Верно ли ще правят карането с каски задължително?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Верно ли ще правят карането с каски задължително?

Мнениеот dimodi » Вто Юли 20, 2004 9:51 pm

Вижте тук и кажете дали някой нещо знае, че хич не ми се нрави перспективата да се направи карането с каски задължително по закон.....

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=13&Board=biking&Number=1941937088&page=0&view=collapsed&sb=5&part=1&vc=1

:xx(::(!::O:|)::nono::V::?:
Аватар
dimodi
 
Мнения: 156
Рейтинг: 1267
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 6:04 pm
Местоположение: София - Младост

Мнениеот Sherman » Вто Юли 20, 2004 10:01 pm

парво че нема да приемат такав дебилен закон...второ да не мислиш че всеки катаджия ще спира и глобява дедовците с Украйните и циганетата с балканчетата....ама все пак дори в града е хубаво да се кара с каска ама нема да стане със закон, а всеки сам трябва да го осъзнае
Ученското си е ученско...и в кенефа да го затвориш гладен и жаден нема да остене
Sherman
 
Мнения: 361
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Дек 21, 2003 7:51 pm
Местоположение: South Sandwich Islands

Мнениеот Admin » Вто Юли 20, 2004 10:12 pm

Не съм чул за подобно нещо, но и не бих се учудил :(!: Народните представители имат навика да мислят, че като запишат нещо в закона то веднага ще стане реалност :eek:
За съжаление, дори и да го направят, това няма да промени сегашното положение. Имало е подобни опити в други държави, аз например съм чел за Австралия, и резултатите са били обратни на очакването - броят на хората, носещи каски намалял, както намалял и броят на колоездачите изобщо! :V:
Ако някой го е грижа за безопасността на колоездачите, трябва да помисли за други начини - пропагандиране (а не налагане) на носенето на каски, създаване на по-добри условия за колоездене в града, санкциониране на арогантните водачи на автомобили, отнемащи предимство и т.н., и т.н. Но за всичко това трябват пари, а за един гол текст в закона нищо не трябва, освен няколко души в пленарната зала с по-дълги ръчички. :(!:
Абе няма какво да се ядосваме, защото и да стане, нищо няма да стане :D Пешеходците да не би да ги глобява някой като пресичат на червено?!
За финал обаче, за да не си помисли някой нещо...
[color=red][size=167]ВИНАГИ НОСЕТЕ КАСКА, ДОРИ И В ГРАДА!!! [/size][/color]
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот TheUndertaker » Вто Юли 20, 2004 10:17 pm

[quote="Admin"]

Не съм чул за подобно нещо, но и не бих се учудил :(!: Народните представители имат навика да мислят, че като запишат нещо в закона то веднага ще стане реалност :eek:
За съжаление, дори и да го направят, това няма да промени сегашното положение. Имало е подобни опити в други държави, аз например съм чел за Австралия, и резултатите са били обратни на очакването - броят на хората, носещи каски намалял, както намалял и броят на колоездачите изобщо! :V:
Ако някой го е грижа за безопасността на колоездачите, трябва да помисли за други начини - пропагандиране (а не налагане) на носенето на каски, създаване на по-добри условия за колоездене в града, санкциониране на арогантните водачи на автомобили, отнемащи предимство и т.н., и т.н. Но за всичко това трябват пари, а за един гол текст в закона нищо не трябва, освен няколко души в пленарната зала с по-дълги ръчички. :(!:
Абе няма какво да се ядосваме, защото и да стане, нищо няма да стане :D Пешеходците да не би да ги глобява някой като пресичат на червено?!
За финал обаче, за да не си помисли някой нещо...
[color=red][size=167]ВИНАГИ НОСЕТЕ КАСКА, ДОРИ И В ГРАДА!!! [/size][/color]
[/quote]


Любо дай да направим една кампания всички родни сайтове за планинско колоездене една кампания ЗА КАРАНЕ С КАСКИ ! Това ми е отдавна в главата няма да е зле да го направим ИМА НУЖДА !
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот dimodi » Вто Юли 20, 2004 10:29 pm

Пропагандирайте си, за някои ще е полезно, ама аз НЕ ЩЪ да карам с каска! Всеки отговаря за себе си в крайна сметка...

[img]http://forums.hondabg.com/html/emoticons/ranting.gif[/img] [img]http://forums.hondabg.com/html/emoticons/ranting.gif[/img] [img]http://forums.hondabg.com/html/emoticons/ranting.gif[/img] [img]http://forums.hondabg.com/html/emoticons/ranting.gif[/img] [img]http://forums.hondabg.com/html/emoticons/ranting.gif[/img] [img]http://forums.hondabg.com/html/emoticons/ranting.gif[/img] [img]http://forums.hondabg.com/html/emoticons/ranting.gif[/img]
Аватар
dimodi
 
Мнения: 156
Рейтинг: 1267
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 6:04 pm
Местоположение: София - Младост

Мнениеот C_Mo » Вто Юли 20, 2004 10:44 pm

[quote="dimodi"]

Пропагандирайте си, за някои ще е полезно, ама аз НЕ ЩЪ да карам с каска! Всеки отговаря за себе си в крайна сметка...
<cut>[/quote]

@dimodi a.k.a. "донор на органи"

Благородно начинание е това... похвално! Преди следващото каране провери дали си вписал съгласие органите ти да се използват за трансплантация.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cveti » Вто Юли 20, 2004 10:54 pm

[quote="TheUndertaker"]

[quote="Admin"]

Не съм чул за подобно нещо, но и не бих се учудил :(!: Народните представители имат навика да мислят, че като запишат нещо в закона то веднага ще стане реалност :eek:
За съжаление, дори и да го направят, това няма да промени сегашното положение. Имало е подобни опити в други държави, аз например съм чел за Австралия, и резултатите са били обратни на очакването - броят на хората, носещи каски намалял, както намалял и броят на колоездачите изобщо! :V:
Ако някой го е грижа за безопасността на колоездачите, трябва да помисли за други начини - пропагандиране (а не налагане) на носенето на каски, създаване на по-добри условия за колоездене в града, санкциониране на арогантните водачи на автомобили, отнемащи предимство и т.н., и т.н. Но за всичко това трябват пари, а за един гол текст в закона нищо не трябва, освен няколко души в пленарната зала с по-дълги ръчички. :(!:
Абе няма какво да се ядосваме, защото и да стане, нищо няма да стане :D Пешеходците да не би да ги глобява някой като пресичат на червено?!
За финал обаче, за да не си помисли някой нещо...
[color=red][size=167]ВИНАГИ НОСЕТЕ КАСКА, ДОРИ И В ГРАДА!!! [/size][/color]
[/quote]


Любо дай да направим една кампания всички родни сайтове за планинско колоездене една кампания ЗА КАРАНЕ С КАСКИ ! Това ми е отдавна в главата няма да е зле да го направим ИМА НУЖДА !
[/quote]

Мен много ме кефи тази картинка,която се появява отстрани като четеш "новите неща"-нали се сещате,една разцепена каска и отдолу страховития въпрос: "Ами ако беше без каска?"
May the force be with you.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот dimodi » Вто Юли 20, 2004 10:59 pm

[quote]@dimodi a.k.a. "донор на органи"

Благородно начинание е това... похвално! Преди следващото каране провери дали си вписал съгласие органите ти да се използват за трансплантация.
[/quote]

Ц ц ц :D

Все пак карам най-много градско и XC, без DH :nono: Имам за 2 години 2-3 яки пречуквания насред София, още толкова неяки и на нито едно от тях не съм си падал на главата. А на разни по-умерени спускания на Витоша никога не съм падал. Признавам нуждата от каска за offroad каране, но за градско... все си мисля, че е малко прекалено - повече пречи, отколкото помага :(!:

Съзнавам, че в тоя спор вие ще излезете прави, защото безопасността е преди всичко, но въпреки това аз си отстоявам позицията :o)
Аватар
dimodi
 
Мнения: 156
Рейтинг: 1267
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 6:04 pm
Местоположение: София - Младост

Мнениеот MOD » Вто Юли 20, 2004 11:05 pm

@dimodi -
Пропускаш факта, че на пътя не всичко зависи от теб ... Има и коли, има и пияни водачи, има и хора, които не се съобразяват с ничие предимство ....

Понякога едно спускане от Алеко е по-безопасно от каране сутрин по Цариградско шосе примерно ( имам предвид кръговото на Дървеница ) ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TheUndertaker » Вто Юли 20, 2004 11:05 pm

[quote="dimodi"]

[quote]@dimodi a.k.a. "донор на органи"

Благородно начинание е това... похвално! Преди следващото каране провери дали си вписал съгласие органите ти да се използват за трансплантация.
[/quote]

Ц ц ц :D

Все пак карам най-много градско и XC, без DH :nono: Имам за 2 години 2-3 яки пречуквания насред София, още толкова неяки и на нито едно от тях не съм си падал на главата. А на разни по-умерени спускания на Витоша никога не съм падал. Признавам нуждата от каска за offroad каране, но за градско... все си мисля, че е малко прекалено - повече пречи, отколкото помага :(!:

Съзнавам, че в тоя спор вие ще излезете прави, защото безопасността е преди всичко, но въпреки това аз си отстоявам позицията :o)
[/quote]

mdam i az se 4uda tiq 8 6eva na liceto mi 6to sa tama i kvo 6te6e da stane ako ne bqh s kaska ;) , bali mu mamata.
Verno e 4e vseki si otgovarq za sebe si oba4e E DOKAZANO 4e NAI LO6ITE PADANIQ STAVAT ot ei NI6toto !!
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Admin » Вто Юли 20, 2004 11:11 pm

@dimodi
Разбира се, всеки сам си преценява и си носи последствията. Във форума има много разкази за падания в града без каска на глава. Сигурен съм, че тези хора са си променили мнението, но по по-болезнения начин. Има и немалко случаи, когато по вина на шофьорите човек може да си остане със счупена глава на платното...
Ти си прав, че няма смисъл да разгръщаме гиганстски спор - горното го казах повече за другите посетители, отколкото за теб. :thumb:

@Undertaker
Колега, аз съм подхванал нещо подобно, ама не ми остава време да направя повече и по-хубави банери :( Като се видим на Пампорово, ще обсъдим идеи за нещо по-мащабно, сигурен съм, че и други сайтове ще се включат :agree:

@all
Ако някой има свежи идеи, може и иска да направи банери, пропагандиращи носенето на каски, аз съм готов да ги включа да се въртят из страниците на сайта :8D: Размерите са: 430х600 пиксела, 728х90 пиксела и 120х600 пиксела. Ако решите да направите банер, изпращайте го на [email protected] или го пускайте тук (така може и да го обсъдим;)).
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот dimodi » Вто Юли 20, 2004 11:17 pm

[quote]mdam i az se 4uda tiq 8 6eva na liceto mi 6to sa tama i kvo 6te6e da stane ako ne bqh s kaska ;) , bali mu mamata.
Verno e 4e vseki si otgovarq za sebe si oba4e E DOKAZANO 4e NAI LO6ITE PADANIQ STAVAT ot ei NI6toto !!
[/quote]


:offtopic:
И аз имам шевове на лицето, ама са от скачане на батут, не от колело. Е тогава как си паднах на главата, като пич :D:^::D:^:
Аватар
dimodi
 
Мнения: 156
Рейтинг: 1267
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 6:04 pm
Местоположение: София - Младост

Мнениеот hlebarka » Сря Юли 21, 2004 1:14 am

Ми аз мога да ти разцепя аватара на флаш

@Админа
Тъй като болките са неизразими в пиксели, само снимки на разцепени глави ми идват на ум.
И за да не злорадствате от утре ще карам редовно с гъбата.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот uha_rampage » Сря Юли 21, 2004 2:48 am

[quote]Признавам нуждата от каска за offroad каране, но за градско... все си мисля, че е малко прекалено - повече пречи, отколкото помага [/quote]

Топло ти става на главичката или какво??? Какво ти пречи???
Знаеш ли в днешно време технологиите са доста напреднали...:deal:
Що не вземеш да си купиш нещо от сорта на Giro та хем ще си защитен, хем нема да ти е много топличко :lol:
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Сря Юли 21, 2004 5:37 am

[quote="uha_rampage"]


Топло ти става на главичката или какво???
[/quote]

Не бе, човека иска да е Loud & Proud - шумен като вие от болка агонизирайки на асфалта, и горд че въпреки собствените си тежки наранявания не се е дал без бой и е успял да нанесе значителни (макар и не фатални) щети на вражеското такси :banana:

[quote="hlebarka"]

Ми аз мога да ти разцепя аватара на флаш
[/quote]

[b][size=134]YEEESSSSS!!![/size][/b] :thumb::hbang::hbang::bowdown::bowdown::bowdown:
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::santa2::santa2::santa2:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот TOYAGA » Сря Юли 21, 2004 8:27 am

Предлагам направо hlebarka да бъде НАТОВАРЕН с правенето на банерите за популяризирането на касконосенето. Нема кво да се мисли - ясно е кой е най-добрия в тва отношение...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Сря Юли 21, 2004 8:31 am

[quote="TOYAGA"]

Предлагам направо hlebarka да бъде НАТОВАРЕН с правенето на банерите за популяризирането на касконосенето. Нема кво да се мисли - ясно е кой е най-добрия в тва отношение...
[/quote]


Довечера може да го натоварим с бира, барем се съгласи ;):D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот dimodi » Сря Юли 21, 2004 9:25 am

@uha_rampage

Не знам дали ми е топло, никога не съм си слагал такова чудо на главата. Ама мразя да имам разни предмети, закрепени по тялото си (примерно часовници, гривни и т.н.), затова :I

@Windstream

Хехеххехе :D

[b]@ALL[/b]

Добре де, в крайна сметка колко човека тук ще потвърдят, че карат с каска насред София, като изключим трейлърите, дето правят мурафети на паметника :?: :D
Аватар
dimodi
 
Мнения: 156
Рейтинг: 1267
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 6:04 pm
Местоположение: София - Младост

Мнениеот tuba » Сря Юли 21, 2004 9:29 am

НЗ.
Аз си мисля че ако те бутне кола вело каска няма да то помогне
и мен поне адаски ме запарват и мразя да карам с каска ама в
планината си карам де от как преорах пътя с тиква.
Ама в град знам ли по добре да направят алей за колелоездачи та
да не ни се налага да караме с каски, кори, наколенки, бронии абе
знаете като Танкисти :-)
То решенията винаги са им такива проблема не са колелоездачите
а колите и без велосипеди пак ще е ад по улицата. Масово шофьорите
за простаци псуват се един друг, пешеходците не спазват правилника
и после ние сме им виновни...
Ама депотатите като хора за които описнието "До тоалетната не тръгва
без мерцедеса" туй май не го схващат. Та то за каските добре ама аз
предлагам кампания за забраняване на движението на коли в центъра на
градовете.
tuba
 
Мнения: 342
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юли 02, 2003 10:14 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Сря Юли 21, 2004 9:59 am

[quote="Admin"]

Довечера може да го натоварим с бира, барем се съгласи ;):D
[/quote]


Ми ако не ще ще го съгласим по друг начин...

И внимавайте, че много бира пие! Да не поиска някакъв дългосрочен договор за пожизнено поене, щото ще ви пресъхнат за дълго сбирките в сряда вечер - хич че не мре лесно.

Аз предлагам ;) една такава автентична снимка, представляваща паднал колоездач (моля, които го познават, да си мълчат!), тамън пристигнал в бърза помощ, чака си рентгеновите снимки затъкнат с мръсни бели салфетки в кървящите отворени рани, омотани с конец, сложена криво-ляво шина от чамова клечка на посинялата подута китка, един пръст, стоящ странно накриво, кървави петна по краката и навсякъде другаде, ожулен корем, подути колене... и невероятно, но факт - здрава глава! [size=67]Не че беше с каска, де. Просто здрава глава![/size]


[img]http://free.bol.bg/ddiidd/ei.jpg[/img]


с надпис: [size=200][color=blue]"И ся к'во?"[/color][/size]
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот C_Mo » Сря Юли 21, 2004 10:04 am

[quote="dimodi"]
[b]@ALL[/b]
Добре де, в крайна сметка колко човека тук ще потвърдят, че карат с каска насред София, като изключим трейлърите, дето правят мурафети на паметника :?: :D
[/quote]

Аз. Винаги.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Сря Юли 21, 2004 10:06 am

[quote="tuba"]

НЗ.
Аз си мисля че ако те бутне кола вело каска няма да то помогне
и мен поне адаски ме запарват и мразя да карам с каска ама в
планината си карам де от как преорах пътя с тиква.
Ама в град знам ли по добре да направят алей за колелоездачи та
да не ни се налага да караме с каски, кори, наколенки, бронии абе
знаете като Танкисти :-)
То решенията винаги са им такива проблема не са колелоездачите
а колите и без велосипеди пак ще е ад по улицата. Масово шофьорите
за простаци псуват се един друг, пешеходците не спазват правилника
и после ние сме им виновни...
Ама депотатите като хора за които описнието "До тоалетната не тръгва
без мерцедеса" туй май не го схващат. Та то за каските добре ама аз
предлагам кампания за забраняване на движението на коли в центъра на
градовете.
[/quote]


Само още едно допълнение - и колоездачи нарушават правилника, и колоездачи отнемат предимство ... както винаги медалът има две страни ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот tuba » Сря Юли 21, 2004 10:15 am

Е това не означава че не трябва да се забранят колите в центъра
Колелата поне не пушат и като те подмине колело не ти се налага
за дишаш газове(е ако колелоездача не пръдне де )
:-)))))))))))))))))))))))))
tuba
 
Мнения: 342
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юли 02, 2003 10:14 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Юли 21, 2004 10:30 am

[quote="xtr"]

[quote="dimodi"]
[b]@ALL[/b]
Добре де, в крайна сметка колко човека тук ще потвърдят, че карат с каска насред София, като изключим трейлърите, дето правят мурафети на паметника :?: :D
[/quote]

Аз. Винаги.
[/quote]


Me too:D
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cveti » Сря Юли 21, 2004 10:32 am

Аз също почти винаги карам с каска в града.Ако не се лъжа така като четох за пребиванията на хората всичко по-сериозно май не беше в планината...Харка в Южния парк,Metal Psycho също в града,не помня на кого задната му гума беше хлътнала в канал без решетка...абе отбийте се на темата за пребиванията и вижте.
Аз лично си извадих коляното от строя не,примерно,на Алеко-Бистрица,а на най-обикновена тесна пътечка към Западния парк.
May the force be with you.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PzNike » Сря Юли 21, 2004 10:33 am

@dimodi

аз карам из града със каска винаги когато е хладно.
Виж в жегите си я свалям, макар да разбирам че така рискувам.:(
Ама много спарва като е жега наистина.:xx(:

@tuba
каската си е полезна. Не знам за тебе, ама на мене главата си ми трябва - така че нося каска винаги когато мога.:I
Е то много зависи как ще паднеш, ама при всички случаи с каска е по-сигурно отколкото без.
Ама ако те фрасне някой с 60 км/час и господ не мои да ти помогне.
Achtung Panzer!
PzNike
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Мар 19, 2004 1:41 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cu0 » Сря Юли 21, 2004 10:37 am

[quote]
Та то за каските добре ама аз
предлагам кампания за забраняване на движението на коли в центъра на
градовете.
[/quote]

... ще дойде време, ще пораснеш, ще подкараш и ти някоя кола ... да видим тогава каква песен ще пееш.

То малко тая работа с каските, е като оная с коланите при колите ...
Аватар
Cu0
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1777
Регистриран на: Чет Апр 10, 2003 10:20 am
Местоположение: Saint Kitts and Nevis

Мнениеот tuba » Сря Юли 21, 2004 10:40 am

Не съм и твърдял че не е.
Аз планината с каска си карам.
Просто изтъркнах
че ако те прасне клола дето тежи 1тон с 60км/ч
няма да ти помогне за това по добре да се забранят колите а
не да се направят каските задължителни.
tuba
 
Мнения: 342
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юли 02, 2003 10:14 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот pascoff » Сря Юли 21, 2004 10:43 am

[quote="dimodi"]

[b]@ALL[/b]

Добре де, в крайна сметка колко човека тук ще потвърдят, че карат с каска насред София, като изключим трейлърите, дето правят мурафети на паметника :?: :D
[/quote]


Аз карам почти винаги с каска в града (и в планината) ... ако имах шлем и с него бих карал в града ... досега не съм си падал на главата и по принцип карам внимателно но обстоятелствата не винаги зависят само от теб ОСОБЕНО в града ... казвам го защото карам и кола и знам как е от другата страна :)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот C_Mo » Сря Юли 21, 2004 10:44 am

[quote="Cu0"]

[quote]
Та то за каските добре ама аз
предлагам кампания за забраняване на движението на коли в центъра на
градовете.
[/quote]

... ще дойде време, ще пораснеш, ще подкараш и ти някоя кола ... да видим тогава каква песен ще пееш.

То малко тая работа с каските, е като оная с коланите при колите ...
[/quote]

че какво им е на коланите... с удоволствие бих сложил и 4-точкови ако не трябваше да сменям седалката.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта