С Колело и Палатки на Море

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: С Колело и Палатки на Море

Мнениеот Tyno » Вто Юни 08, 2010 3:32 pm

veno написа:
Tyno написа: Само, че незнам не намирам разлика дали ще ми е на гърба или на багажника.... :


Е там е проблема, че много неща неща не са ти ясни...

ок :)

До тук не виждам нито един смислен пост мисля че от моя първи е ясно какво търся, от други мнения не се нуждая или ако се нуждая ще пусна друга тема.
Изображение
Изображение
Аватар
Tyno
 
Мнения: 213
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 9:31 pm
Местоположение: София

Re: С Колело и Палатки на Море

Мнениеот sensation_blue » Сря Юни 09, 2010 6:58 pm

пробвай в някоя за шосейно колоездене ;) :beer:
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: С Колело и Палатки на Море

Мнениеот tisho » Чет Юни 10, 2010 6:14 am

Tyno написа:
veno написа:
Tyno написа: Само, че незнам не намирам разлика дали ще ми е на гърба или на багажника.... :


Е там е проблема, че много неща неща не са ти ясни...

ок :)

До тук не виждам нито един смислен пост мисля че от моя първи е ясно какво търся, от други мнения не се нуждая или ако се нуждая ще пусна друга тема.


Пробвай да покараш 2 часа из София с 5-7 кг. раница. След това я свали и направи едно кръгче. Ще усетиш разликата. За килограми над тези - самоубийство.
Както е казал народът - здрав кръст, радост в семейството :eyebrow:
Успех в живота!
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: С Колело и Палатки на Море

Мнениеот marsa » Чет Юни 10, 2010 10:59 am

Забрави за раница, взимал съм разстоянието до Бс. с всичкия ми багаж за море на гърба и на финала втория ден нямах рамене просто. Ако ще носиш повечко тежест - дисаги. Отделно не знам за какво ще носиш... педали :unhappy: просто се убеди, че твоите са ок и не тръгвай ако не са. Да не говорим, че е добра идея да не си дублирате много от инструментите, та да тежат излишно. Багаж, който няма да ви трябва из път може да си пратите и по поща или куриер.

Идеята на карането също не е много адекватна, ако ще карате по шосе трябва да търсите максимална скорост, до крайната ви точна се стига спокойно за два дни. Щом искате да карате бавно и славно с много почивки, по- добре да си направите маршрута по черно.

И не забравяй, че от Сливен нататък ветровете са особено страховити, и обикновено насрещни, накъдето и да караш :nuts:

Ако имах възможност бих се включил и с вас, но май е твърде скоро, и ще карам по- късно лятото. Успех!
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: С Колело и Палатки на Море

Мнениеот Tyno » Пет Юни 11, 2010 9:38 pm

Триите темата и карайте с черешка и ягодка през август. Аз ще си направя сегашен поход може след това за спирит ъф бургас отново да дойда. Благодаря за прекрасните съвети и топлото посрещане :) :beer:
Изображение
Изображение
Аватар
Tyno
 
Мнения: 213
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 9:31 pm
Местоположение: София

Re: С Колело и Палатки на Море

Мнениеот tisho » Пет Юни 11, 2010 9:44 pm

Не прави опит да се измъкнеш по търлъци! Ще очакваме информация непосредствено преди, по време и най-вече след похода ;)

Снимковият материал ще е допълнителен бонус, който също ще оценим. По пътен вятър и безаварийно каране!
:beer:
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: С Колело и Палатки на Море

Мнениеот D_U_D_E » Сря Юни 16, 2010 5:01 pm

Преди няколко години с още 3-ма приятели направихме нещо подобно. Златица -> Карлово -> Казанлък -> Сливен -> Ямбол -> Средец -> Бургас. Първият ден стигнахме до Ямбол, преспахме на палатки и на следващият ден следобяд бяхме в Черноморец.
Защо Ямбол -> Средец ... защото няколко години преди това опитахме пак, но по главния път Сливен -> Карнобат и още около Сливен всичко приключи, просто не може да се кара (тесен път, много движение, карахме / бутахме в банкета и в един момент всички установихме, че всяка гума има по 20-30 трънчета и ... един познат ни дозакара до морето).Поради тази причина вторият път заобиколихме през Средец , нямаше пукната кола ... за сметка на това имаше доста( макар и кратки) изкачвания и спускания. За багажа е ясно, че на гърба слагаш възможно по-лека раница. Ние нямахме дисаги , но се справихме с багажници.
Успех :beer:
D_U_D_E
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 11:09 am
Местоположение: ЗЛАТИЦА / СОфия

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта