едно каране Железница-дяволския мост

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот gengaro » Сря Мар 03, 2010 8:44 pm

Моля ако темата не е за този раздел да бъде преместена от модераторите!!!! Днес някъде към 3:30 ми звъни един приятел и ми казва айде да покараме с баща ми и аз казвам айде само да се облека и тръгваме от Младост 3 към Железница с идеята да се върнеме по асфалт и някуде към 4:00 сме на спирката на 68,69,70, при Бавария ауто (разклона за бистрица) и решаване да ползваме рейс и се качваме и слизаме в Железница и аз предлагал този маршут Железница-Дяволския мост, и всички се навиха купихме на бързо 3 корнита и 6 банана и една франзела и кренвирши с пълнеш и тръгваме през целия маршут имаше много кал но стигаме до мястото където обикновено лято-то има нудисти и какво да видиме реката е много буйна а мост няма :smash: сигурно отнесен от реката.Аз оставям колелото и тръгвам на горе да търся място където може да се прече реката "без много жертви" и се връщам при приятеля ми баща му и какво да видя баща му вече по гащи и си вързва дрехите на едно и ги слага в раницата и тръгва през реката и почва да ни пренаса колелата и идва моя ред събличам се тръгвам а водата беше около 2-3 градуса не повече и за около 15 секунди ми замръзнаха краката а бащата на приятела ми мина през реката няколко пъти,за да прекара колелата ни и на другия бряг се изсушаваме и за около 1-2 минути не си осещах краката избърсахме се хубаво и се обухме и след това бяхме на 6 а и за капак от Големия Дъб вече почти нищо не се виждаше беше около 7:00 някъде и от там до дяволския мост буквално карахме на сляпо.
Това е днешното преживяване и моля без критики защо сме тръгнали неподготвени и така на татъка запазете си ги за вас
Дайте ми лост опорна точка и ме гледайте как ще си счупя главата ;)
Не е важно да си силен, важно е да си луд ;)
Никога не спори с глупак - ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит!
Аватар
gengaro
 
Мнения: 121
Рейтинг: 1020
Регистриран на: Сря Дек 17, 2008 7:28 pm
Местоположение: София младост 3

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот tdmyu » Сря Мар 03, 2010 9:29 pm

Беше най-якото каране с най-екстремните преживявания,които някога съм изпитвал ! :clap: :clap: :clap: ,не си усещам краката,но адреналина все още кипи в мене ! :nuts: :nuts: :eyebrow: :eyebrow:
живота е кратак,карай бързо!
Аватар
tdmyu
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1150
Регистриран на: Пет Дек 07, 2007 7:15 pm
Местоположение: sofia

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот tdmyu » Сря Мар 03, 2010 9:36 pm

Най-якото беше,че след това разгряхме с КОНЯК и след това в рейса един луд циганин ни заговори,че му се карало HONDA :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Беше пян на МУТИКА !!! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
живота е кратак,карай бързо!
Аватар
tdmyu
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1150
Регистриран на: Пет Дек 07, 2007 7:15 pm
Местоположение: sofia

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот kvelikov » Сря Мар 03, 2010 9:39 pm

Пич, ти си невероятен!!! :agree:
За цялата тази история си използвал цели два препинателни знака - точки... :bigeyes:

Талант!!! :bowdown:
Имаш дарба!

А историята, която си описал, просто се губи на фона на брилянтната ти граматика... :beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот azsa-bachinito » Сря Мар 03, 2010 9:54 pm

Та начи разбирам, че все пак е имало нудисти :D .
Опитът показва, че с такива ходения насам натам без преценки шега не бива в студени условия. Следващият път премислете по-добре маршрута и времето. Иначе евала.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот gengaro » Чет Мар 04, 2010 7:34 am

kvelikov написа:Пич, ти си невероятен!!! :agree:
За цялата тази история си използвал цели два препинателни знака - точки... :bigeyes:

Талант!!! :bowdown:
Имаш дарба!

А историята, която си описал, просто се губи на фона на брилянтната ти граматика... :beer:

Еми да ти кажа след този целия ден :rofl: изобщо не ми беше до писане, но дори да не бях изморен пак щеше да изглежда така :roll2:
Дайте ми лост опорна точка и ме гледайте как ще си счупя главата ;)
Не е важно да си силен, важно е да си луд ;)
Никога не спори с глупак - ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит!
Аватар
gengaro
 
Мнения: 121
Рейтинг: 1020
Регистриран на: Сря Дек 17, 2008 7:28 pm
Местоположение: София младост 3

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот !nst!nct » Чет Мар 04, 2010 5:31 pm

Супер звучи...А да те питам сигурен ли си че бананите бяха 6 и корнитата 3 ? А кренвиршите с какъв пълнеж бяха ? :roll2:
!nst!nct
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 10:30 am

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот gengaro » Чет Мар 04, 2010 6:40 pm

!nst!nct написа:Супер звучи...А да те питам сигурен ли си че бананите бяха 6 и корнитата 3 ? А кренвиршите с какъв пълнеж бяха ? :roll2:

Да. Кренвиршите майче бяха с топено сирене или нещо такова.
ПС:кой ми наби '-' за първия ми пост в темата :crazy:
Дайте ми лост опорна точка и ме гледайте как ще си счупя главата ;)
Не е важно да си силен, важно е да си луд ;)
Никога не спори с глупак - ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит!
Аватар
gengaro
 
Мнения: 121
Рейтинг: 1020
Регистриран на: Сря Дек 17, 2008 7:28 pm
Местоположение: София младост 3

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот Alpina » Чет Мар 04, 2010 9:22 pm

Следващия път, когато бъдеш толкова развълнуван от някое каране, изчакай да дойде събота или неделя след него, седни спокоен на компютъра и се опитай да го опишеш както си трябва. Запаси се с правописен речник или близък човек, който да ти покаже грешките, но и сам да се научиш как да не ги допускаш...
Радвам се, че ти е харесало карането, но начина по който го описа е ужасяващо неразбираем, дразнещо неграмотен и просто разваля всичко...
Отделно, този раздел е за бъдещи мероприятия... когато си останал очарован от някое твое преживяване, можеш да "споделиш" радостта си в друг раздел ;)

Предполагам че ще те оценят с "-" и на този ти пост, както и на този, в който казваш че пак си щял така да го напишеш и при други положения...

Успех и още много такива паметни за теб карания :)
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот tdmyu » Чет Мар 04, 2010 10:00 pm

Немога да разбера какъв е проблема,че правописа му е грешен.Мисля,че главното в темата е преживяването а не правописа.
Това са отделни работи,на който понякога не трябва да се обръща внимание!!! :nono:
Ако темите се пишеха за да се опсъжда правописа,значи половината трябва да са пълни само с такива коментари!
По-добре запазете коментарите си свързани с правописа за себеси !!! :smash: :smash: :smash:

Иначе Боби трябва да го повторим тоя маршурут! :wavey:
живота е кратак,карай бързо!
Аватар
tdmyu
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1150
Регистриран на: Пет Дек 07, 2007 7:15 pm
Местоположение: sofia

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот Night_Falcon » Чет Мар 04, 2010 10:07 pm

tdmyu написа:Немога да разбера какъв е проблема,че правописа му е грешен.Мисля,че главното в темата е преживяването а не правописа.
Това са отделни работи,на който понякога не трябва да се обръща внимание!!! :nono:
Ако темите се пишеха за да се опсъжда правописа,значи половината трябва да са пълни само с такива коментари!
По-добре запазете коментарите си свързани с правописа за себеси !!! :smash: :smash: :smash:

Иначе Боби трябва да го повторим тоя маршурут! :wavey:

Айде опитай се сега да прочетеш написаното най-горе и да разбереш всичко от 1вото прочинате. Защото на мен ми трябваха 3-4 пъти, докато схвана нещо. В този си вид текста е изключително трудносмилаем.
Евала за карането, но описанието може да е доста по-добро.
Аватар
Night_Falcon
 
Мнения: 1227
Рейтинг: 1376
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 12:21 pm

Re: едно каране Железница-дяволския мост

Мнениеот kvelikov » Пет Мар 05, 2010 12:09 am

Момчета, не знам на колко години сте, но явно не са много... :beer:
Разберете, че се занимаваме с правописа ви не защото умираме от желание да го правим, а защото е за ваше ( + това на сайта) добро.
Лично аз написах коментара само поради тази причина.
Евала за карането, но ако се замислите и поработите върху проблема, убеден съм, че следващото ви байкване ще е много по-достъпно
за останалите :eyebrow:
А след години, когато евентуално сте намерили нормална до добра реализация в този или някой друг живот, може и да си спомните "онези" копелета от http://www.mtb-bg.com, заради които наблегнахте на граматиката, завършихте и дори си намерихте свястна работа... :agree:

С най-добри чувства!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта