VOLATGE написа:Това, че преди 6 месеца не си я чувал трябва ли да значи нещо?
- Висока съм 185, какъв размер колело би трябвало да ми стане, по принцип?
- Ако допуснем, че човек си вземе сравнително скъпо колело, по какъв начин се борите с престъпността? Чувала съм за хора с хубави колела, които директно ги свалят от тях и им ги вземат. Какво бихте ме посъветвали като цяло?
Amidala написа:В момента проучвам възможностите. Изчела съм много теми, в много форуми, с още повече мненияФактът е, че ако искам нещо качествено, очевидно няма как да мина с малка сума. За това, определих бюджета по-горе, който считам, че би трябвало да е адекватен за нещо по-качествено. Мога да си позволя и доста по-скъпо колело, но ме е страх, че би могло да стане обект на кражба. По тази причина, се опитвам да намеря перфектната точка на компромис.
Искам нещо удобно, качествено и ... все пак да носи някаква класа - не ми се разкарва с колела, които се карат от ученици
Ивайло написа:Или пък ето този по-бюджетен вариант: http://www.bike-discount.de/shop/a78370/zr-team-5-0.html
Почти се включва в бюджета ти.
Amidala написа:Ивайло написа:Или пък ето този по-бюджетен вариант: http://www.bike-discount.de/shop/a78370/zr-team-5-0.html
Почти се включва в бюджета ти.
Това черното е много готино, поне на външен вид. Обаче, вие ми давате оферти в немски сайт. Как става доставката до БГ, колко струва и т.н.?
GF написа:Моят съвет е РАМ. За една и съща цена с другите, частите, от които е сглобено са по-добри.
Amidala написа:Гледам размерите на РАМ-овете ... те имат 19" (М) и следващото е 21 (L) - кое следва да е по-подходящото? То е ясно, че в магазина мога да седна и да пробвам, но си мисля, че едва когато започна да карам колелото, ще разбера кой е точния размер, а в магазина това няма как да се случи.
Назад към Продукти за крос-кънтри
Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта