Rayko написа:Дид, като стана въпрос за теб, откъде е цитатът от подписа ти?
"Федър" е един от Диалозите на Платон. Не си спомням наизуст дали въпросният цитат е оттам, но би следвало да бъде.
Rayko написа:Дид, като стана въпрос за теб, откъде е цитатът от подписа ти?
PtD написа:Rayko написа:Дид, като стана въпрос за теб, откъде е цитатът от подписа ти?
"Федър" е един от Диалозите на Платон. Не си спомням наизуст дали въпросният цитат е оттам, но би следвало да бъде.
XaCkBuTukC написа:Ако мъжете си мерят пишките лесбииките какво си мерят ?
Клиторите не важи като отговор
xcrider написа:Днес гледам, че ми е звънял някакъв странен номер : +35981 XXX XXX
За пръв път виждам номер започващ с 081, също така номерът е с 9 вместо с 10 цифри.
Някой да има идея dafuq е това?
kobso1245 написа:Още един малко дебилен въпрос от моя страна, ама няма как, не можах да намеря инфо в нета, тааа някой да си има на представа дали при внос от Уелс се дължи мито?
Благодаря предварително.
blabla-dh написа:Ще бъде ли проблем ако използвам спирачна течност, в която има някъде към 9% вода?
Ozzie написа:
blabla-dh написа:Ozzie написа:
А какъв ще бъде той в смисъл освен по-ниската точка на кипене други последствия от вода в течността ще има ли?
xcrider написа:Днес гледам, че ми е звънял някакъв странен номер : +35981 XXX XXX
За пръв път виждам номер започващ с 081, също така номерът е с 9 вместо с 10 цифри.
Някой да има идея dafuq е това?
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш"![]()
GoingDownTheHill написа:Намерих айфон 4,но не приема сим карта и най-вероятно imei-я му е блокиран. В това състояние телефона не може да бъде използван дори като айпод, защото за да влезеш в менюто ти трябва сим карта. Някой знае ли дали е възможно да се разблокира?
vvvaaal написа:GoingDownTheHill написа:Намерих айфон 4,но не приема сим карта и най-вероятно imei-я му е блокиран. В това състояние телефона не може да бъде използван дори като айпод, защото за да влезеш в менюто ти трябва сим карта. Някой знае ли дали е възможно да се разблокира?
http://iphone.mobility.bg/forum/viewtop ... 26&t=46308
Сайта е пълен с информация, чети.
KaLO_1407 написа:Защо има толкова много третокласници (а и по-малки от тях) с I-phone-и и Samsung Galaxy S (без значение Note 1/2, S2, S3 или S4)?
PtD написа:KaLO_1407 написа:Защо има толкова много третокласници (а и по-малки от тях) с I-phone-и и Samsung Galaxy S (без значение Note 1/2, S2, S3 или S4)?
Е какво пречи? Да не би да е забранено?
radeviq написа:Както е казал автора, малчуганите са "в крак с времето".
Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта