НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот azsa-bachinito » Сря Сеп 22, 2010 10:04 pm

Запознай се с мен ---> http://www.youtube.com/watch?v=gKG1bWJl9tI

На 25 септември в 09:00 часа на площада в Бояна ще стартита карането на групата на Новаците - Изпитът (мегамаршрут). На изпита, организиран от Създателя, неговият месия - азса-бачинито и великата планина, ще бъде проверено как Вие новаци сте усъвършенствали вашето тяло и дух в името на планинското колоездене. Дойде времето да сложим край на топлия вело сезон, залагайки на карта нашите сухожилия и воля в люта битка с камъните и дървете, които ще ни се изпречат и попречат.
Маршрутът, понеже е епичен, обединява повечето от каранията, които сме правили заедно. Малко или много е изчислен да може да се мине за един ден.
Той започва от Бояна, следва качване до Златните мостове, спускане към Владая, малко катерен по посока каририте над Мърчаево, слизане на пътеката към Кладница, а от кръчвамата там ще избутаме колелата над Селимица. Темпото ще е стегнато, но бавно. Каквото си требе за новаци.
Ще се изисква безупречна дисциплина и себеконтрол.
Ако се представите добре ще отключите вратата към сикрет левъла и бонус етапа. :nuts: :eyebrow:

Каска и ръкавици задължителни. Ако сте под 18 г. уведомете вшите родители/настойници за намеренията си да участвате в мероприятието.
Препоръчително:
Резервна гума
Лепило, лепенки
Планинска застраховка (че викането на Пътноспасителната служба излиза скъпо).
Ако възнамерявате да участвате, задължително заявете намеренията си в тази тема, че после да няма сърдити.
За повече не се сещам. Тва е.
И велобоговете да са с нас.

Още инфо по темата
viewtopic.php?f=5&t=69860
http://www.youtube.com/watch?v=IzK3SWBRDGI
http://www.youtube.com/watch?v=VuBf80clfOs

ПП
И без никви тениски на определни велоклубове, че веднага развалям вечеринката - да не става момента - аде да се намажем с лайна и да отидем на рождения ден на Гошко, за да му го провалим.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот poboi » Сря Сеп 22, 2010 10:27 pm

:evil: +1
Аватар
poboi
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 3:56 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот Brat4eda » Сря Сеп 22, 2010 11:25 pm

вие не сте добре :)))))))
2006 Drag Ontario TE
Hussar Amoeba
Аватар
Brat4eda
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 10:10 pm
Местоположение: Варна

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот did » Сря Сеп 22, 2010 11:27 pm

azsa-bachinito написа:И без никви тениски на определни велоклубове, че веднага развалям вечеринката - да не става момента - аде да се намажем с лайна и да отидем на рождения ден на Гошко, за да му го провалим.


Шовинистки фейс-контрол, а?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот azsa-bachinito » Сря Сеп 22, 2010 11:28 pm

Яко :D :beer:
Забелазвам, че не съм се изразил точно. Става въпрос само за един клуб.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот taurus13 » Чет Сеп 23, 2010 8:05 am

azsa-bachinito написа:Яко :D :beer:
Забелазвам, че не съм се изразил точно. Става въпрос само за един клуб.

Кой точно...да знаем коя фланелка да не обличаме :evil:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот ivan_radev1 » Чет Сеп 23, 2010 8:39 am

taurus13 написа:
azsa-bachinito написа:Яко :D :beer:
Забелазвам, че не съм се изразил точно. Става въпрос само за един клуб.

Кой точно...да знаем коя фланелка да не обличаме :evil:


:offtopic:
Тука стана като на футболен мач! По този повод предлагам лозунг, който да скандира нашата агитка:

Няма Левски, ЦСКА,
Само МТБ клуб С.К.А.
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот kapitanblood » Чет Сеп 23, 2010 8:52 am

Няма Левски, ЦСКА,
Само МТБ клуб С.К.А.

Забелазвам, че не съм се изразил точно. Става въпрос само за един клуб.

Тотална изперквация.....Кво Ви става бре...... :crazy:
Това,ли е важното КАКВА ФЛАНЕЛКА,си сложил,или какъв ЧОВЕК СИ...
Айде не се излагайте.... :crazy:

Поздрави...:pirate:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот PtD » Чет Сеп 23, 2010 10:31 am

Eстествено, че фанелката е по-важна... "По дрехите посрещат" :evil:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот spirov92 » Чет Сеп 23, 2010 10:37 am

Там съм! Някой навит да се чакаме на Билла в Младост примерно 8:20 и към 8:25 да тръгнем нагоре?
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот kapitanblood » Чет Сеп 23, 2010 11:03 am

"По дрехите посрещат

Те,са посрещнати,веЧЕ...как ще ги изпратим... :smash: :nuts:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот THEZOGGO » Чет Сеп 23, 2010 1:02 pm

azsa-bachinito написа:Яко :D :beer:
Забелазвам, че не съм се изразил точно. Става въпрос само за един клуб.


Би ли казал без заобикалки кой е този клуб, тоест директно и защо не трябва да бъде носена неговата фланелка?
И ако бъде носена тази фланелка, това означава ли, че не може се да участва е мероприятието. Моля без никакви лични съобщения, ако може да бъде написано директно в темата. :agree:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5617
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот EmZo » Чет Сеп 23, 2010 2:55 pm

http://www.drstefanova.com/

Иначе успех с начинанието! :popcorn:
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот kapitanblood » Чет Сеп 23, 2010 3:28 pm

EmZo написа:http://www.drstefanova.com/

Иначе успех с начинанието! :popcorn:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ЕМООООУУУ...ЛУД СИ БРЕ.... :rofl: :rofl: :rofl:
Искам,да вметна,едно уточнение...
Нямам към никой,нищо против.
Дразни ме,това разделение..фланелки,панталони,обувки....какво значение има.... :dontknow:
Толкова ли сме много,че да почнем.."ти,недей да идваш,защото си,от еди коя си група..."и тем-подобни бълвочи...
Дайте,да караме,колкото се може повече.... :peace:
П.П....А на маса,може да седите заедно.... :crazy: :eyebrow: ;)

Поздрави....:pirate:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот sos » Чет Сеп 23, 2010 4:30 pm

Саше, поправи ме ако не съм прав, но ти нямаш проблем с определен клуб, а с определени хора.Така, че е по-добре да се седне и говори :D
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот spirov92 » Чет Сеп 23, 2010 6:13 pm

kapitanblood написа:Дразни ме,това разделение..фланелки,панталони,обувки....какво значение има....
Толкова ли сме много,че да почнем.."ти,недей да идваш,защото си,от еди коя си група..."и тем-подобни бълвочи...
Дайте,да караме,колкото се може повече....

:agree: :peace: :beer:
(а може ли някой да ми обясни на ЛС с какво си заслужих тоя минус? :dontknow: )
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот Watanabe » Чет Сеп 23, 2010 6:13 pm

azsa-bachinito написа:Запознай се с мен ---> http://www.youtube.com/watch?v=gKG1bWJl9tI


Луууд :clap:
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот grebo » Чет Сеп 23, 2010 7:44 pm

Клипа е достатъчно показателен за формата на управление, установена в група "Новаци", не оспорвайте решенията на лидера (фюрера/вожда) - безмислено е. :nono: :deal:

ПП: Бе, тия минуси отде се слагат, и къде? И аджеба за какво служат? Да не ми намалят конските сили, ей!?!? :boggled:
Я уже не волк. Я аморал, алкоголик, курильщик и педофил. Ну заец, ну Pussy Riot!
grebo
 
Мнения: 249
Рейтинг: 1275
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 2:54 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот azsa-bachinito » Чет Сеп 23, 2010 8:30 pm

THEZOGO написа:Би ли казал без заобикалки кой е този клуб, тоест директно и защо не трябва да бъде носена неговата фланелка?
И ако бъде носена тази фланелка, това означава ли, че не може се да участва е мероприятието. Моля без никакви лични съобщения, ако може да бъде написано директно в темата.

Шо си мислиш, че сички са длъжни на "Нашата група" да правят каквото и да е било. Ако някой трябва да казва директно нещо, без заобикалки и лични съобщения Реактора и Крис да обяснят защо човек, който е карал около 2 г. с групата, много преди някои други и подържаше идеята с всички сили, се оттегли. А всички останали трябва да се засрамят, че карат с такива хора, вместо да им се подмазват.

SOS написа: Саше, поправи ме ако не съм прав, но ти нямаш проблем с определен клуб, а с определени хора.Така, че е по-добре да се седне и говори

Да така е. Но говоренето е излишно и за това сочат писанията в скрития форум, които най-вероятни са изтрити.

Нямате никво възпитание, отново нагло бе наспамена една хубава тема за едно хубаво мероприятие.
Спиров, минус си получил защото някои членове на "Нашата група" бият минуси на сичко дето се докосне на новаците, стига се до там, че се честити на човек рожден ден и на мнението има минус - излагация. Спиров ще тръгна от Била-Младост точно в 8 часа.

grebo написа:Клипа е достатъчно показателен за формата на управление, установена в група "Новаци", не оспорвайте решенията на лидера (фюрера/вожда) - безмислено е

Да така е. Мое каране, мои правила. На някой като не му харсева нема да идва. Има достатъчно други групи за каране.

ЗА тия дето изкачат неосведомени и коментират като форумни шамани - поздрав О-О-О-О-О http://www.youtube.com/watch?v=2JSDvaTUHzc :D :eyebrow:

ЖИВ И ЗДРАВ "НОВАЦИ" ще продължат да се развиват.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот GRINDER » Чет Сеп 23, 2010 8:38 pm

:crazy: Мноооооооого зле, няма какво друго да кажа, пълна комплексарщина ... истории за детската градина :dontknow:
Аватар
GRINDER
 
Мнения: 163
Рейтинг: 1347
Регистриран на: Нед Дек 16, 2007 5:26 pm
Местоположение: София

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот azsa-bachinito » Чет Сеп 23, 2010 8:40 pm

GRINDER написа::crazy: Мноооооооого зле, няма какво друго да кажа, пълна комплексарщина ... истории за детската градина :dontknow:

Я се обоснови.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот did » Чет Сеп 23, 2010 9:05 pm

Сашо, вземи се в ръце и стига си се правил на месия.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот Reactor » Чет Сеп 23, 2010 9:09 pm

azsa-bachinito написа:..... Реактора и Крис да обяснят защо човек, който е карал около 2 г. с групата, много преди някои други и подържаше идеята с всички сили, се оттегли

:offtopic: Нито пиша,нито искам да се бъркам във вашите теми,но ти предизвика реакцията:

Аз обяснявам от името и на двама ни......

Защото не ти позволихме да товариш и да печелиш с фалшифи цени,които ти обяви за каплата си,възползвайки се от ситуацията за която никой не беше виновен.
Просто ти провалихме опита да извлечеш полза по неправилен начин и ти се озлоби.
Защото ние ти протегнахме ръка и искахме да ти помогнем въпреки всичко,а ти се озъби срещу тази ръка.
Няма какво да говорим повече с теб и да се занимаваме с теб.
Не си достоен за това внимание,освен ако не поразмислиш малко и не си промениш отношението!

Колкото до Мероприятието,надявам се да е весело и безаварийно!

Успех :agree:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот ivan_radev1 » Чет Сеп 23, 2010 9:21 pm

Е, тази тема си е.а майката...

Цялата тази дискусия не води до нищо добро и е крайно време да бъде прекратена! Предлагам някой модератор да изтрие офтопика, като остави само първото съобщение. (Съжалявам, ако се намесвам неканен)

peace
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот taurus13 » Чет Сеп 23, 2010 9:27 pm

azsa-bachinito написа:Нямате никво възпитание, отново нагло бе наспамена една хубава тема за едно хубаво мероприятие.
Спиров, минус си получил защото някои членове на "Нашата група" бият минуси на сичко дето се докосне на новаците, стига се до там, че се честити на човек рожден ден и на мнението има минус - излагация. Спиров ще тръгна от Била-Младост точно в 8 часа.


Ами не трябваше да почваш с това:
azsa-bacinito написа:И без никви тениски на определни велоклубове, че веднага развалям вечеринката - да не става момента - аде да се намажем с лайна и да отидем на рождения ден на Гошко, за да му го провалим.


Аз по принцип съм миролюбив тип и гледам да седя настрана от препирни, ама не е ли време да се сложи край на тези грозни работи, че и габровци вече ни се смеят. Хората от нашата група и техните приятели са възпитани и кротки хора и доколкото си спомням ти сам "запали моторетката", и си би камшика от групата - никой не те е гонил - дори напротив предложихме да помогнем за конкретния проблем.
А в този форум няма лични теми- всеки може да пише в която си иска тема. Който иска лично място, да си направи собствен форум.

П.С. Модератора да изтрие и края на първия пост, който предизвика цялата дискусия.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот azsa-bachinito » Чет Сеп 23, 2010 9:28 pm

Параметри
Шина за Ендуро и Фрийрайд
28 мм вътрешна широчина
450/460 грама
32 спици
+ Спици ДТ от мин 80 стинки
+работа
Колко излиза?
Да не говорим, че най-накрая въпросното лице се свърза с мен след около месец и след голям натиск от моя страна и ми бе обяснено, че "финансовата тежест трябва да я поемат АДМИН (уат да фък) в качеството си на организатори всички присъствали на карането и чак тогава той щял да се включи ??? От къде му е хрумнала тая идея? Да не говорим още, че в същия ден бях категорично уверен да не се притеснявам, че сичко е точно и да не се занимавам със случая, а да вървя да поръчвам, че ще ми бъде купена шина, цитирам "за 60 евро" (колкото и си струва всъщност. Да не отбелязвам, че стана въпрос дори и за цяла капла. ). В последвалите седмици бях изкаран луд, че не искам да си сложа шина втора употреба. На въпросното лице му бяха обяснени параметрите на шината и му бе казано, че ако излезе по-евтино, остатъка щеше да му бъде върнат. Ако не го бяхте прикривали и говорили глупости, и ако ми беше се обадил в рамките на седмица да си оправи дриснята, бях склонен и на по-евтин компромис.
Аз не съм дал едно малко състояние за колело, за да ми го осира някой друг. Дал съм го за да ми е хубаво да си го карам, а дори и гледам и милвам.

Искам да използвам момента да благодаря с цялото си сърце на хората, благодарение на които колелото ми в момента е в движение. МНого ви благодаря.
Последна промяна azsa-bachinito на Чет Сеп 23, 2010 9:34 pm, променена общо 1 път
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот grebo » Чет Сеп 23, 2010 9:33 pm

Я уже не волк. Я аморал, алкоголик, курильщик и педофил. Ну заец, ну Pussy Riot!
grebo
 
Мнения: 249
Рейтинг: 1275
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 2:54 pm

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот THEZOGGO » Чет Сеп 23, 2010 10:21 pm

:confused:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5617
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот dimcho » Чет Сеп 23, 2010 10:58 pm

:popcorn:
Аватар
dimcho
 
Мнения: 129
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Чет Май 29, 2008 11:30 am
Местоположение: с. Доброславци

Re: НОВАЦИ - ИЗПИТЪТ (МЕГАМАРШРУТ)

Мнениеот PtD » Пет Сеп 24, 2010 12:31 am

Тц, тц. Да се смея ли, да плача ли... Оставям ви да се оправяте, докато се двоумя дали да заключа темата или само да изтрия мненията в нея.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Следваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


cron