Западнородопска Байкария!

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Мнениеот did » Чет Окт 13, 2005 3:18 pm

[quote="Admin"]

@ did
хихи, присмял се хърбел на щърбел :rofl::rofl::rofl:
[/quote]


да, да, ама не!

може да съм бил там, обаче още в началото на пътеката решихме, че колела не само че не ни трябват, ами направо си пречат, и ги захвърлихме в реката.

а тия юнаци са ги мъкнали с тях по цялата пътека :bowdown::bowdown::bowdown:

просто умът ми не го побира!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот pascoff » Чет Окт 13, 2005 5:38 pm

абе и моя не го побираше ама ей на минахме е цялата с колелата като 99.93 % беше носене (не бутане или каране) ;) след това за първи път имах мускулна треска на ръцете след каране ;)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Jim » Чет Окт 13, 2005 6:26 pm

А как само свършваше тая екопътека:bigeyes::bigeyes::bigeyes::bigeyes:... със скъсано въжено мостче над леденостудена река, на чийто отсрещен бряг се виждаше спасението - пътят кам Триград. Ох, баня! Ох, кеф!:snorkel:
Аватар
Jim
 
Мнения: 78
Рейтинг: 1298
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 1:29 pm
Местоположение: Пазарджик

Мнениеот did » Пет Окт 14, 2005 8:42 am

[quote="Jim"]

А как само свършваше тая екопътека:bigeyes::bigeyes::bigeyes::bigeyes:... със скъсано въжено мостче над леденостудена река, на чийто отсрещен бряг се виждаше спасението - пътят кам Триград. Ох, баня! Ох, кеф!:snorkel:
[/quote]


Ама аз още в края на месец май тук писах, че този мост е паднал и от Буйновското ждрело към екопътеката не може да се мине (не мога да намеря точно темата, беше озаглавена нещо като "Кратки новини от Родопите (без колело)" или нещо такова). Жалко, че не си направих труда да проуча откъде смятате да минавате още преди да тръгнете, та поне да ви предопредя какво ви чака.

а можи би така е било по-добре...

във всеки случай, разбихте ми представите за това кое Е и кое НЕ Е проходимо с колело.:agree:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Jim » Пет Окт 14, 2005 1:45 pm

[quote="did"]


Жалко, че не си направих труда да проуча откъде смятате да минавате още преди да тръгнете, та поне да ви предопредя какво ви чака.[/quote]


То нямаше и как да проучиш. Решението бе взето единодушно около 30 секунди преди началото на самото му изпълнение.

Когато пред теб изникне табела с надпис "екопътека" и пътеката води [size=167]надолу[/size], не обръщаш много внимание на "[color=red]еко[/color]-то" :banghead:- каквото и да означава това. Ама, само първия път.:D

Обаче, аз лично, въобще не съжалявам. Така де, ами колко са тия, дето са я правили тая щуротия?!
Аватар
Jim
 
Мнения: 78
Рейтинг: 1298
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 1:29 pm
Местоположение: Пазарджик

Мнениеот did » Пет Окт 14, 2005 2:07 pm

[quote="Jim"]


Обаче, аз лично, въобще не съжалявам. Така де, ами колко са тия, дето са я правили тая щуротия?!
[/quote]

Абе мен не ме притеснява, че вие сте минали. На адаша Паскофф може даже да не му се е сторило достатъчно технично, де да го знам. По-скоро се изненадах, защото очаквах, че вашият маршрут е бил нещо като проба на западната част от трансродопската веломагистрала, т.е. предвиден е като маршрут за преминаване и от други колоездачи в бъдеще. А да лепнеш маркировъчна табела с коУеУо на отвесната стълба под Дяволския мост ми се струва.. хм... странно.

Абе както и да е. Разбрахме се. :beer:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TOYAGA » Пет Окт 14, 2005 2:11 pm

[quote]Така де, ами колко са тия, дето са я правили тая щуротия?![/quote]


Доста, мен ако питаш...:beer:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот kibikoff » Пет Окт 14, 2005 2:43 pm

и ти ли Бруте??
kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Мнениеот Jim » Пет Окт 14, 2005 3:53 pm

[quote="TOYAGA"]

[quote]Така де, ами колко са тия, дето са я правили тая щуротия?![/quote]


Доста, мен ако питаш...:beer:
[/quote]


Което, разбира се, звучи адски окуражаващо за новаците /влючая моя милост/.:beer:
Аватар
Jim
 
Мнения: 78
Рейтинг: 1298
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 1:29 pm
Местоположение: Пазарджик

Мнениеот TOYAGA » Пет Окт 14, 2005 4:54 pm

[quote="Jim"]
Което, разбира се, звучи адски окуражаващо за новаците /влючая моя милост/.:beer:
[/quote]


Mи то тва е целта...;) Винаги съм твърдял, че велосипедът трябва да е [b]а)[/b] лек и [b]б)[/b] удобен за носене... Щото човек никога не знае докъде ще стигне и колко луд ще се окаже всъщност... :beer:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот DaniFilth » Съб Окт 15, 2005 12:48 am

Ааааа какво съм изпуснал :banghead: :banghead::banghead: :bawling::bawling::bawling: .
Другия път ще се носа резервни органи :bawling::bawling: .
Като гледам тия снимки от еко "пътечката" и много ме хваща яд, но няма как.
Нищо другия път :bouncy:.

@mite_paskoff

ти си се почупил от носене бе човек :beer: .
DaniFilth
 
Мнения: 45
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 6:31 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот pascoff » Пон Окт 17, 2005 8:11 am

[quote="DaniFilth"]


@mite_paskoff

ти си се почупил от носене бе човек :beer: .
[/quote]


Каквото си сглобиш, такова ще носиш ;) просто бях "късметлията" да съм с най-тежкия и неудобен за носене багер ... както казваше някой, колелото спечели наградата за най-ненужна вещ на тая иеько пътека :)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mih » Сря Окт 19, 2005 1:56 am

[quote="mite_pascoff"]

[quote="DaniFilth"]


@mite_paskoff

ти си се почупил от носене бе човек :beer: .
[/quote]


Каквото си сглобиш, такова ще носиш ;) просто бях "късметлията" да съм с най-тежкия и неудобен за носене багер ... както казваше някой, колелото спечели наградата за най-ненужна вещ на тая иеько пътека :)
[/quote]

бе на Скакля не се оплакваше по Вазовата пътека...
;)
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот halcor » Сря Окт 19, 2005 8:52 am

Хах, че кой се е оплакал от Вазовата пътека? :) А ти кога долетя, че и нет набара?
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот Admin » Сря Окт 19, 2005 2:25 pm

Вече е качена и галерията от Байкарията. :^:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Phantomaz » Сря Окт 19, 2005 7:37 pm

Първо искам да поздравя хората ,с които карахме по време на втората 4аст, понеже до сега не бях писал по темата. Здравеите!
След това да кажа нещо за прословутата Южнородопска Екопътека ... Това беше много добро изживяване въпреки про4етените изказвания! Не съжалявам 4е минахме от там. Всеки от трите дни беше коренно разли4ен от предния! Никой не говори за калта през която минахме, а за мен т"ва беше най-яката кал през живота ми ,с кеф въртях и се калях ... после и доста 4истих де.
За тези които о4акваха да ни излъ4ат по БТВ - не се слу4и в петък сутрин в "Тази сутрин" а в понеделник сутрин в същото предаване /аз ли4но не можах да го гледам/
За да не повтарям останалите ,няма да благодаря на Васко ,Борето и Краси ,само искам да кажа ,4е те са душа хора ,и се радвам ,4е имах възможност да карам с тях ,с останалите дано се видим пак ,все хубави хора ,въпреки 4е аз не съм от най-общителните характери!
Снимките са готини ,само 4е аз о4аквах да са пове4е... Говореше се ,4е всеки ще прати на някакъв мейл каквото е снимал... ако ги има някъде вси4ките снимки в интернет кажете ми линк ,или пък възможно ли е да говорим за диск някакъв?! /става въпрос за втората 4аст на байкарията/

Много здраве на вси4ки!!!
Life without a danger is a waste of oxygen!!!
Phantomaz
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 15, 2005 2:23 am

Мнениеот KRAZzy » Сря Окт 19, 2005 8:11 pm

[quote="Admin"]

Вече е качена и галерията от Байкарията. :^:
[/quote]

Не знам какво е било преживяването в реалност, но снимките са убийствени!
Поздравления :8D:

... красота!
Аватар
KRAZzy
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1304
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 3:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Сря Окт 19, 2005 10:23 pm

[quote="Phantomaz"]


Снимките са готини ,само 4е аз о4аквах да са пове4е...
[/quote]


Не забравяй, че някои от най-хубавите снимки бяха публикувани в самата статия ;) Има и 3-4, които съм си запазил за Снимка на седмицата. А има и една още по-голяма колекция, която се разнася на дискове насам-натам :8D:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта