Черни връх - Кладница

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Черни връх - Кладница

Мнениеот Ragnar » Сря Сеп 14, 2005 6:58 pm

Става дума за карането, дето направихме на 11.09
След заслона(посока Кумата), ние продължихме на ляво по една не много отъпкана пътечка. Не можеше да се кара много, защото е много тясна и от двете страни има бая избуяли клекове, но пък е добре маркирана - има колчета, маркировка и стрелки по скалите, та не е лесно се загуби човек. В началото е малко нанагорно но по някое време се почва надолу. И там има къде да се носи. В далечината се вижда язовир Студена. Доста е красиво. Стига се до някакви много мистични скали, а от там надолу вече е само каране. И то какво... И така до селото. Има и малко интресни участъци в една горичка там... Внимавайте с маркировката, да не се замотаете. След туи от селото се прибрахме на собствен ход по магистралата. Доста неприятно, но нямахме време да търсим пътечки през гората... Черни връх - Кладница го взехме за 2 часа, с бая размотаване. От Кладница за София има само маршрутки. Струваше си всеки милиметър носене и магистрала, смятам пак да го направя...
A world is deep inside of me, filled with ancient pride
No mortal one has ever seen the horse on which I ride...
Ragnar
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 4:05 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот Veseliq » Сря Сеп 14, 2005 8:41 pm

Къде и кога? Ако е за неделя 100% ме брой! :thumb:

Ако е за събота - имах една друга идея и съм пуснал темичка... :spin:
Изображение
Veseliq
 
Мнения: 47
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 1:06 am
Местоположение: София

Мнениеот Ragnar » Сря Сеп 14, 2005 9:15 pm

таз седмица няма да съм в Сф...
Но Владко може и да е и да поведе дружината :spin:
A world is deep inside of me, filled with ancient pride
No mortal one has ever seen the horse on which I ride...
Ragnar
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 4:05 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот Admin » Сря Сеп 14, 2005 11:00 pm

Правили сме с Пасков това каране, доста е предизвикателно на моменти, изкефихме се, но скоро едва ли ще го повторя, просто защото пътеката е много запусната и някак си се усеща, че карането по нея би могло да е и много по-добро, ако имаше видимост и липсваха клековете и храсталаците на половината места. ;)
А гледките наистина са добри. Аз лично бих го препоръчал на любителите на фрийрайда, поне веднъж си струва да го пробвате, пък ако ви хареса много...:beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот тучо чучо » Чет Сеп 15, 2005 11:23 am

[quote="Ragnar"]

Става дума за карането, дето направихме на 11.09
След заслона(посока Кумата), ние продължихме на ляво по една не много отъпкана пътечка. Не можеше да се кара много, защото е много тясна и от двете страни има бая избуяли клекове, но пък е добре маркирана - има колчета, маркировка и стрелки по скалите, та не е лесно се загуби човек. В началото е малко нанагорно но по някое време се почва надолу. И там има къде да се носи. В далечината се вижда язовир Студена. Доста е красиво. Стига се до някакви много мистични скали, а от там надолу вече е само каране. И то какво... И така до селото. Има и малко интресни участъци в една горичка там... Внимавайте с маркировката, да не се замотаете. След туи от селото се прибрахме на собствен ход по магистралата. Доста неприятно, но нямахме време да търсим пътечки през гората... Черни връх - Кладница го взехме за 2 часа, с бая размотаване. От Кладница за София има само маршрутки. Струваше си всеки милиметър носене и магистрала, смятам пак да го направя...
[/quote]

Чудесно, значи сте живи и здрави!:)
Тъкмо се бях притеснил вече.
Благодаря за отзивите от карането. Дано се видим някога пак горе!
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Чет Сеп 15, 2005 2:56 pm

[quote="Admin"]
А гледките наистина са добри.
[/quote]


:thumb::beer:

Edit: смятам да повторя, ако upgrade-а ми дойде до дъждовния сезон... :angel:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта