Велорали "Узана" 2010

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот denizov » Нед Сеп 26, 2010 8:52 pm

Резултатите-след малко...
Атези от Сливен да не са тези дето през нощта вятърът ги отнесе заедно с палатката в язовира :dontknow:
Аватар
denizov
 
Мнения: 59
Рейтинг: 1385
Регистриран на: Вто Яну 19, 2010 8:38 am
Местоположение: Gabrovo

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот _SoRa_ » Нед Сеп 26, 2010 9:02 pm

denizov написа:Резултатите-след малко...
Атези от Сливен да не са тези дето през нощта вятърът ги отнесе заедно с палатката в язовира :dontknow:

:rofl:
Не мога да ти кажа, още не са ми разказали за състезанието /най-вероятно тези дни/. Май бяха с кола сив металик :dontknow:
_SoRa_
 
Мнения: 2524
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 11:34 am

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот SStoeV » Нед Сеп 26, 2010 9:29 pm

Ето крайното индивидуално класиране по групи: (място, номер, име, клуб, време)
Юноши
1.(32) Александър Алексиев - КК Лястовица Казанлък - 5.55.41
2.(31) Десислав Неделчев - КК Лястовица Казанлък - +0.6.23
3.(2) Георги Георгиев - София - +0.43.17
4.(66) Искрен Узунов - Велико Търново - +1.39.32
5.(43) Румен Стоянов - КК Алекси Николов Варна - +1.59.23

Жени
1.(86) Анелия Карагьозян - КК Алекси Николов Варна - 7.41.56
2.(83) Христина Козарева - Одрински МТБ Габрово - +0.10.48

Мъже
1.(1) Уоутър Клепе - Велоклуб Мамут - 4.38.26
2.(99)Николай Стамболийски - КК Алекси Николов Варна - +1.41.39
3.(24) Йордан Дончев - Маунтрънър - +1.43.08
4.(35) Тодор Ангелов - КК Лястовица Казанлък - +1.50.44
5.(13) Недко Дянков - Вивело Троян - +2.43.04
6.(61) Дамян Карагларски - Одрински МТБ Габрово - +3.15.37
7.(71) Теодор Петров - Велоклуб Мамут - +3.27.46

Ветерани
1.(80) Фьодор Драголов - София - 6.06.08
2.(44) Николай Коев - КК Исполин Габрово - +0.16.25
3.(11) Николай Дянков - КК Исполин Габрово - +0.21.15

Поздравления за всички участвали!
:beer: :agree:
Аватар
SStoeV
 
Мнения: 684
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 7:10 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот jeliazko_sl » Нед Сеп 26, 2010 9:42 pm

Аз бях от Сливен.На палатка :):):) Беше много яко състезание!!
jeliazko_sl
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1194
Регистриран на: Нед Ное 11, 2007 5:04 pm

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот kvelikov » Нед Сеп 26, 2010 9:45 pm

Малко РАЗМИСЛИ и СТРАСТИ от един любител.

РАЗМИСЛИ

Много силна селекция (като за БГ, разбира се...) и много добри спортисти!
За първи път въртях трасето и мога смело да кажа - не е лесно!
Особено с допълнителни 5 кг кал по себе си, вятър и мъгла...
От друга страна страшно се изкефих на цялостното усещане - на всеки един от четирите часа!

Евала на Исполините и всички, участвали в подготовката и провеждането на състезанието! :agree:
Анатема :skull: на комплексарите, участвали в саботирането на маркировката!
Животът рано или късно ще им го върне...
Срам и позор за "големите спортисти", демонстрирали липса на първите си седем години на финала. :nono:
Така и не разбраха, че и трите умишлени отклонения в маркировката са дело на техни "колеги", които преди спорта, обичат първо себе си и жалките си амбиции...

СТРАСТИ

Браво Уоутър! Отново показа как се прави!
Уважаеми БГ-спортисти, гората не е шосе!
Гледайте си маркировката и следите пред вас - обикновено помага... :D
Хвала на стартиралите днес - при тези условия, всички заслужавате награда!

И накрая - от дефекта стана ефект!
При всичко, което видях сред "колегията" вчера, истински късмет е, че Драго реши да направи "Черни връх" успоредно със Зарата!
Така ще се проведе едно нормално състезание със спокойни и добронамерени (надявам се) участници.
Но Уоутър определено ще ми липсва! Освен ако не завърти набързо и двете ралита в един ден... :roll2:

:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот dimitrov » Нед Сеп 26, 2010 9:51 pm

Големи разлики във времето между първите, явно превъзходство на някои /изключвам Уотър/по час за пет часа каране :D .Темата тепърва ще става интересна.
dimitrov
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1510
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 1:40 am

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот N.Odrinski » Пон Сеп 27, 2010 7:14 am

Аз като член на съдийската комисия искам да изкажя благодарност на организаторите за предоставените ни условия за протичане на нормална и спокойна работа по време състезанието. :agree:
N.Odrinski
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 6:48 pm

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот kapitanblood » Пон Сеп 27, 2010 7:45 am

Ето,и аз сега сядам пред компютъра,да драсна ,наколко реда,за това хубаво събитие... :D
Времето,няма какво да го коментираме...
1-я ден,беше гадно,...но се видя ,че може и по-зле да е.... :eyebrow:
Относно,организацията...всичко беше на 6...Ники и компания,се бяха постарали да направят всичко перфе...но типично по български,някой(и),се постара да очерни трудът им...
Моето предстявяне,беше мнОООго зле....загубих ценно време още на бр.Исполин.....тръгнах по някакви следи,слизах слизах....и добре,че беше Папи..и една жена,която викаше ,че не е това пътя....(някой се беше погрижил за маркировката,да я няма)... :eyebrow:
След спускането,от върхът предната спирачка явно се умори и отказа....викам си..нищо де,нали си имам и задна.. :D
Кал,камъни,локви,пак мнОго кал....след поредното спускане,чувам някакви странни звуци от задния диск,...интересно...какво ли е????---Елементарно Радо..нямаш накладки... :idea: :crazy:
Е,какво пък,нали е само изкачване ,за какво са и спирачки.... :D
Карах зад Папи и сестра му...(много готини хора).....тук е мястото да вметна ,че тя се представи адски добре,а Папи ако беше сам,щеше да е сред първите 15 финиширали.
Дойде време и за последното спускане,малко почивка...и надолу по пътя....всичко беше на 6,карам си аз...скачам на една тръба(бетонна),и ОоО богове,най-гадния звук..ФФФСссссс....спирам,и гледам от задната гума,пръска боза,кат лУда... :bawling: малииии мъка.... :eyebrow:
Цепката беше около,сантиметър....
Както се досещате,в спокойствието ,че съм с боза,не си бях взел(помпа,лепенки и гума),да не ми тежели...ГлУПаККК
Ха нагоре,ха Надолу...нема никой....ем...давай ще се бута...10 ин 20 мин....и спасението идва....Метлата.....
Спирам момчетата до мен....смеят ми се,на глупоста....
2 лепенки ,помагат...15 мин и там... :eyebrow:
Моята гума,помогна на един собсвеник на изгубена раница,да не усети липсата и ,чак на Узана.... :eyebrow: :peace:
Всичко е наред,тръгвам....и след около 2 километра.....О бОгоВЕ....ДзъъННН..куик линка..изхвърча ..кат костилка от г*з...
Прибрах си я ,чинно в джеба...и бутам си нагоре.... :crazy:
Тримата от запаса,пак ме настигат....машинка....10 мин и пак съм готов за път.... :^:
Стигнахме "Партизанска песен",....телефона ми звъни на пожар.... :kaioken:
Краси(Великов)....мед за мойте уши,....съдийте казали на жена ми,че съм финиширал,преди 1-2 часа...и тя милата,кат се притеснила...търси ме ,под дърво и камък...(а там ги има по-много... :rofl: )
Зарязвам трасето...то и нямаше смисъл вече....газ по Хасвалта,.....
И те така,приключи за мен,това суперско рали .
Едно голямо,БЛАГОДАРЯ на организаторите,много труд и усилия бяха положени,за провеждането МУ.... :bowdown: :clap:
Анатема на комплексарите, участвали в саботирането на маркировката!

Това,няма смисъл от коментари.
Запознах се,с много готини хора...атмосферата в Денизовата къща беше супер.... :D
П.П. Бутилката ракия,която дължа на момчето(от ПСС),..ще си я получи,да не помисли,че съм го забравил... :eyebrow:

Поздрави.....:pirate:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот taurus13 » Пон Сеп 27, 2010 8:39 am

Е...Радо, ти май си се позабвлявал най-добре... :D :beer:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот hussar » Пон Сеп 27, 2010 1:18 pm

Ще има ли класиране от събота?
Аватар
hussar
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Вто Фев 16, 2010 8:43 pm

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот papi007 » Пон Сеп 27, 2010 1:44 pm

Првет форуме ! :D
Макар и да ми е малко трудно да пиша, все пак ще сее включа!
Евалата на организаторите и организацията! Радвам се че в край на сметка уредихме сестра ми да се пусне!
Не мога да разбера какво толкова не ви харесаа във времето, та нали сте в планината , на планинско състезание :deal: Нека има и такива условия, за да може всеки да вижда на какво ниво е и да си го повдигаме (нивото)!
(тук е подходящо да вметна за хората, решили да тръгнат по Ком-Емине до година, да са сигурни, че такова време ще ги "мъчи" все някъде, та да се каляват от рано!)
Аз лично съм много доволен, и в такива условия наистина обичам да карам! Само дето тия ш*бани шимански външни лагери в такива условия , на 2 карания трябва да се прегресирват, а ме мързи.. Та както и да е де!

Ден първи беше чиста разходка за мен:
IMG_3673.jpg

за това доста му се изкефих. За съжаление сестрата е позагубила форма, но все пак... Завърши! 6 часа и половина... Не е никак малко, ама не е и зле.. Яд ме е че не взех и фотоапарата с мен, но мъглата доста прецака нещата откъм гледки. Тъпо се получи че затрихме капитана някъде попътно, ако знаех че е така, щях да се върна да му помогна за гумата.. :banghead: Вече за веригата нямаше да мога да му помогна .... След като финиширахме и дойдоха да вземат сестрата , заради появилите се в кръста и болки, реших да видя колко по-бърз е джипа от мен ... Все пак да усетя нещо състезатено в целия ден :evil: Дадох си пълна гас, и не съм слизал под 173 пулс :rofl: В край на сметка, джипа ми беше дръпнал з а 4 км 1:20 минути.... Не че майка ми е карала като шашава де :D Така, ядене, билярд, ала бала, и спане.... Ама за съжаление почти не спах.. Баша ми мноооогооо хърка :banghead:

Ден 2ри... Недоспал, станах за закуска, когато дойде мисля че Ники, за да каже че старта ще се поотложи , както и друга информация, която леко пропуснах , щото още ми се спеше, а и съм малко като Windows 3.11 - мога да изпълнявам само 1 операция :rofl: А тя в онзи момент бе да се нагрухтя с ядене... Получи се обаждането , смазах вериги али бали, и айде към старта... Там беше много неприятно, което отказа сестра ми да стартира. Е , аз като любител на това да не се вижда нищо в оригиналния си цвят по мен, реших да се раздам.. Хоп на колелото, хайде на старта и газ.... Бях последен , и в опита си да изпреваря Анелия, за малко можеше да стане лошо, защото тя тръгна да изправя завоя, а аз защото незнаех дали пътя е отцепен за коли, се движех по осовата линия. И така за малко да се закачим с висока скорост... Давай гас надолу... по равното пак давай... Ама нещо другите бяха много бързи, та бая дръпнаха. Аз бях спокоен, че на спускането ще ги стигна ,поне шосейките.... Влязохме по черния път покрай партизанската , и оттам надолу доста добро спускане.. изпреварих няколко човека, а спускането все повече почваше да гали сетивата ми... Знаех че съм с неподходящи гуми , за това и не се раздавах на макс. Стигнах зад едно момче, което мислех да изпреваря, и се движех не много далеч от него. Да обаче юнакът влезе в един ров от гума , който не изглеждаше много дълбок, може би заради водата, която беше в него... При такива ситуации, или заобикалям такова препятствие, или предната гума много на високо, и задната да гази... така шанса за човкиране е много малък, като в най-лошия случай може некой снейк байт да стане. Момчето пред мен обаче имаше друг подход, като на мен ми се видяче просто реши да си мине с 2те гуми през рова.. И оттам последва много лошо падане, което може би ме стресна,и тръгнах да намалявам колкото мога, защото дори и да бях минал както си знам през дупката , щях да се набия в колелото му. Само че скоростта беше голяма, и просто в последния момент пуснах спирачката, та да се разгъне вилката , и квото стане... ИИИииии последва доста груба човка, предполагам с около 30 км/ч. Честно казано не разбрах как точно и на какво съм паднал, защото в този момент не мислех за себе си. След нас 2та , и 3ти човек по същия начин се човкира. Когато го видях че се изправи, ги питах да не са се ударили някъде лошо (Откакто Боби се помаза, гледам да помагам на други да не правят неговата грешка, да продължават ако имат болки в корема). Момчетата бяха добре, а аз вече чувствах доста силна болка в ребрата. Явно бях паднал на китка и ребра.... Очилата ми бяха строшени.. Седнах малко да се съвзема, другите момчета още се оправяха, мина ми, и ги питах дали имат нужда от помощ. В този момент обаче взе да ми прави впечатление че имам кръв по ръката... Естествено първата ми реакция беше да тегля една майна, и да видя какво се крие под ръкавицата... Е в този момент, за мен състезанието приключи. Принципно не съм гнуслив човек, и не ми става гадно като гледам кървища... Но това беше ужасно - 3-4 сантиметрова резка... От която бликаше доста кръв.. Обаче гадното беше като си размърдах пръстите и ивидях колк е дълбока .. МНОГО :boggled: бях си дръпнал колелото да не пречи, обадих се на ПСС, когато Анелия спря да види какво става. Благодаря и , и сега и се извинявам първо че я засякох, и второ - че и показах тази гадост ( нали и била пред очите през цялото състезание , както спомена в друга тема). Е може да е имало и положителен ефект, защото доколкотто тя каза, е карала и по-внимателно в последствие... Дойде човекът метла от ПСС, който ми оказа първа домедицинска помощ, и той ми каза че Тота Венкова е на около 2 км от където съм. Проми ме превърза ме, предложиха ми да ми забутат колелото и раницата до долу, но в тези условия , не че го пожелавах на когото и да било, мислех че е по-добре да вървят и да помагат на евентуално други нуждаещи се ... Прецених , че с една ръка мога да се справя , и тръгнах надолу , ама тоя път бавно... Така , когато стигнах на контролата, ПСС линейката не ме беше настигнала, "прегледаха" ме в другата такава. Тук интересно беше че ПСС човекът ми каза 3 шева... тази каза че нищ ми няма, да си го оставям да зараства така... Ама тя толкова ме и прегледа де .. както и да е. Дойде и автомобила на ПСС, ударихме един як мохабет, качиха ме до Узана, където наще дойдоха да ме приберат. Аз бяхвече в завидно весело състояние за след случилото се:
IMG_3697.jpg

Странното беше че сестра ми била заслужила награда :rofl: За съжаление смятахме че няма да можем да седим до награждаването, защото от предишни травми имам опит, че колкото по-бързо стане нещо, толкова по не боли... Организаторите отново проявиха разбиране, наградиха я , и си тръгнахме.В банята, сестра ми докато ми помагаше и ми се смееше (връща ми за някои мои подигравки към нея), направи те таз снимка:
IMG_3703.jpg

Ъоутър тъкмо беше финиширал, та се засякохме на масата... Стана и там една... Та малко се променихаплановете и можехме да хванем награждаването. Да обаче за съжаление не тръгнахме на време за награждаването, и го изпуснахме :banghead: Върнахме се и се натоварихме, отидохме в габровската болница, където доста си полафих със сестрата.. Тъй като кожата на дланта била много дебела, се стигна до извода , че дашиеш длан,е като да шиеш кожена обувка.. толкова трудно :rofl: Нещо не беше на кеф, за това и препоръчах да чуе една песен , с която смятам да поздравя след малко и всички вас :) За съжаление обаче шевовете не станаха 7, а 6.. Или май 5... :look: Че днес май до 5 стигнах, за разлика от вчера :rofl: .

Имам снимки, които качвам с цел не да ви погнуся, или да ви откажа от спорта. Моля ви се не ги отваряйте, ако не обичате да гледате зашивания и т.н. Идеята ми да ги кача е , да се покаже, че трябва преди всичко да мислим не за мястото , на което ще сме, а за собственото ни здраве. А понякога и здравето на други, зависещо от нас.
http://media.snimka.bg/7267/020790112-big.jpg
http://media.snimka.bg/7267/020790113-big.jpg
http://media.snimka.bg/7267/020790114-big.jpg
Болката през целия път беше доста гадна, макар и беналгина, който пих. ИИии не съм спал особенно кмфортно тази вечер. Така че... тук май трябва да направя няой дълбоко морален и въздействащ монолог, който да ви вразуми ... Ъъъъммм Карайте с каски и на ръцете! :look: Уф, от къде да знам, не сте малки , сами си правете изводите! Просто карайте разумно.
Когато се прибрах, дори и домашния любимец ми се скара за глупостта ми :

IMG_3741.jpg


А сега се замислям... А ако бях без каска ... :xx(: Да , както и да е, можеше и по-зле да е. Дано някой се поучи от моя лош късмет, за да не му се случва същото. Освен ако не си прави колекция от шевове :lol:
Хайде , до година пак ще се видим...


И специален поздрав за всички:
Always Look On The Bright Side of Life
And lyrics

Е, до 2 седмици се надявам да мога пак да се моткам по трасетата. До скоро!

Best wishes, papi007 :wavey:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот Watanabe » Пон Сеп 27, 2010 2:50 pm

Ооо, много фешън са станали шевовете! :agree: Както и да е, това дет се вика, е малкия дявол.
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот Watanabe » Пон Сеп 27, 2010 2:58 pm

denizov написа:Шесто-Уолтър не гледай и не се сравнявай с него, не си дорасъл!
Колкото и да се прекалява с емоциите- това беше грубичко и ненужно. Всъщност Данчо кара много добре и почетната стълбичка не му е непозната.
Да си праснете по едно извинение един на друг няма да е зле.
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот 4getcredo » Пон Сеп 27, 2010 3:08 pm

Watanabe написа: ... Всъщност Данчо кара много добре и почетната стълбичка не му е непозната...


Уотър трябва да бъде пример не само с физическите и техническите си умения на колоездач, но и с културата си на отношение към планината и хората. На много от нашите състезатели точно тази култура (а и други работи) им липсва... :smash: Кое е по-важно и кой докъде ще дорасва - всеки сам да си прави сметка. :deal:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот Келеша » Пон Сеп 27, 2010 7:34 pm

:popcorn:
Последна промяна Келеша на Пон Сеп 27, 2010 7:49 pm, променена общо 1 път
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот Келеша » Пон Сеп 27, 2010 7:44 pm

Келеша написа:Господин Денизов.Когато дойдохте на Партизанска Песен аз бях седнал на масата и вие казахте след 15 мин е награждаването, беше редно да си платя сметките с хижарката преди напускането от хижата забавил съм се най много 5 минути.Тези 5 минути бяха достатъчни да ме искарате недорасъл и прочие :dontknow: Идеални хора няма това ми е пределно ясно но и вие проявете разбиране ако все пак сте дорасъл аз явно не съм :bawling:Относно културата винаги големите карачи в един момент биват освирквани и то точно от хората смятащи се за културни.
Уолтър е спортсмен :beer: спор няма, закъснява и не се моли на никого за наградата си.Ако той беше написал същото което и аз как щяхте да го наречете :popcorn:Маркировката ми беше най малкият проблем трасето си беше перфектно времето също.Личното ми мнение е че не наградата е най важното в едно състезание, ми те разходите ми са повече от наградата която получих :D дали заради наградите карам изобщо :dontknow: вече и аз се чудя.Аз карам за удоволствие и ми е тръпка да се боря дори и за 10 то място и никога не съм завиждал че някой ме е минал и прочие това е състезание.Според мен отношението е по важно от класирането :dontknow: Явно някой не ме е разбрал.
Последна промяна Келеша на Пон Сеп 27, 2010 7:59 pm, променена общо 1 път
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот Анелия » Пон Сеп 27, 2010 7:57 pm

Стига бре! Келеша (или както ние го наричаме Пишлемето) е готин тип, но постоянно реве :bawling: за нещо. Ние сме му свикнали и никой не му се връзва. Съветвам ви и вие да не го правите. А иначе яко кара момчето, респект :bowdown: И някой ден като мине Уоутър, ще си викате: "ей, не бяхме прави" :) Аз му го пожелавам!
Сега по темата: СНИМКИИИИИИ
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот Nikkokolev » Вто Сеп 28, 2010 11:19 am

Може ли да покажете времената от събота,благодаря!
Nikkokolev
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 16, 2010 10:26 am

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот dimitrov » Вто Сеп 28, 2010 11:45 am

.... и на контролите, много ще ми е интересно :D
dimitrov
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1510
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 1:40 am

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот tanya » Вто Сеп 28, 2010 1:47 pm

Хм, на контролите едва ли има записани времена.
Иначе и на мен би ми било интересно да видя разбивка по контроли.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот sensation_blue » Вто Сеп 28, 2010 4:06 pm

Нещо ме смути в тези снимки на Анелия - Уотър да не би да караше Вивело? Или аз се припознах?
Всъщност явно съм останал с грешно впечатление за фирмата, след като им разгледах сайта и най-вече цените ;)
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот kapitanblood » Вто Сеп 28, 2010 4:10 pm

Уотър да не би да караше Вивело? Или аз се припознах?

Не си,даже беше с тяхен екип.... :D :deal: ;)

Поздрави....:pirate:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот Sartor » Вто Сеп 28, 2010 4:30 pm

sensation_blue написа:Нещо ме смути в тези снимки на Анелия - Уотър да не би да караше Вивело? Или аз се припознах?
Всъщност явно съм останал с грешно впечатление за фирмата, след като им разгледах сайта и най-вече цените ;)


Доколкото съм запознат Vivelo имат опит в правенето на шосейки - във Франция това лято имаше някакво състезание, на което техни машини в шосейното въртене се изявиха.

Минавал съм покрай техен магазин преди няколко месеца и сглобяваха може би първия си техен МТВ - лека карбонка. Наистина доста добро тегло и много висок клас компоненти - но все пак лесно чуплива рамка.

Мисля, че фирмата те първа ще се доказва на нашия пазар за леки ХС колела.
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот denizov » Вто Сеп 28, 2010 7:50 pm

Nikkokolev написа:Може ли да покажете времената от събота,благодаря!

Ето класирането и времената от събота - първи етап велорали Узана, същевременно и републиканско първенство ХС (за това в протокола няма времето на Уоутър).

РЛОШ крос-кънтри МЪЖЕ 25.09.2010г.
Етапно Индивидуално Класиране

1 17 Даниел Петров Вивело Троян 3.13.50
2 24 Йордан Дончев Маунтрънър 3.46.04
3 15 Владимир Коев Вивело Троян 3.46.09
4 97 Радослав Матеевски КК Алекси Николов 3.46.20
5 35 Тодор Ангелов КК Лястовица Казанлък 3.50.00
6 99 Николай Стамболийски КК Алекси Николов 3.51.20
7 34 Веселин Ников Свиленград 3.52.50
8 36 Мирослав Алексиев Варна/София 3.55.10
9 100 Мартин Линков Велоклуб Мамут 3.58.25
10 30 Тодор Тдоров Маунтрънър 4.10.35
11 13 Недко Дянков Вивело Троян 4.21.15
12 20 Бойко Танчев Велоклуб Мамут 4.23.13
13 14 Димитър Димитров Велоклуб Мамут 4.23.13
14 10 Николай Дончев Търговище 4.23.13
15 60 Борислав Бояджиев Одрински МТБ Габрово 4.24.34
16 5 Красимир Великов София 4.26.04
17 61 Дамян Карагларски Одрински МТБ Габрово 4.28.23
18 46 Пламен Стоянов Габрово 4.38.48
19 77 Евгени Йонков Варна 4.45.44
20 21 Мартин Чобанов Маунтрънър 4.46.21
21 12 Димитър Попгеоргиев Велоклуб Мамут 4.49.13
22 71 Теодор Петров Велоклуб Мамут 4.51.02
23 29 Николай Николов КК Алекси Николов 4.57.57
24 18 Недялко Енчев Велоклуб Мамут 5.07.42
25 8 Арам Хазикян Велоклуб Мамут 5.13.30
26 37 Лъчезар Лазаров Маунтрънър 5.16.30
27 76 Петър Петров Банско 5.22.27
28 7 Павел Пламенов Пирдоп 6.28.45
29 59 Пеню Пенев Сливен 6.54.06
30 22 Радомир Христов София 7.03.20
84 Георги Лалев Габрово Abandone/Незав.
16 Светослав Чанлиев Вивело Троян Disqualification

Еtape N: 1 Отборно Класиране за Етапа

1 Вивело Троян 11.21.14
2 КК Алекси Николов 12.35.37 1.14.23
3 Маунтрънър 12.43.00 1.21.46
4 Велоклуб Мамут 12.44.51 1.23.34



РЛОШ крос-кънтри ЮНОШИ 25.09.2010г.
Етапно Индивидуално Класиране

1 32 Александър Алексиев КК Лястовица Казанлък 3.26.39.00
2 31 Десислав Неделчев КК Лястовица Казанлък 3.33.26.00
3 2 Георги Георгиев София 3.48.18.00
4 66 Искрен Узунов Велико Търново 4.17.53.00
5 43 Румен Соянов КК Алекси Николов Варна 4.25.51.00
6 33 Момчил Робов КК Лястовица Казанлък 4.25.55.00
7 98 Росен Йорданов КК Алекси Николов Варна 4.35.33.00
8 93 Симеон Костичков Сливен 4.43.05.00
9 64 Желязко Влаев Сливен 4.44.05.00
10 26 Ивайло Колев Одрински МТБ Габрово 4.58.28.00
23 Слав Въмпоров Търговище Abandone/Незав.

Еtape N: 1 Отборно Класиране за Етапа

1 КК Лястовица Казанлък 11.26.00


Това имаме за сега от съдиите. Веднага след нашето състезание заминаха за Румъния така, че се надяваме след четвъртък като се върнат да можем да дадем повече информация. :)
Аватар
denizov
 
Мнения: 59
Рейтинг: 1385
Регистриран на: Вто Яну 19, 2010 8:38 am
Местоположение: Gabrovo

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот kvelikov » Вто Сеп 28, 2010 8:30 pm

Смях в залата! :D
Като гледам времената излиза, че всички (без Уоутър и Даниел Петров) са станали жертва на маркировъчния саботаж... :dontknow:
Като извадя "броденето" и връщането в "правия път", времето ми от събота беше точно 4 часа, т.е. няма как да сме рамо до рамо примерно с Тошко!
В този случай груповото загубване (т.е. почти всички са "ощетени" с по 10-15-20 минути) играе ролята на един вид "равен старт"... :roll2:

Да им изсъхнат ръцете на идиотите, пипали маркировката!!!

Успехи на всички в Загорето!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот hitar_potar » Вто Сеп 28, 2010 11:04 pm

ОМГ!!! Уоутър профуча покрай мен, Силвестроф и няколко габровци по пътя, близо до DH-трасето на Узана. всички го зяпахме как лети с доста висока скорост надолу по шосето И ВЪРТИ. ако знаех, че е той, въобще нямаше и да се учудя. :lol: баси, то много народ имало там на това велорали. а ние обикаляхме пътеките за спускане, храсталясвахме си наволя и се каляхме като за световно. :popcorn: :popcorn: кой знае ква гледка сме били в очите на крос-кънтриджиите с нашите ФР-трактори... :evil: :evil:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3701
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот Келеша » Сря Сеп 29, 2010 6:48 am

Брадъра е на 14 Позиция първият ден :rofl: да ама си беше в хижата :nono: беше болен и изобщо не стартира :DЯвно заради повече бройки ли са го вмъкнали :deal: Николай Дончев :dontknow:
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот dimitrov » Сря Сеп 29, 2010 7:01 am

:rofl:
dimitrov
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1510
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 1:40 am

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот tanya » Сря Сеп 29, 2010 8:03 am

Вярно :rofl:
Пилчока е на 14-то място през първия ден, а той изобщо не стартира. Трябва да ми каже как стават тия работи. Така хем ще си почивам, хем ще съм в класирането. :8D:
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Велорали "Узана" 2010

Мнениеот bokicha » Сря Сеп 29, 2010 9:00 am

Оле мале :D
А ние що сме в класирането, след като финиширахме от грешната посока. Можеби за проявено спортментство,
добутахме/додърпахме с общи улислия Стамбето до финала, който бе без верига и дерейльор.. :dontknow:
Не знам саботирана или не, но според мен маркировката беше оскъдна по Габровски, но приехме с усмивка
забележката по Габрвоски от страна на Ники, че нормално, затрили са се всички които са бързали..... :roll2:
...на състезание!!!....на държавно!!! ..... :D
Инае всичко беше еХтра, най- вече пансиончето на Партизанска песен :beer:
До година пак, живи-здрави. :wavey:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта