danko_1984 написа:Здравеите,днес си взех каплата от сервиза на драг и след като излишно им казах да ми сложат хубави спици,те са ми сложили от едната страна по дебели,а от другата по тънки,но аз това го установих като я монтирах.Въпроса ми е дали има проблем и ако има дали да ходя да се расправям утре (все пак оставих кум 100 лв за главина и монтажа и някак е несериозно това което са направили)
danko_1984 написа:колега благодаря за точния отговор,лошото е че съм с хидравлични дискови и тънките спици са исцяло тънки и са сложени от към венците
shotik написа:Аз споделих за вас ,какво е било и че са възможни някои компромиси,може би не всички във форума ги знаят тези неща,нима не е интересно да се знаят ?
shotik написа:то е че при повече от 60 кг велосипедист ,24 спици са малко и се късат от по-голямото тегло
Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта