dirt jump овете зад софия ленд

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

dirt jump овете зад софия ленд

Мнениеот glavata » Пет Окт 07, 2005 4:21 pm

плс обяснете ако можете къде се намират аз знам само за два които прескачат алеята която е успоредна на реката доста под софия ленд. ако има други моля обяснете къде се намират.благодаря предварително.:beer:
Колкото по-дълго чакате, толкова по-голяма е вероятността да чакате където не трябва.
glavata
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 8:03 am
Местоположение: Pakistan

Мнениеот giro » Пет Окт 07, 2005 7:46 pm

http://bgmaps.com/map.asp?sid=f55ec4367 ... e=&oType=9
Когато си пред софия ленд продължаваш към зелените площи(нагоре)и ще видиш една табелка за пешеходна пътека точно при нея свиваш в дясно и караш около 100тина метра по алеята и свиваш пак в дясно при едни камъни и си там!Трябва да се оправиш;)
Аватар
giro
 
Мнения: 429
Рейтинг: 1199
Регистриран на: Съб Ное 27, 2004 3:58 pm
Местоположение: София

Мнениеот glavata » Пет Окт 07, 2005 8:49 pm

10х но аз говорех точно за тези скокове(ако съм те разбрал правилно).Става дума за няколко последователни скокчета и вираж и един по-голям скок по-нататък по алеята,нали?Аз си мислех че има още нещо бях гледал някакви филмчета с по-големи скокове, но явно не са били там. :dunno:
а "към зелените площи(нагоре)" означава към Семинарията, нили?"
Колкото по-дълго чакате, толкова по-голяма е вероятността да чакате където не трябва.
glavata
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 8:03 am
Местоположение: Pakistan

Мнениеот giro » Пет Окт 07, 2005 10:35 pm

Да към семинарията ,а ина4е аз разбрах поне от тфа дето си написал ,че знаеш за скок4ета които прескачат една алея за велосипеди ,вираж един малък скок и после един миниатюрен:) и отстрани има една реки4ка.Това са малките а големите за които говориш са там където ти обясних.Мога да ти обясня как да стигнеш до тях от малките:тръгваш от тях към една чешма ако я знаеш и при нея свиваш вляво и цепиш нагоре по една мн дълга алея която излиза при пешеходната пътека която ти казах и преди тфа на същтата тази алея свиваш вляво ако идваш от чешмата и вдясно ако от сф ленд.
Аватар
giro
 
Мнения: 429
Рейтинг: 1199
Регистриран на: Съб Ное 27, 2004 3:58 pm
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта