Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот BurNiNg_IcE » Сря Апр 01, 2009 5:09 pm

Айде да ни е честит форума!! :beer: Супер яко е замислено и направено. :beer: :agree: Браво!!! :clap: :clap:
П.П. Да ви кажа честно тфа с axelmax, бая се стреснах :crazy2: :D , aма добре че е било шегичка. ;)
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот RAM-FR » Сря Апр 01, 2009 5:20 pm

:puke: ужасно грозно нещо :puke:
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот a2rider » Сря Апр 01, 2009 7:10 pm

Според това,което прочетох ми харесаха промените.Само малко на външния вида трябва да свикна.
п.п.Бях се хванал и аз! :(!: :D
"Аз съм българче, обичам нашите планини зелени..."
Аватар
a2rider
 
Мнения: 243
Рейтинг: 984
Регистриран на: Пет Фев 20, 2009 8:57 pm
Местоположение: Канзас

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Stanev » Сря Апр 01, 2009 7:26 pm

"Другари революционери..." :D :rofl: :thumb: Страшни изроди сте много беше добро това :D

Инак браво за новия форум, много радва :beer:
Изображение
Аватар
Stanev
 
Мнения: 300
Рейтинг: 1511
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 9:36 pm

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Teodor40 » Сря Апр 01, 2009 9:07 pm

GECKO написа:Мрън!....

ТУК подредбата не ми харесва, иначе браво, много бързо сменяне се получи (все едно сте го тренирали :rofl: ) дано да не е тоя форум само за 1-ви Април :lol:


И мен това ме подразни, дано да се оправи, както е написал Админ-а.
Иначе мен стрия форум ми харесваше доста. Много си беше удобен. Сега има някакви чалгарски екстри, дано поне някой да ги ползва :buck:
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот манол``вт » Сря Апр 01, 2009 9:26 pm

Скина е добре, обаче ако може да попитам, защо баровете примерно "излез" е "logout"?Не че ми пречи, но нали все пак пишем на български :dontknow:
Skype: manol_m
Gsm: 0877995375
манол``вт
 
Мнения: 164
Рейтинг: 1040
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 12:22 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот dido85 » Сря Апр 01, 2009 10:05 pm

@манол''вт влез в контрол панела и си смени езика на "Български"!

А иначе, форума и преди си ми харесваше много, дано сега с тия "чалгаджииски" допълнения, да е още по-функционален :clap: :peace:
Аватар
dido85
 
Мнения: 150
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 3:09 pm
Местоположение: Варна

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот манол``вт » Сря Апр 01, 2009 10:08 pm

dido85 написа:@манол''вт влез в контрол панела и си смени езика на "Български"!


Мерси баце! :beer:
Skype: manol_m
Gsm: 0877995375
манол``вт
 
Мнения: 164
Рейтинг: 1040
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 12:22 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Unnamed » Сря Апр 01, 2009 10:12 pm

Идеален е но все още се бъркам
Най-гадното е че е на "Американски" :deal:
Piratka Dh Team
Аватар
Unnamed
 
Мнения: 467
Рейтинг: 897
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 10:14 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот BurNiNg_IcE » Сря Апр 01, 2009 10:15 pm

Unnamed написа:Идеален е но все още се бъркам
Най-гадното е че е на "Американски" :deal:

Там от където току-що си смених езика имаше 2:
1.Български
2. British English , Тъй че незнам за какъв "Американски", говориш... :rofl: :rofl: :rofl:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот nikitoMTB » Сря Апр 01, 2009 11:26 pm

А има ли копче за маркиране на всички непрочетени теми,като прочетени?Защото преди,като излезех от барузара и ми се изтриваха :dontknow:
пп.ммм Благодаря :beer:
Последна промяна nikitoMTB на Сря Апр 01, 2009 11:37 pm, променена общо 1 път
Аватар
nikitoMTB
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 1804
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 11:08 am
Местоположение: Шумен/София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот freerider » Сря Апр 01, 2009 11:33 pm

nikitoMTB написа:А има ли копче за маркиране на всички непрочетени теми,като прочетени?Защото преди,като излезех от барузара и ми се изтриваха :dontknow:



Има , да ;)
Точно отдясно на страниците във даден форум ;)
"Mark topics read" ;) :agree:

И аз малко се озорих докато го видя , но го видях ;)
Аватар
freerider
 
Мнения: 334
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 1:39 am
Местоположение: Русе

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот taurus13 » Чет Апр 02, 2009 12:06 am

Този болдван син шрифт за заглавията на темите не се чете добре и всичко ми се слива някак....и иконите на темите са големи, мърдащи и отвличащи вниманието. Преди беше много по четим форума.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Alpina » Чет Апр 02, 2009 12:47 am

taurus13 и останалите които не харесвате вида на форума - той ще бъде променен след време, за да е по-пригледен.
Обаче искате примерно да няма още 3 дена форум и да е настроен както трябва или предпочитате да потърпите малко "неудобството" на визията му в момента, но да го има?
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот jd » Чет Апр 02, 2009 7:13 am

Само забелязах още нещо, което мисля не трябва да е така:

В "Виж новите мнения" ги показва в доста разбъркан ред (поне за мен). В момента ги показва по дата на публикуване, а не по форум, в който са публикувани. Според мен, е по-логично да са подредени по форум. Защо ли? Ами тези постове, които са от Пазара, да са си най-накрая, както си бяха преди, а постовете от различните други категории да са преди това.

:beer:
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот tanya » Чет Апр 02, 2009 8:18 am

Хайде Честито!
Не може да се каже, че съм очарована, ама ще свикна така или иначе.
Шаренията ми идва малко в повече.
Това, което наистина и мен ме дразни, е начинът по който излизат новите мнения. Не могат ли да си излизат подредени по раздели както си му е редът? Така ми е доста трудно да се ориентирам какво да гледам.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот TeDo_BaPHa » Чет Апр 02, 2009 9:36 am

Добро утро,
аз когато искам да видя новите мнения и си ми ги подрежда точно по радели, и във всеки раздел по дати. Не виждам от къде може да идва проблема при вас :idea: . Но наистина нещо , което леко ме притеснява е, че аз не влизам във всеки отделен форум, а гледам само "новите мнения", преди беше "новите мнения след последното влизане" и всичко беше перфектно, излизам от браузъра и на следващото влизане наистина само новите ги има, но сега си стоят и старите макар и маркирани като прочетени :idea:

Като цяло бих казал едно голеееемо БРАВО!
Сега остава и да стане малко по-прегледан от гледна точка на шрифтове , големини и цветови схеми :beer: :drunk:

Have a nice day!!!

Edit:
@Alpina
Всеки с вкуса и предпочитанията си :beer:
Лично аз предпочитам след като изляза да се махнат тези, които вече съм прегледал защото някакси ми идват излишни. Опитах с изхвърлянето на бисквитките.. стана но и ми излезе от акаунта.


EDIT2:
@nikitoMTB
Според теб дали не съм пробвал ;)????
Последна промяна TeDo_BaPHa на Чет Апр 02, 2009 10:15 am, променена общо 2 пъти
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Alpina » Чет Апр 02, 2009 9:43 am

TeDo_BaPHa, това което те притеснява лично мен много ми харесва, защото по този начин мога да прочета всички теми, без да се притеснявам, че ако не успея да го направя и излезна, после ще съм пропуснал някоя. Наскоро бях питал дали има такава възможност при стария форум и сега съм доста доволен. Всъщност точно нещата които преди това са ми липсвали като възможности, сега са налични :)
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот nikitoMTB » Чет Апр 02, 2009 10:10 am

TeDo_BaPHa ще трябва всеки път,като излизаш да натискаш бутона за изтриване на непрочетените теми (горе в дясно),за да ти се нулирват :D Аз май ще съм на този принцип :beer:
Аватар
nikitoMTB
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 1804
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 11:08 am
Местоположение: Шумен/София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Admin » Чет Апр 02, 2009 11:33 am

Хмм, наистина нещо в подредбата на новите мнения не е наред, въпреки че уж беше оправено при тестването на форума... ще е нужно обаче известно време, за да да разберем къде точно е проблемът. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот TheAnimal » Чет Апр 02, 2009 12:11 pm

GECKO написа:Мрън!....

голямо мрънкало си ей :D
Любо, а неможе ли новите мнения в теми които не ме интересуват сами да си се маркират като прочетени както беше в стария форум, а не аз да натискам "маркирай като прочетени". Малко ме дразни това , че като излезна от форума и не съм ги маркирала, като влезна те си ми мигат червено :banghead:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот dEcLiNe » Чет Апр 02, 2009 1:00 pm

RAM-FR написа::puke: ужасно грозно нещо :puke:

:agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :shake:
Аватар
dEcLiNe
 
Мнения: 2131
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 5:28 pm
Местоположение: София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Admin » Чет Апр 02, 2009 1:30 pm

TheAnimal написа:Любо, а неможе ли новите мнения в теми които не ме интересуват сами да си се маркират като прочетени както беше в стария форум, а не аз да натискам "маркирай като прочетени". Малко ме дразни това , че като излезна от форума и не съм ги маркирала, като влезна те си ми мигат червено :banghead:


Аз, четейки (по работа) всичко, не бях забелязал тази особеност. Днес ще експериментирам целенасочено, за да се уверя, че е така.
Ако наистина е така, може би ще си остане по този начин, защото мненията за подобна функция не са еднозначни. На мен също не ми е необходима, както на теб, но Alpina примерно спомена, че му харесва да може да види всички теми, съдържащи непрочетени мнения. Сигурно има и други като него. В този ред на мисли, ние с теб имаме опцията да маркираме всичко като прочетено, но ако го направим като в стария форум, хора като Alpina няма да има как да ползват сегашната настройка. Затова ще поекспериментирам и ще помисля още малко. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот bobeca » Чет Апр 02, 2009 1:45 pm

Хммм какви са тия Google [Bot] и Yahoo [Bot]??? Има ги в регистрираните потребители, посещаващи форума в момента.

Иначе графичната тема на никого не се харесва, но иначе започвам да свиквам с новия облик и новите места на нещата. :)
bobeca
 
Мнения: 804
Рейтинг: 1850
Регистриран на: Съб Апр 02, 2005 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Alpina » Чет Апр 02, 2009 1:49 pm

Te събират информацията от форума, за да когато ползваш правилно Google или Yahoo да ти я индексират.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот caspar » Чет Апр 02, 2009 2:23 pm

Имам предложение за бутона "Виж темите без отговор". Когато го отвори, да не кажа голяма дума, но почти всички менения са от пазара. Ако има възможност да се изключат темите от пазара ще е доста добре. На тях така или иначе не може да има отговор.
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот jd » Чет Апр 02, 2009 4:51 pm

dEcLiNe™ написа:
RAM-FR написа::puke: ужасно грозно нещо :puke:

:agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :shake:


Може да понамалите емотоиконите в постовете си на първо време, като говорим за грозни неща. Второ - всяко нещо с времето си. Пък и грознотата е субективна категория, а това е МТБ форум, не е кръжок по естетика!
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот THEZOGGO » Чет Апр 02, 2009 6:55 pm

Честит Нов Форум :beer:
Всичко е на 6 и е до свикване. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Admin » Пет Апр 03, 2009 9:40 am

Снощи форумните духове доста сериозно се потрудиха, така че още 2-3 много важни неща бяха оправени. :bowdown: :beer:
Най-видимото сред тях са новите мнения - те вече наистина се подреждат така, както в стария форум.
Относно маркирането на всички мнения като прочетени при излизане от профила засега реших, че е по-добре да не бъде правено по този начин. За да приключим с този въпрос, ще опиша как работят нещата при мен и ако при някого работят по различен начин (не би трябвало да има такива случаи), нека пише.

С връзката "Виж новите мнения" се извикват в табличен вид всички теми, в които има публикувани мнения след последното излизане от профила.
Ако ги прочета всичките, те се отбелязват като прочетени.
В противен случай част от тях остават като непрочетени (с икона в съответния цвят) и се виждат така дори и след излизане и повторно влизане в профила. За да не се виждат така, трябва да натисна "Маркирай темите като прочетени" за съответния подфорум или "Маркирай като прочетено" за целия форум. Тази команда обаче не засяга функцията "Виж новите теми". Т.е. ако вляза, маркирам всичко като прочетено и натисна "Виж новите теми", там пак ще излязат тези, в които има нови мнения след последното излизане.
Както виждате, това са две съвсем различни функции и точно това им е хубавото - всеки може да управлява новото съдържание по начина, който му допада най-много. :agree:

С това мисля, че всичко най-важно от наша гледна точка е оправено. Ясно е, че не може форумът да бъде нагоден перфектно към всеки един от стотиците активни потребители в него, така че с някои неща просто ще трябва да свикнете. При първа възможност ще бъде коригиран и външният вид.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот traqn » Пет Апр 03, 2009 10:36 am

Друг път като ъпдейтвате хорума се погрижете по-добре за сигурноста :rofl: :eyebrow:
Аватар
traqn
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1084
Регистриран на: Съб Май 17, 2008 9:15 am

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта