Зала за каране в София!!!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Зала за каране в София!!!

Мнениеот plcb » Чет Ное 16, 2006 10:47 am

...тъпо е, че това не е добра вест за въпросната зала:(((
Предложението ми е да се дискутира липсата(!!!!) на зала за каране в нашата "европеиска "столица и наличието на няк'во си наклонче на НДК-то което ни прави смешни!!! Може би сме единствената столица в европа без подобно съоражение и май ще си останем такава ако НИЕ не направим нещо!!!
Благодаря за вниманието.
Аватар
plcb
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот lacho_m » Чет Ное 16, 2006 11:24 am

И какво по точно предлагаш да се направи? Може би протестен митинг пред парламента? Утре имам малко свободно време, ако искаш 2 следобяд часа там. Няма да е лошо някой да вземе някои и друг лозунг. Нещо от сорта: "Да на велосипедните зали в София, не на наклонченцето на НДК"!
Аре и другите, пишете в тая тема, не бъдете [color=red][b]смешни[/b][/color]... да се организираме :banghead:

Edit: Благодаря за невниманието ;)
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот afterburner » Чет Ное 16, 2006 2:39 pm

[quote="lacho_m"]

И какво по точно предлагаш да се направи? Може би протестен митинг пред парламента? Утре имам малко свободно време, ако искаш 2 следобяд часа там. Няма да е лошо някой да вземе някои и друг лозунг. Нещо от сорта: "Да на велосипедните зали в София, не на наклонченцето на НДК"!
Аре и другите, пишете в тая тема, не бъдете [color=red][b]смешни[/b][/color]... да се организираме :banghead:

Edit: Благодаря за невниманието ;)
[/quote]


Изказването ти беше прекалено остро. В случая мисля, че проблемът не е маловажен и наистина имаме нужда от такова съоръжение. Мога да изпиша още много по въпроса, но със сигурност ще се намери някой да ме разкритикува, така че толкоз...
Аватар
afterburner
 
Мнения: 733
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 11, 2003 8:59 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Besen na Kolelo » Чет Ное 16, 2006 3:31 pm

е нали дизастър май са обещали и вече се готви проект и земята е готова за закрит sk8,BMX парк ;) МТБ не се споменава,но ние май сме към BMX hahaah ;)
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот lacho_m » Чет Ное 16, 2006 3:43 pm

[quote="afterburner"]

[quote="lacho_m"]

...алибали...[/quote]


Изказването ти беше [b][color=red]прекалено остро[/color][/b]. В случая мисля, че проблемът не е маловажен и наистина имаме нужда от такова съоръжение. Мога да изпиша още много по въпроса, но със сигурност ще се намери някой да ме разкритикува, така че толкоз...
[/quote]
по скоро [b]иронично[/b]... И въпроса не е за нуждата или не, от дискутирането на тази тема, ами за писането по същество (едва ли бих си позволил да критикувам ако беше така, и без това не съм специалист по темата)..., а не някой се присетил, че дори и малкото което има ни прави смешни, тъй като видиш ли у Европа как било. Аз обаче, не се чувствам смешен от това.

Както и да е, "нема значка". Аз също не казвам нищо съществено , така че благодаря за невниманието ПАК ;)! :beer:
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот afterburner » Чет Ное 16, 2006 6:01 pm

[quote="lacho_m"]

а не някой се присетил, че дори и малкото което има ни прави смешни, тъй като видиш ли у Европа как било. Аз обаче, не се чувствам смешен от това.
[/quote]


Не просто някой се е присетил, доста хора са се, той само е първият повдигнал темата тук. Ти не се чувстваш смешен, щот' не те еб* дали има такава зала или не, имаш си планина, такова колоездене практикуваш, но не гледай на света само от твоята кула. :)
Аватар
afterburner
 
Мнения: 733
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 11, 2003 8:59 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот lacho_m » Чет Ное 16, 2006 7:17 pm

[quote="afterburner"]

[quote="lacho_m"]

а не някой се присетил, че дори и малкото което има ни прави смешни, тъй като видиш ли у Европа как било. Аз обаче, не се чувствам смешен от това.
[/quote]


Не просто някой се е присетил, доста хора са се, той само е първият повдигнал темата тук. Ти не се чувстваш смешен, щот' не те еб* дали има такава зала или не, имаш си планина, такова колоездене практикуваш, но не гледай на света само от твоята кула. :)
[/quote]
Ми не, дори и да ме еб*ше, пак не бих се чувствал смешен (както например не се чувствам смешен затова, че няма велоалеи... освен "смешните" около НДК), просто нямам навика да се чувствам смешен за глупости.

Лошо няма да има зала, но не виждам кой тук има ресурс и възможност да направи подобно нещо. Да не говорим, че е под въпрос и самата издръжка на подобно съоръжение. Колко човека карате на НДК? Сто? Дано не съм прав, но въпреки всичко все още не виждам конструктивно предложение, като изключим призивите от сорта - "Хайде да копаем"! Само не разбирай грешно моя скептицизъм, няма смисъл да превръщаме темата в арена за нападки, така че аз съм до тук и пожелавам успех.
Междувременно, не се чувствайте "смешни" ;):beer:
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sharky » Чет Ное 16, 2006 7:53 pm

Абе това предаването "кабината" още ли съшествува? Или там или с 'Господари на ефира" да нахлебат общината както само те си могат. или нещо от сорта - ако искаме да ни обърнат внимание тряят медиите, за да се разчуе, щото не вярвам с една тема във форума да стане. тряя да се обединиме много хора. да принтираме 100000 стикера дето да пише нещо оригинално и да ги разлепиме навсякъде...реисове, спирки, ПАРЛАМЕНТА хаха.
не че отношението ми ме не е сериозно и и аз съм обсъждал темата с приатели много...
ИзображениеИзображение
Аватар
sharky
 
Мнения: 709
Рейтинг: 1834
Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 8:06 pm
Местоположение: София, България

Мнениеот PtD » Чет Ное 16, 2006 9:28 pm

Според мен ако искаме да стане нещо реално, трябва предварително да си напишем домашното - колко приблизително хора са готови да платят за да имат зала (еднократно или като абонамент), какви суми са поносими, колко пъти седмично, по колко часа, по кое време ще се използва съоръжението (ако не е 24х7). Тогава може да се прецени възможно ли е наемането на помещение (с или без помощта на общината) и т.н.

Иначе ще отидете при кмета и ще кажете "искаме неква зала", "а вие колко сте?", "миии неаме идея"...
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Iron Man » Пет Ное 17, 2006 11:51 am

Добре де, взех ви присърце воплите... Дайте 10 милиона лева и ще видя какво мога да направя (с 10 милиона еУро сигурно още повече ще мога да направя). Някой друг ли ще ги събира или аз да тръгна с канчето? Лошото е, в подлеза на Плиска като кажа за кво са ми парите и я някой пусне 20 ст., я не. Мога и да излъжа, че спешно се нуждая от операция в чужбина примерно...

Никой няма да построи такава зала наготово, а и изграждането и едва ли е работа на общината. Ощината може да не прави спънки като се появи инвеститор готов да я направи. За да се появи такъв обаче, даже и да е най-запаления колоездач, той трябва да е сигурен, че най-малкото ще си върне инвестицията. Да не говорим, че трябва да се покриват и текущи разходи.
Такъв е живота - пазарна икономика. За да има предлагане, трябва да има търсене. 10, 20, 50, 100 човека не са търсене, освен ако не са готови да си платят цената.
Iron Man
 
Мнения: 48
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 19, 2006 12:00 pm

Мнениеот nikitzo » Пет Ное 17, 2006 11:56 am

Едно такова съоръжение е много скъпо! Например настилката за него е полиран бетон ~ 1000 лв. за кв. м:angfire:
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот plcb » Пет Ное 17, 2006 3:45 pm

Всъщност темата, която повдигнах не е за това "кой не му се занимава?!" "който не го засяга да си дава мнението?!" и т.н. Има една много хубава фраза за случая- Извинението е като задник, всеки си има по един!
Та в този ред на мисли "те", "другите","общината"...са си извинения а всъщност "ние" сме хората с интерес!
Аз т'ва което видях от общината е да трошат ама не и обратното. Имам в предвид парка и фън бокса(пирамидата) които го прегазиха с камион!!! Не ми се вярва някои да го възтанови...Такива ми ти работи:)
Аватар
plcb
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Ное 17, 2006 5:29 pm

Аз пък искам зала за XC, 4X, FR DH и поне 10 дропа с височина от 1 до 12 метра.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пет Ное 17, 2006 6:34 pm

[quote="NovemberCharlie"]

Аз пък искам зала за XC, 4X, FR DH и поне 10 дропа с височина от 1 до 12 метра.
[/quote]


Мдаа... А около всичко това - колодрум от розов мрамор. И девойки само по каски и небесносини велосипеди да се връткат денонощно по него! :P

Мисля да пиша на Дядо Коледа! Вие ако искате пишете на Дядо Мраз - току-виж сме се обзавели с две зали... :santa2:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Пет Ное 17, 2006 6:45 pm

[quote="plcb"]
Имам в предвид парка и фън бокса(пирамидата) които го прегазиха с камион!!! Не ми се вярва някои да го възтанови...Такива ми ти работи:)
[/quote]


Нещо протестираш ми се струва? А кой е дал разрешение да се поставят тези съоръжения на това място? По същата логика аз мога да си турна едни палети у вас в хола и да пискам, ако ги махнеш.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот sharky » Съб Ное 18, 2006 2:27 am

Като порастна и заживея сам искам да си купа мезонет, да избия пода и да си направа байк зала или по-скоро стая :D ше ви покана и вас :beer:
ИзображениеИзображение
Аватар
sharky
 
Мнения: 709
Рейтинг: 1834
Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 8:06 pm
Местоположение: София, България

Мнениеот Harka » Съб Ное 18, 2006 11:02 am

@sharky:

Не се чувствай задължен да отговаряш във всяка тема, независимо дали имаш какво да кажеш или не.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Iron Man » Пон Ное 20, 2006 11:15 am

[quote="plcb"]

Всъщност темата, която повдигнах не е за това "кой не му се занимава?!" "който не го засяга да си дава мнението?!" и т.н. Има една много хубава фраза за случая- Извинението е като задник, всеки си има по един!
Та в този ред на мисли "те", "другите","общината"...са си извинения а всъщност "ние" сме хората с интерес!
Аз т'ва което видях от общината е да трошат ама не и обратното. Имам в предвид парка и фън бокса(пирамидата) които го прегазиха с камион!!! Не ми се вярва някои да го възтанови...Такива ми ти работи:)
[/quote]


Да тръгвам ли с канчето или ти ще се заемеш?
Iron Man
 
Мнения: 48
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 19, 2006 12:00 pm

Мнениеот plcb » Съб Ное 25, 2006 1:31 am

предлагам на администратора да затвори темата, защото тя се превърна в нещо смешно, което говори за болшинството от хората които се занимават с "колоездене". Аз съм разочарован от темата и от хората- не всички, естествено- писали в нея и смятам че заслужавате положението в което се намираме!!! Пожелавам на всички "умници" дали безмисленият си глас да пъплят както до сега!!!
Всико хубаво!
Аватар
plcb
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Съб Ное 25, 2006 1:39 am

що ве, зала си има ... до БАС ... БАС вкараха пари в нея още преди около 4г, трупнаха скокчета тва-онова, ква точно е болката?
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Shady™ » Съб Ное 25, 2006 8:11 am

Абе някой тука са много зле бе ?!
Хем Вие карате, хем неискате да давате пари за съоръжения ?! Аз като отида на някой скок или нещо дръго и си карам на нега, а някой друг го е правил се чуствам все едно съм...натрапник, готованец, мързел...Просто ми е гадно - хората са си го правили а аз не съм отделили и 10 минути да им помогна...
Да не говорим че ако някой направи наистина ХУБАВА зала(ако може закрита) за какъвто и да е стил - аз бих дал пари(вярно че ако залата е за МОЯ стил каране и ми харесва ще дам повече пари, но и да не е за моя стил/колело/разбирания - аз ак ще дам....Поне да има шанс за другите...).
Вие като давата пари за състезанията - едва ли не си плащате за "построяването" на трасето. Като има 2 състезания - това са 30лв има и допълнителни разходи. Еми ей го - всеки да даде ГРУБО ЕДНОКРАТНО 50лв и ей ти 100-те човека по 50лв и ОП 5000. Ми някой като и ма по-запален ми като дадат хора и от други "стилове" като дадат и МАЛКО Веломаниая и БАС и колко ще станат бе ? 2лв ли ? Или 15-20 000. Ми то ако наистина и общината се включи...ехеее...ами други спонсори (както на състезанието имаше...).
Е така стават нещата само НЯКОЙ трябва да ги организизра "канчетата", в кой мезонет ще се лее "полирания бетон" и колко канчета са необходими.
Вярно играчка е ама...
И още нещо lacho_m :
Ми ти се не чустваш смешен СПОРЕД МЕНЕ по няколко причини:
- аз няма да карам по таквиа съоръжения:
*за кво да давам пари като некарам такъв стил
*страх ме е да ларам по професионални неща защото ме е страх/ не съм къдърен и само ще се види колко съм зле.
Други причини немога да измисля.Тъпче се на едно и също ниво от години. Я ми покажи един свестен скок удобен за учене на backflip или басейн с дунапрени, голям дърт за учене са Super Man Seat Grap - то няма...
Просто това е смешното.
Сега без да засегна някой но ПОВЕЧЕТО от ДОБРИТЕ карачи на DJ ако състезават на Европейско или световно ниво - ще бъдат направо за смях.Тук може да са про, но вън НЕ. Ще ги е срам да кажат в каква държава живеем и от къде идват(е сега е времето някой да се изцепи - гледай си в твоето канче(тоест в България)...
Аз предлагам за 2ри път BAS & Velomania да обмислят ТОЗИ моя пост + предишния( в една друга тема) ...
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот PtD » Съб Ное 25, 2006 6:31 pm

[quote="Shady™"]

Еми ей го - всеки да даде ГРУБО ЕДНОКРАТНО 50лв и ей ти 100-те човека по 50лв и ОП 5000.
[/quote]


Ъъъ, ти къде мислиш, че живееш, в Занзибар ли? Ако можеше за 5к да се намери зала, аз лично щях да си я наема и да си я оборудвам. Айде слез малко на земята, живеем в град, където квадратният метър струва 700 евро! :uhh:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Shady™ » Съб Ное 25, 2006 7:05 pm

Mи аз не казвам да си наемем/купил зала насред НДК. Говоря ти някъде където е ПО-вероятно. Все пак какпа по капка вир.
Може да не е зала, просто една площ открито...То така и много по-евтино ще е. Вярно малко повече подръжка от една DH пътека, но какво пък толкова.То ако ни дадат земя с 5000лв направо Hell Track California пасти да яде :rofl:...
Знам цени за пръст камиони и дървесина имам и връзки и какво ли не. То със 2к може да се направи баси нещото пък със 5000 да не говорим.
Е ще има и недостатък че ще е някъде далече от центъра(да кажем в някой ъгъл на София от околовръстния път, НО ще го има... все едно се ходи до лифта, просто друго местоположение.
Абе то да се тръгне от някъде. И аз преди 4 години исках колело което да е за XFR и ето че след 4 години - ей ме с колело за 6к от колело за 300лв. Неможе отведнъж.Аз ако седях 4 години да чакам да дойде ДНЕСКА че да карам колело - сигурно вече щях да съм профукал парите 10 000 пъти за кой знае какво.
Просто лека по лека. Може и със 100лв да се почне. Е ако някой от вас си спомня моя проект дето го бях пуснал тука - струваше 80лв МАКС и има 3 виража, 3 ГОЛЕМИ дабъла, 1по-малък, Роуд Геп и кво ли не вече не си спомням и то за 80лв !!!!
А относно подръжката - е баси ако сме дори 20 човека баси, да се руши на 2-3 седмици веднъж - все си мсиля че ще успеем да побачкаме по 2-3ч 20човека и да ги оправим/поддържаме...

Незнам просто, хем се обсъжда нешо хем наизсут се говори. Както много казаха - в България сме и неможе от веднъж да имаме Whistler/WoodWard(или както се пишеше)...
Дайте да почнем от някъде, да покажем че сме постоянни, и развиващи се, а не хора само с желание на НАЙ-доброто и удобното и лесното и ако може без стотинка и капка пот.
Е оная ПРОЧУТА вече пътека в Борисовата - отне 21лв за лопати и МНОГО работа поради лиспа на повече хора и т.н.- а всеки я хареса.
Горе на камбаните има УНИКАЛНА ФрииРайд пътека за начинаещи и кефеща за напреднали и отне 10тина дена работа от 5човека и НИТО ЕДИН ЛЕВ.
Баси и сега ако ми се каже ПАК че с 5000 бона сме за никъде - просто НИЕ, карачите, хората които искат нещо повече от нормалното, нещо хубаво независимо колко е трудно - винаги го постигат. Ние българите с много малко правим чудеса...
А в личен план - правил съм ГРУБО 10 дропа и само време ми отнеха и то САМ, е имаше 1-2 лопати помощ от други(като изключим последния в който много хора участваха).
Е това е тъпото че всеки гледа със смях. Ми то да ни дадат цялата "градинка" в Южния парк дето са двата дабъла - ми такъв DJ парк ще стане че няма накъде. И то с неповече от 1000. А с останалите 4к може да се орпави/направи МНОГО.
Уф ама защо трябва да говоря/доказвам. Всеки който е за спорта и се е опитал да го развие знае че 5к са СУПЕР МЕГА МНОГО пари, особено ако има къде и разрешение да се оползотворят. А тея дето само гледат на всичко с недовери и им е през к*ра - те казват - да бе да и т.н.
За мене няма невъзможни неща. С това поздравявам ВСИЧКИ ОТ МЛАДОСТ, защото непознавам ЕДИН човек който да не е ПСОТРОИЛ/оправил/помагал за нещо. Ама един няма и тука сме задружни. Незнам кой друг квартал може да се похвали със 100% "работливи хора".
Тук има 2-3ма там 3-4 а останалите седят и гледат. Ми браво.
Искам да чувам мнения със теории и доказателства както АЗ правя, а не с две думи/иконки - хахаха да бе успех или рофл рофл нищо няма да стане. Е защо де ?
Ясно е че земята е скъпа и може да е по полезна за някой, но неможе така да останат нещата. Вече ги съжалявам и момчетата от "Паметника" и те са "на улицата". Наистина е време да се обърне внимание на това. Публично, с молби, с предавания - няма значение. Дори и демонстративно и нагло ако ще ( с незаконни строежи на скокове и т.н.) просто дасе привлече внимание.
Мене ми е писнало да гледам как пичовете по филмите си летят, дропят, правят ЛУДНИЦА от ОГРОМНИ дабъли, а аз такива освен на снимка да не съм виждал...
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот assgiver » Съб Ное 25, 2006 7:27 pm

Шапка му свалям на Shady :bowdown: Него кфо го е*е за некви си твърдаци, който си подскачат, нали си има планина. И разбираш ли понеже вие си имате Витоша за нас не трябва да има нищо или пък едно НДК стига. Ми да за какво ни е на нас зала като си имаме НДК ?!?! Мен лично не ме е срам че живея в България, но ме е срам или по-точно ме боли че за нас няма място за каране! Аз карам от 8/9 месеца и всичко което съм научил е било на НДК На два скапани виража!!! Яд ме е че няма дори 1 пирамида!!!
Само място ни трябва ние съораженията и сами можем да си ги направим
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот Shady™ » Съб Ное 25, 2006 7:31 pm

[quote="assgiver"]

Шапка му свалям на Shady :bowdown: Него кфо го е*е за некви си твърдаци, който си подскачат, нали си има планина. И разбираш ли понеже вие си имате Витоша за нас не трябва да има нищо или пък едно НДК стига. Ми да за какво ни е на нас зала като си имаме НДК ?!?! Мен лично не ме е срам че живея в България, но ме е срам или по-точно ме боли че за нас няма място за каране! Аз карам от 8/9 месеца и всичко което съм научил е било на НДК На два скапани виража!!! Яд ме е че няма дори 1 пирамида!!!
Само място ни трябва ние съораженията и сами можем да си ги направим
[/quote]

Точно в десетката.
Място има ли - и мене ме има. Ще копая та пушек ще се вдига. Намери ли се място - бройте ме и мене и за пари и за помощ и за всичко за което прецените че мога да помогна !!!
БТВ: Много ме хвана яд че Дисордер 7 беше сниман (част от него в Турция, а не тук... ):angfire:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот assgiver » Съб Ное 25, 2006 7:39 pm

Не само ти !! Познавам поне около 10 човека, който нама да откажат да помогнат. Ама най смешното е че ако това се получи ( дай Боже ) и си стане мн хубаво ще дойдат и тези, който сега категорично против.
Не трябва да чакаме Общината сама да ни даде зала! Това никога няма да стане:angfire:. Трябва неи сами да отидем да си я поискаме
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот bobeca » Съб Ное 25, 2006 9:39 pm

Абе, че си трябва зала, трябва но проблема са средствата.Ако се намерат достатъчно спонсори (дори и две фирми конкурентки да са спонсори.Например Рам и Драг.Аз невиждам да има нещо лошо, така или иначе хора каращи с едната марка ще ходат в залата спонсорирана от другата!) по може да стане!А това кои ще помага за направата е друга тема!Макар че за тези който са помагали може примерно първата година вместо 3лв вход да плащат 2лв. вход!А иначе мисля че може да се говори с някоя община в окръжноста на София да се даде едно парцелче дори и само за употреба, а ако трябва и после да се преместим!
bobeca
 
Мнения: 804
Рейтинг: 1850
Регистриран на: Съб Апр 02, 2005 5:30 pm
Местоположение: София

Мнениеот Besen na Kolelo » Съб Ное 25, 2006 9:39 pm

[quote="Shady™"]

[quote="assgiver"]

Шапка му свалям на Shady :bowdown: Него кфо го е*е за некви си твърдаци, който си подскачат, нали си има планина. И разбираш ли понеже вие си имате Витоша за нас не трябва да има нищо или пък едно НДК стига. Ми да за какво ни е на нас зала като си имаме НДК ?!?! Мен лично не ме е срам че живея в България, но ме е срам или по-точно ме боли че за нас няма място за каране! Аз карам от 8/9 месеца и всичко което съм научил е било на НДК На два скапани виража!!! Яд ме е че няма дори 1 пирамида!!!
Само място ни трябва ние съораженията и сами можем да си ги направим
[/quote]

Точно в десетката.
Място има ли - и мене ме има. Ще копая та пушек ще се вдига. Намери ли се място - бройте ме и мене и за пари и за помощ и за всичко за което прецените че мога да помогна !!!
БТВ: Много ме хвана яд че Дисордер 7 беше сниман (част от него в Турция, а не тук... ):angfire:
[/quote]


мани и мене ме хвана много,ама много яд,че не е снимано тук.... с какво точно ни превъзхожда турция ? аз като гледам той си карше из града,а не по някви рампи и таки неща....а даже и по рампи да караше не мисля,че мазните резняци имат нещо по - хубаво от нас...прсто няма комента....
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот plcb » Съб Ное 25, 2006 9:50 pm

shady, евала за просторния пост по наща сладкодумна тема!!! по едно време си мислех, че си говоря сам:banghead:
Та по същество- тук е мястото и времето всеки един, които смята че може да помогне с нещо да го направи а не някви всезнаиковци да се правят на големи критици когато няма грам полза от това!!!:bulb:
Аватар
plcb
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот assgiver » Съб Ное 25, 2006 10:37 pm

От сега да знаете на мен може да се разчита за каквото и да е било! :angel2::beer::beer:
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта