Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!
Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2
Навън валя цяла нощ дъжд. Сега е заледено. Всъщност, вече вали суграждица. Мисля след малко да тествам тия невегалки стават ли изобщо за дрифт - до нас и после:
Лека нощ скъпи приятели!
Фактът, че си имаме тема за лека нощ и за добро утро, тоест някои хора стават и си лягат с форума... е малко притеснителен.[size=7]