Хисаря

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Хисаря

Мнениеот bgavrilov » Сря Юни 09, 2010 7:16 am

Търся компания за преходи /шосе/в района на гр. Хисаря. Умерено добър любител - преходи от три до четири часа не са проблем. Карам събота и неделя.
bgavrilov
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 08, 2010 12:06 pm

Re: Хисаря

Мнениеот sergeh » Сря Юни 09, 2010 2:43 pm

И аз тогава карам там, но шосетата ги избягвам максимално :D. Ако си навит да мериш балкана, ще го уредим!
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Хисаря

Мнениеот tisho » Сря Юни 09, 2010 10:45 pm

Хисарската част на Средна гора е много караема, така че направо по пътеките. Леко наклонени, средно наклонени,
много наклонени нагоре, надолу, наляво и надясно - избор за всеки.

Sergeh ги познава, а има и още няколко човека там, които много много във форума не висят.

Когато мога и аз идвам и карам там. Ще се обаждам като се засиля. Имам и тракове на някои карания, така че ако имаш желание може да видиш
в Гугъл ърт горе долу къде съм минавал, а разнообразяването е неограничено - пътища и пътеки БОЛ!

Успех!
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: Хисаря

Мнениеот sergeh » Сря Юни 09, 2010 11:54 pm

Тишо иска да каже нещо такова:
Изображение

Но ако човека има шосейка, няма да стане номера :D. Освен ако не е много навит и вземе mountain bike под наем, защото в Хисаря има и такава екстра!
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Хисаря

Мнениеот рс » Чет Юни 10, 2010 12:06 am

sergeh написа: Освен ако не е много навит и вземе mountain bike под наем, защото в Хисаря има и такава екстра!

Taм не е ли доста селскостопански район? Колелата под наем нали не са от метро?
По колко пари са ориентировъчно, ако все пак наистина не са от метро или селската железария?
Правилник:
И император на форум да си, все тая.
рс
 
Мнения: 419
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 8:14 pm

Re: Хисаря

Мнениеот sergeh » Чет Юни 10, 2010 12:30 am

Хе, хе, селскостопански район е :D. А колелетата за които говоря са RAM ht2 с хидравлични спирачки - не съм забелязал в Метро такива засега. За цена не мога да ти кажа точно, не съм се интересувал, но мисля, че 15-20 лв. дневно може да се договори.
Освен това в някой от селскостопанските хотели също дават колела, но за там нямам конкретна информация за цени и модели.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Хисаря

Мнениеот tisho » Чет Юни 10, 2010 6:06 am

Има един агент Живко, но най-добре се свържете с него лично, защото така само ще гадаем за наема, пък и не ни е работа...
Мисля че е малко по-висок, все пак, но е в разумни граници - знам, че колелата са HT 3 с монтаж поръчка, а в наема влиза и каска и разни други благини.

Иначе картата е зверска!! Сергей, вземи организирай революционните сили и да опоскаме всички тез тегели :))
Вива ла Револусион!
:D
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: Хисаря

Мнениеот sergeh » Чет Юни 10, 2010 10:44 am

Опитът показва, че организацията на революция и революционни комитети е трудна работа, затова самостоятелните бойни единици, които през уикенда се озоват в региона да се обаждат, винаги са добре дошли.

А картата е само част от една по-голяма карта. Както знаеш, карали сме по един маршрут до Старосел, който тук е само частично представен. Иначе, гледам да пускам нови тегели (по възможност) и последната неделя се забучих в едни такива капинаци по трасето на път Войнягово - паметника под Карасиврия (знаеш го, скоро мина от там), че не ти е работа.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Хисаря

Мнениеот pugguk » Пон Юни 21, 2010 8:13 pm

Юююю Живко съм от Хисаря

До pc :)

района е туристически и балнеолечебен земеделието е зле развито, но го има все пак

колелата са поръчкови от "Завода" на Коч

HT3 рамки с монтаж на HT2 и няколко дребни глезотии

цената е 20 лв за ден включва каска и ръкавици освен колелото

по-желание и моята компания

но да се има предвид че не съм точно Водач

по скоро Изгубвач, но опитът показва че това само придава допълнителен колорит на приключенията ;)

колелата по хотелите който се дават са градски от метро или там където на цена от 3 лв. на час

До Тишо и Серж ... тоз уйкенд ме няма по необясними причини,
но от другия ми се ще да ви пусна мухата за едни пътеки с начална точка Бяло камъне ...
тествахме част от трасето към съседната хижа Бунтовна прелестно е :)
pugguk
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Дек 12, 2007 11:13 am
Местоположение: Хисаря

Re: Хисаря

Мнениеот sergeh » Пон Юни 21, 2010 8:47 pm

Аз съм за, но от Хисаря до Бело камене са си едно поне 3 часа и толкова за връщане - то какво остана за пътеките? Или трябва да е за двудневно каране или да се закараме с нещо до Старосел.

Как сте го пробвали вие?
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Хисаря

Мнениеот kuku_ruku » Пет Авг 13, 2010 5:11 pm

Здравейте! Искам да попитам организирате ли някакви карания около Хисаря?
kuku_ruku
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Юни 26, 2010 5:17 pm

Re: Хисаря

Мнениеот sergeh » Пет Авг 13, 2010 5:21 pm

Официално няма нещо обявено, но аз карам всеки уикенд там, така че всеки е добре дошъл - предлагам богат набор от маршрути :D
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron