? за 2 пътя

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

? за 2 пътя

Мнениеот Cveti » Пон Сеп 27, 2004 12:51 pm

Интересувам се:първо,откъде са хваща черния път за Банкя.Доколкото знам,минава през Иваняне и избягва гадния асфалт с профучаващи покрай теб автобуси и джипове.Някой може ли да ми го опише?
Второ,подобен път имало и към Железница.Откъде започва или къде може да се включиш в него и къде върви?
May the force be with you
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот kagami » Пон Сеп 27, 2004 3:17 pm

[quote="Cveti"]

откъде са хваща черния път за Банкя.Доколкото знам,минава през Иваняне и избягва гадния асфалт с профучаващи покрай теб автобуси и джипове.Някой може ли да ми го опише?
[/quote]


Единственият черен път за Банкя, за който се сещам, е този покрай планината Люлин - който минава по направление изток-запад от северната страна на планината. Той се хваща от с.Мало Бучино, върви на юг от с.Иваняне, продължава на запад, минавайки южно от с.Градоман (квартал на Банкя), пресича онази пътечка през гората, по която карахме с теб през пролетта, и излиза в с.Михайлово (също квартал на Банкя).

Можеш да хванеш този път от Иваняне, като преминеш цялото село и излезеш от южиня му край. Там някъде трябва да пресечеш въпросния черен път и да продължиш на запад за Банкя. От него можеш да влезеш в Банкя поне по три пътя - през Градоман, по пътечката през гората, или през Михайлово. Според мен пътечката е най-приятният вариант, защото другите два пътяса асфалтови. Не знам дали си спомняш, но пътечката започва в едно дере, което се намира преди една висока зелена телена ограда. Дано да съм ти била полезна :)
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот Cveti » Пон Сеп 27, 2004 4:40 pm

Мерси.Аз пътечката си я спомням,чудех се обаче как да стигна до Бакя без да карам по шосето.
May the force be with you.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта