... за безотговорността...

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот batman » Пет Авг 05, 2005 8:50 am

[quote="TOYAGA"]

@ Аdmin & модераторите

Някой да махне писанията на batman за шопите, преди да се изкуша да им отговоря! :(!:
[/quote]


@TOYAGA: Давай in reply смело и безотговорно! :thumbu: Аз никак не споделям това мнение (за шопите), което не ми пречи, все пак, да го цитирам! ;)

БТВ - к'во значение има произхода на даден човек? :beer:
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Авг 05, 2005 8:55 am

Ей ви една от мойте: http://www.love.fishki.net/lena_arn/
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот skiman » Пет Авг 05, 2005 8:56 am

[quote="batman"]

[quote="TOYAGA"]

@ Аdmin & модераторите

Някой да махне писанията на batman за шопите, преди да се изкуша да им отговоря! :(!:
[/quote]




БТВ - к'во значение има произхода на даден човек? :beer:
[/quote]

Мини през Студентски град и ще разбереш!
Човек не спира да си играе защото остарява, а остарява защото е спрял да си играе.
Аватар
skiman
 
Мнения: 1482
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Дек 31, 2004 9:12 am
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пет Авг 05, 2005 9:03 am

@ batman

Били посочил автора на цитата, за да продължим както подобава... :(!:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Пет Авг 05, 2005 9:07 am

Леле, задава се буря! :D:D:D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот skiman » Пет Авг 05, 2005 9:10 am

[quote="Admin"]

Леле, задава се буря! :D:D:D
[/quote]

И то каква:angel2:
Снощната ще изглежда, като краставичка в тараторче:D
Човек не спира да си играе защото остарява, а остарява защото е спрял да си играе.
Аватар
skiman
 
Мнения: 1482
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Дек 31, 2004 9:12 am
Местоположение: София

Мнениеот batman » Пет Авг 05, 2005 9:15 am

[quote="TOYAGA"]

@ batman

Били посочил автора на цитата, за да продължим както подобава... :(!:
[/quote]


Виж що си признава Яската от един друг готин форум: http://www.verticalworld.net/phpBB2/vie ... &start=75& ;)

A LA GUERRE COMME A LA GUERRE! ;) А виждам, че и ти си подготвен -> Si vis pacem, para bellum! ;) Давай Тояга - ти си на ход!!! :beer:
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот velco » Пет Авг 05, 2005 9:19 am

[quote="skiman"]
Мини през Студентски град и ще разбереш!
[/quote]

Ми минавал съм нееднократно и не съм разбрал ... :crazy:
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пет Авг 05, 2005 10:57 am

@batmanЙЕ: съвсем си изкукал, драги бате Кольо :crazy:



@Admin и модераторите: това тук ми се покрива 1000% с понятието offtopic. или на автора е позволено? мисля, че такива материи нямат място тук. дано да сте съгласни.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Admin » Пет Авг 05, 2005 11:15 am

:offtopic:

[quote="bikerider"]
@Admin и модераторите: това тук ми се покрива 1000% с понятието offtopic. или на автора е позволено? мисля, че такива материи нямат място тук. дано да сте съгласни.
[/quote]


Писано правило за офтопика все още няма, но скоро ще има и най-общо ще гласи, че офтопикът (освен ако не представлява обиди, караници и изобщо нарушения на добрия тон) ще се премахва само по желание от страна на автора на темата. Ако той няма нищо против него, няма да се пипа. Ако обаче офтопикът е това, което горе е в скобите, мнението на автора на темата няма да е водещо, дори и той да е автор на офтопика, ще бъде затриван. То всъщност, това вече няма да е офтопик, а друго нещо. :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пет Авг 05, 2005 11:20 am

batman, немой да ми цитираш що мисли за шопите Яската от н'ам кой си форум, щото ако яз ти цитирам що им мисли на майните нана Рангел от Требич, че ти гръмне мониторо! :(!:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот MAN6 » Пет Авг 05, 2005 11:35 am

[quote="batman"]

@MAN6h: Чети бре момче:
http://www.kutriguri.com/index.html

http://www.kutriguri.com/leaders.html

С турците сме далечни братовчеди, що се дърпаш? :D А знаеш ли, че за шопите нашите историци и етнографи предполагат, че са преки наследници на едни от милиардите разновидности на тюркските племена - придошлите кумани (наричани още половци и кипчаци) по време на Второто българско царство? Ако си потомствен шоп, то вероятността да си резак е възхитително голяма!
Днешното българско име Асен не е нищо друго освен фонетична форма на "резашкото" Асан/Хасан, да не говорим, че най-уважаваната и най-читавата династия, по време на Второто българско царство, (1186 - 1396) е на Асеневци (Асановци)?!?!?

БТВ, ето дословно цитирани признанията на един типичен шоп: "Смея да отбележа, че не съм ескимос, а шоп. А шопите произлизат от куманите [color=red]/тъпо, но издържливо племе/[/color], с които прабългарите ограждали поселищата си, за да понесат първият удар при евентуално вражо нападение. Оцелели до днешни времена, шопите биват главно три вида - [color=red]дървени[/color], [color=green]чугунени[/color] и [color=blue]гумени[/color], като най-гадни са третите щот поемат релефа на местността...Та аз съм от третия вид!"

:beer:

Ааааа, забравих да ти пратя мнооо поздрави от кана сюбиги Баян, наричан още Безмер! :thumb:


[/quote]


ААААААААААААААААААААа
може ли да си **** в устата???
пич, още в предния си пост ти казах, че имаш проблем в главата си. явно не съм сгрешил.
защо ме нервиш сега? *** си, то е ясно. изобщо не ми е била целта да повдигам културно- религиозни спорове. исках само да споделя, че ме дразнят разните там зиползвани от ВАС турцизми, при положение че си имат български аналог. нищо повече.
да те светна, че не съм "потомъчен шоп" или квото там си ****** в поста си, че ме мързи пак да го чета. и още нещо да ти кажа- хубаво е да се чете, но от верни и смислени източници.
така че, пич, ***************...

[size=67]Редактирано от Admin[/size]
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот velco » Пет Авг 05, 2005 11:51 am

[quote="MAN6"]
да те светна, че не съм "потомъчен шоп" или квото там си изсрал в поста си, че ме мързи пак да го чета. и още нещо да ти кажа- хубаво е да се чете, но от верни и смислени източници.
така че, пич, Е*АВАЙ СИ МАЙКАТА...
[/quote]

Като те мързи да четеш, [b]барем[/b] да те мързеше и да пишеш ... [b]аман[/b] от простотии ...
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Пет Авг 05, 2005 12:17 pm

гледам че от известно време насам се буташ между шамарите, може скоро и да отнесеш няколко...? :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот bikerider » Пет Авг 05, 2005 12:45 pm

[quote="TOYAGA"]

batman, немой да ми цитираш що мисли за шопите Яската от н'ам кой си форум, щото ако яз ти цитирам що им мисли на майните нана Рангел от Требич, че ти гръмне мониторо! :(!:
[/quote]


Поради что се абиш с тоя маргинал? :D:8D:

:offtopic:
@batman: О неразумний [b]Юроде[/b]!!!

"Защо се срамуваш да се наречеш българин и не четеш, и не говориш на своя език? Или българите не са имали царство и държава? Толкова години са царували и са били славни и mрочути по цялата земя и много пъти са взимали данък от силни римляни и от мъдри гърци. И царе, и крале са им давали своите царски дъщери за съпруги, за да имат мир и любов с българските царе. От целия славянски род най-славни са били българите, първо те са се нарекли царе, първо те са имали патриарх, първо те са се кръстили, най-много земя те завладели. Така от целия славянски род били най-силни и най-почитани и първите славянски светци и просияли от българския род и език, както и за това подред написах в тая история. И за това бъларите имат свидетелство от много истории, защото всичко е истина за българите, както вече и споменах.
Но поради що ти, глупави човече, се срамуваш от своя род и се влачиш по чужд език? Но, рече, гърците са по-мъдри и по-културни, а българите са прости и глупави и нямат изтънчени думи. Затова, казва, по-добре да се присъединим към гърците. Но виж, неразумни, от гърците има много народи по-мъдри и по-славни. Оставя ли някой грък своя език и учение и род, както ти, безумни, оставяш и нямаш никакви придобивки от гръцката мъдрост и изтънченост? Ти, българино, не се мами, знай своя род и език и се учи на своя език! По-добра е българската простота и незлобливост. Простите българи в своя дом приемат и гощават всекиго и даряват милостина на ония, които просят от тях. А мъдрите и културни (гърци) никак не правят това, но и отнемат от простите и грабят несправедливо и повече грях, а не полза ще получат от своята мъдрост и култура. Или се срамуваш от своя род и език пред учените и търговците и славните на земята, защото българите са прости и няма от тях много търговци и грамотни, и вещи, и знаменити на земята в днешно време, но повечето от тях са прости орачи, копачи, овчари и прости занаятчии? Аз ще ти отговоря накратко за това."

Прочети [url=http://free.data.bg/zevzekkk/e-books/BG/Others/%d1%eb%e0%e2%ff%ed%ee%e1%fa%eb%e3%e0%f0%f1%ea%e0%20%e8%f1%f2%ee%f0%e8%ff%20-%20%cf%e0%e8%f1%e8%e9%20%d5%e8%eb%e5%ed%e4%e0%f0%f1%ea%e8.rtf][u][size=167]"История [b]СЛАВЯНОБОЛГАРСКАЯ[/b]"[/size][/u][/url] ако не знаеш отде идва родината ти.

Или си [color=red][b][size=134]интернационалист[/size][/b][/color]? :puke:


Edit: който не вижда връзката с batman, да замени "гърци" с "турци".
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Admin » Пет Авг 05, 2005 1:56 pm

:offtopic:
bikerider май е прав, че и много офтопик не е на добре :D
Гледам, че темата вече се поизчерпа и наблюдаваме втора страница с офтопик, така че ще взема да й сложа ключе, пък за проблемите, които разисквате в последните си постове, има и по-подходящи форуми ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта