Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kvelikov » Пон Авг 20, 2012 1:06 am

Изображение

Отново Балкана, този път Кадемлиите!
Тъй като няколко опитни колеги споделиха, че спусканията от юг са почти невъзможни, аз се амбицирах да проверя дали е така... :eyebrow:
Със сигурност някъде между гънките на "левентите" ще има караема/и пътека/и и точно това ще е целта на занятието.
В краен случай, ще метна източното било, което изглежда най-полегато.
В първоначалния ми план трябваше да спусна последователно двата трака от плануваните (1 и 2), но на място ще се види кое, как и дали.

Програмата е следната:
- петък ще се довърши плануваното за Равнешка република
- събота ще се щурмува Голям Кадемлия
- неделя ще се щурмува Малък, плюс спускането на изток

Всеки добре подготвен и опитен колега е добре дошъл.
Ще ме намери на 0899982814.

П.П.
Моля, ако някой има информация и опит в спускането на Кадемлиите от юг, да сподели впечатления.
Благодарско!
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот g.loumbev » Пон Авг 20, 2012 5:43 am

О-оо ,ще гледам да присъствам :D :beer:
Аватар
g.loumbev
 
Мнения: 141
Рейтинг: 1495
Регистриран на: Сря Юни 23, 2010 2:16 pm
Местоположение: София

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот Yavkata » Пон Авг 20, 2012 11:28 am

Ако изникне некъв танспорт за двама души хевентуално може да се включим с Верка.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот botroid » Пон Авг 20, 2012 8:49 pm

За Кадемлиите знаем (почти) всичко! :) Официалните и добре тествани варианти за спускане на юг са два. Първия е по рида Соколна през едноименната хижа, а другия е през върховете Курткая и Демиркапия към с.Скобелево по рида Синаница, най-източния рид на масива Триглав. Първия вариант е по-хубав за спускане и е за предпочитане. Преди спускането обаче, има нелеко мъкнене на колелото през скалите около вр. Саранка. Там е нужно търпение и внимание в обстановката, защото една погрешна стъпка може да доведе до големи неприятности. Втория вариант се ползва като алтернативен и резервен, например когато поради някаква причина искаш бързо да слезеш от масива, без да рискуваш и да губиш време с опасни скалисти участъци.
Има и други места за спускане, например от М.Кадемлия директно се свива на юг и през вр.Пауна се излиза на х.Русалка. От Г.Кадемлия може да се спусне до х.Триглав. Но за колело тия експериментални варианти не са много подходящи. Няма ясно очертана пътека и караш "през просото". Трябва често да се спира заради големи туфи трева, през които не може да се кара, както и заради участъците с морени.
За неделя съм много силно навит и около 12:30 ч. мога да бъда на вр. М.Кадемлия, но не знам дали ще съвпадна с вашето разписание за деня.
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kvelikov » Пон Авг 20, 2012 9:52 pm

Съвпадаш перфектно! :agree:
Ще се разберем на ЛС за телефони и т.н.
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kosiani » Вто Авг 21, 2012 8:30 am

Препоръчвам през Соколна, но вие си знаете. :agree: Така като гледам може и с други габровци да си съвпаднете. :beer:
Аватар
kosiani
 
Мнения: 172
Рейтинг: 1347
Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 8:55 am
Местоположение: Габрово BG

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот Бат'Весо » Вто Авг 21, 2012 11:27 am

Само ми създавате излишни сърбежи , та миналата седмица да обикалям покрай вас от долу и да се почесвам с 70 - километрови маршрути .
Та предложението ми е следното , айде да се комбинираме пешаци с колоездачи пък да видим какво ще стане . Клуб ИСПОЛИН - Габрово направиха такова мероприятие в този район и беше много добре , само дето този път ще бъда от гпупата на пешаците .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kvelikov » Вто Авг 21, 2012 6:08 pm

Току що стана главен организатор на пешаците... ;)
Ако по-масовото качване на Кадемлиите остане за неделя, ние ще тръгнем около 7-8 ч. от лагера над с. Тъжа.
За петък и (евентуално) събота имаме достатъчно каране по Равнешка република + разузнаване подстъпите над Тъжа.
Имаме си телефоните и ще се чуем.
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот Yavkata » Вто Авг 21, 2012 6:40 pm

Само да допълня, че ако се уредим с транспорта от София с Верка също ще сме пешаци.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот Бат'Весо » Сря Авг 22, 2012 9:56 am

За събота и неделя ми кажете мястото и часа на тръгване , ние сме най-близо и с най -малко багаж , затава ще се съобразим с вашата програма .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kvelikov » Сря Авг 22, 2012 10:25 am

За събота има вероятност да се задържим на Равнец (т.е. в лагера над Васил Левски), в случай, че ни хареса.
Ако пък се окаже, че хамалогията е по-голяма от предвиденото - газ към с. Тъжа.
Понеже разбрах, че интересът за Кадемлиите е основно към неделята, може това да е Денят. :D
Ако искате да пешеходствате и съботата, ще се чуем по телефоните за доуточняване.
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kosiani » Сря Авг 22, 2012 12:14 pm

Седмицата преди Перпендикулярната карахме, по-точно тикахме, от Карлово през хижите Балканси рози и В.Левски към Петолъчката и от там надолу през х.Равнец обратно до Карлово. Не помня точно, но от Карлово до Петолъчката беше почти плътно тикане в разстояние на около 7 часа и то без много помайване. :beer:
Аватар
kosiani
 
Мнения: 172
Рейтинг: 1347
Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 8:55 am
Местоположение: Габрово BG

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kvelikov » Сря Авг 22, 2012 12:48 pm

Е, вашето е било в повече... ;)
Аз предвиждам 6-7 км тикинг по трака за изкачване.
Това би трябвало да отнеме не повече от 3-4 часа с почивките и раздумките.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kvelikov » Пет Авг 24, 2012 4:29 pm

Изображение

Ден първи - мисия изпълнена.
С Жоро определено ще сменим паспортите си и в новите ще напишем "жител на Равнешка република"... :eyebrow:
Следващата седмица ще опиша трасетата, но тук определено се къртят мивки всякакви!
Струва си човек да вземе цяла седмица отпуск, за да се наслади на всички възможни спускания и криви пътеки.

Да се готви ден втори... :smash:
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот botroid » Пет Авг 24, 2012 7:05 pm

Потвърждавам участието си за ден трети. В 11:00-11:30ч. ще съм на Росоватец, а в 12:00-12:30ч. пристигам на Триглавия. Ако все още не сте дошли, ще ви чакам на заслон "Голям Кадемлия", който е на самия връх.
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот taurus13 » Пет Авг 24, 2012 8:49 pm

kvelikov написа:....дъра-бъра равнешка република... :)

Ей определено завиждам. Бях си бройнал масива за това лято, но така ми се стекоха нещата, че само две карания направих тази година из ЦБ. За неделя ще имате подкрепелние от София, но аз май пак ще пропусна, освен ако не стане чудо някое. Но за масива Триглав както е известен, не съм толкова еуфорично настроен, но дето се вика, изненадайте всички ни :) Макар че при групата, която се очаква да се сберете, вероятно ще заложите на сигурно...не че ви подкукуросвам нещо де... :lol:
Защо по дяволите не може да съм богат наследник...на нещо си... :)...а, да - защото досега да съм си счупил главата от каране...освен това не е честно.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот botroid » Пет Авг 24, 2012 10:45 pm

taurus13 написа:за масива Триглав както е известен, не съм толкова еуфорично настроен...


Може би искаш да кажеш, че масива ти се струва прекалено леснодостъпен, караем и благосклонен към колоездачи. Ами точно такъв си е, нито има къде да се загубиш, нито има къде да тикаш по 5-6 часа. Трасетата за спускане са малко и не са брутални и трудни, но какво да се прави, не може всички масиви да са като Равнец. За колоездачи с по-скромни възможност, опит и техника, бих казал, че Триглав е едно добро и културно местенце :)
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот taurus13 » Пет Авг 24, 2012 11:41 pm

Всъщност ми се вижда див и некараем, по-скоро за пешеходстване - северната страна е доста скалиста, западната също. От юг и изток, очевидно става за спускане, но като казвам еуфорично настроен, имам предвид, че може да няма някакви засукани пътечки и спускането да е или по тревни била или...и аз не знам как. Но аз не го познавам този масив особено - на вас Габровци, по ви е във вилаета, но досега никой не пожела да сподели за някоя готина пътека. Но като се има предвид, че и за Равнец така беше - само Ники байк ми говореше за тия пътеки по Равнец, дето почти никой освен него, не искал да ги кара, щото били много каменисти и скалисти. :D Ама да си кажа, всъщност той ме подпали с тия си приказки.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот botroid » Съб Авг 25, 2012 1:02 am

От 6 г. си правя преходи из масива, и пеша съм ходил и с колело, и мога да те уверя, че представата ти за див и некараем, не отговаря на действителноста. Да се ходи пеша не е много оферта, защото разстоянията не са малки, цялостното минаване през масива е около 8 часа и е бая ходене. С колело е около 6 часа, но през повечето от това време си качен на колелото.
От север официалния начин за спускане е един черен път, започващ от една мандра, които прави впечатляващ брой серпантини и слизащ в Габровница. За пешаците има преки пътеки до долу, но сякаш не ги ползват много хора и не си личат. В горите около реката шетат мечки и може би заради това тия пътеки нямат голяма популярност, а и не отиват пряко към населени места за разлика от пътеките откъм юг и изток. От север е ужасно стръмно и това също е фактор, по тях да минават малцина планинари.
Спускане по тревни била естествено има, горната част на масива са обширни високопланински пасища, изобилстващи със всякакви гадини, за щастие без кучета. Засукани пътечки също има, просто не са толкова аграрни и каменисти, че да паснат на по-специалния вкус на Ники байк :)
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kvelikov » Съб Авг 25, 2012 8:14 pm

Изображение

Уважаеми,

имам два новини - добра и още по-добра. :D
Държа да ви информирам, че спусканията на юг от билото на Триглавите Обединени Щати (ТОЩ) и в частност на Кадемлиите, са поне 12 !!! Две от тях са вече проверени и мога да ви уверя с цялата си сериозност, че това са брутално добри и съдържателни тракове. :agree:
Ще публикувам всичко през седмицата, а утре в горепосочените факти ще могат да се убедят и току що пристигналите С.К.А.калистки попълнения.
Нивото е за минимум средно напреднали и единственият г*зобрък е тегавото качване до билото (както при Ботев). :smash:

За утрешното каране спускането ще е близко до това (свършва пред ВЕЦ Тъжа), но доста по-брутално след средата, а качването ще стане по чакълестия 30 км път.

По-добрата новина е, че всичко се кара на 100% и за добре подготвен АМ байкър "оргазмът" е гарантиран.
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kvelikov » Пон Авг 27, 2012 5:59 am

Изображение

Оцеляхме, даже си имаме нов животин! :D

Ето и равносметката от тридневната експлорър мисия:
- масивите на Равнец и Триглав са изключително непознати за "гилдията"
- буквално всеки ръкав на юг има невероятни пътеки и опции за качествено спускане (при това от над 2000 м), 99.9% караеми от опитни АМ-ри
- животните (овце, кози, крави и коне), които са в изобилие тук, се грижат тези пътеки да са добре поддържани
- минус е качването, но с Жоро го направихме за три часа и половина, т.е. спокойно се мятат по две на ден
- пътеките надолу предлагат буквално вскичко от планинското колоездене и то от най-хард частта

Мога да пиша още много, но ще оставя на всеки мераклия сам да оцени казаното.
Ако ли пък не, черни пътища и утъпкани алеи бол... ;)

Мисията продължава, защото на Равнец останаха поне 4, а на Триглав поне 10 бедра за спускане!
:beer:

П.П.1
Ботроид, с повече хора винаги и туткането е повече. Задочно се извинявам за забавянето и се надявам, че Боби ти е правил достойна компания. Той ще има да те черпи, че не е нацелил цялото спускане, но надолу ставаше още по-хард... :smash:

П.П.2
Жоро, евала, че издържа на целия напън с този бойлер!
Малко хора биха. :agree:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот borislav » Пон Авг 27, 2012 7:03 am

kvelikov написа:...
П.П.1
Ботроид, с повече хора винаги и туткането е повече. Задочно се извинявам за забавянето и се надявам, че Боби ти е правил достойна компания. Той ще има да те черпи, че не е нацелил цялото спускане, но надолу ставаше още по-хард... :smash:

Айде сега, че и виновен :xx(: Единственото, което виждах от трака, бяха няколко знаменца, които даваха почти никаква информация :(. Както и да е, в кръчмата разбрахме, че файловете не са много съвместими :D, но всякаш го разбрах след като спуснахме между Голям и Малък Кадемлия.

Пусни трака, за да видя от къде сте минали.
Изображение
Аватар
borislav
 
Мнения: 1367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Мар 15, 2008 11:32 am
Местоположение: София

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот taurus13 » Пон Авг 27, 2012 9:23 am

Краси, къв е тоя сколопендър бе :lol: бахти гадта...
Жорката е жеуезен - помня на Конявска, когато тъкмо беше сглобил Баншито - мъкнем здраво нагоре на гръб, пък аз му викам на Жоро - абе това е бая по-тежко от Рам-чето дето караше преди, как ще го мъкнеш по Рила сега? Пък той вика - А, още не съм му свикнал...ама ще му свикна. :lol: Той Жорката блъска лицеви опоро всяка сутрин.
И кво сега Краси - имаше ли пътека или само стръмно тревно-туфесто подскачане? - дай верно малко тракове от уикенда.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kvelikov » Пон Авг 27, 2012 9:56 am

Ще дам всичко, просто ми е егати плътната програма - вчера от Кадемите директно в Обзор, оттам Варна, утре София...
После съм контрола на Райко, а weekend-ът пак чука на вратата... :smash:

Искам да седна на хубав монитор и да оправя многото снимки, както и траковете.

Описанието на двете (засега) спускания е излишно.
Причината - "на шпека от най-убавото са"!
Вече ми е неудобно да описвам пътеки, защото последния месец съм в постоянна градация - т.е. все по-яки.
Такъв трак-късмет и по Коледа не съм си пожелавал.

Боби и Ботроидът са пообъркали спускането и като цяло са хванали атмосферата само на началната част.
Освен това, за да се изкефи човек на такава пътека, трябва да може да кара по всякакви терени.
Знам, че звучи малко префърцунено, но тези места не са за всеки. Може би затова са толкова непознати за общността.
Каквото и да се сетиш за планинското колоездене като терен - там го има!
При това в едно спускане, продължаващо около час...
Наистина трябва да се отиде, да се кара и всеки да прецени колко може, кефи ли го и т.н.
Само за сравнение - спускането от Черни връх (велоралито) е като каране в парка на фона на гореописаното.

Всъщност, Пацо, Даката и Жоро Кю видяха за какво иде реч и могат също да споделят.
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот g.loumbev » Пон Авг 27, 2012 6:01 pm

Аз не съм ходил по много от готините места на които карате,но спускането от Кадемлиите много ми хареса.В началото има малко туфи ,после ниско остригана трева :D с тук таме по някой камък за скокче има и изцяло каменни части с подвижни камъни и ливади с шипкови храсти и горски купонджас и е али му м аз не мога да запомня толкова много ,но е много яко, ама най-яка за мен си остава тренировката при качването,бутане носене и тн,скоро не се бях натоварвал толкова пълноценно :evil:
Аватар
g.loumbev
 
Мнения: 141
Рейтинг: 1495
Регистриран на: Сря Юни 23, 2010 2:16 pm
Местоположение: София

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот natalito » Пон Авг 27, 2012 7:20 pm

kvelikov написа: . . . всичко се кара на 100% . . .

и с твърдак? :look: :eyebrow:

edit:
taurus13 написа: . . .

казва се: задаваш отговори :D :8D:
Последна промяна natalito на Пон Авг 27, 2012 7:49 pm, променена общо 1 път
"I say the sunshine will blow my mind and the wind blow my brain" - BA

Изображение
Аватар
natalito
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 10:20 am

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот taurus13 » Пон Авг 27, 2012 7:37 pm

Няма нещо дето да се кара с мекица, а да не може с твърдак. Въпросът е, че има неща, които са досадни за каране с твърдак. Например карането по друслива поляна с твърдак, напомня по досадност на гребане с гумена лодка в океана. :D
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот kvelikov » Пон Авг 27, 2012 9:45 pm

Изображение

Ето двата трака от Кадемлиите.
Тук са траковете от Равнешка република.
Снимките по-нататък... :D
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот botroid » Пон Авг 27, 2012 9:51 pm

botroid написа:Трасетата за спускане... не са брутални и трудни... Триглав е едно добро и културно местенце


Да се поправя, че това е вярно, само ако се кара по официалните и маркирани пътеки, познати на общността. Както се оказа, които търси брутални овчи пътеки за спускане, ще ги намери :) За мое съжаление се оказа, че не съм в час с точно този тип спускания, за което се извинявам на Боби и му благодаря, че имаше търпението да ме чака, докато се влача след него. Помъчих се да карам донякъде, но поради неподходяща техническа база (вилката ми е много зле и ме заболяха ръцете) и липса на адекватни за терена умения, изкривих ухо и спирачно лостче и реших да не се опитвам да се правя на AM герой. Вече от х.Русалка до с.Тъжа, пътеките станаха културни (тоест повече към XC), лесни за каране и скоростни и там се изкефих.

kvelikov написа:Когато попитах опитни байкъри за масива Триглав и спускания на юг, всички ме убеждваха, че са само две. Да, ама Не! Поне 12 (дванадесет) са


Ако е за XC, наистина са две :)
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Weekend: 25-26 август, Кадемлиите

Мнениеот taurus13 » Пон Авг 27, 2012 10:38 pm

Каква мила змийка усойничка сте заснели. :evil: - Краси се опитва да уплаши с тия гадинки дето ги пуска, евентуалните мераклии, че да не му ерозират трасетата.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Следваща

Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта