MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот vpravov » Пон Ное 15, 2010 10:59 pm

тучо чучо написа:Това се превръща в някакъв кошмар - на всеки два-три дни се пръква нова тема с тази абревиатура.
Спрете с този спам, моля! И не ми обяснявайте, че "делото" ви е много важно.

Понеже станах разноглед да чета три теми, а всичко започна от поста на Емо(на който му разбирам доводите), предлагам просто да се пусне една анкета в "Общ форум", примерно с тези отговори:
1)Писна ми непрекъснато да ми се набива това С.К.А, М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р и тн!
2)Много им се кефя на пичовете - продължавайте само така!
3)Ич не ми дреме на дедовия, та спрете накрая с това излишно дрънкане!
Мисля, че в зависимост от резултатите, губещата страна (или страни) ще си направи изводите и ще се постарае да се съобрази! :agree:
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот PtD » Пон Ное 15, 2010 11:00 pm

Daniel Panev написа::
P.P.P.S. @ PtD - е аз от къде да знам? Туй им е лошото на скритите форуми.


Кой може да вижда/пише в тези полу-частни форуми се определя от "учредителите" на самите форуми, в случая С.К.А. са избрали кой да им чете и пише в "С.К.А." форума.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот PtD » Пон Ное 15, 2010 11:01 pm

vpravov, да, и аз си мислех за нещо такова. :beer:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот 4getcredo » Пон Ное 15, 2010 11:47 pm

kvelikov написа:...
Темата е "MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р." и всеки извън нея олеква яко ... :D


А не ти ли идва на ума, че причината да олекне не е само в злосните вредители? Защо, например, при подобни инициативи на Нашата група нямаше "саботажи"? Съвсем безстрастно споделям впечатленията си на наблюдател и никога не искам да подлъгвам и провокирам, нито да деля. Но лозунгите и преповтарянето на някакви мантри ме дразни, въпреки че се старая да отсявам продуктивното и интересното (което го има, затова и чета темите) от чистото празнодумие. Помислете за баланса между тия неща в посланията си.
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот veno » Вто Ное 16, 2010 12:24 am

kvelikov написа:Отново призовавам всички привърженици на съБитието да не се подлъгват от "авторитетите" и да бъдат мъдри и креативни.

Не си разменяйте минуси, не се занимавайте с глупости!!!
Форумните войни водят единствено до хемороиди и нисъk IQ...

Темата е "MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р." и всеки извън нея олеква яко ... :D

Имам добри новини:
- вече четирима сериозни карачи се съгласиха да помагат на инициативата! :bowdown: Умишлено ще ви спестя имената им, за да ги предпазя от "любовта" на "авторитетите"...
- още един голям М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Т.Е.Л. се включва във формата, което означава, че на зимното съБитие подаръците ще са много! Спестявам името му по негово желание, а и заради горната причина.
- все повече хора от Форума ми пишат и се интересуват с какво могат да са полезни и ни поздравяват за това, което правим.

Всичко това означава, че сме на прав път.
Мога да ви уверя, че никой в С.К.А. и ПРИЯТЕЛИ не се изживява като Месия, Спасител, Активист или МТБ-гуру!
Забавляваме се и бихме искали все повече хора да го правят.
:beer:

П.П.
И отново да помоля - никой не ви задължава да четете темите с абревиатурата М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.... :dontknow:
Има далеч по-интересни и полезни теми като "Да е*а любовта", "Кой какво яде в момента", "Простотий", "Тема за Чък Норис"...
Успехи!


Американските мисионери ряпа да ядат :roll2:

П.С. квеликов, да не качваш торенти в замунда ? :lol2:
Аз си поддържам колелото във www.velo09.com

Изображение
Аватар
veno
 
Мнения: 577
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Май 28, 2004 12:05 am
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот kikon » Вто Ное 16, 2010 12:32 am

4getcredo написа:Но лозунгите и преповтарянето на някакви мантри ме дразни, въпреки че се старая да отсявам продуктивното и интересното (което го има, затова и чета темите) от чистото празнодумие. Помислете за баланса между тия неща в посланията си.
:agree:

Като цяло грозна работа стана в последните няколко теми.

Ако не се лъжа, МТБ клуб СКА се роди това лято с идеята да е неформална, прикрита зад иронично-политическо подмятане, което бих нарекла простотия, група хора и съответно поведението и термините са ви такива. Нищо лошо.
Започнахте да си правите карания и да ставате по-широко познати, демек комерсиални. Нищо лошо.
Поставихте си за цел да запознаете колкото се може повече хора с планинското колоездене, демек да комерсиализирате/популяризирате спорта. Направо супер!
И тук е грешката.
1. Твърде бързото израстване остава тялото кухо.
2. Когато си положил основите на къща, не може да построиш небостъргач.

Изяснете си кои са приоритетите ви. Не става дума да няма ядене или пиене, или много хора, или награди и сувенири - и в ПВх има такива неща. Списъкът "какво се прави по време на каране" е еднакъв, въпросът е как е подреден - кое е първо, кое е второ и кое е мотивиращата причина, а тя трябва да е морална/духовна/не-материална.

Може би ще е добре да забавите темпото, да се свържете със Щур Кур и да почерпите опит от тях, тъй като имате много сходни черти като клубове.

Ми тва е и да си знаете :smokin:

"Пътят към ада е осеян с добри намерения."
Flow like water down the hill.

http://keekie.me/
Аватар
kikon
 
Мнения: 1706
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 3:54 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот veno » Вто Ное 16, 2010 12:41 am

kikon написа:Може би ще е добре да забавите темпото, да се свържете със Щур Кур и да почерпите опит от тях, тъй като имате много сходни черти като клубове.


Малей нИдей, @kikon т'ва не трябваше да го казваш, ши та изядат някои хора :rofl:
Аз си поддържам колелото във www.velo09.com

Изображение
Аватар
veno
 
Мнения: 577
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Май 28, 2004 12:05 am
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Crimson » Вто Ное 16, 2010 5:59 am

veno написа:
kikon написа:Може би ще е добре да забавите темпото, да се свържете със Щур Кур и да почерпите опит от тях, тъй като имате много сходни черти като клубове.


Малей нИдей, @kikon т'ва не трябваше да го казваш, ши та изядат някои хора :rofl:


Чи квоо, най мноо да я налазят няколко щури кура :D
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Alpina » Вто Ное 16, 2010 8:27 am

Де са тез сходни черти - ходи разбери :D

Мен това за "училищаето" вече тотално ме подразни поради това, че... абе излишно е да обяснявам, че еретичните подмятания така или иначе не се четат...
Но вече всеки да ми прави училище е малко нелепо... хеле пък като са му леки сбъркани представите за някои неща...

Добре че беше Адвентура да тръгне в една такава посока и изведнъж всеки почна да дърпа на някъде... естествено в повечето случаи - на гърба на други хора :D
Нищо - продължавайте в същия дух... вече така или иначе подминахте по натрапване абревиатурата "ББ"

И не на последно място:

kvelikov » 15 Nov 2010 09:54
kvelikov написа:...Хрумна ми една идея и след малко ще я пусна в отделна тема:

МТБ-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Тази тема е създадена kvelikov » 15 Nov 2010 12:08

За какво си говорим :D
Това ако не нелепо ... здраве му кажи... със сигурност разликата във времето между "идея" -> "почваме" е само заради няколко дребни спънки... Демек за пореден път ще се открива топла вода, ще се развива в движение и накрая ще има мазало... Е за последното няма да си признаете, защото така се оплетохте в поредица от противоречиви изказвания и описания на дейноста си, че какъвто и да е резултата - "ма вижте - така сме казали че ще бъде" естествено изкарано от десетките различни описания...
И с това FR вече не просто сте смешни, ами трагикомични...

Но каквото и да си говорим - на не малко народ им беше ясно, че нещата ще избият до това положение - е тогава се заяждахме... сега май подразнените вече не са няколко човека - защо ли...

В същото време има не малко хора, които работят в същата тази насока и то къде-къде по-умело, стъпили здраво на земята, с толкова повече опит и знания, почти без да вдигат какъвто и да е шум,...
А защо го правят по този начин "с маки стъпки в правилната посока" - тези, които имат опит са на ясно, на другите дето са "с рогата напред" и да им обясняваш и да им наливаш като на дете - напълно излишно...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот THEZOGGO » Вто Ное 16, 2010 9:09 am

...и извода от дискусията е:
"Просто си карай колелото и да не ти пука". :^: :agree:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот ivan_radev1 » Вто Ное 16, 2010 9:10 am

Вече има тема в Общ форум, където може да се пренесе тази дискусия:

viewtopic.php?f=3&t=80172

Нека се опитаме спорът да бъде конструктивен и да доведе до някакво решение за това как да изглеждат и как да се обявяват събитията, за да носят радост, а не да стават причина за безсмислени и безкрайни форумни войни.
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Vikingonbike » Вто Ное 16, 2010 9:34 am

THEZOGGO написа:...и извода от дискусията е:
"Просто си карай колелото и да не ти пука". :^: :agree:


А! А! Ето я приказката! :bowdown: :agree: :beer:
КМЯ!
Аватар
Vikingonbike
 
Мнения: 992
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 21, 2010 2:27 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Stanev » Вто Ное 16, 2010 9:48 am

Великов, ако имаш нужда от помощ знаеш къде да ме намериш :agree:

P.S. Иначе всички знаем че американците не са стъпвали на Луната и Елвис е жив :D
Изображение
Аватар
Stanev
 
Мнения: 300
Рейтинг: 1511
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 9:36 pm

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Вто Ное 16, 2010 10:04 am

Айде спрете с плювалническите си истории бе ! :(!: За това е ли е създадена темата ?! На всеки който не му харесва - да плюе ?!.... :crazy:
Последна промяна ИНОПЛАНЕТЯНИН на Вто Ное 16, 2010 10:06 am, променена общо 1 път
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Alpina » Вто Ное 16, 2010 10:05 am

Нещо наклон на **** къде да пиша и къде не, ли се опитваш да ми дадеш?
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот boriss13 » Вто Ное 16, 2010 10:06 am

@ИНОПЛАНЕТЯНИН
Идеята е, че не е темаТА, а са темиТЕ...
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот PtD » Вто Ное 16, 2010 12:02 pm

THEZOGGO написа:...и извода от дискусията е:
"Просто си карай колелото и да не ти пука". :^: :agree:


Анджък. И по възможност да не се тупаш по косматите гърди и да викаш "байкър, байкър" пред всеки срещнат :peace:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Vikingonbike » Вто Ное 16, 2010 12:45 pm

[/quote]

Анджък. И по възможност да не се тупаш по косматите гърди и да викаш "байкър, байкър" пред всеки срещнат :peace:[/quote]

Особено, ако става въпрос за жена :rofl: :rofl: извинявам се, гледам да се въздържам от :offtopic: но... :rofl:
КМЯ!
Аватар
Vikingonbike
 
Мнения: 992
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 21, 2010 2:27 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот THEZOGGO » Вто Ное 16, 2010 12:53 pm

PtD написа:
THEZOGGO написа:...и извода от дискусията е:
"Просто си карай колелото и да не ти пука". :^: :agree:


Анджък. И по възможност да не се тупаш по косматите гърди и да викаш "байкър, байкър" пред всеки срещнат :peace:

Не ми се заяжда. ;)
Както кажеш така да бъде. ;)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот veskoz » Чет Ное 18, 2010 2:21 pm

kikon написа:Може би ще е добре да забавите темпото, да се свържете със ShturKur и да почерпите опит от тях, тъй като имате много сходни черти като клубове.

Сори 'ма нещо не вденАх колежке. :D :agree:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Admin » Чет Ное 18, 2010 4:33 pm

Мислех си, че ще оставите темата да потъне, но не би, затова я заключвам.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта