An Alien Hoopajupe написа:Да! Да караме, Само трябва да уточним на къде?
rumbala написа:Аз утре се качвам в 7:50 от Хладилника. Пия две кафета на Алеко или планинска база Мотен, и от там газ към хижа Борова гора и Планинска песен. Ако някой иска да сподели 20 минути спускане от Алеко до Борова гора да пише, че аз после съм на пикник
rumbala написа: Бистришко бранище
rumbala написа:Да допълня, че ще съм с full body armor, и...е сещайте се: няма да чакам никогоС толкова към Борова гора
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 2331_n.jpg
natalito написа:rumbala написа: Бистришко бранище
виж ти, порходимо ли е вече там . . . т.е. по-скоро прокараемо ли е?![]()
п.п. бързо и безпроблемно възстановяване
Ozzie написа:rumbala написа:Да допълня, че ще съм с full body armor, и...е сещайте се: няма да чакам никогоС толкова към Борова гора
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 2331_n.jpg
Не вярвай на безжичните компютърчета относно показания за максимална развита скорост.
xcrider написа:Ozzie нямаше това в предвид. Става дума, че се получават смущения при тези безжични велокомпютърчета, ако то е евтино, като се доближи един GSM до него и почва да показва 100-200 км/ч, по същия този начин се смущава от други сигнали. Иначе е по-добър вариант от жичните, защото не висят кабели по жилата. Аз за последния месец скъсах две кабелчета на километражи SIGMA и мисля да не си купувам никога повече жични... 40-50 лв на вятъра.Сега си го ползвам като часовник.
Slade написа:Какво устройство на Garmin ще използваш?
Ако имаш съвместим туристически gps на Garmin, можеш да се възползваш от сайта на Garmin Connect и да си качваш следите на устройството, които после да следваш по картата.
Например следите на Мамутите от темата за "лежерното мамутско":
http://connect.garmin.com/page/activity ... id=1298763
Регистрираш се в сайта и би трябвало да можеш да ги ползваш.
Edit: Ето още едно сайтче и с хубава следа от една съседна тема, експортваш и готово:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=fswxpmvpahbqhapo
An Alien Hoopajupe написа:Бистришкото Бранище в коя от 3 те пътеки? Тази към хижата която продължава направо е най-бърза и права , кофти е само докато минеш дърветата на разклона .Тази която минава в дясно е най-трудна и технична. Тази която заобикаля дърветата в ляво и минава през Лалето е караема в началото но някъде преди да се излезе на асвалта пред Лалето с минава през едно блато с големи паднали дървета . В заключение ще кажа че която и пътека да се избере е голям кеф .![]()
Назад към Индивидуални карания
Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта