Мечтата не един фрирайДър

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мечтата не един фрирайДър

Мнениеот mite_pascoff » Пон Сеп 06, 2004 8:50 pm

Благодаря на мама и тати че са ме родили, на баба че ме е уголявала като прасе с нейните манджи, на дядо за първото ми колело, на Витоша че е тук на 2 крачки, на лифта че ми спестява време да не драпам нагоре, на мързела ми да си оправя колелото навреме и да не отида на Рила вчера, на бившата ми приятелка че ми се обади да и погостувам в Пловдив снощи, на Киззо че отиде да кара рано и не ме изчака, на глупавата ми идея да тръгна за Черни връх в 3 часа след обед и на студения вятър, който ме отказа да се кача до горе ... следствието от всички тези събития ме откара на пътеката-мечта, която съм търсил през последните няколко месеца след като излезнах от казармата ... та след като ми омръзна да драпам спрях да си почина посредта на черния път за Черни връх, където в ляво се отколонява някаква писта (мисля че и викат Стената) ... имах някакви спомени че съм слизал от тука пеша към Алеко преди 2 3 години и помня че беше много стръмно та си викам я да е тествам дали става за каране ... първо тръгнах по широката писта по едни големи камъни и беше интересно но скоро пистата свърши и се забутах в едни мирии та трябваше да се връщам нагоре ... открих начало на пътека горе до края на нещо като ски влек и поех по нея надолу ... отначало беше нормално - стръмно, тясно с камъни от време на време, но след като минах покрай някаква постройка се започна една лудница неописуема ... това е най-добрата пътека която съм карал на Витоша - представете си началото на пътеката с камъните която е от Алеко към Кимбата ... е същата работа но с двойно по-големи камари, падове, стъпала и остри виражи ... "лошата компания" (Bad Company) звучаща от дискман-а и непрестанните препяствя ме караха да си "припявам" с много висок глас на моменти и накрая като слезнах на Алеко още ми трепереха ръцета и обикалях 15 минути за да се успокоя ... толкова адреналин бях качил ... тези с които съм карал ще разберат за какво става въпрос :) .... а най-големия ми венец (както обикновено) пое толова удари че незнам дали ще успея да го "съживя" отново, през 10 метра оставях следи по скалите ... ИМАМ НУЖДА ОТ БАШ ГАРД ЗА БАШ СКАЛИ :)
горещо препоръчвам на всички които обичат технични участъци да пробват тази пътека, която се нарежда на 1-во място в моя плейлист ;)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
mite_pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Сеп 07, 2004 8:55 am

[quote="mite_pascoff"]

Благодаря на ... на мързела ми да си оправя колелото навреме и да не отида на Рила вчера...[/quote]

Хм.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот mih » Вто Сеп 07, 2004 8:56 am

хммм, Bad Company и на мен са ми любими за каране :agree:
кога че покараме заедно, mr. Dee-Jay? :?:
прогнозирам добър трип :alien:
;)
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Stuny » Вто Сеп 07, 2004 10:42 am

баси изрода дето си
едва ли си минал точно от там от където съм слизал пеш , ама се сещам наклона и терена какви са :crazy::crazy::crazy:
ей тва вече си е наистина Freeride
Stuny
 
Мнения: 1257
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Окт 23, 2002 8:49 am

Мнениеот uha_rampage » Вто Сеп 07, 2004 3:07 pm

Един въпрос към мите - с какво колело си? :crazy:
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mite_pascoff » Вто Сеп 07, 2004 8:48 pm

@mih
ооо да ще направим едно "весело" трипче с теб някой ден :) а вятъра отначало беше толкова силен че буквално ми изкарваше слушалките (тип тапи) от ушите и почти не чувах какво ми пеят drum'n'bass-истите :)

@uha
RAM HT 18 с Manitou Black 120 и гуми швалбе и нокиан 2.3 :)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
mite_pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Вто Сеп 07, 2004 9:44 pm

ИзроТ
и аз бях преди с нещо подобно :hbang2::beer:
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Le_Fou » Нед Сеп 12, 2004 11:22 pm

pase dneska sus jore otrazihme edin klassi4eski marshrut
onzi tam ot 1400 metra na col de la faitha nadolu oba4e besh mokro i hluzgavo i nie kato teb trugnahme v 1500 i muka i loshi padaniq
durjim se orkivame sezona ikato gledam i ti se 4upish zdravo
a ot bg pone az sum si donesul nqkolko kilza v pove4e
respect
tzw i joro aka le_fou
Le_Fou
 
Мнения: 10
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 28, 2004 10:20 pm
Местоположение: France


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron