Списание за колоездене на пазара

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Списание за колоездене на пазара

Мнениеот Admin » Чет Сеп 09, 2004 12:02 pm

българско е и изглежда ето така :^:

Изображение

Дано да има успех! :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот mi6aka » Чет Сеп 09, 2004 12:09 pm

Kvi pari e ,pusnato li e na pazara ve4e:?:
mi6aka
 
Мнения: 284
Рейтинг: 1218
Регистриран на: Пон Авг 02, 2004 2:49 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zink » Чет Сеп 09, 2004 12:09 pm

Супер!!!:D
Изглежда интересно. Отивам да си го купя.
@mi6ak, на корицата пише-3,50 лв
True Riders Team
Zink
 
Мнения: 696
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 10:37 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Чет Сеп 09, 2004 12:21 pm

Доколкото знам издателите му ще разчитат за разпространението най-вече на веломагазините, отделно сигурно ще го пуснат и в разпространителската мрежа. Броят е съвсем пресен и може още да не е стигнал до всички места, където ще се продава. :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Shantav » Чет Сеп 09, 2004 12:45 pm

EEE razgele!!!! Dojivqhme!!!
^te si go kupq teq dni dano go namerq!!! 4e ne mi se hodi do velomania ili bas!!!
Хакуна Матата....
Shantav
 
Мнения: 123
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 25, 2003 8:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Shantav » Чет Сеп 09, 2004 12:47 pm

Извинявам се за латиницата ама за първи пут от 2 месеца вийдам нет!!!
Хакуна Матата....
Shantav
 
Мнения: 123
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 25, 2003 8:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Petkata » Пет Сеп 10, 2004 3:49 pm

Вярно най-накрая доживяхме че ми писна да се моля на разни приятели да ми носят отчугбина. Ако някой го види някъде освен във веломагазините да свирка.
Petkata
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2004 3:18 pm

Мнениеот Lubo » Пет Сеп 10, 2004 9:58 pm

Ще каже ли някой къде го е засичл това списание. Аз не съм търсил много Усърдно, но за сега не го намирам.
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TheUndertaker » Пет Сеп 10, 2004 10:19 pm

Имам едно бройче за продан ако някой му трябва.
Иначе в цялото списание има точно две статии които на мен лично ми харесаха всичко останло е яко реклама + яко реклама , ма лошо нема.
Обстойно мнение като ми мине разстройството !
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Victor » Съб Сеп 11, 2004 7:16 am

Якоооо сега ще видим какво предсавлява само да издърпам отнякаде 3лв
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот a1a » Съб Сеп 11, 2004 10:02 am

[quote="TheUndertaker"]

Имам едно бройче за продан ако някой му трябва.
Иначе в цялото списание има точно две статии които на мен лично ми харесаха всичко останло е яко реклама + яко реклама , ма лошо нема.
Обстойно мнение като ми мине разстройството !

[/quote]


А ти твойто откъде го купи?
Reality is in fact virtual!
a1a
 
Мнения: 82
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юни 27, 2004 6:59 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот naka76 » Нед Сеп 12, 2004 4:46 pm

[quote="a1a"]
А ти твойто откъде го купи?
[/quote]


Аз мойто го взех от Чачо на бул.Руски.Имаше поне още 3-4 броя
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Dani » Пон Сеп 13, 2004 11:46 am

[quote="naka76"]

[quote="a1a"]
А ти твойто откъде го купи?
[/quote]


... Чачо на бул.Руски....
[/quote]

???
I'd like mornings better if they started later!
Dani
 
Мнения: 192
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 11:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Сеп 13, 2004 12:11 pm

[quote="Dani"]
???
[/quote]


Какво се чудиш? Маса народ в тоя форум е от Пловдив.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот lechuga » Пон Сеп 13, 2004 12:16 pm

Аз в София питах на поне 10 възлови места(включително и Веломания) и никъде не са чували за такова списание.
Don't worry, be happy!
Аватар
lechuga
 
Мнения: 413
Рейтинг: 1725
Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 5:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Dani » Пон Сеп 13, 2004 12:57 pm

[quote="did"]

[quote="Dani"]
???
[/quote]


Какво се чудиш? Маса народ в тоя форум е от Пловдив.
[/quote]

Чудя се къде е "... Чачо на бул.Руски..."?
Или кой е "... Чачо на бул.Руски...."?
Може би защо е......
Но да не прекалявам! :D:D:D
I'd like mornings better if they started later!
Dani
 
Мнения: 192
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 11:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот naka76 » Пон Сеп 13, 2004 1:36 pm

[quote="Dani"]
Чудя се къде е "... Чачо на бул.Руски..."?
Или кой е "... Чачо на бул.Руски...."?
Може би защо е......
Но да не прекалявам! :D:D:D
[/quote]


Добре де магазина на бул.Руски преди спускането към бул.6-ти Септември
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Dani » Пон Сеп 13, 2004 1:48 pm

[quote="naka76"]

[quote="Dani"]
Чудя се къде е "... Чачо на бул.Руски..."?
Или кой е "... Чачо на бул.Руски...."?
Може би защо е......
Но да не прекалявам! :D:D:D
[/quote]


Добре де магазина на бул.Руски преди спускането към бул.6-ти Септември
[/quote]

Аааааааааа.....:Dхааааааа....
Сега разбрах!
Мдааааа скоро не бях минавал оттам, може би месец.....!
Май е време да се вясна!
:D:D:D

П.С.: Ама и не го знаех като Чачо!
I'd like mornings better if they started later!
Dani
 
Мнения: 192
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 11:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот AgentOrange » Пон Сеп 13, 2004 6:38 pm

[quote="lechuga"]

Аз в София питах на поне 10 възлови места(включително и Веломания) и никъде не са чували за такова списание.
[/quote]


Пропуснал си най-възловото място на Голо Бърдо 5 :lol:
Аватар
AgentOrange
 
Мнения: 552
Рейтинг: 1965
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:52 pm

Мнениеот bikezilla » Пон Сеп 13, 2004 8:43 pm

[quote="naka76"]

[quote="Dani"]
Чудя се къде е "... Чачо на бул.Руски..."?
Или кой е "... Чачо на бул.Руски...."?
Може би защо е......
Но да не прекалявам! :D:D:D
[/quote]


Добре де магазина на бул.Руски преди [color=red][size=167]спускането[/size][/color] към бул.6-ти Септември
[/quote]


aaa, Наско!
прекаляваш майна :-) кфо тфа спускане ве? :D
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Мнениеот lechuga » Пон Сеп 13, 2004 9:34 pm

@AgentOrange
Щом при вас го има идвам да пазарувам:^:
Don't worry, be happy!
Аватар
lechuga
 
Мнения: 413
Рейтинг: 1725
Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 5:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sss » Вто Сеп 14, 2004 8:21 am

Na men li4no ne mi xaresva.2-3 po-interesni statii,no za syjalenie mnogo stari i kupi6ta reklami.:xx(::xx(::xx(:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот batman » Пет Сеп 24, 2004 5:31 pm

... "леко" се позагубих от форума (3-4 месеца) ;), но от предишните ми влизания тук и от контактите ми с карачите, се заразих от идеята да помогна с каквото мога на МТВ-каузата и на хората свързани с нея. Реших, че мога да си позволя да организирам и поддържам специализирано, периодично издание, което да отразява спортния и клубен живот в страната, както го правят в "белите" държави!:) Първата крачка е направена - първият брой е вече факт. Коментарите, които прочетох по-горе по адрес на списанието, са напълно адекватни! Малко пояснения относно вида и формата на първия брой: многото реклами са реверанс и дължима дан към рекламодателите, които спомогнаха да се сформира редакцията и да се гарантира бъдещето на "отрочето"!:) Малкото на брой значими статии, са поради ограничените канали по които постъпваше информацията, но това вече е преодоляно!!!
Какво да очаkвате от следващия брой:
- интервюта със световно известни имена в МТВ спорта, взети специално за "БГ Байк";
- репортажи от световни изложения;
- горещи премиери на байкове и компоненти;
- някои моменти от "кухнята" на производсвото, нови технологии;
- систематизиран справочник за класни магазини и сервизи в страната;
- поставя се началото на обща борса (обяви) за компоненти и байкове, както и на рубрика поддържана от писмата на читателите;
- репортажи от последните спортни прояви в страната;
- много по-малко реклама... и много повече съдържание, рекламата все пак е нужното "зло"!!!;:D:D:D

Целта на редакцията е идеална, а не комерсиална! Ние желаем да предоставим на БГ байкърите адекватна медия, която да провежда политика, регулираща взаимоотношенията м/у производители, търговци и крайни потребители, а също така да се дава публичност на събития и личности свързани със МТВ-живота в България. Отворени сме за всякакви креативни идеи, и бихме желали да използваме общата ни енергия в позитивна посока! Сега е момента да поставите своите искания относно вида и формата на списанието!
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО ЩЕ ВЗЕМАТ ОТНОШЕНИЕ ПО ТЕМАТА!!!
--------------------------------------
Специални благодарности на Admin-а!!!!
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот тучо чучо » Пет Сеп 24, 2004 6:04 pm

[quote="batman"]

... "леко" се позагубих от форума (3-4 месеца) ;), но от предишните ми влизания тук и от контактите ми с карачите, се заразих от идеята да помогна с каквото мога на МТВ-каузата и на хората свързани с нея. Реших, че мога да си позволя да организирам и поддържам специализирано, периодично издание, което да отразява спортния и клубен живот в страната, както го правят в "белите" държави!:) Първата крачка е направена - първият брой е вече факт. Коментарите, които прочетох по-горе по адрес на списанието, са напълно адекватни! Малко пояснения относно вида и формата на първия брой: многото реклами са реверанс и дължима дан към рекламодателите, които спомогнаха да се сформира редакцията и да се гарантира бъдещето на "отрочето"!:) Малкото на брой значими статии, са поради ограничените канали по които постъпваше информацията, но това вече е преодоляно!!!
Какво да очавате от следващия брой:
- интервюта със световно известни имена в МТВ спорта, взети специално за "БГ Байк";
- репортажи от световни изложения;
- горещи премиери на байкове и компоненти;
- някои моменти от "кухнята" на производсвото, нови технологии;
- систематизиран справочник за класни магазини и сервизи в страната;
- поставя се началото на обща борса (обяви) за компоненти и байкове, както и на рубрика поддържана от писмата на читателите;
- репортажи от последните спортни прояви в страната;
- много по-малко реклама... и много повече съдържание, рекламата все пак е нужното "зло"!!!;:D:D:D

Целта на редакцията е идеална, а не комерсиална! Ние желаем да предоставим на БГ байкърите адекватна медия, която да провежда политика, регулираща взаимоотношенията м/у производители, търговци и крайни потребители, а също така да се дава публичност на събития и личности свързани със МТВ-живота в България. Отворени сме за всякакви креативни идеи, и бихме желали да използваме общата ни енергия в позитивна посока! Сега е момента да поставите своите искания относно вида и формата на списанието!
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО ЩЕ ВЗЕМАТ ОТНОШЕНИЕ ПО ТЕМАТА!!!
--------------------------------------
Специални благодарности на Admin-а!!!!
[/quote]

Като начало мисля, че може да изпишете заглавието "BG BIKE" на български. Не ми се вярва да го разпространявате извън страната, особено ако е само на български език. В случай, че възнамерявате да го издавате и на други езици, моля да пренебрегнете настоящото ми изказване.
Иначе приветствам подобно издание и очаквам с нетърпение развитието му.
Желая успех!
С уважение: Емил Шукадаров, България, МЕРСИ!:)
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот batman » Пет Сеп 24, 2004 10:10 pm

[quote]
Като начало мисля, че може да изпишете заглавието "BG BIKE" на български. Не ми се вярва да го разпространявате извън страната, особено ако е само на български език. В случай, че възнамерявате да го издавате и на други езици, моля да пренебрегнете настоящото ми изказване.
Иначе приветствам подобно издание и очаквам с нетърпение развитието му.
Желая успех!
С уважение: Емил Шукадаров, България, МЕРСИ!:)
[/quote]


Списанието за съжаление, все още разчита основно на спонсори извън България. Официално, първият билингвален брой (бълг. + англ., а вероятно ще има и версия на гръцки!) ще бъде издаден в края на февруари и ще излиза всеки месец. Със сигурност ще се разпространява в България и Македония, Гърция е под въпрос - засега. Това са параметри заложени от наши контрагенти и ние сме длъжни да ги спазваме! До началото на следващия сезон (март '05) ще излязат още два броя: 11/12 за 2004 и 1/2за 2005. Тези два броя могат да се разглеждат като интродукция към същинското списание и в тях ще проиграят основните схеми на работа за в бъдеще. Списанието е вече презентирано на всички основни фактори във велосипедния бранш у нас и чужбина, като вече се работи по конкретни програми и проекти, свързани с повишаване нивото на потребителската култура в България и региона. Основната цел е: да се ограмоти масовия, краен потребител, като по този начин БГ пазара се отвори за по-качествени продукти и се прекратят злоупотребите с качеството и цената от страна някои родни "производители"!!! Несъмнено, форуми като този, изиграха съществена роля в процеса на начално ориентиране и ограмотяване за начинаещите в МТВ дисциплините, а също така предлагат безценна среда за генериране на байк култура и клубен живот! Този процес трябва да се задълбочи и разшири в посока към байкърите, които нямат нагласа да ползват често интернет, или въобще не го ползват - а те не са никак малко! Списанието и специализираните МТВ форуми биха могли по съвсем естествен начин да се допълват и да хармонират по между си, тъй като всеки информационен канал си има своите преимущества, например общите инициативи биха могли да имат по-широк отзвук и да достигат до максимален брой адресати. Пак ще припомня едни мои думи казани тук по друг повод: "ВСИЧКИ, ЗА КОИТО БАЙКИНГЪТ Е НАЧИН НА ЖИВОТ, СМЕ ОТ ЕДНАТА СТРАНА НА БАРИКАДАТА!!!" Безпредметно е да губим ценна енергия в спорове кой е по-по-най! Време е да се опитаме, всеки според силите си да бъде полезен с каквото може на общата кауза! Ако координираме усилията си, лесно бихме могли да изградим нужната инфраструктура за съответните дисциплини и стилове в много от градовете на страната, също така, бихме могли да повишим нивото на организацията и качеството на наградния фонд на провежданите у нас състезания. Едно добре направено списание, отразяващо по подобаващ начин клубния живот в България, би могло да бъде лицето, с което ние ще се презентираме и асоциираме навън, а това ще отвори много врати за по-доброто бъдеще на МТВ-спорта у нас!

БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО!!!:)
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот Harka » Пет Сеп 24, 2004 10:31 pm

[quote="тучо чучо"]
Като начало мисля, че може да изпишете заглавието "BG BIKE" на български. Не ми се вярва да го разпространявате извън страната, особено ако е само на български език.
[/quote]

Отговорът се крие на корицата, Емо.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот batman » Сря Ное 24, 2004 4:25 pm

Вторият брой е вече на пазара. Не можахме да покрием целия тираж със CD-та от "BIKE WEEKEND" по обективни причини, затова моля тези от вас, които искат да притежават компакт диска, да закупят списанието от специализираните магазини посочени по-долу, а не от РЕП-ове! В следващите броеве ще се постараем това да не се допуска, за което молим да ни извините! Искаме да направим списанието такова, каквото трябва да бъде според вас и затова стартираме нова рубрика: "Писма на читателите"! Изпращайте на нашия мейл своите предложения и въпроси, а ние ще се постараем да се съобразим с тях!

Адресите на магазините и обектите, на които има депозирани количества от втория брой (със CD-та от "BIKE WEEKEND") са:

СОФИЯ
Магазин БАС
ул. "Голо бърдо" 5
БФПК
Стадион "Васил Левски" сектор В, вх.11
ЕТ “НИКОЛ”
ул. “Каймакчалан” 23
ж.к. “Младост 1”, бл. 1А, Велоцентър


ВАРНА
Магазин "ВЕЛОС"
ул. “Ген.Скобелев” 84


ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Магазин “ГОРГОНА”
ул. “Мальовица” 17

ГАБРОВО
ЕТ “ДЕНИЗОВ”
ул. “Светулка” 23

КАЗАНЛЪК
ЕТ “ДОБРИ ДОБРЕВ”
ул. “23-ти Пехотен Шипченски полк” 40

ПЛОВДИВ
ЕТ “ТЕМПО”
бул. “Руски” 45
ЕТ "БАЙК"
бул. "Н. Вапцаров" 125

РУСЕ
Dimi bike
ул. “Зайчар” 18

СТАРА ЗАГОРА
ЕТ “К и Т”
ул. “М-р Кавалджиев” 170, вх.О
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот screamBoy » Чет Ное 25, 2004 9:29 pm

браво браво така да се движат нещата
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот flat-6 » Чет Ное 25, 2004 11:18 pm

ee gusto maina dano da si struva6e 4akaneto a ako ima i plakati sposaniiiceto 6te e super.ne si misle4e 4e ne izkam da si zaka4a nqkoe qko kolelo na steanta ili onaq kaka s vilkata (nqkude bqh vijdal takuv plakat v internet)
pomislete za plakati:apple:
Винаги [color=red]отгоре, и винаги надолу!!![/color]
Аватар
flat-6
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1540
Регистриран на: Пон Окт 25, 2004 2:07 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sss » Пет Ное 26, 2004 2:26 pm

[color=red][size=200]BRAVO!!![/size][/color]Ei na tova mu kazvam spisanie.Vtoriqt broi e s pyti po-dobyr ot pyrviq.Nadqvam se prisystvieto na CD da se prevyrne v tradiciq.Ako e vyzmojno slojete nqkoi hubav plakat:beer:.
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта