Я да попроменим туй-онуй във форумите...

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Пет Окт 26, 2007 12:33 am

Мммм.... много добре са измислени категориите. И аз съм на мнение, че ще изглежда по-прегледно, макар че ще трябва да се цъква 1-2 пъти повече, за да се влезне в исканата тема - не виждам голям проблем в това. Само остава имена да се измислят... ще се понапъна :idea:
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Мнениеот Admin » Пет Окт 26, 2007 12:38 am

Presize написа:Mи не аз нямам проблем за тва че карам ефтино колело , но го изкарват че все едно съм заразен от нещо и трябва да си стоя там изолирам :rofl:


Айде, моля те, кажи ми кой го изкарва така?! Какво точно те накара да го възприемеш по този начин? Къде видя нещо обидно? И къде точно ще си изолиран?
Всички сме започнали така - години наред съм карал с евтин велосипед и нисък клас компоненти и почти всички тук са започнали така. И не го смятам за обидно по никакъв начин.
Такова разделение е крайно необходимо заради яснотата. За повечето компоненти от начален клас дори е трудно да се определи за какъв тип каране са, защото те са просто компоненти начален клас - всеки е готов да ги ползва за какво ли не, тъй като цената го устройва. Нищо лошо не казвам за тях. Обаче ако ги включим към останалите раздели, ще се получи изкривяване и ще стане същата манджа с грозде, каквато беше и досега! А целта е тъкмо обратната.
Хубаво, явно не бях подбрал добре думата "евтини", де д знам, че ще предизвика такъв социален отглас. Но отделянето им в самостоятелен форум е добре за всички - хем е ясно къде са, хем може да се види кой става и кой не. Защото като ги наредиш до по-скъпи компоненти в другите форуми, началният клас ще бъде винаги "оплют", а като си е "в свои води", вече става глупаво да се критикуват качествата им, без да се вземе предвид цената.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Presize » Пет Окт 26, 2007 12:43 am

e сори че се засягам тогава
Аватар
Presize
 
Мнения: 536
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 11:11 am

Мнениеот screamBoy » Пет Окт 26, 2007 2:49 am

интересно как се стигна до идеята да има отделни раздели за стиловете, данеби да имаше твърде много теми, или занапред ще се появяват модератори за отделните стилове (по-вероятно) или нещо друго ? може би малко 'от вратата за краката' - отваря си човек форума, вижда някви непонятни неща и почва да се самообразова за да знае къде кво да напише ? и като свърши със самообразоването за кво всъщност му е тоя форум ?

вярно че не чета изтритите неща, сигурно това е причината да си мисля че форума е супер зле в смисъл не се пише в него, а с това разделение ще стане непоносимо зле.

предполагам ще се намерят хора да го ползват въпреки промените ^_^
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Alpina » Пет Окт 26, 2007 7:37 am

Presize написа:Mи не аз нямам проблем за тва че карам ефтино колело , но го изкарват че все едно съм заразен от нещо и трябва да си стоя там изолирам :rofl:


По същия този начина "изолирани" са и остаанлите категории, сетил ли си се да погледнеш така нещата.

Нормалн да се чувстваш по този начин, щеше да е, ако имаше "Продукт-консулт" и "Продукт-консулт за евтини колела" ама не е така и не си прав ;)
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Shady™ » Пет Окт 26, 2007 7:59 am

Само ми е интересно - като е разделен така форума - ако всеки се консултира и рпави виско във правилният раздел форум - то няма смисъл от МЕРОПРИЯТИЯ,Продуклт-Консулт, до известна степен Веломеханик.
Направо може да се вкарат във всеко софрум отделни такива "Скики" теми с това, защото ако продължават да си седят и тези - за какво да пишем във отделняит раздел каране, като си има ОБЩО място за всичко... :)
Последна промяна Shady™ на Пет Окт 26, 2007 8:08 am, променена общо 1 път
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Admin » Пет Окт 26, 2007 8:07 am

@shady
Или ти нещо не си разбрал, или аз нещо не те разбирам ;)
Продукт-консулт ще изчезне веднага, щом разхвърляме темите от него по новите форуми. Като се има предвид, че той е 40 страници, ще отнеме известно време.
За темите в Мероприятия изобщо не виждам какво място имат в новите форуми. Както казах, те заместват Продукт-консулт, т.е. основната им идея е да се обсъждат там продуктите и техните качества. Това е още един аргумент за разделянето им по вид велосипеди, а не по вид каране. Що се отнася до Веломеханик, той ще си остане основното място за техническа помощ и обсъждане на технически проблеми, но ще има и случаи, когато е по-удачно темата да се пусне в някой от новите форуми. При всяко деление се получават такива гранични области, така че не виждам нищо страшно в това.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Shady™ » Пет Окт 26, 2007 8:11 am

Ми идеята ми е че щом ще се обсъждат конкретни колела - те ще се и сравняват, щом има проблем с тях - те и ще се "оправят" и консултират...
А за Мероприятия - мисля че пак щеше да е идейно...А не човек да се чуди и да задава въроси - ама вие как ще карате там и скакво колела и дали е за мен....

Може и това да помислиш, докато не са станали и тези проблеми 40 страници :D

Само си представи във колко тоделни форума трябва да пише един човек ако:

1. Иска да си купи "А" колело.
2. Да пита с "А" или "Б" да си смени сегашната вилка "В" и коя колко струва.
3. Да се организира да кара с някой.
4. Стане проблем и иска да го оправи.
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот bluskanie » Пет Окт 26, 2007 8:40 am

И от какво точно беше продиктувата тая промяна? Щото досега не се наблюдаваше някакъв проблем, от това, че няма нацвъкани 15 отделни раздела. Абе вие си знаете, ама нещо недомислена работа е тая ваш'та :)
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот outfaced » Пет Окт 26, 2007 9:08 am

лично на мен ми се вижда малко излишна промяната ...
да, така трябва да е по рпинцип, ама поради спецификата на родния пазар и все пак не чак толкова голямото количество теми, мисля можеше да я караме и по старо му още време ...

основното по различно от "белите" страни е че при нас много хора си карат байка, не в стила, за който е направен и от там и забележките и въпросите са по скоро от сорта ... мога ли да дам малко пари за еди какво си и да го изнасиля да прави еди що си. (познато и от хардуербг форума със всичките напъни за клок).
Масово ситибайкове се карат ХС, а ХС байкове се карат АМ та затова малко ще падне чудене и местене на теми ...
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Admin » Пет Окт 26, 2007 9:14 am

Аз пък доста проблеми виждах. Явно от различни гледни точки наблюдаваме ;)

А сега се сещам нещо и в отговор на screamBoy. Верно, има проблем! Сега ще трябва някой преди да си плесне въпроса, да се замисли абе аз какъв велосипед карам, как го карам? Това, освен че е свързано с мислене (сложна работа, ей!) може да доведе и до необходимост от четене или търсене на информация, пък това вече си е цяло бедствие. Баси, колко по-лесно е да си цвъкна питането набързо и после... доуточнявания, подигравки, спам и какво ли още не.
Не казвам, че новите форуми ще решат този фундаментален проблем, наблюдаван при голяма част от посетителите на форума. Не, не е толкова лесно. Но дори някакво подобрение да има, пак е по-добре от досегашната мешавица.
Знам, че изведнъж форумите ви станаха много, ама свиквайте. Не може при непрекъснато растящ брой посетители и техни творения нещата да си стоят все на едно място.
И още нещо, нужно ли е хората, каращи ХС велосипеди, да трябва да търсят интересните за тях теми сред други, посветени на спускане, на стрийт и т.н.? И обратното важи, разбира се. Би трябвало да е доста по-лесно и приятно да можеш да намираш (поне тематично!) информацията, която те интересува, без да се ровиш из разни съвсем странични за теб неща.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Brave » Пет Окт 26, 2007 9:34 am

Имам един въпрос относно новото разделение - какво става с темите посветени на части, ползващи се в повече от една категория - примерно, ако поискам мнение за дерайльор СРАМ Х9, вероятно ще го пусна в форума, касаещ стила към който си мисля, че се придържам, но отговорите на въпросите ми, вероятно ще касаят и хората в другите раздели, тъй като това е компонент, съвсем адекватен както за АМ, така и за FR/DH, че и за XC. Просто се чудя дали няма да се получи дублиране на теми по различните раздели, без това да е необходимо, дори отчасти да е вредно.
Brave
 
Мнения: 819
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 11:54 pm
Местоположение: Bulgaria, София

Мнениеот Admin » Пет Окт 26, 2007 9:39 am

Да, ще има подобно дублиране, но сопред мен това не е задължително лошо нещо. По този начин мненията за даден продукт ще са на различни места в зависимост от това за какво се използва. Така човек по-лесно ще може да прецени какво да очаква от този продукт при комбинация със своя велосипед и стил на каране.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Пет Окт 26, 2007 9:41 am

Admin написа: Би трябвало да е доста по-лесно и приятно да можеш да намираш (поне тематично!) информацията, която те интересува, без да се ровиш из разни съвсем странични за теб неща.


Точно това исках да кажа и аз, ама не ми стига акъла, за да го напиша... :)
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Мнениеот Brave » Пет Окт 26, 2007 9:50 am

Admin написа:Да, ще има подобно дублиране, но сопред мен това не е задължително лошо нещо. По този начин мненията за даден продукт ще са на различни места в зависимост от това за какво се използва. Така човек по-лесно ще може да прецени какво да очаква от този продукт при комбинация със своя велосипед и стил на каране.


Съгласен съм до някъде с този плюс на разделението, но мисля, че пропускаш човешкия елемент в случая. Предполагам, не съм единствения човек на този форум, който има десетина "фаворита" относно получаването на информация и до голям степен се доверявам само на техните мнения, независимо от стила за който е предназначен даден компонент. Е не вярвам, че тези десетина души, генериращи основната част от качествената информация, ще са съгласни да пишат в три или четири форума за един и същ компонент.
Brave
 
Мнения: 819
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 11:54 pm
Местоположение: Bulgaria, София

Мнениеот Admin » Пет Окт 26, 2007 9:55 am

Да, решението има и този минус, но няма как да се съобразим с абсолютно всички особености. В крайна сметка за описаната от теб ситуация има и търсачка - щом държиш да видиш дали точно тези десетина човека са писали нещо за даден продукт, формулираш едно прилично търсене и готово.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Пет Окт 26, 2007 9:59 am

Със всеки ''рефреш'' виждам промени във форумите :rofl: Бая пот се лее...
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Мнениеот Brave » Пет Окт 26, 2007 10:03 am

А, аз за себе си не се тревожа, информацията ще си я намеря, когато ми е нужна - проблема е по-скоро с начинаещите в форумната среда, чиято неспособност да зададат нормално въпрос, всъщност е повода за промените, нали?

Нещото което ме притесняваше, че за много компоненти, голяма част от параметрите са важни за всички стилове и общо взето, само здравината определя пригодността към определени стилове. Иначе всички въпроси относно тегло, съвместимост, цена са общи. Но така или иначе сте се решили, дано новото разделение да донесе повече плюсове.
Brave
 
Мнения: 819
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 11:54 pm
Местоположение: Bulgaria, София

Мнениеот GECKO » Пет Окт 26, 2007 11:07 am

Admin написа:... Ето защо:
1)Някои хора може да си мислят, че карат едно, ама... нали се сещаш? Други пък откровено не знаят какво карат.
2)В посочения от теб пример не виждам проблем. И аз познавам хора, които карат ХС с Ram FR. Ако тези хора искат да питат или да кажат нещо за колелото си... според теб нормално ли е във форума за ХС да се обсъждат велосипеди със 180мм ход? ;) Същите тези хора, ако трябва да питат за екипировка, вече ще го направят във форума по предназначение на тази екипировка. И т.н.


Съгласих се, но така тези които си МИСЛЯТ че карат може да си общуват с батковците дето го правят, във форум за хора с еднакво мислене, а не с еднакви колела ;)

Най-малкото техниката на каране нагоре и надолу е доста различна, и доста хора нямат нужда да знаят и двете, и само да им се пречка като информация например.

Така наистина форума ще си е ТЕМАТИЧНО разделен, а не мерене на.... амортисьори ;)

В този ред на мисли, защо няма раздел за XFR?!?!?!?!

"Шейди Култирата!" например :D
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот pascoff » Пет Окт 26, 2007 11:25 am

Admin написа:Важно, който иска да помага с мнение по това:

Заради увеличения брой форуми е хубаво да се измисли нещо за повече прегледност, т.е. идеята е да се обособят още 1-2 категории. Възниква въпросът как точно да бъдат групирани форумите в тях.


Идеята много ми допада, крайно време е да се направят промени с цел подобряване структурата на информацията в този форум :)

а относно разделението на форумите, ето едно предложение:

Първа по ред категория: За форума и сайта
- Идеи, предложения, въпроси и тн.
- Често задавани въпроси

Категория "МТБ-БГ форуми":
- Веломеханик
- Мероприятия
- Общ форум
- Продукт-консулт: (тука стиловете да са в подкатегория, да не са в главния форум за да се знае, че са тематизирани за продукт-консулт, а не за общи приказки относно стиловете каране)
-- Спускане и фрийрайд
-- All Mountain/Ендуро
-- Крос-кънтри
-- Траял, Street, Urban, Dirt Jump
-- Евтини велосипеди

(примерно) Разни:
- Анкети
- Други видове колоездене
- Други
- Бла-бла
- Архив
- Игри (това направо може да се затрие, съвсем сериозно)

"Пазар"
...

@всички: не се плашете от новите неща и промените, ще свикнете :)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Пет Окт 26, 2007 11:26 am

@GECKO
Ммм не знам, неизбежно е между понятията за видове каране и велосипедите, предназначени за тях, да има съвпадение. Т.е. в голяма степен резултатът би бил един и същ, дори делението да беше по вид каране, а не по вид продукти. И все пак, доколкото става дума за продуктови форуми, а не за общи, продължавам да мисля, че е по-добре да се използва като критерий предназначението на продуктите.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот outfaced » Пет Окт 26, 2007 12:29 pm

обединете поне
-- All Mountain/Ендуро и -- Крос-кънтри
не знам някой от карачите тука да ги дели.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот killvanrea » Пет Окт 26, 2007 12:31 pm

Поздравления за добрата работа! :beer: На мен многи ми хареснат подобренията във форума. :beer: :beer: :beer:
[email protected]
GSM:0883470235
SkYpE:van_rea3579
Аватар
killvanrea
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1217
Регистриран на: Пон Сеп 04, 2006 7:29 pm

Мнениеот screamBoy » Пет Окт 26, 2007 12:34 pm

аз пък съм забелязал нещо интересно - първо се решава какво ще се кара и после, с времето се придобива адекватно колело
примерно неотдавна бях си чел мои си постове от 2001-ва (не тук, този форум го нямаше) в които съм писал че карам FR ... а тогава карах пълен твърдак с кантарчета - съвсем неставащо дори за ония времена, е сега вече карам колело за FR, но то е едва на 2 години, преди това все имаше компромиси

това съм го наблюдавал и при други хора, с по-големи възможности от мен (и като каране и като финанси) съответно по-бързо намърдали се на мястото си

таааа разделението по стилове е може би по-оправдано от разделението по предназначение на компонентите ... в допълнение на писаното от outfaced

превод в ефир: може би е добре разделението да се приема като разделение по стилове

и да, карам ХС с вилка 7" ход и да, не виждам много други като мен, и кво, като стане дума за някои специфични неща за ХС-то то те няма да се намерят в DH/FR раздела, със сигурност, а пари за второ колело нямааа

целия смисъл на написаното и тук и в предния ми пост е че тези мерки са основно за ограничаване на постовете;
намаляване количеството за сметка на качеството, което няма как да направи форума по-популярен, защото новите попълнения не могат никак да оценят качеството (като оня пича с Cross), а сега пишещите се отегчават от липса на количество.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот FireFoXa » Пет Окт 26, 2007 4:50 pm

А "шосейките" в "Други видове колоездене" ли си остават? Знам че това е форум за планинско колоездене, но често има хора които карат шосейно и задават въпроси отностно тази разновидност. :dunno:
Аватар
FireFoXa
 
Мнения: 1057
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 3:23 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Admin » Пет Окт 26, 2007 4:56 pm

FireFoXa написа:А "шосейките" в "Други видове колоездене" ли си остават? Знам че това е форум за планинско колоездене, но често има хора които карат шосейно и задават въпроси отностно тази разновидност. :dunno:


Да.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот GECKO » Пет Окт 26, 2007 6:41 pm

Admin написа:@GECKO
Ммм не знам, неизбежно е между понятията за видове каране и велосипедите, предназначени за тях, да има съвпадение. Т.е. в голяма степен резултатът би бил един и същ, дори делението да беше по вид каране, а не по вид продукти. И все пак, доколкото става дума за продуктови форуми, а не за общи, продължавам да мисля, че е по-добре да се използва като критерий предназначението на продуктите.


Точно това не разбрах, защо да става дума за продуктови форуми, а не за общи форуми за определените стилове :dunno: В тях да си се обсъждат неща за стилЪ на каране, полезни благинки, които ги интересуват само хора в тази си дисциплина. Например, какво ги интересува ХС карачите техника за бекфлип или стриит карачите техника за спиране на пресечен терен с голяма денивелация :dunno: Не че такива теми са се обсъждали много често, но има едно две вмятания, и ще е полезно да знаеш къде да погледнеш ;)

А и ти ще си отделиш инфото да не се струпва на едно място пък и групите ще си намират нужната за тях информация без да се намесват другите теми от общо естество ;)
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот SpoileR » Пет Окт 26, 2007 6:48 pm

Кому беше нужен този UPDATE?
Не че е лошо напротив, но преди си беше просто, спретнато- ясно.

а сега: 1000 форума.... (Eбаси, ебати и прочие...)


Това ми напомня на времето когато трябваше да правя "квартален" локален free сървър...

В раздел МУЗИКА бях изправен пред дилема:

1. Да разделя раздела на отделни папки, във всяка от която да има песни само на даден изпълнител. (пр. TypeONegative, Fear Factory, Scooter и тн...)

2. Да разделя раздела на отделни папки, във всяка от която да има определен "СТИЛ" музика, независимо кой я изпълнява...(пр. Techno, dance, trance, metal, rock ballads и тн...)

И в двата случая беше неудобно, тъй като някой знае каква музика го влече, но пък не знае какво точно да търси...
Други знаят какво търсят, но очаква да е в папка "trance", а то е в "dance" тъй като има много песни, на които не е особено лесно да им се определи точният стил само по даден "инструмент" или мотив който съдържа...

На края направих така:

Хем разделена по стил, хем във всяка папка на дадения стил има даденмият изпълнител и само негови песни.

Добре...но тогава пък ако някой поиска "MULTIPLE DOWNLOAD" няма да има тази възможност, а трябва да влиза във всяка папка по отделно и да преслуша песните песните.

Не знам до колко ме разбирате на къде бия, но при такъв форум с толкова разнообразие, "стилове" (4), различни вкусове, виждания и тн не е възможно да се направи модел, който да е ПЕРФЕКТЕН, във всяко отношение.

Няма как...

Идеята на разделението е добра, откъм по-лесно намиране на "конкретна" информация" за конкретно нещо (стил, колело, част и тн.)

Но, от там намалява помощта която всеки би получил точно поради причината която се спомена по горе- не всеки седи в форума за "евтини колела"(вярно звучи малко...)

Еми така е! Няма как хем да следиш ОБЩО всички теми, като че са на 1 място, хем да си в конкретен раздел... не може! Освен ако форума не се раздели на ПРОСТ и ПОДРОБЕН ПРЕГЛЕД......Но това са ДВА ПЪТИ ПОВЕЧЕ ПРОБЛЕМИ за Модераторите...

Ползването на търсачката е улеснение, но не е решение.


ПП(мен лично старият му "вид" по ми харесваше...)
Последна промяна SpoileR на Пет Окт 26, 2007 6:53 pm, променена общо 1 път
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот codename47 » Пет Окт 26, 2007 6:52 pm

а фитнес-туър велосипедите към коя категория спадат?:)
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Пет Окт 26, 2007 8:14 pm

Моето мнение:

Все ми е тая. Аз влизам винаги през линка http://mtb-bg.com/forum/search.php?search_id=newposts и винаги виждам списък с всички непрочетени теми. После зяпам тези, които ме интересуват, без много да обръщам внимание в кой подфорум са точно.

Щом началството е решило да има разделение - ОК. На мен не ми пречи.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта