peat ili Fabien Barell ama ni6to dosta nenormalnici sa se navadili .Abe da blagodarime na Denis-RAm fr i drugite koito go ka4iha v datata i na Ivan-Ninjata:beer::beer::beer::D:D:D:D:^::beer:[/color]
I need money
 
Мнения: 1107
Рейтинг: 1741
Регистриран на: Вто Авг 30, 2005 6:52 pm
Местоположение: 5то весело

Мнениеот Psyho » Пон Ное 13, 2006 10:47 pm

OST-a някой може ли да го посъбере или идея от де да го намеря, трябват ми няколко парчета...
Изображение
Psyho
 
Мнения: 56
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 8:40 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thekidtwist » Пон Ное 13, 2006 11:43 pm

[quote="RAM-FR"]

[quote="thekidtwist"]


линка е от арената не гадния дето няма сийд от датата:ashamed:

[/quote]

:finger::finger::finger::finger::finger::finger:

[/quote]


Проолем Дени?:eek:
One only needs two tools in life: WD-40 to make things go, and duct tape to make them stop.

The journey is the reward.....
Аватар
thekidtwist
 
Мнения: 1100
Рейтинг: 1752
Регистриран на: Пет Дек 10, 2004 11:04 am
Местоположение: Orange County,CA

Мнениеот freak » Вто Ное 14, 2006 12:10 am

хора вече го има и в linkos
http://free.linkos.bg/details.php?id=64522
Have you ever noticed that anyone driving faster than you is a maniac and anyone slower is an idiot?????
freak
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Мар 24, 2005 7:29 pm

Мнениеот Teodor40 » Вто Ное 14, 2006 12:47 am

30 секунди до началото на прожекцията... :lol:
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Мнениеот Bodom » Вто Ное 14, 2006 8:43 am

Мнооо бели вилки беее :angel2:
Аватар
Bodom
 
Мнения: 484
Рейтинг: 1722
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 12:01 am
Местоположение: София

Мнениеот Prey » Вто Ное 14, 2006 9:40 am

Мнооогооо Благодаря
:hbang2:
:stupid:
Аватар
Prey
 
Мнения: 329
Рейтинг: 1812
Регистриран на: Сря Авг 16, 2006 8:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Editor » Вто Ное 14, 2006 10:02 am

невероятен филм! Само не разбирам защо Shady не е участвал :):banghead::beer:
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bluskanie » Вто Ное 14, 2006 10:50 am

Филма не е на ниво. Някак не е маняшки, въпреки че има изпълнения предимно на дъртовете. А, за музиката... ахахах абе тия луди ли са бе. Метал балади... ай сиктир. NWD6 беше тъп, този е дваш... :disagree:

За да се обоснова малко: Къв е този стил да се снима само на забавен каданс? Абсолютно целия филм е САМО това. И къде е истинския шум от колелото? Няма такъв, но има хеви метал от 70-те пхаха. Кара Леноски, ма свири няква помиярщина... И защо не са снимали нищо друго освен колела? Некви закачки, простотийки, които пвсъщност правят един филм. Може очакванията да са били повечко, но все пак филма не си заслужи чакането...
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот Editor » Вто Ное 14, 2006 12:01 pm

като музикално оформление филма е изключително зле ( само една песен важи може би..) но като презентация е супер !! Иначе мислиш ли че ще е интересно ако се снимат само колела и нищо друго ?! не разбира се! само музикалното оформление е SUXX не е като в 06 там беше добре :)
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Crimson » Вто Ное 14, 2006 12:37 pm

[quote="bluskanie"]

Филма не е на ниво. Някак не е маняшки, въпреки че има изпълнения предимно на дъртовете. А, за музиката... ахахах абе тия луди ли са бе. Метал балади... ай сиктир. NWD6 беше тъп, този е дваш... :disagree:

За да се обоснова малко: Къв е този стил да се снима само на забавен каданс? Абсолютно целия филм е САМО това. И къде е истинския шум от колелото? Няма такъв, но има хеви метал от 70-те пхаха. Кара Леноски, ма свири няква помиярщина... И защо не са снимали нищо друго освен колела? Некви закачки, простотийки, които пвсъщност правят един филм. Може очакванията да са били повечко, но все пак филма не си заслужи чакането...
[/quote]
Ти утепа рибата!!! :clap:
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Ozzie » Вто Ное 14, 2006 1:35 pm

А некакво по- пряко пътче? Не ми се занимава да създавам акаунти, с разни торенти, сийдвания, лиичвания и пр. али- бали.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Shady™ » Вто Ное 14, 2006 2:00 pm

На мене и песните и карането и всичко ми хареса. Е имаше 1-2 песни дето съкс но не повече от колкото в другите дисордери...
А мисля че ви куца нещо в гледането.
Или :
Гледате с цел ааа дай да се накефя на макс със любимите ми парчета и никое друго.
Ооо искам да ра видя Пешо Гошо и Тошо иначе филма е зле...
Е деба що невидях някой да кара МОЯ стил или нещо такова.


например аз го гледам по следния начин:
Слушам си парчетата и ТЕКСТОВЕТЕ ИМ и ги асоциирам със стила на каране и самия текст и съотношеняи музика/каране (ако ме разбирате правилно, а ако не за незацепващите ще дообясня :crazy: )
Гледам филма и си викам - какво трябва да направя за да бъда като него и дали е вузможно с моето колело.
Гледам какво правят хората с определени колела(рамки/вилки) и си викам - абе тоя щом с това може това, аз със моето мога същото/по-вече/добре ама как да го направя. И си гледам как го прави и т.н. и Си се уча.
И накрая се дразня че няма условия за такова каране и тук и как няма да мога да карам като тях заради липсата на съоръжения,редовно каране и т.н. и т.н. Все неща които реално САМ немога да променя а тука във форума се чуват само некви - :rofl:, да бе да , хаха, пиши на арменския поп и т.н. ...
Е освен ако не става въпрос за някое DH трасе което може да се почисти за ПОЛОВИН ДЕН максимум ако не и даже час два от 2ма човека. Иначе DJ, Gaps, Drops - тея ги няма в "речника"/употреба(да не говорим че за последните две - да ви извадят очите - няма да ги видите поне 80% от Вас). И така си тъпчем на едно и също място нон стоп. Тоя спорт е в България по-сериозно от последните 4-5 години МАКС и оттогава какво е направено за него освен махана на 2 клона от някоя пътека и правенето на скокче/дропче не повече от 1-1.5м. Добре че бяха Aкрам и Дидара да нарпавят оня double в Южния и да се направят другите скокове(пак с тяхна помощ)и тук таме да серезне някой храст На Витоша че да се мине и нова пътека да стане и то пак няква за начинаещи.Е да не говорим от колко голяма помощ са лифтовете - 100 000лв билета за едно супсакен ил изабранено за колела. Как да се развиват хора като момчетата от Бас и Веломания. На последното състезание видях колко одбре карат те и че могат и на много по трудни терени и т.н. които хем ги няма хем няма и да ги има, поне скоро. И това за 5 години ?! Е има и доста hand made неща, но за СУПЕР СУПЕР начинаещи. Така и ще си останем с гледането...
Просто трябва да има някаква прогресия. Не НДК райдинг и т.н.
Мисля ч е крайно време някоя федерация/клуб или бог знае какво да реши да нарпави нещо от сорта на сметка по която може да се "даряват пари" и да се направят некви съоръжения и т.н. Защото явно ако "един от нас" пробва =- ще го спукат от ебавки и т.н. Баси колко много хора карат... Само си помислете... 200 да бяхме общо, а не сме по 10лв да дадеме средно + тея Веломании и Басове като се включат все си мсиял че може да се нарпави нещо за 4000-5000лв. DJ Park, Mini Fr Track, Advanced DH race track, 4х, North Shore.
Моля тея два магазинада си обмислят едно такова начинание. Мене лично не ме интересува за какво трасе ще отидат парите (за каквото и да е ще дам )- интересуваме да има нещо, поне НЯКОЙ стил да може и да се развие малко... Всичко с ремето си, просто да се почне от някъде...



...
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Besen na Kolelo » Вто Ное 14, 2006 2:34 pm

[quote="freak"]

хора вече го има и в linkos
http://free.linkos.bg/details.php?id=64522
[/quote]


Браво...феноменални сте.... аре да видиме следващите големи филми дето се чак като не ги кача в арена кой ще ги дръпне толкова фаст кат мен и ще ги качи.
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bluskanie » Вто Ное 14, 2006 2:37 pm

[quote="Crimson"]

[quote="bluskanie"]

Филма не е на ниво. Някак не е маняшки, въпреки че има изпълнения предимно на дъртовете. А, за музиката... ахахах абе тия луди ли са бе. Метал балади... ай сиктир. NWD6 беше тъп, този е дваш... :disagree:

За да се обоснова малко: Къв е този стил да се снима само на забавен каданс? Абсолютно целия филм е САМО това. И къде е истинския шум от колелото? Няма такъв, но има хеви метал от 70-те пхаха. Кара Леноски, ма свири няква помиярщина... И защо не са снимали нищо друго освен колела? Некви закачки, простотийки, които пвсъщност правят един филм. Може очакванията да са били повечко, но все пак филма не си заслужи чакането...
[/quote]
Ти утепа рибата!!! :clap:
[/quote]

Аха, и на искъро преди 2 седмици я утепАх...


За мен няй-якия филм си остава Chain Smoke 2. Атмосфера, майсторство... (говоря за направата на филма, не за карането)
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот Crimson » Вто Ное 14, 2006 2:52 pm

Ненам :) довечера ще го гледам и ще видим що за стока е :D;)
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zozka » Вто Ное 14, 2006 3:41 pm

[quote="bluskanie"]


За мен няй-якия филм си остава Chain Smoke 2. Атмосфера, майсторство... (говоря за направата на филма, не за карането)
[/quote]


Класика! :thumb::hbang2:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот batpeci10f » Вто Ное 14, 2006 6:13 pm

[color=beige]hora sigoren sam 4e filma e super ama nemam reg nito v 1 nito v drugoto i ne6to mi prai problemi linkosa a tapata arena o6te 4akam da mi pratqt na po6tata are ako nqkoi moje da go metni drugade mno00 6e sam blagodaren[/color]
batpeci10f
 
Мнения: 144
Рейтинг: 1305
Регистриран на: Сря Ное 01, 2006 10:22 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Besen na Kolelo » Вто Ное 14, 2006 6:16 pm

[quote="batpeci10f"]

hora sigoren sam 4e filma e super ama nemam reg nito v 1 nito v drugoto i ne6to mi prai problemi linkosa a tapata arena o6te 4akam da mi pratqt na po6tata are ako nqkoi moje da go metni drugade mno00 6e sam blagodaren
[/quote]


за да искаш нещо в/за арена 1во се научи да пишеш на кирилица ;)
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот freak » Вто Ное 14, 2006 8:40 pm

[quote="Besen na Kolelo"]

[quote="freak"]

хора вече го има и в linkos
http://free.linkos.bg/details.php?id=64522
[/quote]


Браво...феноменални сте.... аре да видиме следващите големи филми дето се чак като не ги кача в арена кой ще ги дръпне толкова фаст кат мен и ще ги качи


[/quote]


ами просто много хора нямат акаунти в арената
затова помолих да го качът в линкос..:dunno:
Have you ever noticed that anyone driving faster than you is a maniac and anyone slower is an idiot?????
freak
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Мар 24, 2005 7:29 pm

Мнениеот Alien » Вто Ное 14, 2006 9:44 pm

[quote="bluskanie"]

Филма не е на ниво. Някак не е маняшки, въпреки че има изпълнения предимно на дъртовете. А, за музиката... ахахах абе тия луди ли са бе. Метал балади... ай сиктир. NWD6 беше тъп, този е дваш... :disagree:

За да се обоснова малко: Къв е този стил да се снима само на забавен каданс? Абсолютно целия филм е САМО това. И къде е истинския шум от колелото? Няма такъв, но има хеви метал от 70-те пхаха. Кара Леноски, ма свири няква помиярщина... И защо не са снимали нищо друго освен колела? Некви закачки, простотийки, които пвсъщност правят един филм. Може очакванията да са били повечко, но все пак филма не си заслужи чакането...
[/quote]


Интересно какво точно не ти хареса?!

Филмът е феноменален. Поредната огромна крачка напред. Хората за една година са научили неща, които аз няма да посмея да направя никога. ОГРОМНИ трикове от скокове, които надали някога ще скоча. Камерон Макол започва филмът страхотно. Невероятен стил, а какви изключително ненормални неща прави... Кайл Стрейт... малко са му позанемарили секцията, но и той... страхотни сцени от Заалбах, а и какви тейбълтопи прави... леле. :bigeyes: Забелязва се абсолютното отсъствие на каска на главата на Zink, освен когато кара ДХ. ИЗКЛЮЧИТЕЛНА секция на Симънс на Норт Шора... той, разбира се, е от олд-скул карачите, заедно с Ричи, и двамата просто карат големите си колела надолу, докато новите скачат същите и по-големи скоци с по-малки колела и въртят ужасни неща от тях. Има огромна разлика, само за 2-3 години... Таман щях да започна да плуя, че Грасия пак нещо го няма и той се появи. :) Хубава секция, но и тя орязана като на Стрейт. Лопез... ах, Лопез. Този човек има стил. И то какъв. Красота е да го гледа човек. АДСКИ много прилича на Зозката, а аз пожелавам на последния да го стигне и задмине по качества. ;) Береклот няма да го споменавам, не случайно ми е любимец, но след Лопез и Макол почвам да се чудя. :) Дразнещото беше, че за Турция бяха взели стрийт карач, но ще го преживея. А как трябва да отидем там да караме... :) Карлин Дън (или както му се чете името)... и той прилича на олд-скул карачите, но е от новите. :) Но си го бива, как я върти тази задница по голите склонове на Юта... леле, красиво, красиво... сегмента на Роби Бордон е ненормален. Този човек скача отвсякъде с мизерното си колелце. Не мога да го разбера... а някак си няма стил, не изглежда СТАБИЛЕН на колелото. Като Бендер. Но пък кара, да му се невиди. :) На мен най ми хареса карането в Юта и тем подобните места... едни голи склонове с песОк, скокове, дропове, най-истинското каране на фрирайд и това, което най-прилича на произхода на това каране на колело - от ските. Страхотно. Просто страхотно, някой ден ще отида да покарам там!!! Музиката - изключително на място, много отива на карането на съответните "актьори". Абе, с две думи - ди муви оф дъ иър. Феноменален. :thumbu:
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Besen na Kolelo » Вто Ное 14, 2006 9:54 pm

[quote="freak"]

[quote="Besen na Kolelo"]

[quote="freak"]

хора вече го има и в linkos
http://free.linkos.bg/details.php?id=64522
[/quote]


Браво...феноменални сте.... аре да видиме следващите големи филми дето се чак като не ги кача в арена кой ще ги дръпне толкова фаст кат мен и ще ги качи


[/quote]


ами просто много хора нямат акаунти в арената
затова помолих да го качът в линкос..:dunno:
[/quote]


за Disorder 8 се помоли на линкос да ти го качат ;)


Alien: батко ти ги изживяваш тия филми хахаха ;) само заради теб си струва да ги катеря ;)
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Makintier » Вто Ное 14, 2006 10:02 pm

Нещо тоя десордър не ми хареса ,че Дори заспах на него !!!
Просто понякога като ги гледам какво правят,си мисля че това на практика е невъзможно!(разбирасе че е!)...
някак си тайничко си мечтая и ние да си имаме такава култура и общество като по филмите :)
Не е важно да си пръв, важно е да си единствен!
Skype - Makintier
Аватар
Makintier
 
Мнения: 902
Рейтинг: 1641
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 11:16 am
Местоположение: ... на третия етаж

Мнениеот Alien » Вто Ное 14, 2006 10:12 pm

[quote="Besen na Kolelo"]Alien: батко ти ги изживяваш тия филми хахаха ;) само заради теб си струва да ги катеря ;)
[/quote]


Абсолютно. Много се вживявам, ама не знам, филмът е просто невероятен. Благодаря. ;)

Edit: горе забравих да спомена и за операторското майсторство... много добре измислени и направени тролей за камерите, страохтни ъгли, получават се доста интересни и впечатляващи сцени. А на Zink 360то на Адидаса, когато камерата леко се отдалечава от него и той изведнъж се извърта. На забавен кадър. Главозамайващо!!!
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта