Най-най-най после в RAM'05

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот EL DORADO DH » Сря Дек 01, 2004 10:24 pm

Ама много сте талантливи, трябва да направите стихосбирка:beer::peace:
Bike rules
EL DORADO DH
 
Мнения: 13
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Окт 10, 2004 6:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот CrZ » Сря Дек 01, 2004 11:17 pm

Земете се спрете с тия глупости.Изтърка се вече и стана мега тъпо и простотиите и с тъпите скучни стихчета.Осираме само хубавия форум с тия селянии.Тия стихчета нито са весели нито имат смисъл.Ама стана късно докато се усетя и не мога да ги изтрия .Време му е да се сложи един LOCK на тая тема и за в бъдеще подобни тъпи безмислени спорове да се заклйчват още в самото начало.Айде берекет и не се зимайте на сериозно с всички тия глупости.Абе за нищо не се зимайте на сериозно.......
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот bikerider » Чет Дек 02, 2004 12:03 pm

[quote="CrZ"]

Земете се спрете с тия глупости.Изтърка се вече и стана мега тъпо и простотиите и с тъпите скучни стихчета.Осираме само хубавия форум с тия селянии.Тия стихчета нито са весели нито имат смисъл.Ама стана късно докато се усетя и не мога да ги изтрия .Време му е да се сложи един LOCK на тая тема и за в бъдеще подобни тъпи безмислени спорове да се заклйчват още в самото начало.Айде берекет и не се зимайте на сериозно с всички тия глупости.Абе за нищо не се зимайте на сериозно.......
[/quote]


ЦъРъЗъ, ке те йеб.. опа... :roll2::roll2:

май и ти не знаеш точно какво искаш ;)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот CrZ » Чет Дек 02, 2004 12:33 pm

знам.....ама осрахме форума с тия простотии:peace::hbang2:аз прекалих с лигавенето станаха досадни глупостите....най малкото че нямат нищо общо с темата
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот Admin » Чет Дек 02, 2004 12:41 pm

Темата нарочно не я заключваме, трием и т.н., защото ако го направим, проблемите рано или късно ще избият отново в друга тема, после в трета и т.н. Случвало се е и преди, нали? Реших, че е най-добре да оставим всичко да се изговори тук и наведнъж, без ограничения, та барем свърши :peace:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Чет Дек 02, 2004 1:37 pm

[quote="Admin"]
Реших, че е най-добре да оставим всичко да се изговори тук и наведнъж, без ограничения, та барем свърши :peace:
[/quote]


Съмнявам се, Любо, с говорене проблемите не се решават - само се показват. Но и това е начало все пак.

Аз лично няма да спра да казвам каквото мисля, когато ме атакуват с помия от БАС, само защото не "внимавам" какво мисля и говоря за тях. Тия ми права ти знаеш къде са гарантирани.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот MOD » Чет Дек 02, 2004 2:23 pm

Потвърждавам - аз персонално ще се намеся в този топик само в случай на брутални,груби и вулгарни обиди по адрес на някой от писателите в него. А дали има или няма полза от подобна дискусия - всеки е достатъчно интелигентен да прецени сам ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот zero knowledge » Пет Дек 03, 2004 12:02 pm

[quote="dhman"]

Aха и още нещо........виж в някоя страница моделите на по-големите фирми за колела и рамки предназначени за [b]FREERIDE[/b]
Ако искаш може да погледнеш статията в mtb-bg.com посветена на IRON_HORSE.Там ще видиш някой модели за FR като моделите 7point:Manitou Sherman Breakout Plus 1.5, Progressive 5th Element, Sram X.0, Hayes El Camino.Progressive 5th element-дали тази рамка е направена да катериш нагоре или да се [b]ПУСКАШ НАДОЛУ[/b]
[/quote]

Относно 7point серията на IH, има още няколко подробности, примерно непрекъсната седалкова тръба, преден дерейльор заедно с малък венец отпред, малко по-голям челен ъгъл, малко по-високо средно, малко по-късо междуосие ... нали се сещаш батенце майна :idea:
Колелото е предвидено както за спускане, така и за изкачване, но на самоход, с въртене, не с лифт (макар да става и за това).

[quote="dhman"]
FR е дисциплина, при която общия наклон е надолу като се включва преминаване не корени, камъни и др. с висока скорост.Да възможни са и изкачвания, но съм сигурен, че едва ли ще бъде толкова дълъг наклон,че да трябва да мъкнеш колелото си 2 или повече часа.Когато се пускаш НАДОЛУ по трасе за FREERIDE, едва ли ще срещнеш такова изкачване.Най-много да го помъкнеш 10-15мин. Предполагам, че ако ти се наложи да го носиш по-дълъг период от време вече не говорим за fr, a za xc.:^:
[/quote]

Има и друг проблем, до хубавите места за каране няма лифт. Тогава за да се спуснеш, трябва да се качиш, било то преди или след спускането. Две различни години ходих на Семково в Рила и карах там, много е яко, но отношението във времето изкачване:спускане е към 20-30, понякога дори 60 (час нагоре, 2-3 мин надолу, понякога дори 1 мин, зависи от терена). Ако можех да въртя нагоре щеше да е много по-добре, но пак катеренето и равното отнемат много по-голяма част от времето и усилията. И повярвай ми, "тфа не е никфо XC."
19.6.16.6
Аватар
zero knowledge
 
Мнения: 721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 29, 2002 10:40 pm
Местоположение: 02139

Мнениеот Гост » Пет Дек 03, 2004 3:53 pm

[b][color=navy] Поредния шедьовър...

Аз съм един от "промитите" мозъци на BAS.
Не поради каквито и да е лични взаимоотношения.
Колелата са добри, цени им - според качеството - не мога да проумея, как българите си го представят по друг начин.
...интересно е, как на окръжността винаги й намирате ръбове.
Факт на личното ти отношение, bikerider, и душевните проблеми (вероятно) са топлосърдечните ти послания към "цяла нация". Явно ти доставя удоволствие при всеки удобен случай (а и да няма такъв ПАК си го създаваш) да злословиш, предизвикваш и обвиняваш...повече от колкото да си гледаш работата. Странна жилка...
Не разбираш ли...обиждаш и мен по този начин?!
Маншон...ти пък каква изгода имаш от цялата тази развратеност?

Много ми е чудно...що за хора сте изобщо? А всички истории и доказателства с елемент на несигурност по адрес на BIKElaba...за какъв хер?

Най-вЛажното...какво общо има всичко това с RAM-Bikes???

Ако целта ви е да откажете малцинството от тези рамки...Пилеете си семето напразно!
Много хора вече са убедени в качественото месо на овена, останалите биха искали да разберат какво е.

Соу лонг, профитс...

[/b][/color]
Гост
 

Мнениеот bikerider » Пет Дек 03, 2004 4:44 pm

[quote="Kekemora"]
Аз съм един от "промитите" мозъци на BAS.
Не поради каквито и да е лични взаимоотношения.
Колелата са добри, цени им - според качеството - не мога да проумея, как българите си го представят по друг начин.
...интересно е, как на окръжността винаги й намирате ръбове.
[/quote]

Катя, бидейки текущата лична приятелка на Симо (дано не се лъжа), някакси не мога да приема това твое изявление за [b]моето[/b] лично отношение. Би ли ми обяснила, какво би трябвало да ми е според теб отношението - "не-лично" ли? Обясни ми как го виждаш това и обещавам да помисля.

[quote="Kekemora"]
Факт на личното ти отношение, bikerider, и душевните проблеми (вероятно) са топлосърдечните ти послания към "цяла нация". Явно ти доставя удоволствие при всеки удобен случай (а и да няма такъв ПАК си го създаваш) да злословиш, предизвикваш и обвиняваш...повече от колкото да си гледаш работата. Странна жилка...
[/quote]

Тъй като си дама на колела, възпитанието ми диктува да не те игнорирам (още повече че си симпатичничка :angel2:). Призовавам те да си махнеш очилата, да прочетеш ВСИЧКО отначало и да обърнеш внимание на [u]точния[/u] момент в който това тук стана помия. Обърни внимание и на посоката от където дойде помията.
Относно душевните ми проблеми - поласкан съм че ми обръщаш такова внимание. Ще се огранича да ти кажа като Симо, че не си в час.

[quote="Kekemora"]
Не разбираш ли...обиждаш и мен по този начин?!
[/quote]

Разбирам, че се чувстваш обидена - твое право е. Обаче не мисля да се извинявам, за това което мисля. Ако ти си обидена от това, което мисля - съжалявам, не мога да ти помогна.

[quote="Kekemora"]
Маншон...ти пък каква изгода имаш от цялата тази развратеност?
[/quote]

На твое място бих бил по-внимателен с епитетите. Не разбираш ли...обиждаш и мен по този начин?! :bulb:
Щом не можеш да си представиш защо правим еди-какво-си без изгода, мисля че доста ясно става колко си пристрастна всъщност. И ми говориш на мен за лично отношение, след като изобщо не знаеш за какво става дума - знаеш единствено това, което си чула от едната страна.

[quote="Kekemora"]
Много ми е чудно...що за хора сте изобщо?
[/quote]

Принципни хора сме. Не търпим помиярско отношение към нас. Не търпим и да ни наричат всякак, само защото си казваме мнението. Такива хора сме.

[quote="Kekemora"]
А всички истории и доказателства с елемент на несигурност по адрес на BIKElaba...за какъв хер?
[/quote]

Не те разбирам, би ли използвала български език ако обичаш?

[quote="Kekemora"]
Най-вЛажното...какво общо има всичко това с RAM-Bikes???
[/quote]

Няма нужда да изпростяваш - единствено в твоя вреда е. Какво общо има? Ето какво:

[quote]
[quote="C_Mo"]
Ценообразуването на внасяните от нас продукти не зависи по никакъв начин от BAS. BAS един от магазините, в които се продават продуктите. Ако имаш магазин и имаш желание да продаваш, можеш да се свържеш с нас за да получиш дистрибуторските условия.
[/quote]

[/quote]


[quote="Kekemora"]
Ако целта ви е да откажете малцинството от тези рамки...Пилеете си семето напразно!
[/quote]

Звучи гадно от устата на момиче, не мислиш ли? Уверявам те, не си пилея семето напразно, но нямам намерение да ти го доказвам лично.


[quote="Kekemora"]
Много хора вече са убедени в качественото месо на овена.
[/quote]

Всеки има право на лош вкус. Жалко, че не си яхала по-хубави неща от овен на по-добри цени. Недей да си мислиш, че това че нямаш база за сравнение ти дава право да ме критикуваш за това че аз имам.

[quote="Kekemora"]
...останалите биха искали да разберат какво е.
[/quote]

Останалите ще имат възможност да пробват далеч по-хубави меса от пролетта. Дочувам разни неща оттук-оттам и мога да кажа, че Веломания определено не спи, дори напротив (tailor, надявам се не съм развалил изненадата).

@Останалите: Чакат ви доста хубави изненади - да са ви сладки :^:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот axelmax » Пет Дек 03, 2004 6:37 pm

дано:liplick::liplick::liplick:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот MAN6 » Съб Дек 04, 2004 12:16 am

@Ekaterina: spicialno za tebe edna pesnq kato po-zdraw: Roots Manuva - Dreamy Days

[quote]
Маншон...ти пък каква изгода имаш от цялата тази развратеност?
[/quote]

nedei da byrkash w ranata, oshte poweche kogato nikoi ne te e karal da go prawish... i kogato qwno ne si w chas s neshtata- stoi nastrana za da ne go otnesesh... za chii ti e da go otnasqsh zaradi drug???

kolkoto do okryjnostta- mi qwno ne sa q nachertali kakto trqbwa...

kolkoto do kachestwenoto mIso.. karai si ramcheto i si se kefi... ti pyk otkyde se wze, pyk chak i moral pochna da chetesh.. ne stiga che si na... (znaesh na kolko si...)

gledai si tam angliiskiq i s kwoto oshte se zanimawash, shtoto,citiram, "nii ne si merim pishkite sys jenki" (seshtash se nali :))

[quote]
Много ми е чудно...що за хора сте изобщо? А всички истории и доказателства с елемент на несигурност по адрес на BIKElaba...за какъв хер?
[/quote]

ako naistina beshe tolkowa nqsno s neshtata, kolkoto pretendirash, shteshe da znaesh i towa, che rqdko se izkazwam kogato ne sym siguren w sebe si... (kakto w sluchaq ne beshe)

za twa- karai si ramcheto i gledai dogodina da karash poweche otkolkoto sega si cheshkash prystite na kbd-to... shtoto se widq koq kolko moje :)

po-dobre da spra de, bezsmisleno e, kakto weche se widq...

P.S.: twa za semeto nqma da go komentiram... ti wnimawai sys Simo, shtoto za wyzrastta ti weche spomenahme...:) a taka...
misleh te za malko po-inteligentna...
kakto i da e, mai ti obyrnahme poweche ot neobhodimoto wnimanie :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Гост » Съб Дек 04, 2004 12:34 am

[b][color=navy]Thanks.[/color][/b]
Гост
 

Мнениеот screamBoy » Съб Дек 04, 2004 12:05 pm

Kekemora а ти слушаш ли DnB ? дали би ти се разкарвало някога петък-събота за едно такова парти до другия край на София ?
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот CrZ » Съб Дек 04, 2004 9:36 pm

дееее с тая модерна музика не мога да се оправям.....drum n base беше тва бе еееее ше сееее.....Oliver Chanti - Ulaandaatar.mp3 не е дръмнбас ама е жестоко
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот Zozka » Пон Дек 06, 2004 1:02 am

@ДДД или цуци
Чувам, че сте ме обявили за национално издирване, лошо нема, просто не мога да разбера защо не кажете каквото имате да ми казвате тук във форум-а, вече може и лични съобщения да се пращат, опаа забравих - тука почти всички са комплексари...И за да ви улесня веднага ви казвам, че се казвам Андрей - преди около месец си купих RAM FR от един ваш клиент, който към момента се води щастлив собственик на Giant ATX Two. Точка

Поздрав със Стойка пее :bouncy::hbang2:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот uha_rampage » Пон Дек 06, 2004 2:09 am

[quote]Маншон...ти пък каква изгода имаш от цялата тази развратеност[/quote]


А защо трябва да има изгода?
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Пон Дек 06, 2004 1:16 pm

nqma polza ot faidata
poznai koi copna wyw lainata :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот batman » Пон Дек 06, 2004 9:37 pm

@ All the water
Мноо се разводни бозата... :D А мен обвиняват в словоблудство и "патетика". ;)
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот ne4ovek » Пет Дек 17, 2004 10:54 am

[quote="Zozka"]

Поздравления за БАС! Това, което прочетох наистина ме зарадва. Българи карат с английски байк-ве ок, а сега англичани ще карат с .bg байк-ве. Те тфа е. Лудница :)

PS: Алоууу Веломанци, я се събудете ве :banghead: Мноу слаба ракия сте :nono::nono::irked:
[/quote]

Сугласен сам напално сас Зозка :)
ne4ovek
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 11:56 am
Местоположение: Zimbabwe

Мнениеот EmZo » Съб Дек 18, 2004 4:01 am

[size=134][b][color=red]ТУК[/color][/b][/size], се изгуби всичко ценностно и стойностно ХОРАТА забравиха, защо са тук в този ФОРУМ, [color=red][b]ЗАЩОТО НАЙ-ВАЖНОТО Е УДОВОЛСТВИЕТО ОТ КАРАНЕТО[/b][/color]. Нека не го разваляме и комерсиализираме МОЛЯ! Нека не го опошляваме МОЛЯ! С Т И Г А ! Нека хората които имат лични отношения за изглаждане да не занимават обществеността с тях (за това има измислени най-различни методи PM,E-mail,ICQ,GSM и др.) Започва да не ми харесва всичко това, мразя когато едно любимо нещо започне да се комерсиализира мразя когато SOBIESKI се гаврят с хубавта музика, мразя когато ВЕЛОМАНИЯ, РАМ и всички останали слагат икономическите си интереси пред МАГИЯТА на Планинското Колоездене и красивата природа на нашата така обичана(поне от някои хора)БЪЛГАРИЯ! Обещавам че от новата 2005 година СПИРАМ да ходя на лекции и упражнения по МИКРО-ИКОНОМИКА, а през това време ще карам любимото си колело, а то е любимо не защото е DRAG Behemoth, а просто защото ми доставя удоволстеие, удоволствие ми доставяше CROSS-чето което карах до началото на тази година! Защото истинското удоволствие в по-голямата си част идва не от 100те мм ход. То не идва от това че на рамката ми пише RAM,DRAG,GIANT,SCOTT,KONA или ORANGE. То просто идва от адреналина, от нещото което не мога да го опиша с прости думи, а го наричам магията на планинското колоездене. Кефя се да спускам, кефя се да карам по шосе кефя се, често дори МНОГО се кефя когато КАТЕРЯ, не мога да определя кое ми харесва най-много, знам само че се чувствам най-щастлив когато се прибера и погледна вело-компютъра и на него сочи: между 80 и 120км. дневен пробег, когато се обърна мислено назад към деня изпълнен с приключения, шеметни спускания, дълги катерения по асфалт и агресивно каране в гората! Знам че никой или много малко хора ще ме разберат но това харесвам аз в планинското колоездене и се надявам веднънж за винаги да спрете всички "да си мерите пишките" и да се надвиквате, а просто всеки да се заеме да прави това което му харесва и нека този форум да служи за да споделяме МАГИЯТА от всичко това заедно! Казах ЗАЕДНО!!!
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот EmZo » Съб Дек 18, 2004 4:16 am

:offtopic:
@ ScreamBoy
Човек, стига зарибявал с тоз D'N'B :headpho::beer::bouncy:, ми казвай къде е Party-то, че така съм зажаднял за добри D'N'B Vibes с много хора осветление и озвучение че не издържам вече, Сънувам плажни парти-та с яки MCz и с каране на сутринта, Хубаво парти, хубави хора, колело и планина какво му трябва на човек? :) За това живея за якото каране за планината, също така и за яките партита :)Хехе, когато чуя Bad Company, Decoder, DJ Marky, MC Skibadee, Dieselboy и тн.. автоматично пръстите ми застават в позата когато ОТПУСКАШ спирачките лудо е!!! :)) Едева ли има хора които го разбиат така но за мен няма друго нещо като ЯК DH с як D'N'B в качествени слушалки!!! За Това Живея!! :)
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот Zink » Съб Дек 18, 2004 10:04 am

@ EmZo::thumb:
True Riders Team
Zink
 
Мнения: 696
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 10:37 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Съб Дек 18, 2004 2:37 pm

i isus sleze na zemqta....

:puke:

:unhappy:

:yawn:

ooooooooooooooooooooooooohhhhhh... :(
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот EmZo » Нед Дек 19, 2004 4:26 am

@ MAN6
Защо не напишеш какво точно имаш в предвид!?
:dunno::bigeyes::bigeyes2::crazy2::dunno::dunno::dunno::eek2::eek::tongue::?::angel2:
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот MAN6 » Нед Дек 19, 2004 12:28 pm

какво имам <s>В</s> предвид ли...
ами.. няма значение ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот EmZo » Нед Дек 19, 2004 2:13 pm

DON'T WORRY, BE HAPPY!!!
:peace::thumb:;):headpho::jump2::santa2::beer::bouncy:
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта