маршрути

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

маршрути

Мнениеот XaCkBuTukC » Съб Дек 16, 2006 9:34 pm

някой може ли да даде напътствия с маршрути в варна или край нея щото моите опити да намеря места за спускане се оказаха... неуспешни :)
Аватар
XaCkBuTukC
 
Мнения: 461
Рейтинг: 1490
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 10:08 am
Местоположение: Варна

Мнениеот Krismars » Съб Дек 16, 2006 10:07 pm

еми на кулата обикновено ама има един път ходихме над аладжа и то доста въртяхме и бе6е яко нз от де минахме ама спускането свърши на златни пясъци
Аватар
Krismars
 
Мнения: 1654
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 5:47 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот FireFoXa » Съб Дек 16, 2006 10:12 pm

Mога да добавя и Галата, ама там не е много хубаво... Иначе към владиславово ми разказаха, че колоездачите там са си направили трасе... ама не го знам каде е. Трябва да разпиташ някой местен :) Успех, и сподели информация, ако разбереш нещо :)
Аватар
FireFoXa
 
Мнения: 1057
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 3:23 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот XaCkBuTukC » Пон Дек 18, 2006 8:15 am

Тоя маршрут до ТВ кулата го търсих нещо ама.. не можах да го видя намерих там някакви пътеки ама или аз се залутах и се завъртях в кръг или не е било там Там кадето попаднах беше по пътя нагоре от картинг пистата и вместо да завия на ляво за Кулата свих на дясно. А този към аладжа манастир от каде минахте точно ?
Аватар
XaCkBuTukC
 
Мнения: 461
Рейтинг: 1490
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 10:08 am
Местоположение: Варна

Мнениеот Krismars » Пон Дек 18, 2006 10:15 am

emi значи почнахме от мг-то (моето даскало :baby: ) след туи нагоре към тв кулата ама понеже с авера ми малко изостанахме от другитр и затуи от кулата слязохме напрао на виница 6тот другите тръгнаха нагоре по някфа пътека от кулата към виница и се срещнахме на виница. после нагоре към аладжа по шосе ама по едно време намерихме пътеката за овшак чешма и от там по нея напрао към аладжа манастир. после почнахме по една пътека да въртим нагоре. въртяхме доста и излязохме на едно висо4ко място с мн як изглед към златните и от там в ляво по4на пътеката. бе6е дълги4ко спускането и завър6ина златни пясъци. надявам се 4е съм помогнал :beer:
Аватар
Krismars
 
Мнения: 1654
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 5:47 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот FireFoXa » Пон Дек 18, 2006 10:28 am

@XaCkBuTukC Недей кара сам, карай с някой, или в група. Ако имаш някой приятел който е по-навътре в нещата да ти покаже маршрутите. Отностно за маршрута към ТВ кулата, тръгваш нагоре или по пътя или през Виница, стигаш до разклона за вилното селище което е до ТВ кулата, влизаш в него, отиваш до портите на кулата,(по-нататък просто не е разрешено) и от там в дясно, има само спускане, и се озоваваш на винишкия баир, пресичаш главната улица, и от там нататък може да си се спуснеш покрай строежите на Почивка и да завършиш карането из морската :) Успех :)
И внимавай защото спускането, особено за човек който не познава терена е малко стряскащо :) s
Аватар
FireFoXa
 
Мнения: 1057
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 3:23 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Krismars » Пон Дек 18, 2006 12:17 pm

аз знам една пътека от ляво ама тя е мн къса един път опитахме с едно авеи да хванем тая в дясно ама така и не попаднахме на нея само до задънени къщи дет са доста незаконно построени. тъи 4е ако 6те ходи6 намери си някой които ве4е е ходил
ПП аз така и не намерих тая в дясно ама следващия път кат ходя ще зема някви авери дет саходили :^:
Аватар
Krismars
 
Мнения: 1654
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 5:47 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот FireFoXa » Пон Дек 18, 2006 8:49 pm

Tя не е толкова забутана... Даже никак даже, просто тръгваш по пътя които води до входа на ТВ Кулата (двора) и от тоя път, завиваш надясно и след едно много добро спускане, си долу :)
Иначе Успех :agree:
Аватар
FireFoXa
 
Мнения: 1057
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 3:23 pm
Местоположение: Варна


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта