БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот THEZOGGO » Пон Фев 08, 2010 10:46 pm

Здравейте!
Днес в Понеделник, 2010, Февруари 8 11:28:40 Сдружение "Велоеволюция" са ми изпратили е-mail в който ми пишат следното (e-mail-a съдържа и друга информация, но разбира се аз акцентирам само на по долу цитираната):

Поканихме я специално да се разходи в София с велорикша и да раздаде мартенички на всички усмихнати хора :-) на 28 февруари и на 1 март. Ако искате да сте част от веселото и спонтанно каране в центъра, придружено с пожелания и червено-бели подаръци ще се радваме да се видим и да отбележим тази българска традиция на велосипед.

Преди всяко събитие ще ви уведомем за точния формат, в който ще се проведе то и подробности относно мястото и часа на срещата. Знаем, че ни предстоят много нови срещи с много нови приятели.

1 март – Баба Марта на колела
Доведохме Дядо Коледа на колело, не може да пренебрегнем и Баба Марта. Тя ще раздаде мартенички на хората на 28 февруари и на 1 март с пожелания за здрави и щастливи дни.



Поздрави!
Здраве!
С уважение:
THEZOGGO
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот jd » Вто Фев 09, 2010 9:07 am

Екстра ;) :beer:
+1

Само една забележка към организаторите: за разлика от Коледа на колела, този път ако може да няма такова туткане и моткане като предния път, защото някакси се губи веселия момент в цялото събитие..
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Вто Фев 09, 2010 1:00 pm

Да, моткането беше уникално, след което мръданхме 50 метра и после всеки се отцепи с който му кефне, пък ония "организатори" изчезнаха и те на някаква майна с рикшата - с една дума мисля да пропусна ЦИРКА дето ще е на 28-и и 1-и.... :xx(: :(!:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот veskoz » Вто Фев 09, 2010 2:34 pm

Идвам само при наличието на внучка й и то дибидюс. :lol: Педерикшата обаче ми хареса.
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот borislav » Вто Фев 09, 2010 4:49 pm

Моткане, туткане и слаба организация, рикшата я чакахме половин час на Витошка в адския клинч. Това беше Коледа на колела. Единственото хубаво тогава беше кръчмата след "шествието". Сега с Баба Марта не очаквам нищо различно.

И все пак ще гледам да дойда да се видим
Изображение
Аватар
borislav
 
Мнения: 1367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Мар 15, 2008 11:32 am
Местоположение: София

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот papi007 » Сря Фев 10, 2010 8:20 pm

borislav написа:Моткане, туткане и слаба организация, рикшата я чакахме половин час на Витошка в адския клинч. Това беше Коледа на колела. Единственото хубаво тогава беше кръчмата след "шествието". Сега с Баба Марта не очаквам нищо различно.

И все пак ще гледам да дойда да се видим



Е това му се казва позитивизъм :rofl:


Аз по-скоро мисля че ще е по-идейно да ходим към момина скала и нагоре да раздаваме мартеници наляво надясно и на всеки, после да търкаляме питките на поляната (ако въобще има следи от нея) , да се намятаме в кръчмето, и после да се търкулиме и по пътеките надолу....
Това с рикшата , да се спира по витошка на 5 метра, всички да седим и да мръзнем, не ми се струва оферта след последния път. Мисля че по-скоро трябва да правим добро впечатление в планината , за да наваксваме негативизма, натрупан заради някои кретени, които смятат че са царете там.
Най-добре ще е да има и на едното място и на другото по един контингент, но аз съм си по маршрута да катеря. Ако велоеволюция ме снабди с мартеници, ще раздавам на всичко живо, де срещна :peace:

Best wishes, papi007 :wavey:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот Mushies » Сря Фев 10, 2010 8:25 pm

@ papi
Супер идея, count me in! :)
If you do whats always done, you will get what`s always gotten!
Аватар
Mushies
 
Мнения: 165
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 12:05 pm
Местоположение: Земя

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот borislav » Сря Фев 10, 2010 9:02 pm

Може и мен да преброите :peace:
Изображение
Аватар
borislav
 
Мнения: 1367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Мар 15, 2008 11:32 am
Местоположение: София

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот THEZOGGO » Съб Фев 27, 2010 5:26 pm

E, вижте тук -
цък
Велошествието е било днес от 11:00 часа.
Баси, поне да бяха пуснали на повече места информацията. Ясно е че тия неща с организацията зависят от власта, но поне е имало време да се обнови информацията. Като например можеше да пуснат e-mail както първия път...
Някой ходил ли е? Ако да, нека сподели впечатления от днешния ден.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот Reactor » Съб Фев 27, 2010 8:40 pm

Жалко,поне аз щях да отида с удоволствие.
А можеше да организираме цялата група :banghead:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот papi007 » Съб Фев 27, 2010 8:48 pm

А като лично мнение - те просто отбиват номера , и не им се занимава като цяло?! Надали е чак толкова трудно, просто да постнат един линк в нова тема, или пък да пишат на Admin да го сложи на първа страница...
Абе има ли желание - се намира и начин... А ако няма желание - има оправдание :agree:
Велопреброяване - реклама на драг
Коледа на колела - нулева организация и идея кво става.
Баба марта - пародия...
Само на мен ли ми се струва че има нещо нередно във всички (опити) за масови мероприятия :dontknow:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот did » Нед Фев 28, 2010 12:04 am

Моля ви, спрете да се държите като марионетки и да ходите по мероприятия, които се правят, за да може едни хора да вземат едни пари и да отбият номера!

Ако искате да правите нещо - правете го, но не се оставяйте така наивно да ви "организират"!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот papi007 » Нед Фев 28, 2010 7:42 am

За съжаление на първи съм на работа, иначе с удоволствие бих направил това, което споменах преди - да запаля кенефа и да отида по витоша ,да подарявам на деца и квото срещна мартеници. В детската градина ме учиха как да правя мартеници, така че и харч голям няма да има. Обаче трябва да се бачка :V:
Абе който има желание ще се организира. Reactor, помисли върху този вариант - да се организирате , да направите най-семплите мартеници, да палнете колелата утре , и да радате хората. Ще е 1000 пъти по-ефектно, отколкото пак гъзоподмятане из центъра с няква модерна рикша и всички да седят да зяпат....

Абе има ли желание - ще се намери и начин, ако не - оправдания бол :beer:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот Reactor » Нед Фев 28, 2010 8:20 am

papi007 написа:. Reactor, помисли върху този вариант - да се организирате , да направите най-семплите мартеници, да палнете колелата утре , и да радате хората......
Абе има ли желание - ще се намери и начин, ако не - оправдания бол :beer:

Това би било най хубавия начин за посрещане на празника и отбелязване на традицията.С удоволствие бих го направил,но за съжаление.................. и аз съм на работа.Жалко,че се пада в такъв ден.
Но се надявам,че ще дойде миг в който докато някои си отбиват номерата,ние успоредно с тях ще покажем правилният начин.
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот jd » Нед Фев 28, 2010 8:58 am

papi007 написа:Само на мен ли ми се струва че има нещо нередно във всички (опити) за масови мероприятия :dontknow:

Не си единствен ;)
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот papi007 » Нед Фев 28, 2010 11:11 pm

А защо тези, дето отбиват номера да не се е*ат в **** ****** ****** ( без извинение)? Сигурно има и начин, и желание за развитие на и всичко около него. А такива паразити - просто да се разкарват от "системата"....
Абе има ли желание - има и начин...
Няма ли желание - има оправдание.

Reactor - А защо просто не се заформи идеята , пък който има желание - да направи нещо такова :dontknow: Тези които сме на работа, ще сме само морално с тях :deal:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: БАБА МАРТА НА КОЛЕЛО

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Пон Мар 01, 2010 9:44 am

Дедо ни Мраз не е ли бил там - да си отмие срама от "коледа на колела" :rofl: :rofl:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта