Паралелна Вселена 2005

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Паралелна Вселена 2005

Мнениеот did » Пет Окт 08, 2004 4:01 pm

Влизам, значи, преди малко аз профилактично в http://www.parallelbg.com/ да видя едни стари неща и какво намирам: препратката bike вече не води до овехтялата страница на маратона в Родопите през 2004г, а до това.

Установих, че някои връзки засега не работят, но пък вече има карта на трасето, правилника, условията за участие и най-важното - фиксирана е датата на мероприятието.

Трябва да си призная, че една относително малка част от публикуваната информация ми беше известна отскоро, но сега, като вече я има официално качена на сайта на организаторите, смятам че мога да я обявя и тук, пък да видим дали едно толкова далечно като време мероприятие ще породи още отсега дискусия и в каква насока ще се развие тя. Няма да се учудя ако тепърва се направят промени във вече обявената информация, но поне сега има някаква база за дискусии и коментари.

Сами разбирате, че работата по организацията тепърва предстои. Затова, моля, засега да минем без много конкретни въпроси, които не са неизяснени в публикуваните материали, или ако ги задавате насочете се към организаторите, а не към мен.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TOYAGA » Пет Окт 08, 2004 5:39 pm

[quote="did"]

Влизам, значи, преди малко аз профилактично в [url]http://www.parallelbg.com/[/url] да видя едни стари неща и какво намирам: препратката [b][color=red]bike[/color][/b] вече не води до овехтялата страница на маратона в Родопите през 2004г, а до [url=http://www.parallelbg.com/races/bike/race2005/PU-Orpheus2005BG.htm]това[/url].

Установих, че някои връзки засега не работят, но пък вече има карта на трасето, правилника, условията за участие и най-важното - фиксирана е датата на мероприятието.

Трябва да си призная, че една относително малка част от публикуваната информация ми беше известна отскоро, но сега, като вече я има официално качена на сайта на организаторите, смятам че мога да я обявя и тук, пък да видим дали едно толкова далечно като време мероприятие ще породи още отсега дискусия и в каква насока ще се развие тя. Няма да се учудя ако тепърва се направят промени във вече обявената информация, но поне сега има някаква база за дискусии и коментари.

Сами разбирате, че работата по организацията тепърва предстои. Затова, моля, засега да минем без много конкретни въпроси, които не са неизяснени в публикуваните материали, или ако ги задавате насочете се към организаторите, а не към мен.
[/quote]


Хкхм, абе did, тва
[img]http://www.parallelbg.com/races/bike/race2005/pic/vg.jpg[/img]
да не е първата награда? :D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот sss » Пет Окт 08, 2004 7:54 pm

Ami men moje spokoino da me broite za u4astnik.Ne znam kakvo trqbva da se slu4i ,za da ne doida.

Mislq,4e e malko rani4ko za duskutiraneto po tazi tema,no vse pak mnogo se radvam,4e tova sybitie se organizira otnovo.Nadqvam se tozi pyt letvata da e vdignata mnogo po-visoko i da prote4e bez uslojneniq.
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sss » Пет Окт 08, 2004 8:05 pm

Syob6tete molq tuk,ako iz4islite ob6tata dyljina na traseto ili imate nqkakva informaciq za nego.
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот lechuga » Пет Окт 08, 2004 10:34 pm

Това наистина звучи много добре, мисля че участието е задължително, защото предизвикателството си заслужава:)
Don't worry, be happy!
Аватар
lechuga
 
Мнения: 413
Рейтинг: 1725
Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 5:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Пет Окт 08, 2004 10:46 pm

аве TOYAGA кво си се запрехласвал ве, няква ултра-висока рамка, малък ротор, гадни курбели - не награда а досада :Р
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот molif » Съб Окт 09, 2004 12:23 pm

Еееее .... доста голяма част от това трасе съм го карал и то на скоро ... Много добре са го избрали :))))

Ще е весело :D
molif
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 06, 2004 3:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Окт 11, 2004 2:43 pm

[quote="TOYAGA"]
Хкхм, абе did, тва ... да не е първата награда? :D
[/quote]


Ми ни знам!

Ама знам чие е колелото, чия е каската, кое е девойчето, кой е бил фотографа и къде е правена снимката.

[quote="molif"]
Еееее .... доста голяма част от това трасе съм го карал и то на скоро ... Много добре са го избрали
Ще е весело [/quote]


Трасето наистина е МНОГО различно от миналогодишното и според мен промените са все в добра посока. Аз обаче съм напълно убеден, че тази "голяма част" от трасето, която си минал наскоро, не включва прехода от х.Ледницата до с.Горохотно по билото на дяла Мурсалица. Това бяло петно на картите с основание (заради мурсалския чай) е оставено встрани от стандартните маршрути в тази част на планината, но минаването оттам определено си струва.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikezilla » Пон Окт 11, 2004 2:58 pm

TЕПЕ bike team ще бъдат системно и методично подлагани на психически атаки от вътрешен човек, с цел убеждаване за участие в догодишния маратон. ;)
Атаките ще бъдат провеждани от човек, твърдо убеден че ще участва в обсъжданата проява, накратко - от мен.:8D:


въпрос: След внимателно оглеждане на картата предполагам, че База 1 и База 2, където ще са двете нощувки, са съответно Тешел и Мугла, прав ли съм?
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Мнениеот did » Пон Окт 11, 2004 3:09 pm

[quote="bikezilla"]
въпрос: След внимателно оглеждане на картата предполагам, че База 1 и База 2, където ще са двете нощувки, са съответно Тешел и Мугла, прав ли съм?
[/quote]


Не знам. В Тешел явно ще се спи. В мугла не виждам как може да стане - там няма такава база.

Ама аз май доста съм подранил с тоя линк. Явно хората тамън сега правят сайта и аз още в началото съм попаднал на някакъв полуфабрикат. От петък гледам е сменен регламента, правилника, начина за разпределяне на наградите... Абе всичко без картата. Явно сега отборите ще са от по двама, а не по трима, има и междинни времеви контроли, в които ще трябва да се влезе. Ще има повече награди за отборите, а не основно индивидуални, както беше миналата година... Доста нови неща.

ЕДИТ:
И като гледам, че отборите ще са по двойки, и че ще се кара по 70-80км на ден, и като знам, че в България живеят Чучо Тучо и Пацо, чудя се дали ще има достатъчно желаещи да се саможертват да ги гонят;).
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Пон Окт 11, 2004 3:50 pm

@TOYAGA: :D:D:8D::beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот тучо чучо » Пон Окт 11, 2004 4:00 pm

[quote="did"]

[quote]ЕДИТ:
И като гледам, че отборите ще са по двойки, и че ще се кара по 70-80км на ден, и като знам, че в България живеят Чучо Тучо и Пацо, чудя се дали ще има достатъчно желаещи да се саможертват да ги гонят;).

[/quote]

Хихихи, дупе да ви е яко!:8D:
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот Persenk » Пон Окт 11, 2004 4:02 pm

[quote="did"]

[quote][i]
чудя се дали ще има достатъчно желаещи да се саможертват да ги гонят;).

[/quote]


Ааа, никъде в регламента не пише че трябва да ги гоним :D
everything is fine
Аватар
Persenk
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Съб Яну 18, 2003 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Пон Окт 11, 2004 4:07 pm

Пък и като видят, че карат сами ще им стане скучно и ще поизчакат основната група - все пак друго е да караш в готина компания :P ;):D:D:D
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот тучо чучо » Пон Окт 11, 2004 4:34 pm

[quote="MOD"]

Пък и като видят, че карат сами ще им стане скучно и ще поизчакат основната група - все пак друго е да караш в готина компания :P ;):D:D:D
[/quote]

Еееейиии, нямат уплах тия момчета, бееее:dgrin:
Да сме живи и здрави да стигнем до това каране, пък кой напред, кой след него не е важно... Маршрутът е чуден, с удоволствие ще карам пак там. Има и места, през които не сме минавали, така че ще има на какво да се порадваме!
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот bestbg » Пон Окт 11, 2004 8:37 pm

на това състезание е 90% сигурно че ще съм там... зависи дали мога и дали ще съм здрав без контузии ;)
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот TOYAGA » Пон Окт 11, 2004 9:07 pm

@ screamBoy

[quote]аве TOYAGA кво си се запрехласвал ве, няква ултра-висока рамка, малък ротор, гадни курбели - не награда а досада :Р[/quote]


Аре-аре са, некво суперкисело грозде...

@ did

[quote]Ама знам чие е колелото, чия е каската, кое е девойчето, кой е бил фотографа и къде е правена снимката.[/quote]


А ЧИЕ е девойчето (?!?) не знаеш, ааааа?

@ bikerider

:beer::hbang::hbang:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Вто Окт 12, 2004 10:20 am

[quote="TOYAGA"]
А ЧИЕ е девойчето (?!?) не знаеш, ааааа?
[/quote]


На ПОБЕДИТЕЛЯ :hbang::hbang::laugh:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот did » Вто Окт 12, 2004 11:25 am

Уф, като гледам каква дискусия се заформя около туй девойче и за какви награди си мечтаете, нищо чудно пак да се получи недостиг на истински дами по трасето.

Май трябваше аз да се снимам на оня камънак.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TOYAGA » Вто Окт 12, 2004 12:45 pm

@ bikerider

Мамка му - ОТЛИЧНИЦИТЕ пак се уредиха...:D

@ did

[quote]нищо чудно пак да се получи недостиг на истински дами по трасето[/quote]


:D:D:D В такъв случай може би няма да е зле организаторите да парират своевременно надвисналата угроза с поръчка на достатъчно количество НАДУВАЕМИ ДАМИ...;)
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Вто Окт 12, 2004 2:36 pm

[quote="TOYAGA"]
:D:D:D В такъв случай може би няма да е зле организаторите да парират своевременно надвисналата угроза с поръчка на достатъчно количество НАДУВАЕМИ ДАМИ...;)
[/quote]


Абе захващаш се ти за всяка моя дума, заяждаш си се по тояжески, ама чудесно знаеш за какво говоря. Миналата година само Таня от Търговище се пребори с трасето, заслужи си да я давам сега като пример за "истинска дама" и при пълната липса на конкуренция си взе спокойно първата награда, която при мъжете и жените беше една и съща - почивка в Турция. От чисто егоистични подбуди ми се ще тая година да има поне малко по-сериозна конкуренция, пък ти предлагаш някакво си девойче за награда. Ами я си представи, че организаторите те послушат! И после кой ще е виновен, като при такава награда няма да дойдат много участнички, а??? TOYAGA, разбира се!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TOYAGA » Сря Окт 13, 2004 12:57 pm

Лилииии, веднага си посипвам главата с пепел и немедлено отпочвам широкомащабна кампания за вербуване на участнички!

Хкхм, аааа... такова, мога ли да помоля за подходяща твоя снимка, с която да илюстрирам ГОЛЯМАТА НАГРАДА пред потенциалните желаещи? :D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот тучо чучо » Сря Окт 13, 2004 1:13 pm

[quote="TOYAGA"]

Лилииии, веднага си посипвам главата с пепел и немедлено отпочвам широкомащабна кампания за вербуване на участнички!

Хкхм, аааа... такова, мога ли да помоля за подходяща твоя снимка, с която да илюстрирам ГОЛЯМАТА НАГРАДА пред потенциалните желаещи? :D:D:D

[/quote]

На първо време, докато чакаш Митко да ти прати своя снимка, им покажи какви сме хубавци колоездачите:

[img]http://free.bol.bg/tu4o_4u4o//marioCipollini.jpg[/img]

После им покажи как караме:

[img]http://free.bol.bg/tu4o_4u4o//backtobasics.jpg[/img]

И се надявам да има и ние какво да видим:

[img]http://free.bol.bg/tu4o_4u4o//Velosipedistki.jpg[/img]

Айде, успех!
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Сря Окт 13, 2004 1:23 pm

WOW! :D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Niki » Сря Окт 13, 2004 1:57 pm

А сега де:-)....хъм,русите или черните.:o)
По-добре як и тъп,отколкото само тъп!
Niki
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 05, 2003 3:07 pm
Местоположение: Djibouti

Мнениеот did » Сря Окт 13, 2004 2:05 pm

[quote="TOYAGA"]
Хкхм, аааа... такова, мога ли да помоля за подходяща твоя снимка, с която да илюстрирам ГОЛЯМАТА НАГРАДА пред потенциалните желаещи? :D:D:D
[/quote]


Не. Не съм навит. Щото ще взема представи си да я спечеля тая голяма награда... ъъъ, така де. Може пък случайно гръм да удари 60-70 от участниците, или Мугленската река да придойде, примерно, или на Чучо Тучо да му се счупи дераельора... Какво ще правя тогава, а? Ще трябва да си се взема сам. Не ща така.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TOYAGA » Сря Окт 13, 2004 2:15 pm

@ did

[quote]Какво ще правя тогава, а? Ще трябва да си се взема сам. Не ща така.[/quote]


Нема да се ПУАШИШ! В краен случай винаги можеш да се консултираш със screamBoy - гледам в една друга тема споделя челен опит за хубавите страни на това да се вземеш сам. В ръце предполагам...:D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот тучо чучо » Сря Окт 13, 2004 2:42 pm

[quote="TOYAGA"]
Нема да се ПУАШИШ! В краен случай винаги можеш да се консултираш със screamBoy - гледам в една друга тема споделя челен опит за хубавите страни на това да се вземеш сам. В ръце предполагам...:D:D:D
[/quote]

Е, кво пък? На някои секса им иде отръки!:)
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Сря Окт 13, 2004 2:47 pm

[quote="тучо чучо"]

[quote="TOYAGA"]
Нема да се ПУАШИШ! В краен случай винаги можеш да се консултираш със screamBoy - гледам в една друга тема споделя челен опит за хубавите страни на това да се вземеш сам. В ръце предполагам...:D:D:D
[/quote]

Е, кво пък? На някои секса им иде отръки!:)
[/quote]



пичовеееее.... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот hlebarka » Сря Окт 13, 2004 3:52 pm

[img]http://free.bol.bg/hlebarka//hlebarki.jpg[/img]
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Следваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта